0

Na dziś żaden- na jutro Reus.

0

Prawda-moje przeoczenie.

0

Na Roberto już nie liczę/wypożyczyć/.Pomoc I garnitur-: Rakitić-Bussi-Iniesta rez.Rafi,Mache + 1 zakup + 1 młody.Pewnie będziemy czekać na Koke.Najgorzej z obroną.

0

PO II poł. już wiesz.

0

Mamy odpowiedż po"włoskich cenach" dla Juve za Alexisa - 80 mln.

0

11 mln. z Santosem - bez -? ! / strach się bać / - 15 ?.Nie zmienia to faktu,że na wypadek niedyspozycji / kontuzji / Ter Stegena mamy dobrego zmiennika/ szkoda , ze nie ma parę lat mniej/.

0

Mertens,Januzaj i Felloini i po Arabach...

0

Zobaczmy na Lukaku i obronę belgów.

0

Gdybyśmy mieli kasę,to naszą pomoc widział bym z Turynu -Pogba-Vidal- Iniesta.Z tą kasą co jest; Rakitić-Vidal-Iniesta,a skończy się;Rakitić-Bussi-Iniesta /koke ewent. Reus - za rok/.Atak; Ney-Messi-Alexis/dokupić 9-kę-Lukaku/,obrona:Cuadrado/jak chce Luis/-Mangala-Pique-Alba;Brama-Ter Stegen i po wszystko co jest do zdobycia!

0

Belgowie wystrzelają średnią tych mistrzostw/ 3 - 0 /.

0

Za 70 to mamy prawie rozwiązany największy problem obrony; ŚO /Mangala/ i PO /Cuadrado/ Tello/albo ;Koke i Lukaku.Bardzo dobra cena -dziękujemy-za Alexisa napewno bym się nie zamienił.Alexis - 80 mln/.

0

Zakup Cuadrado świadczy o tym,że Luis nie zrezygnuje z gry bardzo ofensywnej na wzór tiki-taki - tylko , że z szybszą wymianą piłek i zmianą pozycji / system - Pep-2/bez względu na to czy Xavi też odejdzie czy nie - ten styl ludzie Barcy / i my/ mamy w DNA.Koke.

0

I bardzo dobrze -mamy Alexisa.

0

Wolał bym ofensywę po ŚO. Na marginesie -Cuadrado -25-35;Danilo -20- 25-musi bardzo pasować Enrique gość do jego wizji .

0

Nikt z tej 3-ki nie przyjdzie / i bardzo dobrze/ - ŚO/ tylko nie M./ i pewnie Koke/za 40 -45 mln./.

0

Atletico wygrało defensywą ligę bramek wsadziło mało.

1

Zaden z nich ew. Lukaku.

0

Bezwzględnie pozbywać się balastu.

1

Wg. mnie tylko Lukaku.

1

Gdyby na jego miejsce znalazł się młody ,silny ,szybki z dobrymi warunkami fizycznymi zawodnik w cenie do 15 mln. e. - sprzedał bym / za rok i tak odejdzie/jak kompletować zespół na nowy cykl to idziemy na całość / myśląc o przyszłości/.

12

Wybaczcie tyle razy się wypowiadałem w tej sprawie - za te pieniądze w dupie miałbym PSG-dodał dla Porto Tello i negocjował pakiet Danilo i Mangala-traktując ich transfer jako priorytet ,a nie pierdol..ł o Kunie i innych, gdzie do ataku brakuje nam Lukaku.

0

Myślałem,że nasi ludzie z Zarządu każą nam czekać z oficjalnym komunikatem o transferze / wg. mnie 2-gim a nie 5-tym - wypożyczeń i młodych kurważ niech nie liczą/ do zakończenia MŚ-"bravo"/ o nim dowiemy się przed inauguracyjną kolejką- tak jak o pozostałych transferowych "sukcesach'.

0

w grę wchodzi jedynie wymiana / i powinni się cieszyć/.

0

żałuję,że nie załatwiali transferów wcześniej;Ter Stegen-Danilo,Mangala-Pogba-Lukaku-to było i jest to czego nam potrzeba. Teraz obawiam się,że jest za póżno i będą to ,albo bardzo kosztowne zakupy , albo zakupy nie na poziomie/sportowym/ Barcy / na zasadzie tymczasowego łatania dziur w tonącym okręcie/.

0

Chyba odchodzi kolejna wielka ikona naszej " dream team "- moim zdaniem największa / większa niż Puyol/ mózg najlepszej drużyny XXIw.Wielki szacunek.Jeżeli tak zadecydował,to miał do tego prawo - bez niego nie było by cyklu Barcy.Katarski klub ma pieniądze/ czym świadczą przewidywane zarobki za sezon/.Ile za kontrakt dostanie Barca?Moim zdaniem tyle, ile będzie kosztował jego zmiennik / Koke-40 mln.+ ew. jeden z odchodzących ,nie pasujących do koncepcji Luisa/.W tej sytuacji Barcelonie nie przystoi nie zorganizować wielkiego pożegnania.

1

nigdy

1

No to zobaczmy tego Pogbę w akcji z Hondurasem / może wejdzie Mangala,trochę dziwi mnie jego brak w podstawowym/.

0

Powiem tak,gdyby miał odejść Alexis za Pogbę ,aby utworzyć w perspektywie II linię na nowy cykl/ np. rRakitić- Vidal-Pogba/ to ok.Natomiast jeżeli Stara Dama robi fochy i zamierza na tym ugrać dodatkowo 1 euro niech spierd..a.

3

Trwa kompromitująca / żenująca od ilu lat?/ szopka ze ściągnięciem do Barcy stopera.Jak czytam- Mathieu, to myślę ,że ewentualnie do Espaniolu,ale kur...a do nas?!

2

Obrona w każdym spotkaniu skoncentrowana na 100% + wymiatający Mache - o pozostałych samców watahy z Messim- alfą na czele się nie obawiam - w ataku -rzeżnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?