0

Bartomeu:" Prasa musi się sprzedawać, musi strzelać nazwiskami. My już doskonale wiemy, kogo chcemy zakontraktować." -przyznam,że trochę mnie uspokoił,bo jak obok Pogby cz Koke pojawia si e w pomocy nazwisko Herrera to myślę o transferze do Barcy B.

0

Część kolegów mnie nie zrozumiała.Moim zdaniem taki zespół jak Barcelona powinien transferować tych,których chce -a nie musi ,bo nie ma kasy .Tegoroczne transfery / wiadomo z jakich względów/ są dla nas bardzo istotne-nie tylko na dziś ,ale także na jutro i pojutrze.

0

Jeżeli Zubi "nie ma asa w rękawie"/jak ktoś wcześniej napisał / to wolę zrezygnować z młodego brazylijczyka / i wytransferować za niewiele więcej Mangalę/ najlepiej w pakiecie z Danilo/.

0

Wcześniej powiedział bym,że to żart,ale teraz już nie jestem tego pewny..."Po wyborze Marquinhosa na pierwszą opcję, klub rozpoczął szukanie drugiego, tańszego środkowego obrońcy z doświadczeniem w Primera División.".W imię Ojca ,Syna i Ducha świętego...a ja czekałem na Mangalę...

0

Jeszcze nie poddaję się tej myśli,,ale biorąc pod uwagę działania Zubiego zaczynam coraz bardziej obawiać się o rewolucję w składzie , która zakończy się kosmetycznym uzupełnieniem / Ter Stegen,Bravo,Marquinhos, Rakitic+ powroty/.Moje marzenia o Danilo,Mangali,Pogbie,Koke,Lucacu skonsumują pewnie fani innych europejskich piłkarskich "potęg".Niestety bez sprzedaży jesteśmy biedni.Szlag mnie trafi jak za tydzień dowiem się ,że Pogba i Danilo są u kolegów w Madrycie.

0

Na razie transferowego szału nie ma,Jeden Ter Stegen, Marquinhos-dobry perspektywiczny zawodnik.Jednak myślę,że główne wzmocnienia przed nami/ Mathieu czy Llorente to tylko pewnie ściema/ .Nie przeżyję jak Zubi pieprzył się będzie jeszcze 2 miesiące , a Real zakontraktuje w 2 tygodnie nasze 2-3 transferowe marzenia.

0

Jedynym logicznym wytłumaczeniem tej plejady kandydatów jest zasłona dymna postawiona przez Barcę,która nie chce ujawnić już dawno wybranych wzmocnień,aby konkurencja nie podbijała ceny.Myślę,że Zubi powinien znać powiedzenie Millera ; męzczyznę nie poznaje się jak zaczyna,tylko jak kończy".Oby nie był to transferowy ;" misz-masz" wolę droższy na nowy cykl pn.:"mistrz-masz". Co do newsa,to zdecydowanie:


-Pogba,Koke> Arda Turana/wiek,technika,kreratywność/.

0

Mówiąc językiem "samochodziarza"- na nową brykę trza mieć siano,a 300 baniek nawet Barca nie ma.Na młody używany też potrzeba ok. 200 mln.,ale nie można się wtedy pieprzyć ze sprzedażą/Cesc/ i zakupem/Pogba,Danilo,Mangala,Koke,Lucacu/ zawodników,bo za dużo stracimy.

0

Zdecydowanie Lucacu-znając Zubiego wybierzemy tańszą / gorszą /opcję .

0

blaugrana158

Jeśli miałaby być jakaś prawdziwa rewolucja to wyglądałoby to tak: Valdes, Pinto, Alves, Puyol, Song,Cesc,Cuenca, Tello, Bojan, Kerrison, Afellay, Santos,S,Roberto ,Pedro-dziękujemy
Ter Stegen, Bravo,Masip, Marquinhos, Rafinha, Deulofeu, Danilo,Mangala,Pogba,Koke,Lucacu+2-3 młodych z Barcy B i po kolejny cykl-moim zdaniem musimy na rewolucyjną zmianę poświęcić 1 gwiazdę/ dla pozyskania 40-45mln./moim zdaniem bardziej Cesca/dojdą do Bussiego,Iniesty,Xaviego-Pogba,Koke,Rafi+ 1 młody /niż pracowitego i skutecznego Alexisa / Dojdzie Lucacu i Deu/.

0

Jeżeli ktoś nie korzysta z tak prostego rozwiązania jak meczyki.pl to w d...e był i gów...o widział.

0

Cesc sprzedać za cenę-Pogba;Alves-Danilo;Song+ Tello-Koke;reszta zawodników-bramkarz rez.,klubowe 80 mln.+ Pedro-Mangala,Lucacu.

0

, Marquinhos to przyszłośc/3-5 lat doświadczenie + kilogramy/- nam potrzebny przy Pique mocny ,szybki i zwrotny czołg a nie lekki wóz opancerzony.Zakup brazylijczyka to inwestycja w przyszłośc nie zwalniająca od zakupu II stopera I zespołu/np.Mangali.Moim zdaniem Zubi musi się spieszyć bo za moment nazwiska o których dyskutujemy będą nieosiągalne ,albo ich cena pójdzie znacznie w górę/już mnie szlag trafił jak zobaczyłem info. o zainteresowaniu Realu Pogbą/ 40 mln.+Morata/.

