aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lepiej/fakt z mniejszą radością i finezją/ bawi się Mesjasz i to on jest i będzie najlepszym piłkarzem w historii Globu/pomyśl o jego wynikach / bramy,asysty/ za 3-4 lata/biorąc pod uwagę wizję gry Mathieu/31l. kontrakt 4 lata z możliwością przedłużenia o rok/?!/-za5-6 lat.W kwestii kreowania gry - gdyby Messi chciał zostać kreującym grę pomocnikiem - Iniesta musiał by mu sznurowadła wiązać.Piękne wspomnienia,ale to już stara historia,czas zacząć tworzyć nową - Zubii naprzód Coudrado i konkretny stoper /Banatia/.Ter Stegen-Cuadrado,Benatia,Pique,Alba-Bussi,Rakitić,Iniesta-Neymar,Messi,Suarez.Po nowy cykl - Visca el Barca!
0
Wybacz stary , ale dla mnie po zakupie Mathieu nadal nie widać stopera do partnerowania Pique/ no chyba nie myślisz,że Mat......
0
Dokładnie chłopie!
0
I tak uciekł Zubiemu / samobój/ kolejny stoperowy sukces /po Mathieu/.
0
Na razie obronę- w porównaniu np. do Realu mamy do .......
3
PO co to mielenie,wcześniejsze newsy zapewniały ,że Zarząd kupi Cuadrado,bez względu na dalsze losy Alvesa,/który wg. mnie powinien dla dobra klubu odejść/.
0
Gdyby Zubi załatwił Mangalę.to bym w dupę Go cmoknął / / trudno Barca wymaga nawet takich poświęceń.Tak Masz rację Mangala byłby osłabieniem naszego środka obrony i dlatego te cieniasy z City dały prawie 50 mln/Zubi po mistrzowsku sprzątnął im Mathieu sprzed nosa/.
0
W dupie mam ile zostało Zubiemu po świetnych transferowych negocjacjach z/ za mało wpływu/ i do klubu / za duże koszty/.Teraz niech staje na ....głowie i załatwia 2 cracków/SO i PO/ to po ciul - w konteście braku kasy- rudy?!Sprzedać jeszcze 2-3 zbędnych z I-go garnituru.
0
Dokładnie, powoli Real staje się dla Barcy wzorem
1
Jeżeli "trochę" oznacza mniej więcej połowę ceny transferu Mata ,a słowo" solidny piłkarz "wystarczy ,aby grać w FC Barcelona - to Mathieu adieu...
0
Teraz Swięta Krowa FC Barcelona/ czytaj Zubi / niech dołoży z własnej kieszeni brakujące miliony euro.Raz jeszcze - totalne leszcze po hu... Suarez/był Alexis/,>>>80mln.
0
Chłopcze Messi jest tylko jeden,którego zna cały świat-Ronaldinnho natomiast jest kilkudziesięciu,którzy nie są najlepszymi piłkarzami na świecie.
0
Messi był-jest i będzie najlepszym piłkarzem na świecie/czy co niektórym dupkom z naszego / ?!/ Zarządu się podoba czy nie.Niech Panowie myślą o Mathieu,Benatii,Cuadrado i Marquinhos- Messiego niech zostawią w spokoju / i klaszczą półdupkami,że mają w drużynie najlepszego piłkarz w historii Globu/.O niego jestem przed sezonem / jak zawsze/ spokojny.
0
Reasumując-niezły,jednak nie na poziomie najlepszych stoperów na świecie / a przyszedł do "najlepszego klubu na świecie",zdecydowanie za drogi/najdroższy transfer obrońcy w wieku po 30-tce w LL/ i niestety za stary/szokuje 4 lata umowy i możliwość przedłużenia o rok-szok!!!/.I na koniec rodzynek-klauzula zerwania umowy 50 mln euro/Zubi mógł spokojnie napisać /wierzę,że to jest jego ostatni tak wynegocjowany transfer życia/kwotę 20 mln. euro.I jeszcze jedno-jeżeli Mat ma być rezerwowym pary: Pique nowy - to zdecydowanie wolę/obok Bartry /młodego , perspektywicznego zawodnika/za 2-3 lata Mata sprzedamy za 2 mln.euro /.
