ajakmyslisz
Dołączył/a: styczeń 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze mówiąc bałem się że idejdzie po pierwszym sezonie:3
8
Raczej nie. Ale lucho też daje radę:)
0
Hahahaha!!! Czytam sport.pl.live i pisze o tym że real pod wodzą zizou ma ostatni niesamowitą skuteczność... warto dodać z jakimi mocarzami real miał zaszczyt się mierzyć w ostatnich 4 meczach, w których zdobył 17
goli!!!!!
Real - deportivo(5-0)
Real - sporting gijon(5-1)
Betis - real(1-1)
Real - espanyol(6-0)
0
Ney i luis zdecydowanie go odciążyli:)
3
La manita hurrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!
0
to nie przypadek... złota piłka wiadomo dla kogo;)
0
jak dla mnie to trzeba sprzedać mathieu, vermaelena i latem pozyskać jakiegoś stopera
0
W końcu gra w barcelonie o ile się nie myl€
0
Biedne atletico nie mogło wygrać bo dwaj gracze zostali wykluczeni i najzwyczajniej w świecie wygrana atletico była niemożliwa:((( - AS logic
0
Co to znaczy ,,per molts" jeżeli dobrze przeczytałem
0
Albo dwóch mniej:)
0
Siqueira jest jeszcze w atletico?
1
Jak dla mnie to on powinien byc drugim jeśli nie pierwszym kapitanem zespołu
0
już!!!!?????
0
tez tak słyszałem i podobno sie w takim ujowym momencie skończyło;)
0
nie mam jak oglądać meczu więc jakos nerwy próbuje zająć:)))
0
ile miejsc pustych;)
0
cześć, witajcie, jestem tu nowy(obserwowałem tę stronę od dawna ole dopiero dwa dni temu założyłem sobie konto) i mam do was pytanie: polecacie filmy ,,Więzień labiryntu:próby ognia" i ostatnią część igrzysk śmierci? z góry dzięki
0
mimo wszystko zamiast rakitica wolałbym arde