0

Zgoda-moja lansowana opcja najlepszego/nie najtańszego/wzmocnienia Barcy/ ; Danilo,Mangala,Koke,Pogba,Lucacu + /Ter Stegen,Deu.,Rafi+2-3 młodych z Barcy B/ a wtedy tylko browar i oglądamy nowy barceloński cykl/.

0

Max 5 mln+ 2 mało wartościowych z odchodzących/np. Cuenca i S.Roberto/.

0

Niech się skupia na Valencii-Mangala/repr.Francji 23l/187> Mathieu -jedyny problem to cena/w pakiecie z Danilo/,ale 7 lat więcej w Barwach Barcy musi kosztować.

0

Totalna głupota-Danilo /repr.Brazyli-22l/184 cm/> Cuadrado-bardziej wyrównane umiejętności w ataku i obronie-w podobnej cenie/za kasę za Alvesa/.

0

za/i tylko za .20-25 mln./mamy Danilo.Do środka zwrotny czołg i odbijający się od niego Ramos/ a nie chudy Marquinhos/ten na rez. ewent./Pogba+ Koke i to my jedziemy z nowym cyklem.

0

zaje....odlotowy cenowo transfer/za te pieniądze Mangala.

0

Szkoda słow- mają idealną klubową parę tzw. gotowca z FC Porto /Mangala,Danilo/a kombinują jak koń pod górkę/ i żeby było śmieszniej zapłacą za prawego i środkowego niewiele mniej niż za wspomnianą zgraną 2-kę z Porto. To tylko w E... przepraszam Barcelonie.

0

barcafan_89
A Pedro, Alves, Song, Tello, Roberto, Bojan, Cuenca, Oier, Afellay i JdS na sprzedaż :)-aby pozyskać np. :Koke,Pogbę ,Mangalę,Lucacu,Danilo,-trzeba sprzedać Fabsa- zostają nam w II linii nasi weterani tj.;Bussi,Xavi,Iniesta-przychodzą;Koke,Pogba,Rafi-jeżeli chodzi o potencjał :strach się bać.

0

Alvesa zamienił bym na Danilo / ok.20-25 mln. / Marquinhos nie będzie/nie powinien/ grac w I składzie przy Pique,a na prawego obrońcę się nie nadaje,I zmiennik w przypadku kontuzji czy spadku formy zaw. z I-ej "11".

0

Dobra wiadoomość!!!.Teraz czekam na potwierdzenie sprzedaży ;Cesca,Songa,Alvesa,Tello,Afellaya,Cunecy,Santosa,S.Roberto.Aby się konretnie wzmocnić,musimy sprzedać część kadry,niestety i Cesca też./z jego sprzedaży możemy pozyskać Koke i pozstanie jeszcze na bramkarza/30mln+10mln/Zdaję sobie sprawę ,że Barceloński priorytet transferowy to wychowanek bądż reprezentant Hiszpanii-szkoda bo za Pedro byłby już taki Marquinhos,za Alvesa Danilo i cały czas do dyspozycji klubowe 80 mln./+Song ,Tello,Afellaya,Cunecy,Santosa,S.Roberto ile za nich wg. Was?/.na 2 mega transfery.

0

Przepraszam,ale taki gówniarz Lucacu najpierw musi nabrać szacunku do Messiego,Neya czy Alexisa z ławy a dopiero kręcić nosem,że jest rezerwowym w FC Barcelona.

0

Osobiście- gdybym miał wybierać sprzedaż Cesca czy Alexisa/dla pozyskania kasy na transfery/- sprzedał bym tego pierwszego/zakup Koke/ .Fernando Llorente?-za A.S.?-mamy się wzmacniać?

0

Potrzebujemy młodych dobrych fizycznie i technicznie walczaków-starsi zostają w klubie/ pomoc:Xavi,Iniesta,Busi-obrona Pique-atak-Messi/.

0

Jeżeli tak kolego liczysz,to I Barca "na luzie" do klubowych 80 mln. dołoży 120 -140- mln. ze sprzedaży na tą 5-;kę:Cesc/45/,Alves/25/,Pedro/30/,Song/15/,Tello/10/ + Cuneca,AfellayS.Roberto,Santos/15-20/.

4

Jeżeli ma być nowy cykl,to nie ma sensu kupować zawodników po 30-ce.Zawodnicy zapewniający nowy cykl:Danilo-22l/185cm;Mangala-23l/187cm.Pogba-21l/188cm,Koke-22l/177cm,Lucacu-21/199/.Niejeden póści coment,że za drogo - albo rewolucja,albo kosmetyka-inni nie będą o wiele tansi/chyba,że faktycznie ściągamy starszych i za 3 lata robimy to samo/nie wierzę,że sam to napisałem/.

0

Nr 1 na przyszły sezon jest Ter Stegen i szkoda pieprzyć o" walce w bramce".Masip przy ewentualnej kontuzji Niemca przy zespołach z Madrytu czy w LM mógłby się zgubić.Potrzebny jest tani /osobista chęć gry w Barcelonie/ i dobry II bramkarz.

0

Proponuję Wam zapamiętać takie imię i nazwisko :Aleks Antecki/2004 r/ -z polskiego Orlika Złocieniec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?