0

Do Sowuchy i innych jego poglądów :"co Wy z tym Mangalą" otóż samozwańczo odpowiadam w imieniu" Mangalowców",że chodzi nam o transfer partnera Pique-pewnego,młodego,silnego fizycznie i doświadczonego stopera I zespołu FC Barcelona,a nie ich zmiennika/Marquinhos,Bartra/.

0

Nasi koledzy z Madrytu informują,że Barca/Vidal / z Realem/ Pogba/ powalczą o zawodników Juve.Ponoć może odejść tylko jeden.

0

Nie wierzę,że dotychczas w kwestii stopera/partnera Pique/ jesteśmy w "czarnej dup..e"/nie sugerować się kolorem du....y/.Moim zdaniem więszość transferów jest dogadana lub ostatecznie aktualnie domawiana z finalizacją po Mundialu.Dlaczego?-bo jesteśmy na innym poziomie sportowym i organizacyjnym niż mój Widzew.gdzie w taki sposób przeprowadzno transfery zimowe/ skończyło się tak, jak zacząłem swoją wypowiedż - "jesteśmy w "czarnej dup..e"/.

0

Lechu 55 jeżeli Barca ma mieć nowy cykl, potrzebne są nowi,zawodnicy ,z dobrymi warunkami fizycznymi tzw. silniki napędowe drużyny.Cesc nim nie jest.Na każdej pozycji powinna być mieszanka doświadczenia z młodością/na wysokim poziomie sportowym/.Stegen-Mangala-Pogba-Lukaku-to są te motry,które napędzały będą grę Barcy w ofensywie i skutecznie zabezpieczały tyły.Xavi i Iniesta+ Bussi i Rafi/+1 młody z B / dadzą nam w II linii z Pogbą wiele powodów do radości,a przy tych wzmocnieniach trio;Ney,Messi,Alexis spokojnie pobiją ligowy rekord strzelonych bramek.Zakup Kuna jest głupotą/Messi niech będzie smutny ,ale ja wolę za te pieniądze Lukaku i Danilo.

0

Zadatek na Mangalę i Danilo.

0

Kolejny kandydat Barcy w akcji -Mangala.

1

Alexis zostaje/ sprzedać Pedro/ potrzebna silna ,szybka "9".

0

Patrząc na grę Pogby -idealny do Barcy/niczym młody Yaya T,/

0

Zarówno Pogba i Koke będą lepsi-sprzedać Fabsa/jest Xavi/ a za uzyskaną kasę kupić jednego z nich.Kun nie potrzebny/potrzebna szybka,silna fizycznie 9" - Lukaku.

0

sprzedać!!! - za Roberto - Rafi

0

S.Roberto

0

I jeszcze jedno - min.40 mln.

0

ginal w tym projekcie ma być "dream team" Z Pogbą, Vidalem bądż KoKe i nadal z Xavim ,Iniestą ,Bussim + Rafi+Mache+ 1 młody z Barcy B /Song,Roberto,Santos i Cesc do wytransferowania/.Niestety , albo Xavi albo Fabs-moim zdaniem rewolucja kadrowa wymaga doświadczonych przywódców i takim jest Xavi.

0

Kolejny news-masakkkkkkkra-L U K A K U- Panowie Barto i Zubi -myśleć nie błądzić!/ ani Kun/Alexis/,ani Higuaín/lepszy młody Belg/.

0

ok.+ Lukaku/.za Pedro/.

0

Cesc rozumiem,ale po co za super zawodnika Alexisa- Kun?!Tylko nie Mat na stopera.

0


Na temat składu Barcy ,na na przyszły sezon. wypowiedziałem się wcześniej.W tym składzie pozostaje nasza legenda-Xavi.Z 3 głownych powodów:1/ takich ludzi- jak On,Puyol się nie sprzedaje,jeżeli chce zostać,to tylko dlatego ,że czuje się jeszcze na siłach dowodzić zespołem i utrzymać w rękach każdej wielkości następny Puchar-inaczej zrobił by to co Puyol ; 2/Potrzebny nam 2 drygentów z płucami na 45 minut zarówno w I jak i w II połowie / w zależności od stylu przeciwnika i wyniku spotkania ;3/W przypadku przyjścia Pogby,Koke,Vidala lub Rakiticia/ poza Rafi z wypożyczenia/ obecność Cesca i Xaviego na przyszły sezon nie ma sensu- z tej 2-ki wybieram Generała-płuca ma lepsze i nie schodzi poniżej pewnego poziomu / jak od czasu do czasu Fabs /poz tym za Cesca jest kasa na drugi młody motor napędzający ofensywę Barcy.Nie należy też zapominać o naszych młodych super talentach z Barcy B - za rok ,dwa wejdą do składu/w tym roku pewnie jeden też/.

