aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeżeli to nie prasowe ploty.to powoli wyłania się wizja wzmocnień Barcelony/czyli jej brak/,w tym momencie przeciwny jestem sprzedaży Fabsa / dotychczas byłem na tak -na rzecz konkretnych wzmocnień / Mangala,Danilo,Pogba/Vidal,Koke/,Lukaku.Lepiej ,aby został światowej klasy pomocnik,niż zakup 2 szrotów/na obronę/ lub gwiazdy na pocieszenie Mesjasza w ataku/jest Alexis/na razie lepszy od Neya/.W kwestii stopera wierzę w Puyola,który warknie na Zubiego w kwestii Mathiego /takich jak on kupują średniacy w Europie/-partner Pique ma byc klasą światową -do 25-27 lat .Pomysł zakupu Kuna zamiast Mangali/ze względu na potrzeby Barcy/ wydaje mi się przynajmniej idiotyczny.Wielkimi literami przeproszę Zubiego ,jezeli Barca pozyska stopera ze światowej czołówki / nie mówimy tutaj o młodym brazylijczyku z PSG ,bo to partner za 3-4 lata Bartry.
3
Jak czytam jakie propozycje wzmocnień wymieniane są w Realu ,to mnie szlag trafia-biorą kogo chcą- my nie możemy kur..a od dekady kupić dobrego stopera !!!
0
Moja ocena aktualnego stanu transferów: 1/Ter Stegen-najszybszy , najlepszy transfer z tych tzw. kluczowych ze względu na ...brak bramkarzy w I zespole.;2/Rakitić- tani i dobry transfer wzmacniający siłe napędową II linii;3/Bravo-niezły transfer za nieco za duże pieniądze;4/Marquinhos-dobry transfer - za o wiele za duże pieniądze - wg. mnie Alves+10; Pozostałe transfery/dla mnie na najważniejsze pozycje przez które przepieprzyliśmy LL i LM -ŚO i PO/ to kompromitacja Barcy.Takich zawodników mogą ściągać kluby rosyjskie bądz tureckie.Barca musi mieć wizję na kilka lat ,a nie wypieprzać grube milionu na 2-3 letni szrot/który wg. mnie nie pasuje do stylu Barcy/.Transfery to nasza pięta achillesowa/ dużo złego zrobił cykl Barcy i wylęgarnia La Massi/.Moim zdaniem Barca nie ma wizji jakościowej, chce zbyt dużo,za zbyt mało - i dlatego jest problem z takim Mathieu czy Piszczem.Barcelonie potrzebni są nie przebierańcy na poszczególne pozycje czy goście 29 czy 30 letni a konkretne wzmocnienia-piłkarze młodzi,perspektywiczni,silni fizycznie, szybcy,z dobrą techniką ograni w Europie.wg. mnie brakuje nam takich piłkarzy jak: Danilo.Mangala,Pogba/Vidal/,Lukaku-4 gości o konkretnej jakości.Jeżeli zakup Mathieu dojdzie do skutku/ liczę jeszcze na Mangalę/to,moim zdaniem nie wzmocnimy a osłabimy ŚO / lepszy Mache./.
0
Tello.Bojan,Afellay,Cuenca,Song,Cesc,Alves,Santos-jeżeli będzie dobra oferta min. 30 mln. za Pedro sprzedać.
4
Koledzy jak by nie patrzeć ,Alves to jeden z tych,którzy zapracowali na tzw. cykl Barcy.Moim zdaniem Montoya nie nadaje się do I składu Barcy - to nie potencjał na pozimie Alvesa czy Danilo /wyłącznie rezerwowy/.
0
Rakitić to mój ostatni zawodnik do wzmocnienia pomocy / Pogba,Vidal,Koke/ i chyba najsłabszy z tej czwórki/no tak ,ale za to najtańszy/.Powoli obawiam się ,że korzystne transfery rozbiją sie o 70 baniek za szczęście Messiego.Zamienić Fabsa na Rakitta, albo Reusa na Alexisa - masakra!
0
Cieszył bym się pewnie też,ale biorąc pod uwagę osiągnięcia obu zawodników Chelsea musiała by dopłacić min.10 mln.
1
Reasumując w/w ranking ;Barca mając najdroższych i najbardziej utytułowanych piłkarzy sprzedaje ich najtaniej.
0
Jezeli chodzi o Mesjasza...nie pozywa się najlepszego piłkarza świata w historii kopanej/ i to w najlepszym piłkarskim wieku/ z klubu jakim jest Barcelona, aż do zakończenia jego kariery/bądż na własne życzenie/.W sprawie tiki-taki -Lucho ją zmodyfikuje i to będzie ten sam styl oparty na posiadaniu i szybkiej wymianie piłek-przy wykorzystaniu techniki i szybkości zawodników Barcy/dlatego potrzebne są wzmocnienia a nie uzupełnienia składu/.
0
Jezeli tak to mamy jeszcze trochę kasy na Danilo,ale ostatecznie wolę stracić te 7mln. i mieć Mangalę w I zespole przy Piqe niż brazylijczyka/ w rezerwie/ i Mathieu.
