0

Skład na MC aktualnie optymalny /Neymar kontuzja/.Moim zdaniem Martino musi dziś bardzo szybko reagować na dyspozycyjność zawodników w trakcie spotkania/ np, Bussi-Song /. Alexis powinien dać z siebie wszystko w I,a Pedro w II połowie.

0

Takiej motywacji dla naszych Mistrzów Swiata jak najwięcej /prosimy o to p.Murinho przed finałem LM/.

0

Załujęmy/wspólnie z synem/,że Barca spotyka się z MC już w tej fazie rozgrywek .Uważamy ,że oba zespoły-ze względu na posiadany potencjał jak i gwarancję dobrego widowiska powinny tworzyć I parę półfinałową / II Real - Bayern/.Naszym zdaniem z przykrością trzeba będzie pożegnać się z "Obywatelami",gdyż Barca ma zarówno większy potencjał jak i doświadczenie w bojach w LM.Przy wejściu w grę mocnym pressingiem,szybką klepą z pierwszej z wychodzeniem na pozycje-MC będzie wytrącony ze swojego rytmu i wówczas należy uważać na stałe fragmenty gry i szybkie kontry.Tak,do tego rewanż na CN.Chyba,że MC ogra Barcę 3-0 / to wówczas byłby poważny problem/,ale to raczej-mission: Impossible- ze względu na widoczny wzrost formy FCB jak i "wygłodniałego " Messiego.

0

Witam wszystkich cules!-tak to mój pierwszy raz...Barcelonie kibicuję od początku lat 80-tych,tak jak wspólnie z pozostałymi Gwardzistami Czerwonej Armii 2-mu zespołowi polskiej ex-legendzie polskiej piłki-zespołowi Widzewa Łódz.Od roku mam więcej wolnego cz\asu,w związku z tym na tapecieznalazła sie ulbiona FCBarca .com.Całe życie żyję pasją;piłka,sport,wojsko,organizacja imprez masowych,samochody,film,wędkarstwo,kynologia.Pasje kosztują dlatego aktualnie walczę o swojego syna ,,którego 10 lat wychowywałem na faceta,któty trenując w UKS Orlik Złocieniec w bordowo-granatowym stroju z napisem Aleks i nr. 9 na plecach ma w przyszłości repr.Widzewa Łódż,a może...I właśnie jego imię to I część nicka,natomiast II to imię jego psa/owczarek niemiecki długowłosy 11 m-cy/po Cirro Kozlikov Dvor/,którego dostał odemnie na komunię w prezencie.Nasze wspólne wieczory z Barcą-wszyscy 3; Aleks,Messi i ja w koszulkach Barcy prze komputerem bądż tv przy najwspanialszych frytkach świata +Harnaś dla taty i pepsi dla syna są eksytujące i niezapomniane.Lubię konkretne i obiektywne wypowiedzi.Nie da się ukryć ,że nasz debiut wypada w emocjonującym dla wszystkich cules momencie.Visca el Barca!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?