aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trza było ich zawziąć przed móndialem /Mangala,Benatia,Hummels ,Cuadrado itd./ a nie ponim-to jósz po ptakach/albo worek siana,albo jakiś Oggier//- tak skomentował sprawę def.Barcy Józek w czasie początku kampanii żniwnej we wsi Wicierozumicie.
0
To cholernie boli...
0
Na dziś jak mi ktoś przymarudzi na zakup :SO/w cenie młodego z PSG/ Benati, bądż 3 w 1 na prawej -Couadrado-będzie u mnie skończonym dupki..m.Wg. mnie o nich na teraz- po defensywnych porażkach Zubiego- czas ostro zawalczyć i skład wtedy /aż mi się chce pisać/ zajebisty: Ter Stegen-Cuadrado,Benatia,Pique,Alba-Bussi/Mache/,Rakitić /Xavi/,Iniesta/Rafi/-Ney,Messi,Suarez.
2
Przepraszam kolegów, ale limit mojej cierpliwości się skończył: jeżeli nasi menagerowie z Zubim na czele przepieprzyli kolejnego kandydata/proponując 43 mln. euro / to na co czekają z marokańczykiem Benatią/ 27 l. 191 cm/,który zjada obu kontrkandydatów na II śniadanie.
0
Reasumując wypowiedż Pedro:1/ w obronie nie za bardzo się widzę,ale jak będzie trzeba to zagram jak umiem:,2/do Barcy sprowadzamy tylko ofensywnych zawodników, na dobrych defensywnych już nie staje /Zubiemu/...kasy :3/ Nie wiem po h...j sprzedali Ceska.Moje podsumowanie tytułu tego newsa:jeżeli nadal / nie wiem do końca kto/chce z Pedro zrobić PO-to wg. mnie mniej debilny pomysł- przygotować na stopera Bussiego / za niego na DP - Mache/ i kupić Cuadrado /niż Pedro na PO i młody na SO z PSG/.
0
Jeżeli młody z PSG wypadł, to po Benatię /cena porównywalna/.
0
Chłopcy- przepraszam,ale proszę dokładnie czytać polskie znaki - czytając moje wypowiedzi i nie będzie problemu.Leo .Messi.10 w Football Manager Barca zagrała kupując Suareza / i na dzisiaj mamy problem w obronie i perspektywicznego- kontrakt na 4 lata z możliwością przedłużenia na rok - 31 l. Mathieu /.To jest FC Barcelona i od ludzi zarządzających taką firmą należy wymagać konkretnej całościowej wizji /w tym polityki transferowej /.To co w Barcelonie od dłuższego czasu dzieje się ze sprowadzeniem stopera to kompromitacja klubu na takim poziomie organizacyjnym i sportowym.
0
Skład bardziej Barcy B/z obroną idealną na Real 0-5/.
0
Ter Stegen- Cuadrado,Benatia/Miranda/,Pique,Alba-Bussi,Rakitić,Iniesta-Deulofeu,Messi,Pedro II poł.;Bravo,Mache,Rafi.
0
Koledzy- zwracam uwagę na"cudzysłów".Moje jest końcowe - Finito.Wg. mnie niepotrzebnie sprowadziliśmy Suareza /-mógł zostać Alexis+kupić na 9 -kę Lukaku /,natomiast trzeba było zacząć od stopera /Mangala,Benatia,Humels/ i przed MŚ -Cuadrado-za dużo robi się Realnie w Barcelonie i to zaczyna mnie martwić.
0
Zarówno Marquinhos jak i jego alternatywa / Agger / gorsi od wolnego jeszcze Benatii.
0
-Bardzo dobrze i szacun,ale prawda jest taka,że Benatia czy Miranda zjadają Go na podwieczorek kolego i w tym jest problem,że przepieprzyliśmy / moim zdaniem / niepotrzebnie 20 mln. euro ,za które już dziś mogli byśmy nabyć Benatię Cuadrado-bez negocjacyjnych cudów Zubiego /czytaj szantaży odchodzących do Barcy/ a w rezerwie i tak został by młody Bartra i ostatecznie Mache./na czas kartek bądż kontuzji/.
1
I dlatego może co niektórym się w Barcy w głowach poprzewracało,a kibice Barcy na innych forach piszą:" Ja natomiast się boję nowego sezonu w kontekście FCB. Ciekawi mnie Real i Manchester, nawet Sevilla z wiadomych względów, ale w kontekście Barcelony mam jedno, graniczące z pewnością, przeczucie, że wszystko się poszło j...ć.
Nic tam do niczego nie pasuje:
- 30-letni obrońca za 20 m
/31 l/- kompletnie nie pasujący do przyzwyczajeń drużyny napastnik za 80
- pozostający nadal na swoim miejscu playmaker-człapek, który ma 34 lata
- trener, który nie ma za grosz doświadczenia
- dwóch wyśmienitych bramkarzy
- odpuszczenie Hummelsa
Co krok, to jakieś zdziwaczenie. już chyba lepiej by było, gdyby zostali z tym zakazem transferowym...".Finito.
