aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koke,Cuadrado,Reus - ten Douglas aut.
0
Jedynym realnym transferem jest Cuadrado/tylko włoski klub dogadany jest na jego odejście/.Koke/bardziej potrzebny niż Reus/-transfer raczej z tych nierealnych . O Douglasie nie wspominam,bo to nie ten piłkarski poziom co w/w.Moim zdaniem / tak jak pisałem wcześniej/ to nie Suarez ,a Cuadrado będzie najlepszym transferem Barcy w tym oknie,Zarząd nie ma już innej opcji - z czego należy się tylko cieszyć.Być może trzeba taniej pchnąć Songa i te pieniądze dorzucić do kolumbijczyka.
0
Tylko i wyłącznie /po zajebistych transferach SO i sprzedaniu Alexisa / - Cuadrado.
1
Zdecydowanie jestem również za takim rozwiązaniem.
0
W takiej sytuacji Cuadrado -to o wiele za mało- + Koke/Reus/.
0
Taaa,kupiła obrońców ,a nie jak teraz "stoperów".
0
Kolego każde zestawienie stoperów Barcy po "wzmocnieniach" jest -do dupy.
0
Jeżei Zubi liczył się z taką możliwością,to jest dla mnie ciotą a nie menagerem.
0
kolego, w tamtym sezonie nie,ale w tym przy odrobinie_ szczęścia" / 2 rzuty rożne , jeden wolny i wygrane 2 pojedynki biegowe z Alvesem - i jesteśmy w dupie / czarnej czy białej to już nie istotne/.Jeżeli chodzi o tamten sezon to brak wzrostu u Mache i zajeżdżana prawa strona były przyczyną "zera " sukcesów.Jeżeli nie przyjdzie Cuadrado/ślepy w karty nie gra - to w sprawie jego transferu do naszych fachowców/to nic się nie zmieniło-obrona Barcelony nadal jest najsłabszą formacją zespołu/ po wzmocnieniach -chyba,że ....na PO pozyskamy Pedro -ha,ha,ha.
0
Dla mnie słowo dramat nie przemawia tak dobitnie jak masakra.Kur..a gdzie są stpoerzy,gdzie PO,za Alexisa-Rafinha do 26 pażdziernika?!Dobrze,że GD nie jest na początku sezonu ,bo obawiał bym się 5-ki w plecy.
0
moim zdaniem największe wzmocnienie przed nami- liczę na Cuadrado / i konsekwencję LE w kwestii jego pozyskania/.
0
ściąganie emerytów do Barcy -novum / rozumiem bezradność Zubiego i w związku z tym brak alternatyw na ŚO/w Realu ściągają młodych.
1
Na kolejną wypowiedż w podobnej sprawie czekam od trenera Alexisa/ i nie pieprzcie ,że nierówna forma w Barcy to Cesca wina /.
0
Jeżeli nie ściągnie,to dla mnie jest dupkiem,a nie menagerem-Cuadrado-to wg. mnie klucz do sukcesów Barcy - począwszy od GD kończąc na LM / kolejna plamę sprowadzenia światowej klasy stoperów do Barcy - przemilczałem, pozyskania Cuadrado już nie /.
0
Barcelonie nadal brakuje - prawego obrońcy i stopera .
0
Rozwiewam kolego Twoje wątpliwości:1/Cuadrado/Montoya-to melodia przyszłości,na dziś -na ogórki/;2/Pique,Vermaelen;3/Busquets .
0
Kolego z Madrytu,w moim imieniu dziękuję za "normalność".Porównując potencjał obu zespołów na dziś wygrywacie zgraniem zespołu / pomimo 2-3 zmian w polu/ i lepszym ograniem/z lepszymi zespołami/ przed LL.Dzięki również za kurtuazję,w kwestii obrońców-Twój klub nigdy takich emerytów,na takim poziomie sportowym by nie zakupił. i właśnie na koniec generalna uwaga Real kupuje młodych,perspektywicznych zawodników , Barcelona nie / licząc pewnie na szkółkę/,
0
Podzielam kolego Twoje zdanie,Zakup Lukaku po sprzedaży / bądz nie/ Alexisa,Na dzisiaj bezwzględnie -Cuadrado.
