0

Takich jak Messi czy M.Jordan nie można porównywać do nikogo / bez względu na podobne rekordy/.Wg. mnie ktoś dostaje dar Boży bycia najdoskonalszym sportowcem i dobrym człowiekiem -i dlatego mówi się o nim Mesjasz.Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek zawodnika na świecie w starciu 1 na 1 z jednym z w/w.Zeby założyć siatkę Ronaldo wystarczył Alves.Prawdopodobnie za naszego życia / nie zobaczymy bardziej doskonałych od w/w dwójki.

0

Koledzy z tym najłatwiejszym przeciwnikiem Realu spokojnie- Borussia to nie Schalke-moim zdaniem czeka ich cięższa przeprawa o 1/2 LM, niż nas z Atletico,które moim zdaniem się na nas skończy / i w LM i w PD/.

0

Wiecie koledzy, jak czytam co niektóre wypowiedzi to mnie szlag trafia/zminimalizowałem przeklęństwo do rozmiaru paru mózgów na tej stronie/.Jeżeli naprawdę część z Was porównuje Ronaldo do Messiego pod względem umiejętności piłkarskich to tylko wzrost i co za tym idzie uderzenie głową jest lepszą stroną zawodnika Realu.W pozostałych kwestiach -fakt-może mu czyścić buty/co nie znaczy,że Ronaldo nie jest bardzo dobrym zawodnikiem/.

0

Spotkało nas najgorsze z możliwych-i nie chodzi o to ,że ich nie przejdziemy,bo spokojnie w gazie damy radę,ale szału i hitu w tej edycji z udziałem Barcy nie będzie-czekamy na 1/2 LM ..Moje typy:Barca,Real,PSG,Bayern.

0

Jeżeli Real trafi na Bayern to goodbye biali i rekord Ronaldo...Ze sportowego punktu widzenia lepiej nie.

0

Spokojnie koledzy -wygramy,bardziej martwię się nie o GD czy LM -tylko o Majstra PD po GD.

0

Najgorsze losowanie to zetknięcie sie Barcy w 1/4 z zespołem z PD - to już zamiast Atletico czy Realu wole Chelsea lub PSG.Atletico niech zagra z ...Realem-piękna para na wyniszczenie sił w PD.

0

Ze względu na różne porachunki z kilkoma klubami, nasza droga do Pucharu LM powinna wyglądać tak:1/4 - Chelsea;1/2 - Real;Finale - Bayern.Zastanawia mnie tylko jak zachowają się wówczas Ci koledzy , którzy wymieniają połowę składu na przyszły sezon/ w przypadku dojścia do finału ,a nie daj - dla nich-Boże wygrania LM/.Transfery na przyszły :Ter Stegen,Danilo,Mangala+ powroty z wypożyczeń i ogrywanie kolejnych młodych z Barcy"B".

0

No tak Andres,ale to już nie nasza wina ,że musicie zagrać "perfekcyjnie"/zwyciężyć/,a nie "dobrze"/zremisować/.Trzeba było nie spieprzyć wcześniejszej przewagi z zespołami z niższej półki .
Kolejne GD zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na to,iż Real jest w formie,a Barca po "cyklicznym kryzysie " formę odzyskała.Stawiam na Barcę/nie tylko jako cules/,gdyż twierdzę,że z Barcą w "gazie" nikt nie ma szans/nawet Bayern Pepa,ale o tym przekonamy sie nieco póżniej/.

0

1/4 -Chelsea :1/2 - Real ; Finał: Bayern / po zwycięstwie w ostatnim spotkaniu upił bym się po raz drugi w życiu browarem - "mój pierwszy raz" było po bramce niejakiego Iniesty w końcówce spotkania - chyba ... tak...z Chelsea...

0

Ostatnio mój syn Aleks /piłkarz "Orlika" Złocieniec lat10 /oglądał reklamę z Wawrzyniakiem w przerwie meczu Barcy z Osą-powiedział,że taki "cienias "nie powinien występować w reklamach w przerwach meczu Barcelony,bo: "zaniża poziom".Nawiązując do jego i Twojej wypowiedzi powiem tak: nie obrażaj Mangali i Danilo,bo to nie ta liga , co Legła/postaraj się sprzedać Wawrzyniaka za 1/10 wartości jednego z w/w zawodników Porto/.

0

Dawno nie czytałem takich głupot /chyba ,że to zasłona dymna do rzeczywistych transferów/.Raz jeszcze na przyszly sezon -1/Ter Stegen,2/Mangala,3/Danilo+powrót zwypożyczeń+młodzi z Barcy B ."Pierwszym zawodnikiem na liście był Kun Aguero..." ha,ha,ha.

0

Gdyby to naprawę powiedział Messi:"Messi nie chce przekazywać swoich praw, które przynoszą mu 123 miliony dolarów rocznie”-powiedział bym krótko-250 mln.euro i niech wypier...a,ale to tylko pierd....e mediów bądż ewent. tatusia.Najwyższa gaża dla najlepszego piłkarza globu,50%/50% zysków z praw do wizerunku z klubem.

0

Napewno nie Pedro /kim przy Pedro-patrząc na indywidualne osiądnięcia -jest na dzisiaj Mangala?-prawie nikim/ Cuneca,Afellay,Santos+ 25 mln. i Porto powinno być zadowolone i ze wzmocnienia perspektywicznymi zawodnikami Barcy/którzy grając w lidze i pucharach zwielokrotnią swoją wartość/ ,i z kasy za którą będą w stanie kupić spokojnie zmiennika Mangali.Za Danilo 20mln./ ze sprzedaży Alvesa/ i Visca el Barca!

