0

Szczerze mówiąc bałem się że idejdzie po pierwszym sezonie:3

8

Raczej nie. Ale lucho też daje radę:)

0

Hahahaha!!! Czytam sport.pl.live i pisze o tym że real pod wodzą zizou ma ostatni niesamowitą skuteczność... warto dodać z jakimi mocarzami real miał zaszczyt się mierzyć w ostatnich 4 meczach, w których zdobył 17
goli!!!!!

Real - deportivo(5-0)

Real - sporting gijon(5-1)

Betis - real(1-1)

Real - espanyol(6-0)




0

Ney i luis zdecydowanie go odciążyli:)

3

La manita hurrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!

0

to nie przypadek... złota piłka wiadomo dla kogo;)

0

jak dla mnie to trzeba sprzedać mathieu, vermaelena i latem pozyskać jakiegoś stopera

0

W końcu gra w barcelonie o ile się nie myl€

0

Biedne atletico nie mogło wygrać bo dwaj gracze zostali wykluczeni i najzwyczajniej w świecie wygrana atletico była niemożliwa:((( - AS logic

0

Co to znaczy ,,per molts" jeżeli dobrze przeczytałem

0

Albo dwóch mniej:)

0

Siqueira jest jeszcze w atletico?

1

Jak dla mnie to on powinien byc drugim jeśli nie pierwszym kapitanem zespołu

0

już!!!!?????

0

tez tak słyszałem i podobno sie w takim ujowym momencie skończyło;)

0

nie mam jak oglądać meczu więc jakos nerwy próbuje zająć:)))

0

ile miejsc pustych;)

0

cześć, witajcie, jestem tu nowy(obserwowałem tę stronę od dawna ole dopiero dwa dni temu założyłem sobie konto) i mam do was pytanie: polecacie filmy ,,Więzień labiryntu:próby ognia" i ostatnią część igrzysk śmierci? z góry dzięki

0

mimo wszystko zamiast rakitica wolałbym arde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?