aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona już nie będzie tego sezonu w Barcy -"zajebista"/Mangala,Danilo-Benatia,Cuadrado/.Przy zakupie Cuadrado I skład:Cuardado-/nie wiem co wpisać,tak jest "zajebiście"-Pique-Alba/pytam - po h...j nam zmiennicy-rzemieślnicy?!/
0
Priorytet-wahadłowy PO - Cuadrado-zmiennik-Alves/jeżeli nie odejdzie/,Montoya jednoroczne wypożyczenie-tak wg. mnie wygląda najlepsze dla Barcy/ i każdego z zawodników/wyjście z sytuacji 3xPO.
0
Powiem tak-oczywiście,że jak dojdą nasze Gwiazdy w ataku będzie o niebo lepiej,ale jedna mała uwaga- w ofensywie.Jeżeli komuś po tym meczu podobała się defensywa czy gra w pomocy / na poziomie Barcy /, to nie widzieliśmy tego samego przekazu-porównując to do meczy ligowych z ub. sezonu - dramat/ określony zajebiście przez prasę jako " brak ciągłości".Powtarzam- za póżno przystąpiliśmy do zgrania zespołu/ w tym za póżne transfery/ - Real jest - w porównaniu do nas- o niebo w lepszej sytuacji.I nie usprawiedliwiam tego rewolucją w składzie,bo do niej Zarząd powinien się przygotować na poziomie Barcy ,a nie Widzewa Łódż.
1
Na miejscu Enrique zrobiłbym jednak z tymi ciotowatymi zapędami porządek -jednak to zawodnicy reprezentujący konkretną męską firmę ,a nie damskie kosmetyki .
0
To jest jedna z pochodnych transferu Suareza,nie ma nic z niczego-moim zdaniem w tej chwili w najgorszej formacji Barcy zrobił bym tak; PO Cuadrado/ściągnięcie jego to problem tyłka Zubiego/ rez.Alves ,Montoya roczne wypożyczenie.Najważniejsze to jak najszybsze sprzedanie Songa i Afelaya i zakup lepszego stopera od rezerwowego Arsenalu/!!!/.
0
na dzisiaj ,to na dzisiaj -natomiast na sezon już bez pajacowania :Ter Stegen-Macherano,Pique,Mathieu-Cuadrado,Rakitić,Iniesta,Alba-Messi-Suarez,Neymar/of/przy def. ustawieniu :Cuadrado i Alba wracają na boki obrony-Mache/Bussi/ za Rakitić lub Iniesta.
0
Mam mieszane uczcia co do sprowadzenia Suareza - dotychczasowa ofensywa / Neymar-Messi-Alexis/ była zajebista.Brakowało nam :bramkarza,ŚO,PO ,kreatywnego pomocnika i "9".A gdybym był Enrique - Mangala,Danilo i Lukaku+Ter Stegen i Rakitić/ z pozostającymi Ceskiem i Alexisem/.moim zdaniem sięgnięcie po tych młodych zawodników było by lepszym rozwiązaniem dla klubu.
1
jaka kurwa wizja trenera kamiX8?!Totalne pizdowate działania Zubiego na transferowym rynku-wolał bym jednego Mangalę /przy większej ilości minut Bartry/niż tych 2 coraz bardziej kontuzjogennych emerytów,których za 2-3 lata/jak nie wcześniej/pożegnamy- rozpoczynając nową batalię o stoperów Barcy.To nie są kolego zawodnicy na poziomie nowego cyklu,tylko tzw, zapchajdziury i tak to wygląda niestety.
1
Jeżeli tak będzie,to moim zdaniem Xavi na pewno nie odejdzie z Barcy po tym sezonie z Pucharem LM /najważniejszy transfer stopera kończy się na rezerwowym Arsenalu -gdyby ,po zakończonym sezonie 2013/14 ktoś mi powiedział,że wzmocnimy obronę :Mathieu i Vermaelenem - to najbardziej kulturalną wypowiedzią była by :"dobrze się czujesz?".I to pytanie zadaję Zarządowi-czy Ci 2 zawodnicy są oczekiwanymi wzmocnieniami Barcy na nowy jej cykl.
0
Rewolucja tak,ale jej przebieg-nie.Za dużo zmian personalnych -za mało czasu na zgranie zespołu.Uważam,że w porównaniu do RM jesteśmy w powijakach przed premierą nowego sezonu/przy mniejszej rotacji składu u Białych/.Moim zdaniem brak zgrania odbije się na starcie LL ,a utracone punkty mogą być bardzo ważne w ogólnym bilansie na zakończenie ligi.