0

Moim zdaniem tak /przy pomocy Puyola i kończącego karierę Xaviego,którego śmiem twierdzić nie bał by się posadzić na ławę/.

0

1/4 Chelsa;1/2 Real;finał;Bayern-zamilkły by usta hejterów Barcy do finału LM w 2015.

0

Raz jeszcze prośba do zarządzających stroną o porównanie poszczególnych formacji obu zespołów Realu i Barcy / z uwzględnieniem indywidualnych osiągnięć zawodników/.

0

Simeone+ Puyol- duet motywatorów dla Barcy na lata...

0

Trwa mecz ligi młodzieżowej UEFA :Barca-Arsenal /meczyki.pl/

0

I/Sezon 2014/15:Ter Stegen/ Pinto/-Danilo,Mangala,Pique,Alba-Bussi/Mache,Xavi/Fabs/,Iniesta/Rafi/-Messi,Alexis Ney/Pedro/ .II.Sezon 2015/16:Ter Stegen/zakup/-Danilo,Mangala,Pique,Alba-Bussi,Fabs/Barca B/,Iniesta/Rafi/-Messi,Alexis Ney/Pedro/Barca B/ .Po sezonie sprzedać:Song,Alves,Cuneca,Santos,Afellay.

0

Uważam ,że właśnie taki walczak i motywator jakim jest Simeone/ Puyol/ mógłby jeszcze z "Tą" Barcą/mieszanki rutyny z młodością/niejeden tytuł i puchar zdobyć.Składu:Ter Stegen-Danilo,Mangala,Pique,Alba-Bussi,Xavi/Fabs/,Iniesta/Rafi/-Messi,Alexis Ney/Pedro/ nie można porównywać do Atletico i ich"brzydkiej gry" ,bo taktyka Simeone dopasowana jest do rzemieślników ,a nie artystów i geniuszy-to zupełnie inna piłka...

0

Przyszły cules.Visca el Barca!

0

Szanuję i rozumiem decyzję Martino.Moim zdaniem propozycja objęcia stanowiska selekcjonera Argentyny jest tą jedyną ,która usprawiedliwia jego ewent. odejście.Dochodzi nam jeszcze jeden transfer na przyszły sezon- moja propozycja -Simeone wsparty Puyolem /który niech nabywa uprawnienia/.Visca el Barca!

0

Koledzy pieprzenie o Vidalu czy Pogbie/ w kontekście potrzeb transferowych Barcy / na przyszły sezon jest jak żucie zyżytej gumy do żucia /niepotrzebne,nieprzyjemne i niesmaczne/.Barcelona na przyszły sezon potrzebuje; BR /Ter Stegen / , SO / Mangala/ i PO / Danilo/+ 2 z wypożyczeń Rafi i D.Jeżeli chodzi o wzmocnienie pomocy to proszę mi wskazać zespół,który tą formacje ma lepszą / Bussi,Xavi,Cesc,Iniesta, rez-Song,Roberto/.Jeżeli już to zakup młodego,wysokiego,dobrego technicznie zawodnika na "9-kę"do rozbijania autobusów i przełamywanie złych wyników w końcówkach spotkań z zespołami z topu.Sprzedaż:Cuneca,Santos,Song/PD -Mache/,Alves,Afellay;odchodzą Valdes i Puyol/.

0

Admina proszę o zestawienie porównania i oceny poszczególnych formacji Realu i Barcy / w tym osiągnięć i tytułow poszczególnych zawodników / przed tak ważnym GD i w tym temacie podania naszych typowanych wyników.

0

Osobiście oczekuję sprowadzenia na nowy sezon 3 piłkarzy / Ter Stegen,Danilo i Mangala/.I te transfery i powroty z wypożyczeń Rafi i D.oraz ogrywanie młodych talentów z Barcy B-w zupełności wystarczą na ligę i Bayern.Sprzedać; Alves,Song ,dos Santos ,Cuneca, Afellay-pieniądze uzyskane ze sprzedaży/ posiadane środki na transfery / przeznaczyć na w/w zakupy ewen.młoda .wysoka ,szybka "9"/.Jeżeli Barca przegra rywalizację o portugalski duet , to będę bardzo mocno zawiedziony-drugiej takiej okazji dłuuuuuugo nie będzie.

0

Jeżeli mamy w tej dekadzie konkurować z Bayernem idealna okazja -Mangala /SO/ i Danilo /PO/ super duer z Porto .Wg. mnie idealnie pasujący do stylu gry Barcy.Obrońcy na lata.A to ,że będą kosztować / szybko się zwrócą,a poza tym inni też nie będą kosztować kilkunastu mln. euro / .Zubi do roboty!Od 20.15 Porto gra ze Sportingiem / meczyki.pl/

0

Może odejść za 15 mln. euro,jeżeli za tyle Barca pozyska Danilo z Porto.

0

Gra Porto z Mangalą i Danilo- to ewent. kandydaci na SO i PO / meczyki .pl/

0

iczyłem na takie spotkanie w wykonaniu Barcy.Jedyny minus to wpuszczenie Roberto ,w tym momencie dobija się rywala /Perdo,Alexisis/ .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?