0
Za 45 mln +Tello mamy Mangalę / goodbye, for ever. PSG/
1
Mangala,Danilo,Vidal/Pogba,Lukaku - to jest to co nam potrzeba ,aby mieć nowy cykl.Skład FC Barcelona sezon 2014/15:Ter Stegen/Bravo-Danilo/Montoya/,Mangala/Marquinhos/,Pique/Bartra/-Bussi/Mache/,Vidal-Pogba/Xavi/,Iniesta/Rafi/-Ney/Deu/,Messi/Lukaku/,ALEXIS/+4 młodych z Barcy B - to jest skład po odzyskanie hegemoni w Europie !Niektóre propozycje transferowe są niezłą beką dla Realu i arabów/ np.Mathieu/.Alexisa w składzie wyróżniłem dużymi literami dla podkreślenia jego roli w przyszłym sezonie/nikt nie zapierda..a tak jak on/Gdybym miał wybierać/ dla potrzeb Barcy pomiędzy Alexisem a Kuną - wybrał bym Sancheza.
0
Niemcy-von.Dla potrzeb i dobra klubu / a nie pocieszenia Messiego/ pieniądze ew. wydane na Kunę wystarczyły by na parę obrońców z Porto /Mangala ,Danilo+-Tello,/lub Lukaku i Mangalę/+-Tello/.Czy jest co porównywać ?Real nie zaczyna od stoperów /których ma tylko wzmacnia atak,u nas mamy atak/brak tylko "9",zaczynamy od niepotrzebnego Kuna/jest Alexis.
0
Nam potrzebny gość 2 w 1- aktualny partner Pique do I składu i stoper na przyszłośc -dla Bartry i innych młodych.Kolejny przykład oszczędności Zarządu kosztem stoperów Barcy.
0
69 mln za Aguero! -za te pieniądze+ Tello/10-12 mln./ był by Mangala i wystarczyło by na Lukaku-paranoja- ile kosztuje smutek Messiego.O Piszczku w FCB wolę sie nie wypowiadać.
1
Nie chcę narzekać ,ale też nie mogę powiedzieć,że mam w dup..e transfery w Realu Madryt.Co roku dokupują kogo chcą / z topu/ ,a my kogo możemy/czytaj na kogo nas stać/.Martwi mnie już aktualny stan rzeczy jeżeli chodzi o planowane transfery Barcy,więcej chaosu niż wizji oraz przeświadczenia tego,że jak spieprzymy teraz,to ciężko to będzie naprawić przez najbliższe kilka lat/tym bardziej ,że mamy przykre doświadczenia.Ktoś wspomniał że PSG chce za młodego /rezerwowego/brazylijskiego stopera Alvesa i 30mln.-gdyby Barca się zgodziła stwierdził bym ,że nie mamy kompetentnych ludzi / za te pieniądze Mangala lub Danilo i Rakitić/.Kun to pocieszenie Messiego /co też mam w dup..e/-mamy Alexisa,potrzebna jest "9"/Lukaku lub inny szybki i zwrotny czołg-bez Etów i Drógb!-jednorazówek na rok -to nie Legia Warszawa i eliminacje do LM/.W przypadku Mathieu, Cuadrado,Piszczka-wolę Bartrę i Alveza niż te niewypały w Barcelonie.
0
Eto -lubiłem tego gościa jak grał w Barcy -przede wszystkim jego zmysł strzelecki,szybkość i zdecydowanie pod bramką rywali.Pomysł z powrotem Eto uważam za kompromitujący nasz klub i jego zarządzających.FC Barcelona idzie w kierunku nowego przyszłego cyklu ,a nie ratowania du..y Prezesowi i innym odpowiedzialnym za tegoroczną katastrofę.Lukaku/są inni/ to jest wezwanie dla Barcelony a nie biedronkowe zakupy "jednorazówek" i najlepiej za darmo / może wystrzeli / .Koledzy no kur..a coraz bardziej przypomina mi to ruchy transferowe tej zimy w Widzewie/brak wizji,chaos,jak najtaniej/.
0
Opcje z Mathieu, Cuadrado/ mnie osobiście porażają,/zamiast ich wolę Bartrę i Alvesa/jeżeli ma być Kun/drugi Alexis zamiast "9" /,to sprzedać Pedro.Jeżeli to mają być te barcelońskie hity transferowe Zubiego to powiem tak ; nie tylko nie ma szału,ale do optymizmu daleko/patrząc np.jak"uzupełni" swój skład Perez/.Rozumiem,że Barca opiera swój skład na wychowankach,ale jak nie chcemy a musimy zakupić zawodników z zew.no to światowy top/ Mathieu myślę nie mieści się w tym pojęciu ,nie mówiąc o perspektywie sportowego rozwoju/.Z tymi "zakupami' z nowym cyklem będzie problem.