0
To nie wina Mata tylko naszych debilnych członków Zarządu.Ten transfer/nawet w roli rezerwowego stopera-20 mln.euro!!!-31 l.-był,jest i będzie do dupy.
0
5-kę to dostanie w pażdziernikowym GD Real, jak kupimy : Cuadrado i np.Benatię/ i właśnie taki czołg powinien nosić koszulkę z nr. legendy defensywy Barcy.
0
Nie mam nic przeciwko Gościowi,ale po 4 latach ,nie na takie stare/ i drogie/ drewno czekała Barca i jej cules.Kompromitacja Zarządu / nie Mathieu/.Beznadziejny transfer.
0
Zdecydowanie wolę -N I C -w oczekiwaniu na konkretnego stopera dla BARCY/ a nie np.Malagi/.Z tego transferu śmieje się już od h..a ludzi/od cules na Białych kończąc/.
0
Zygać się chce naszymi fahofcami.
0
Kolego-Na Twoje ostatnie zdanie/" Nasza obrona może wtedy wyglądać tak: Alves(jak zostanie), Pique, Bartra, Mathieu"/ zareaguję jak jeden z nas na news o Pedro na PO - "jebnołem".Człowieku jedynym dla mnie wytłumaczeniem sprowadzenia tego stopera ze"światowego topu" jest zabezpieczenia się Barcy w przypadku kontuzji np.Benatii czy Pique.Moim zdaniem nasza obrona musi wyglądać tak:
Cuadrado,Benatia,Pique,Alba
0
"haha mathieu kołek za 20 mln ; "-to jedna z ocen "Białych" ewent. transferu rudego.
0
Nie będzie żadnej walki-Ter Stegen-w czasie kontuzji / kartek / Brawo/ , cieniasy/wysoki wynik /Massip.
0
Wiedzą o tym dzieci ze szkółek Barcy,nie wie Zubi...
1
rafkop 8-wybacz,ale mogłeś skrócić newsa do słów-bez Cuadrado i konkretnego stopera /np. Benatia/-przepierdoli..y kolejny sezon/ale mamy Suareza/.W kwestii I bramkarza-na 100% nr. 1 Ter Stegen.
2
Gdybym miał ocenić politykę transferową pierwszej 3-ki ,to najlepsze Atletico.
0
"Biali" kolego nie skompromitowali by się sprowadzeniem Mathieu,którego mniej uznane futbolowe kluby mają w dup...e.
0
Też wolę Mathieu od Rzężniczaka.Koledzy / dla przypomnienia / tu chodzi nie o Espanyol czy Sevillę a o klub ,który ma się zrehabilitować po przepieprzonym sezonie w Europie- z kim z Mathieu?!Nasi stratedzy powinni zacząć od defensywy,a nie od dupy strony / Suarez/- coraz bardziej ciemność widzę...
0
Wielki szacunek dla geniusza i legendy Barcelony .
0
Czas terażniejszego Alvesa w Barcelonie minął / przy całym szacunku i sympatii / na PO musi być gość z zajebistą kondycją,szybkością i techniką ,a przy tym walczak-Cuadrado.Oczywiście tego typu"przeciąg" muszą zabezpieczać solidni ŚO.
0
Z mojej strony ostatnia wypowiedż w sprawie transferowego klubowego sukcesu w -przypadku sprowadzenia"stoperów " do FC BARCELONA / nie Espanyol/- za" całość" - w przypadku obu zawodników- Barcę nie stać na Blindów i Mathieuw.Ponadto jak się szaleje z przodu, to nie daje się dupy z tyłu/ mowa o piłkarskich transferach /.