1

Andrzeju w tym roku / w związku z wynikami uzyskanymi przez zespół + nie zadowoleniem z rozwoju i gry części zawodników/ Barca mocno musi przemeblować skład ,kosmetyka i oszczędności pozostawią nam ślady po butach piłkarzy z Madrytu na naszych dupach i w przyszłym sezonie.Real wzmocni się 2-3 piłkarzami napewno /u nich mówi się o takich propozycjach jak np.Suarez/,a Atletico nie chce się osłabiać.Krótka piłka Barca musi wydać najwięcej ,jeżeli poważnie chce się wzmocnić.W związku z tym ,że w klubie transferowa kasa wystarczy na np .Mangalę i Danilo ,musimy podziękować większej grupie zawodników-w tym niestety wychowankom-chyba ,że Zarząd chce, aby w I składzie grali prawie sami wychowankowie ,reprezentanci Hiszpanii.Sprzedaż/kupno:Cesc/Pogba/;Alves/Danilo/;Pedro+Tello/Lukaku/,Song+Santos+Bojan+Affelayos+Cuenca/Marcos/ +z klubowej kasy Mangala - 50 mln./ z Pique a póżniej z Marcosem będą wymiatać ,a że drogo? -tyle trzeba dać i mieć spokój na 10 lat/.Pozostałą kasę na rez. bramkarza i ewent.zmiennika Adriano/-Vertonghen?dodać do uzyskanej kasy z transferu/.I wg. mnie taką drogą możemy poważnie odmłodzić,ożywić,pooprawić fizycznie- ogólnie wzmocnić Barcelonę i co ważne - na dziś,na jutro i pojutrze /my to nie Real/-mądrze przeprowadzone transfery i wydana kasa procentowała będzie latami.Dzisiaj można będzie obejrzeć w akcji kandydatów do Barcy- Pogba,Mangala,Lukaku.

0

Ostatni rok Xaviego w Barcelonie,Fabsa ,Roberto i Songa z II lini sprzedać/Pogba+ Rafi z wypożyczenia/Busi,Mache,Pogba,Rafi,Iniesta+ 1 młody z Barcy B .Podstawowa 3=Bussi-Pogba-Iniesta/zmiennicy;Mache,Xavi,Rafi,młody/

0

Moim zdaniem /biorąc pod uwagę poważne wzmocnienia Barcy/ sprzedaż Fabsa jest konieczna.Alternatywą może być sprzedaż Xaviego,ale niestety nikt za niego nie wyłoży takiej kasy jak za Cesca/chyba ,że liga USA/.Barca musi kupić technicznych ,młodych gladiatorów napędzających trio z przodu / Ney,Messi,Alexis/ -wg. mnie Pogbę bądż Vidala.Pomoc;Bussi-Pogba-Iniesta na zmianę;Xavi,Rafi,Mache/S.Roberto -sprzedać/.

1

Destro i kontrkandydat- Lukaku - czy jest ktoś normalny,kto uzasadni wybór napastnika Romy?

0

Być może Zubi czeka na MŚ .Gdyby w finale Hiszpania pokonała Brazylię /nie wiem czy to nie jest wykluczone/, to wówczas może powiedzieć ,że mamy najlepszy zespół na świecie / 7 mistrzów świata- grających ,nie rezerwowych i 3 v-ce mistrzów + Messi i Ter Stegen i powiem Wam , że sam byłbym w lekkim szoku.

0

Jeżeli to prawda,wówczas natychmiast Mangala/póżniej myśleć o pomocy /Pogba,Vidal,Koke/.

0

Idę na browara do sklepu , jak zobaczyłem tylko przymiarkę Realu do odświeżenia składu to stwierdziłem,że u nas nazwalibyśmy to rewolucją / a przecież to BARCA robi większe przemeblowanie składu na nowy sezon/.

0

Zakup Aquero to nieporozumienie -lepiej kupić za tą kasę Mangalę /+ np.Tello/,a do ataku Lucacu/ za sprzedaż Pedro+ Afellay,za sprzedaż Alvesa na prawą - Danilo,ze sprzedaży Songa,Cuneca,Santos,Bojan+ pozostałość klubowej kasy Pogba/Vidal -to moja faworyzowana transferowa 4-5 zawodników do Barcy.

0

Swiat piłki się popierd..ł- za gównianego 17-ka z Lecha niemiecki klub już ponoć daję 3.5 mln. e.

0

Resztę dopłaci kolega z repr. i klubu - Leo M./12mln./.Za te pieniądze Mangala/jest Alexis/.

0

Cesc i Pedro i po czarne zwrotne , mocne czołgi w obronie/ Mangala/ pomocy/Pogba/ i ataku / Lucacu/.Do tego stegen,Marcos,Koke,Danilo+ wypożyczenia + 2 -3 młodych i po potrójną koronę z Enrique .Visca el Barca!!!

0

REWOLUCJA Kolego w takim klubie jak BARCA musi kosztować i to wg, mnie nie 100-120 mln. ,tylko 150-180 mln.Niestety trzeba poświęcić 2 gwiazdy z wyjściowej >11>Fabs i Pedro , w zamian Pogba i Lucacu/ żaden Agüero-mamy Alexisa/ potrzebne nam są dynamiczne czołgi w obronie/ Mangala/ pomocy/Pogba/ i ataku / Lucacu/.Do tego stegen,Marcos,Koke,Danilo+ wypożyczenia + 2 -3 młodych i po potrójną koronę z Enrique .Visca el Barca!!!

0

Jeżeli sprzedaż Fabsa i Pedro ma skutkować sprowadzeniem Pogby i Lucacu - natychmiastowa zgoda,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?