ajakmyslisz
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co powiedział?
0
Widziałem że ktoś z avatarem einsteinem( nwm jak się nazywa) zapytał:,,co sądzicie o serialu miodowe lata, wiele osób mi go polecało" może to ma z tym jakiś związek.
8
To by było odbieranie szansy na grę w najwyższej lidze tym z drugiej ligi. Moim zdaniem trochę nie fair
0
Zależy co napisaleś:)
0
Najpierw trzeba pokonać arsenal
0
A więc Kownacki równierz jest lepszy od suareza
0
Był w 04 i 05 czy nie?
0
http://www.futhead.com/16/clubs/chelsea/
0
Ta.
0
O połowę za dużo jak dla mnie... wtedy płace są za duże, każdy chce grać i osobiście wolę wąską kadrę na równym poziomie... jak w barcy
0
Wiem... ja chciałem jechać na szybkich i wściekłych 7 pomimo że nie widziałem poprzednich części:D
0
Bez sensu jest że w każdej fifie w jaką grałem(10,11,12,13,14,15,16... u mnie lub w niektóre u znajomych) kadra chelsea wynosi około 40 zawodników!!!!!!!O.o
0
Był chyba taki serial kiedyś... wnioskuje że horror?
0
Na jaki film?
2
Mi też... na końcu najlepiej nie?:D
0
Fajne zdjęcie Leo w Sporcie...
0
O co ci chodzi właściwie bo nie jarzę o.O
2
Wiem że głupie porównanie, ale w fife 13:) na karierze w 4 sezonie w lidze hiszpańskiej getafe i espanyol są w segunda i real jest w lidze europejskiej:D
0
Bel'a i ramosa rozpoznałem:p a reszta?
57
Życzę mu zdobycia chocuaż jednego gola dla barcy bo mało czasu zostało:)
0
#Fcbarca.com
Co drugi komentarz na ten temat:)
0
On chyba był kiedyś w magazynie ligi mistrzów... chyba już amatorsko kopie:)
2
Takie tam autko:)
25
Tylko czekać na oferty od realu:()
1
Xavi oczywiście... Mourinho nienawidzę!!!!
1
Z ciebie jak widać nie...
0
Trochę spodnie śmieszne:p
0
Dam!!!!!!dam!!!!!!!dam!!!!!!:D
Ale to było dobre:DDD
0
Dasz linka
0
Te napoje pomagają równierz przy bólu brzucha:)
Jakby messiego przed finałem brzuch bolał i by sb golnoł żeby zagrać to git by było:D