0
kolego przestan pieprzyć o Montoy ,bo to nie zawodnik na dzisiejszą Barcę,nie załatwienie Cuadrado to ból dupy Zubiego / i nasz / .Douglas dobry jest na Barcę "B".
0
No tak,ale przy nich nasi pozyskani defensywni emeryci to już totalny szrot.
0
Bezawględnie wypożyczyć-dla obupólnego dobra; kubu i zawodnika / nie widzę go w rezerwie podstawy/.
0
Gdyby w składzie był Benatia i Cuadrado - postawiłbym Barcę obok Bayernu na czele.Jest jak jest -wg. mnie pierwsza 5-ka: 1/Bayern,2-4 Atletico,Barca,Real,5/Chelsea.
0
Jeżeli Zarząd to spierd...li to dla mnie są dupkami /jeżeli Alves nie odejdzie,to ostatecznie wypożyczyć Montoyę na rok/chętni są/,po roku powrót w miejsce Alvesa/któremu skończy się kontrakt/.Czy to takie trudne do zrealizowania?Tym bardziej że Montoya na dzisiaj jeszcze nie czyni znaczącej różnicy przy Alvesie.
0
Dla Cuadrado w Barcy na tym etapie nie ma żadnych alternatyw: albo o n ,albo nikt.Enrique ma na niego większą chęć niż wcześniej na Mathieu -kiedy to Zubi dokonał finansowo rekordowego przebicia - aktualnie trwa przeciąganie liny kto dostanie parę mln. więcej ,a kto je straci.Bo Cuadrado chce ponoć wsiąść do naszego pociągu/ i pewnie wie ,że sygnał odjazdu został już podany/.
0
Moim zdaniem,jeżeli cena pakietu / 2 zawodników /jest zadawalająca - to sprzedać /jest 2 nowych,którzy mogą grać na LO w przypadku niedyspozycji Alby/.Część kasy /negocjacyjne - 5 mln./ przeznaczyć ewent, na kropkę nad "I" w przypadku kolumbijczyka.
1
wreszcie poczułem smak naszego browarnego sponsora - Estrella- Damm Barcelona - jest ok. / czteropak zostawiłem na Cuadrado/.
0
Kolego zawsze jestem optymistą-fakt,że trochę może za bardzo wymagającym od siebie i innych,którzy tworzą świat moich pasji.Do poziomu sportowego Suareza nie mam uwag - gość z totalnego topu.W kwestii młodzieży fakt,będziemy mieli za 2 - 3 l. wiele powodów do zadowolenia.Żałuję jednak,że spóżniliśmy się z zakupem chociaż 1 młodego stopera/ Mangala,Marq./,który z Bartrą za 3-4 lata stworzyli by mocny duet.
0
Napastnicy kolego strzelili 100-kę,co nie jest złym wynikiem,poza tym uważam,że atak Ney-Messi-Alexis-był jedną z lepszych formacji ofensywnych w Europie.Niestety,nie można tego powiedzieć o defensywie,która zawodziła w najważniejszych spotkaniach,nie stanowiąc całościowo monolitu/o braku stopera nie wspominam/.
0
Wierzę,że Zubi / pomimo wszystko -czyt. mln. euro/ pomoże wsiąść mu do naszego pociągu, dając solidnego kopa w dupę/ aby dłużej się nie namyślał/.
0
Prawda koledzy jest taka,że gdyby Zubi zakontraktował wcześniej Mangalę .Hummelsa czy Benatię a do tego młodego brazylijczyka z PSG - pewnie śmiali byśmy się jak teraz realowcy z naszych aktualnych "wzmocnień"na środku obrony.Zaszleliśmy z Suarezem,z defensywą się "spóżniliśmy " /jak zawsze/-jest jaka jest-sprawdzi się w spotkaniach LL ,PK i LM.Moim zdaniem jednak nie ulega wątpliwości ,że nadal/tak jak w ub. sezonie/ najsłabszą formacją Barcy będzie - obrona/wystarczy porównać ją do innych topowych zespołów europejskich/.