0
Nie dziwię się tym naciskom - Cuadrado to takie transferowe 3 w 1 /PO,PP,PN/.Do niego Benatia bądż Miranda i jedziemy po nowy cykl Barcy.Visca el Barca!
1
Odpowiem jako "Dziadek" tych dzieci , które mają po kilkanaście lat - Mathieu sprowadzoy jako "piłkarski emeryt" mnie nie dziwi/ być może pasuje do koncepcji Enrique/,dziwi mnie jakość i cena - wyłącznie dla Barcelony-żąden topowy europejski klub nie dokonał by takiego pizdowatego "transferu".I koniec tematu Mathieu/niech udowadnia/myślę,że jako najdroższy rezerwowy defensor LL/ że nie da dupy, dla szansy jaką dostał od Barcy za 20 mln. euro /!!!/.
0
Serial Zubiego pt."Stoperro" - to już nie komedia,a horror.Moim zdaniem trzeba wydać wszystko to co mamy i sprzedać wszystkich, których możemy się pozbyć i zakupić Cuadrado/joker na całą prawą stronę/ i konkretnego stopera/najlepszy wg. mnie Benatia lub Miranda,młody z PSG. Suarez ograniczył nam szaleństwo transferowe w defensywie,Mathieu spierdo...ł je jeszcze bardziej.Cuadrado - 50 mln. euro,ciekawe za ile sprzedała by Fiorentina Fabsa ?
0
Przy" zdolnościach" transferowych Zubiego,powtórka z Mathieu nie wykluczona.
0
Jest ambicja - i dobrze,chociaż stwierdzenie:„Trudno jest przyjść po kimś takim jak Carles Puyol, ale udowodnię, że stawiając na mnie, klub podjął właściwą decyzję"jest pójściem po bandzie,bo to / mocno wierzę / nie on jest transferem zmiennika Puyola i nr. 5/dla mnie jest tylko/ i az / solidnym rezerwowym / kur..a tylko dlaczego nie za 10 a za 20 mln. euro ?/.
10
Przepraszam sympatyków Songa - bezwzględnie sprzedać.gromadząc kasę na Cuadrado.
0
Pan Dyr.Zubi niech nie marnuje czasu tylko wyciąga Benatię I Cuadrado i sprzedaje kolejnych niepotrzebnych / nie za torebkę gruszek/.
0
Najbardziej mi żal Mangali / 23 l./-28 mln. Tello = stoper Barcy na dekadę.Tak się kończy budowa zespołu od dupy strony/czyli najmocniejszej formacji Barcy - ataku/a obrona/na razie/faktycznie w białej bądż czarnej dupie. Jak chcieli Suareza ,to niech jadą po bandzie do końca-50 za Benatię a resztę uzbierać za Alvesa,Songa i Affelaya i kasę od nowych sponsorów na Cuadrado i po nowy cykl Zubi/niemniej żal tych 20 mln. na rudego/.
2
Taką profesjonalną politykę transferową może prowadzić mój 10,5 l syn-sprzedać za ile się da ,a jak się nie da to nawet Gwiazdę oddać za darmo .Takie jaja / na tym poziomie organizacyjnym i sportowym/tylko w Barcelonie.Już widzę szydarcze śmiechy Białych.
0
Jak pomyślę,że zamiast wampira już mogliśmy mieć w drużynie Mangalę i Cuadrado - to szlag mnie trafia/wtedy do przodu tylko Lukaku/,A teraz Zubi i Zarząd odwalają szopkę na cały piłkarski świat ze ściągnięciem konkretnego partnera Pique.
0
Ten skład nie ma jeszcze wszystkich "rąk i nóg".Poza tym ,przy ewent. ustawieniu; 4-3-3 -po bokach z wykorzystaniem atutów |Cuadrado i Alby -mocny ,mobilny blok def. z wsparciem ofens. na skrzydłach-to najlepsze ustawienie dla Barcy.
0
Zubi zjebał już wszystko w temacie defenswnych - teraz niech już przestanie się pierdo..c i doprowadzi do transferów potrzebnych Barcelonie/Cuadrado.Benatia/.
0
Z tymi zawodnikami na dziś Enrique ,albo ściemnia,albo ... .Skład Barcy na dziś gorszy niż ten z ub.sezonu/Jedyna szansa-Cuandrado i Benatia/ lub Marquinhos.Nigdy dla 3-4-3.
0
Luis Enrique: To nietypowy presezon-chłopie ciesz się i nie narzekaj...
0
Benatia-najlepsza opcja SO/ za posiadane środki i się nie pierdol...ć dalej z tematem/;Cuadrado-najlepsza opcja PO /sprzedać ;Song,Alves,Affelay/.Zrobić to jak najszybciej i nie ośmieszać się dalej na futbolowym rynku transferowym z zakupem graczy defensywnych/wystarczy rezerwowy Mathieu za 20 mln euro/.
0
Benatia
0
Ostatni raz dla zrozumienia obsady bramki - nie po to jeden z najlepszych talentów piłkarskich świata przychodzi z Bundesligi do Barcy ,aby grzać ławe-dlatego dostał nr 1 i będzie podstawowym bramkarzem Barcy .