ajakmyslisz
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W złotym kapciu ronaldo, a złotym bucie to nie wiem...
0
Ney i suarrez jak vardy i mahrez w leicester:D
0
Tak! Capello i Van Ghal:) dzienki
0
A jakich trenerów najbardziej nie lubisz bo ja zdecydowanie mourinho
0
A asysty?
0
Pamięta ktoś w ogóle o Oscarze, czy ogólnie chelsea?:()
0
°O° really? Dzięki za info.
0
Grafite?
0
Kanadyjczyka jakiegoś znałem... Chapuis i Tande?
0
To amerykańfe też skaczą!?!?!?! O.o
0
Nowej buźki się nauczyłeś?
DAFUCK!! Kur twaja mac!!! Czy ten jeden nieumiejENtny błąd jest aż tak ważny....
0
Czyżby jeden błąd? Pozatym, całą Polskę będziesz poprawiał Miodku? Nie jestem pewien, ale chyba treść dotarła... pytam bo różnie kretyni się trafiają:s
0
Nie wiem, nie śmieszne, złośliwe, chamskie, dziecinne, nieumiejentność odpowiedzenia kulturalnie... to mi się nasuwa do głowy...
0
Jak tam leicester sobie radzi?
0
Niech strzelają, a potem na Camp Nou na zimny prysznic
0
Oglądaliście zjawę?
0
Mówie za trzy-cztery sezony jak bravo się zestarzeje.
0
Ale ktoś na ławkę by się przydał...
0
Jeśli mats zostanie to kto do bramki na rezerwe zamiast claudio bravo, jak dla mnie to wellenreuther byłby spoko...
0
Busi zostań!!!!!!
0
No, błagam tej la ligi to się oglądać nie da, wreszcie jakiś dobry futbol.
4
To tak jakbyś chciał zamienić messiego kownackim o.O
0
To chyba w 2012 było tak?
5
*Fajerwerków... tak na przyszłość:D
0
Fajnie że udało si€ utrzymać dobrą passę=D
0
Z rzutu rożne go rakitić poda, a douglas strzeli czołem w poprzeczkę
0
https://m.youtube.com/results?q=douglas+fcbarcelona+amazing+skills&sm=3
0
I niech wykopuje piątki i rożne:D
0
Graliśmy też z villanovense=D
0
Ma ktoś link do gola?