aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko,Cuadrado będzie nasz.O g.20.00 Napoli-PSG /meczyki.pl/.
0
Pieprzenie,będzie u nas - spoko! O g. 20.00 -Napoli - PSG /meczyki.pl/.
0
No tak kolego ,ale Mangala mając 23 lata nie jest no name dla Topu Europy jak Mathieu / 31 l./.Wracając do Cuadrado - ten zawodnik moim zdaniem jest tym , który zrobi różnicę i dlatego pewny jestem,że go pozyskamy.
1
Nosz kur..a - dawać te 40 mln. i przestać się pieprzyć z tym Cuadrado.
1
Moim zdaniem reasumując transfery Barcy przed sezonem 2014/15- na + : 1 /Ter Stegen,2/Rakitić - dobrzy,tani,a przede wszystkim perspektywiczni zawodnicy - na +-1/Vermaelen i Mathieu- solidni,wcale nie tak tani i dobrzy - na pozycji stopera spodziewaliśmy się transferowego hitu z wyższej półki,mamy 2 starszych zawodników,z których żaden nie będzie w części dawnym Puyolem i niestety to nimi będzie pmiatał nawet zagubiony PIque.2/ Brawo-dobry i nie tani -czy musieliśmy Go kupować mając dobrego młodego Masipa? I na koniec transferowy hit - Suarez - wg. mnie wizerunkowo -porażka,dodatkowy minus- konieczność odejścia Fabsa i Alexisa.Osobiście wolał bym pozostanie tych wizerunkowo i jakościowo pasujących do zespołu zawodników + Mangalę i Danilo/dobrzy,zgrani,perspektywiczni na dekadę/.Reasumując- nie jest tak dobrze i nie jest tak żle.Uważam,że ogólny bilans Zubiego zależał będzie od ostatniego transferu - Cuadrado/ i oby mu się powiodło/.
0
Klasę się ma,albo nie/ nieważne czy z pieniędzmi czy bez/ dla mnie tego typu ludzie to moralne śmieci/ chyba,że wynagrodzenie z tych debilnych wygłupów przeznaczone są na cele charytatywne-wtedy przepraszam/.Powtarzam - tego typu ludzie,powinni być wzorcami dla młodego pokolenia,a nie szambem sprzedającym się gdzie popadnie.Zygać się chce biedni piłkarze.
0
Po wycofaniu się MU sprawa transferu Cuadrado powinna nabrać tempa.Moim zdaniem, jeżeli sam Cuardado chce grać w Barcy -sprawa jest przesądzona.Indywidualny kontrakt będzie miał na pewno wyższy,pozostaje kwestia wysokości kwoty transferu dla Fiorentiny .Moim zdaniem/biorąc pod uwagę wszechstronność zawodnika i możliwość jego wykorzystania zarówno jako zawodnika w def. jak i of./ -Zubii może pójść raz jeszcze po bandzie i dodać te negocjacyjne- 5 mln./przy Mathieu nie oszczędzał/.Nie należy zapominać ,że kolumbijczyk ma 26 lat,a polak 29.
0
Transfer obu stoperów,określił bym cytatem znanego polskiego polityka;"nie kcem , ale muszem".W przypadku Cuadrado brzmi to znacznie inaczej: "kcem i muszem".
0
bla,bla.bla-przestańcie pieprzyć głupoty/uzasadniając danie dupy przez Zubiego/-Vermaelen przy Benati jest dla dzisiejszych piłkarskich potęg- no name/nie markowy/.
0
Też/niestety/ jestem tego zdania- za 2-óch sprowadzonych przez Zubiego stoperów- wolał bym Benatię lub Mangalę gwarantujących jakość w podstawie.Na dzisiaj mamy to co mamy .Zubiego ratuje tylko transfer Cuadrado/o kolejnych wzmocnieniach na pozycji SO myśleć będziemy za 2-3 lata/i to też-w przypadku Barcy są jaja / podpisanie 5 letnich transferów z 30 latkami-masakracja/.
0
Ciekawie się wypowiadasz.Moim zdaniem przy ofensywnym ustawieniu ofens. Barcy nie ma miejsca na DM-a./Ter Stegen-Vermaelen,Pique,Mathieu-Cuadrado,Rakitić,Iniesta,Alba-Messi-Neymar,Suarez/.Dla świętojeb...ch-mój 10 letni syn,który gra w Orliku Złocieniec i chce grać w Barcy powiedział mi ,że zagra na każdej pozycji -poza bramarzem/to w kwestii Vermaelena/.
0
Piszczek-kolejny emeryt z 5-cio letnim kontraktem.!Panowie bez jaj ,bo za 2-3 lata nie starczy nam kasy na wymianę wiekową /jak w Milanie/.Pozostał do sprowadzenia Cuadrado i proszę nie dekoncentrować Zubiego na celu o który bardzo prosi Enrique/ja również/.
0
Konkurencja na treningach jest ,ale moim zdaniem podstawa w większości ważnych spotkań / o coś / oparta będzie o :Ter Stegen,Cuadrado,Pique,Vermaelen,Alba,Bussi/Mache/,Rakitić/Xavi/,Iniesta/ Rafi/,Neymar,Messi,Suarez.
