0

Jeżeli Generał Xavi,poprowadzi ponownie Barcelonę do tytułów,to Rafinhia na wypożyczenie.

0

Fakt,szkoda,że odszedł z najlepszej drużyny na świecie...

0

konajoncek-reasumując Twoją wypowiedż przyznaję Tobie rację,z tym ,że mecz odbył się na Etihad Stadium,a nie NC i to MC miał pokazać na co go stać,zyskując zaliczkę przed rewanżem/ pokazał niewiele / ,a naszym zadaniem było uzyskanie korzystnego rezultatu / co uczyniliśmy / .Jesteśmy w 1/4 LM - rewanż to fajerwerki.

0

Dzięki LeB !

0

Czy koledzy mają link do całego meczu?

0

Koledzy,pomeczowe wypowiedzi-zarówno trenerów ,jak i zawodników pełne są emocji- po kilkakrotnej analizie zapisu video z meczu przekonany jestem , iż powiedział by zupełnie co innego.

0

Siwy w rewanżu będzie ciekawie,ale wynik z I spotkania zakończył tegoroczne marzenia "Obywateli" na 1/8 LM.

0

"Niektórzy dużo mówią. Myślę, że teraz będą musieli zamknąć się na kilka dni" -gdyby Fabs znał nas kibiców z Polski/szczególnie RM.pl musiał by powiedzieć: "Niektórzy dużo mówią. Myślę, że teraz będą musieli zamknąć się do finału z Bayernem".

0

Martino mnie interesuje 2-3 do zera na CN. i trzęsienie gaciami Hala Madrit przed losowaniem kolejnej rundy LM.

0

Lan-czy to czasami nie jego Chelsea dostała ostatnio w dupę od City 2-0...

0

Hala Madrit!

0

Sewciu MC mamy już z głowy / kwestia pogromu w dwumeczu/ przed nami inny problem : Bayern.

0

A było kilku takich , którzy widzieli go poza wyjściową 11-ką...

0

Yes,Yes,Yes...!!!

0

Koledzy i koleżanki -po zwyciestwo !!!

0

Koledzy Ci ,którzy znają dobre namiary na transmisję - bez cieńć dla cules - do dzieła!

0

Admini - brak oficjalnego składu Barcy na naszej stronie to więcej niż danie dupy !!!

0

Do wszystkich cules-to bardzo ważna potyczka w batalii o wygraną w tegorocznej LM,ale ostateczna bitwa rozegra sie z Bayernem M.

0

Jest official team FCB- "Goodbye Forever "LM MC !

0

Jeżeli to jest oficial team FCB - "Goodbye Forever LM MC !

0

Czekamy na oficjalne skład Barcy...

0

Archanioł-bój sie Boga-wychodzimy 4 pomocnikami /Bussi,Xavi,Cesc,Iniesta /-z przodu Mesjasz i Alexis i pozamiatane.

0

Powiem tak /będąc przy temacie newsa / ;potencjał naszego składu miażdży MC i niech tak będzie w tym widowisku.

0

Mourinho chce powiedzieć światu , że dostawał w dupę od Wielkiej Barcy,a teraz dać jej w dupę to nie sztuka .No cóż Mourinho , po raz kolejny dasz dupy....Swoją drogą /po zakupie II SO przez FCB czekam na lekcję pokory ze strony pana Mu.

0

Mój skład na MC: VV-A|lves-Pique-Mache-Alba-Bussi/Song-Xavi-Cesc-Iniesta-Messi-Alexis/Pedro.W przypadku szoku lub rzucenia MC na kolana w końcówce Ney.

0

Candy,jeżeli Barca zagra swoje/jak ostatnio - MC może jedynie godnie pożegnać się z 1/8 LM / i z tego powodu żałuję ,bo to aktualnie 3-4 team na kontynencie/.

0

Damian , Adriano na PO za nieobecnego Albę ok.,lewej strony bym jednak nie ruszał ,poza tym Alves na mocnego potrafi się "spiąć" z Adriano bywa różnie.

0

Damian nie rób rewolucji na City ,bo możemy dostać w dupę 3-kę / przy szybkich kontrach "Obywateli".

0

Gumiak,powiem tak -wolę na PO Alvesa w nieco gorszej formie ,niż Montoyę w nieco lepszej.To nie jest gość dla Barcy- sprzedać.

0

Z I częscią wypowiedzi absolutnie sie z Tobą zgadzam ,co do II - powtarzam raz jeszcze - mission: impossible.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?