1
Serce rośnie staremu Gwardziście , jak czyta wypowiedzi takich młodych cules jak Ty kolego...Visca el Barca!!!
0
W II przypadku - oczywiście: 4-1-3-2.
1
Cieszy posiadany na zapleczu potencjał i ich mentor,ale spoko ,aktualnie musimy robić rewolucję głównie przez zakupy i sprzedaż wychowanków ,a nie odwrotnie / pomimo posiadania najlepszej szkółki i zaplecza na świecie/.
0
Na LL widzę to ofensywnie/3-1-4-1-2 /:Ter Stegen-Macherano,Pique,Mathieu-Cuadrado,Rakitić,Iniesta,Alba-Messi-Suarez,Neymar,natomiast defensywnie / 4-1-2-3-2/:Ter Stegen-Cuadrado,Macherano,Pique,Alba-Busquets-Rakitić, Messi,Iniesta.Suarez,Neymar./ze względu na "cyrk"Zubiego ze sprowadzeniem partnera Pique - nie uwzględniłem go w składzie/.
0
Ter Stegen-Montoya,Bartra ,Pique,Alba - Busquets,Rakitić,Iniesta - Pedro,Munir,Deulofeu.W II poł:Bravo,Rafinha,Samper i Halilović.
1
Sytuacja ze skompletowaniem defensywy zaczyna naprawdę być kompromitacją nieudaczników z Zarządu.Powrót Enrique do marnowania potencjału Masche na ŚO-to kolejny dowód w tej żałosnej sprawie/ raz jeszcze - do usranej śmierci-wychodzi rewolucja w zespole poczęta od niepotrzebnej Gwiazdy w ofensywie-Suarez-zamiast -Mangali/38 mln. ! MC /i Danilo/ok.20mln/ i nie musieli by odchodzić : Alexis i Fabs/.
0
Nie rynek a pizdowaty Zarząd - na czele z Zubim.
0
A ile bramek i czerw przepieprzył w ub.sezonie najlepszy defensor RM Ramos?/stoper- w przypadku bocznego obrońcy Barcy pozycja o wiele bardziej wymagająca od zawodnika kondycji,szybkości,techniki/.Reasumując naszego Alvesa - Dani wielkie dzięki i szacun za wszystko co zrobiłeś dla Barcy,dla mnie będziesz kojarzył się z Wielką Barceloną z początku XXI w - powodzenia w nowym klubie i czekamy na Cuadrado.
1
Kolego jeżeli nie widzisz / i nie czujesz /zapachu szamba wokół transferów zawodników defensywnych Barcy przed sezonem - to / nie obraż się- albo do okulisty albo do laryngologa - no chyba ,że Zubi zakończy to Benatią i Cuadrado, a wtedy masz u mnie dobre piwo na GD a wcześniej konkretne: przepraszam /ale wybacz wg. mnie skończy się beznadziejnie/.
0
Debilizmu Zubiego ciąg dalszy-takich cieci- Bayern,Real,MC,PSG,Chelsea itd. - nie wzięli by za darmo do I składu.
1
Transfery w defensywie - to nie tylko gorszy wizerunek klubu,ale bezprzecznie kompromitacja działaczy Barcelony.
0
W imię Ojca i Syna i Ducha Benati -Amen.
0
Jeszcze trochę i o kolejnej propozycji na ŚO dowiemy się z Radia Maryja.
1
Też myślałem,że przychodząc w tak spektakularny sposób do Barcy , nie odejdzie tak po prostu.
0
a gdzie będą w tym czasie Mesjasz i Ney ?
0
Kur..a jaki żal ...
0
Nie obrażcie się cules , ale uważam,że zakup "walnietego" Suareza/w miejsce "ułożonego" i będącego w gazie Alexisa to sportowa i moralna porażka naszego klubu/ a ponoć to więcej niż klub/ .Kara / dla recydywisty/ jak najbardziej słuszna/.
0
Tak ,a za Mathieu Barca dała tylko 20 mln. bo młodo wygląda i pogra jeszcze w Barcy 4-5 lat.
0
Moim zdaniem -szału nie było,bardziej- chaotyczna gra związana ze zbyt dużą ilością nowych zawodników w zespole ,I tu refleksja - ile meczy Barca przed sezonem zagra w miarę I-ym składem / z dokupionymi: podstawowym ŚO i PO ?/.
0
i przy tymtaktycznym " nastawieniu powinno być spokojne- 0-3