0
To prawda - to nie są stoperzy na poziomie nowego cyklu Barcy. w kwestii ich sprowadzenia -od przed wczoraj i wczoraj -nieudolność Zarządu ,a dzisiaj / po Suarezie / problem kasy.Moim zdaniem należało transfer stopera/po pozyskaniu Ter Stegena/potraktować jako priorytetowy.Skończyło się jak się skończyło - pozostaje wierzyć,że Mathieu i Vermaelen za ich zakup do Barcy / dar losu nie od Bayernu,Realu,MC ,PSG ,którzy by o nich nawet nie pomyśleli/ pokażą jaja i dadzą z siebie wszystko dla zdobycia kolejnego tytułu LL i Pucharu LM /na odejście dla Xaviego/.
0
wg mnie do I kontuzji :Vermaelen.
0
nie bronię swojego stanowiska,bo wielu kolegów ma swoje zdanie tylko dyskutuję z mojego punktu widzenia-tak ,moim zdaniem z wysoko podchodzącą 3-ką agresywnych i silnych fizycznie obrońców przy takim potencjale i ustawieniu zawodników w pomocy jest to w Barcelonie możliwe.
0
kolego każdy kibic Barcy / i innego klubu - w tym Realu również/ ma prawo na tym forum do własnego zdania,tak jak Enrique do ustawienia Pedro na PO/co mnie faceta ,który trochę w piłkę grał i kilkadziesiąt lat się nią interesuje- też śmieszy.Natomiast na "fifę'jestem chłopie już trochę "za stary"-pozdrawiam - Visca el Barca!.
0
I bardzo dobrze,że w takich meczach dostają swoją szansę wychowankowie klubu jest to dla nich dodatkowa motywacja i promocja, w sezonie już nie będzie to miało miejsca.
0
Czyli w def. ustawieniu PO,w ofensywnym PP/Alves zmiennikiem,przy braku możliwości sprzedaży,Montoya roczne wypożyczenie.
0
Po zakupie Vermalena /nic nie zmieni mojego zdania,że spieprzono transfery perspektywicznych stoperów-np.Mangala+młodszy w tym oknie transferowym,a podpisanie 5 l. transferów z 2-ką emerytów nie jest śmieszne na tym poziomie sportowym i organizacyjnym na którym znajduję się Barcelona/ i pewnie pozyskaniu Cuadrado widzę to tak: Ter Stegen- Cuadrado,Pique,Vermalen,Alba-Bussi,Rakitić,Iniesta-Messi-Neymar,Suarez/def/;w ustawieniu of.: Ter Stegen-Vermalen,Pique,Mathieu-Cuadrado,Rakitić,Iniesta,Alba-Neymar,Messi,Suarez/wysoko 3-ką obrońców ,bez DP/.
0
Na szczęście są jeszcze lepsi od naszego Zarządu /Legia/.Za tych 2 "perspektywicznych stoperów" mógł być za te pieniądze Mangala na dekadę.Za 2 lata kolejne branzlowanie tematu zakup topowego stopera do Barcy/ wreszcie przyjdzie Benatia za 50/.
0
Gdyby z Cuadrado to była prawda/że Zubi,nie chce dać 45 mln.a przecież zostało by jeszcze na Vermaelena/ to ma 2 wyjścia -albo kupić za całą kasę klasowego stopera/np,Benatię/ albo/kulturalnie mówiąc/ odejść z klubu.
0
Gdyby sprzedaż Mathieu miała nam dać parę : Benatia,Cuadrado pewnie nikt do Zubiego pretensji by nie miał / sam poklepał bym Gościa po plecach ,dodając:poprawiłeś Zubi to co wcześniej zjeba...ś.
0
Pedro właśnie chodzi o to , że tego czasu nie macie i obawiam się,że te 2-3 miesiące LL mogą zadecydować już o utracie jednego z najważniejszych trofeów klubu .
0
Został jeszcze Benatia,ale wtedy trzeba sprzedać Mathieu,żeby starczyło na Couadrado / ja jestem za/.
1
dodam/bo dobrze mówisz/,że od początku transfery defensywne były załatwiane jak przez nieudaczników, nie ludzi z Barcelony /Mangala,Humels,Luiz,Benatia,Miranda ,itd/teraz ostały nam się tylko ochłapy,po które żaden liczący się klub w Europie by nie sięgnął /z każdego powodu - od wieku zaczynając - na poziomie sportowym kończąc/włącznie z Mathieu/.
0
Jeżeli to prawda ,to Zubiemu trzeba to na jego masce od samochodu wyryć / i nie wiem czy się codziennie goli,bo jak tak to i na czole/żeby to zauważył.35 mln. Benatia /szok/+ 40mln Cuadrado/drugi szok/splata w 2 ratach + zmienne i jazda!!!.Zubi do roboty-po konkretnych grajków ,a nie nigdzie nie chcianych emerytów.
0
Dał dupy,przyznał się do błędu i po sprawie naszego nr.2 w bramce FC Barcelona sezonu 2014/15.
0
Jeżeli spiedo...ą transfer Cuadrado- pozostaje Benatia i może jednak Danilo / po sprzedaży Tello mają kontakt z FC Porto /50 mln.-Benatia ,a pozostałe 20 mln. na Danilo dozbierać ze sprzedaży Songa,Afelaya i wypożyczeń Montoy i Roberto.Wtedy pocałował bym nawet w tyłek Zubiego.
2
i to natychmiast-na rok-po roku-albo do nas, albo definitywnie sprzedać.