0

Co powiedział?

0

Widziałem że ktoś z avatarem einsteinem( nwm jak się nazywa) zapytał:,,co sądzicie o serialu miodowe lata, wiele osób mi go polecało" może to ma z tym jakiś związek.

8

To by było odbieranie szansy na grę w najwyższej lidze tym z drugiej ligi. Moim zdaniem trochę nie fair

0

Zależy co napisaleś:)

0

Najpierw trzeba pokonać arsenal

0

A więc Kownacki równierz jest lepszy od suareza

0

Był w 04 i 05 czy nie?

0

Ta.

0

O połowę za dużo jak dla mnie... wtedy płace są za duże, każdy chce grać i osobiście wolę wąską kadrę na równym poziomie... jak w barcy

0

Wiem... ja chciałem jechać na szybkich i wściekłych 7 pomimo że nie widziałem poprzednich części:D

0

Bez sensu jest że w każdej fifie w jaką grałem(10,11,12,13,14,15,16... u mnie lub w niektóre u znajomych) kadra chelsea wynosi około 40 zawodników!!!!!!!O.o

0

Był chyba taki serial kiedyś... wnioskuje że horror?

0

Na jaki film?

2

Mi też... na końcu najlepiej nie?:D

0

Fajne zdjęcie Leo w Sporcie...

0

O co ci chodzi właściwie bo nie jarzę o.O

2

Wiem że głupie porównanie, ale w fife 13:) na karierze w 4 sezonie w lidze hiszpańskiej getafe i espanyol są w segunda i real jest w lidze europejskiej:D

0

Bel'a i ramosa rozpoznałem:p a reszta?

57

Życzę mu zdobycia chocuaż jednego gola dla barcy bo mało czasu zostało:)

0

#Fcbarca.com
Co drugi komentarz na ten temat:)

0

On chyba był kiedyś w magazynie ligi mistrzów... chyba już amatorsko kopie:)

2

Takie tam autko:)

25

Tylko czekać na oferty od realu:()

1

Xavi oczywiście... Mourinho nienawidzę!!!!

1

Z ciebie jak widać nie...

0

Trochę spodnie śmieszne:p

0

Dam!!!!!!dam!!!!!!!dam!!!!!!:D


Ale to było dobre:DDD

0

Dasz linka

0

Te napoje pomagają równierz przy bólu brzucha:)
Jakby messiego przed finałem brzuch bolał i by sb golnoł żeby zagrać to git by było:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?