0
Potrzeba wzmocnień PO,ŚO,OP."9"/i nie przebierańcy czyli napastnik czy stoper na PO lub emeryci ,albo pocieszenie smutnego Messiego i ściągnięcie Kuna zamiast / za tą kasę ; Lukaku i Danilo.Moja/droga,ale konkretna/propozycja,jeszcze możliwych zmian I 11-ka :Ter Stegen _Danilo,Mangala,Pique,Alba-Bussi-Pogba/Vidal,Koke/Iniesta-Ney,Messi,Alexis na zmiany: Bravo,,Bartra,Mache,Adriano,Xavi,Rafi,Lukaku,Deu + 3 młodych/resztę sprzedać ,wypożyczyć- w zależności od wizji trenera.
0
Po tych wszystkich prasówkach i newsach na temat transferów/ od Koke po Eto - nadal nie widzę konkretnej wizji- tylko chaos/zmuszony zostałem do przypomnienia sobie kawałka Poparzonych Kawą 3-"Ochujałem".
1
Te 80 mln. można sobie w du...ę włożyć jeżeli mamy się wzmocnić-sprzedając Cesca musimy mieć za niego młodego pomocnika światowego topu/Pogba,Vidal , Koke/lub Lukaku i Danilo po to sprzedajemy Fabregasaa nie po to ,aby na nim stracić i pozyskać ochłapy bądż odrzuty innych wielkich europejskich klubów.Jak najszybciej / i mądrze / transferować zbędnych zawodników Barcy,dla pozyskania kolejnych 30-50 mln.
0
Myślę tak-Tello/12-15mln./ +Alves/25 mln.+Song/15-20/+ 15-20 i mamy w pakiecie ; Danilo i Mangalę/nawet kosztem Marquinhosa/.
0
wg. mnie Cesc pójdzie do Chelsea to mamy Lukaku , jeżeli do MU mamy Kuna.
0
większa kasa na transfery - z Bartrą zmiennicy II podstawowych stoperów /Pique.Mangala/; mniejsza kasa na transfery - partner Pique. / bardzo ryzykowna wersja/.na prawą obronę jest za wolny.
0
matekpl ta Twoja propozycja ;"Niech Chelsea bieze Cesca dozuczaja Lukaku i dopłacaja" jest interesująca/ w kontekście potrzeb i korzyści dla Barcy,ale Zubi pewnie zamiast Lukaku i 15 mln do wydania w Porto zrobi wszystko ,aby Messi nie był smutny i dołoży te 15 na najmniej w składzie potrzebnego Kuna./najważniejsi:ŚO.PO,OP,"9"/.
0
Rakitić to 50 % ceny Fabsa + miesięczna gaża + gra w Barcelonie/krótka piłka i pociąg FCB jedzie dalej /.
0
To ,że odchodzi jest przesądzone,teraz trzeba jak najwięcej na nim ugrać finansowo.Moim zdaniem jeżeli otrzymamy za niego kwotę pozwalającą nam na zakup 1 mega wzmocnienia / Pogba,Vidal,Koke/,lub 2 wzmocnień środka pola/Rakitic,Herrera/- to o.k , natomiast nie potrafię zrozumieć jak tak utytułowany i jeszcze piłkarsko młody zawodnik zostanie sprzedany a do zakupu gówniarza ,który powinien mu jego picie nosić na treningach trzeba będzie dopłacić / to tylko w Barcelonie/.
0
Bezwzględnie / dobrze 15-20 mln./ sprzedać i zbierać "do kupy" na Mangalę.
0
Vidal bardzo pasował by do Barcy ,ale tylko i wyłącznie jako kolega Alexisa w zespole- w przypadku wymiany - za Pedro+ Tello .Na marginesie chciałbym poznać obiektywną opinię trenera Chile ,który z tej 2-ki zawodników jest dla niego ważniejszy w jego reprezentacji/uważam ,że jeżeli dopłata to w naszą stronę/.
0
Póżnowieczorny grill przy browarze w towarzystwie Messiego/roczny owczarek niemiecki długowłosy/ w wiejskiej zagrodzie zmusza do barcelońskich refleksji...Ter Stegen-Danilo.Mangala,Pique,Alba-Bussi,Vidal/Koke/,Iniesta-Alexis,Messi,Ney/Lukaku/+ powrót: Deu i Rafi + Bravo i 2-3 młodych-dla mnie to wymarzony skład.Sprzedać:Cesc/niestety zrobiono wszystko ,aby Go zmarnować/Song,Alves.Tello,Afellay,Santos,Cuenca,Bojan,Roberto.W przypadku zakupu Kuna /wg. mnie bezsensowny transfer/ sprzedać Pedro.Degustując 3 Harnasia/pozostałość sentymentu po sponsoringu Widzewa/ zastanowiłem się nad wersją uboższą/ biorąc pod uwagę "transferowy talent" Zubiego i jego tzw. "pochodne" / w tym smutek Messiego /;Ter Stegen-Danilo-Marquinhos,Pique,Alba-Bussi,Alexis,Iniesta-Kun,Messi,Ney.W tej wersji wzmacniamy atak ,a na OP-Alexis-silny fizycznie ,wytrzymały,dobry w of. i def. -ostatni mecz i 3 asysty,których nie powstydził by się sam Xavi.