aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny transfer stopera ze światowego topu...wstyd dla naszych cieci z Zarządu.
0
Powiedziało się "a",trzeba powiedzieć 'B"- niech stanie obok Pique zamiast ściąganych emerytów czy przebierańców na ŚO.
0
Kolejne info o naszych mądrych mnie szokuje - za 50 ważniejszy Cuadrado cz Benatia.
0
Powtórzę się w tej sprawie po raz ostatni - Pomysł z Pedro na PO -idiotyczny/nawet jako alternatywa nie ściągnięcia Cuadrado/.Moim zdaniem "lepszym" rozwiązaniem masakrystycznych transferów w defensywie była by przeróbka Bussiego z DP na partnera PIque / a na DP wchodzi Mache/-co równięż uważam za robienie sobie jaj z takiego klubu /na tym poziomie sportowym i organizacyjnym/ jakim jest Barcelona.Wychodzi już nie bokiem ,a tyłkiem budowa zespołu od Suareza,a nie od brakujących zawodników w defensywie.
0
Zdecydowanie tak.
1
Mathieu? Agger ?... .Benatia Zubi-ostatni dzwonek !!!
0
W Imię Ojca i Syna i Ducha świętego...Amen.Ter Stegen-Cuadrado,Nowy,Pique,Alba-Busqets,Rakitić,Iniesta-Neymar,Messi,Suarez.
0
Kolego mnie interesują nie eksperymenty / po daniu dupy w ostatnim sezonie/ tylko kolejny cykl Barcy.Pedro na PO to wariant bardziej ekonomiczny niż sportowy / chyba,że jesteś zdania ,iż będzie lepszy od kolumbijczyka.Sam pomysł / przy sprzedaży lub nie-Alvesa- debilny /również w kontekście odejścia Alexisa/.
0
To nie moja bajka i nie zawodnik pasujący do popularnego profilu: więcej niż klub-ofenspepe-moim zdaniem-wymiana za Alexisa-porażka moralna/ nie wiem czy nie sportowa/ Barcy.
2
Młynarczyk był najlepszy.Khan- jako wzór - super.Bramkarz Barcy na nowy cykl.
1
Jufran z AM ma 181 cm wzrostu,Pedro 169cm - skończmy to kryzysowe pierdolenie.
0
Dokładnie-dotychczas mobilizował Go Puyol-teraz liczę na Benatię/z Aggerem będzie masakra,z Mathieu identycznie to samo/.
0
Wybacz kolego,ale Mesjasz nie musi się zastanawiać nad swoją grą - już jest najlepszym piłkarzem w historii naszego Globu.Jaśniej-gdyby Barca miała Messiego II w linii pomocy rozpierdol byłby totalny.
0
Przepraszam,to wg. Ciebie podstawa to Mathieu !!!???
0
Gdyby pozyskano Aggera-zrzygał bym się pewnie.O Reusie zapomnij/przynajmniej w tym oknie/.
0
Zubi bierz się do roboty z partnerem Pique /nie mówię o Aggerze/ a nie myślisz o kolejnej gwieżdzie z przodu,bo od tyłu nas będą pieprz...ć jak zawodową dziwkę.KolegoVisca el Barca jak Cuadrado to nie Alves , jak nowy stoper ,to nie rezerwowy -Mathieu.
0
3-5-2 - aktualnie przy tym składzie Barcelony :Mission Impossible / w II linii 5 zawodników -w tym cofnięty Messi-ha,ha,ha/.
0
Powtarzam po zakupie rzemieślnika -Mathieu-Barcelonie potrzebny jest facet z topu,z umiejętnościami ,warunkami i doświadczeniem,walczak- trzymający za mordę całą defensywę / w tym nie rozgarniętego od czasu do czasu Pique i zapędzających się po bokach -Cuadrado i Alby/-krócej zamiennik Puyola.Jeżeli Benatia się postawi to wg. mnie 45+Afelay /ew.zmienne/ załatwią sprawę.Jak najszybciej sprzedać zawodników niepotrzebnych /Song,Alves/dołożyć do pozostałej kasy na transfery po zakupie Benati i zakończyć zabawę z Cuadrado.I ostatnia sprawa przemop-gdyby to ode mnie zależało nigdy nie wyłożył bym takiej kasy na niepotrzebnego Suareza/mając w doskonałej formie Alexisa/,a te pieniądze w pierwszej kolejności wydał bym na Mangalę/ok.40mln/,Danilo/ok.25 mln./ i starczyło by na Ter Stegena.
0
Neymar litości,mamy już jednego z nie topowego zestawu emeryta Mathieu za 20,chcesz jak z tą kobietą bywa ;" z przodu cyc z tyłu ...."
0
Jeżeli Barca chciała wyłożyć 43 mln. euro na Marquinhosa,to biorąc pod uwagę cenę/dorzucając np.Afelaya/ to już witamy się z gąską /marokańczykiem/.Ma 27 lat,191 cm wzrostu,szybki ,zwrotny,waleczny,a przy tym potrafiący wyjść z piłką do przodu i rozegrać.Pojechaliśmy z Suarezem ,ale to nie Suarez tylko moim zdaniem właśnie taki Benatia czy Cuadrado powinien być priorytetem tego okna transferowego dla Barcy i z zakupu obu będę się cieszył.Agger to dla mnie porażka w stylu Mathieu- nikt ich nie chce na rynku transferowym -poza Barcą.
0
Messi- był - jest i będzie do końca zawodowej kariery w Barcelonie-z czego się bardzo cieszę.Gdyby Zarząd postanowił sprzedać Mesjasza do Realu bądż PSG czy obojętnie gdzie /nawet za 250 mln./ to Barca już nigdy nie będzie dla mnie czymś więcej niż tylko klubem...
0
W systemie;3-4-3 / bardzo ofensywnym widzę to tak;Ter Stegen-Benatia-Pique,Mathieu-Cuadrado,Rakitić ,Iniesta,Alba-Neymar,Messi,Suarez.
0
Br. Ter Stegen / Bravo/ Lo.Cuadrado /Montoya/So. Benatia /Mathieu/So. Pique /Bartra/Lo.Alba /Adriano/Dp. Busquets /Mache/ Sp.Rakitić /Xavi/ Sp.Iniesta /Rafi/ Ln.Neymar /Pedro/ Sn.Messi /Deu/ Pn.Suarez /Pedro/ Tak ,wg. mnie będzie wyglądał skład Barcy na sezon 2014/2015.Nie zakładam ściągnięcia kolejnego emeryta ,tylko stopera z najwyższego topu,Messi nie zgodzi się grać za 2-ką Ney-Wampir.będzie chciał strzelać bramy i śrubować swoje rekordy.Szkoda,że nie ostał się Alexis/zamiast Pedro/Podałem skład na system 4-3-3,
0
Idealny transfer do 3-ki Ney-Messi-Alexis/zarówno pod względem sportowym jak i finansowym/-teraz nie patrzeć za Reusem/kupując Suareza-80 mln./ tylko walczyć do upadłego o Benatię i Cuardado.
0
Nie zasługiwała,nie zasługuje i nie będzie z taką grą i zawodnikami zasługiwać jeszcze długie,długie lata.
0
Benatia i Cuardado - wtedy zapomnę Zubiemu - Fabsa,Alexisa,Suareza ,Mangalę i Danilo,Lukaku i Mathieu
1
Cesc z wolnego - 2-`0 Chelsea.Transmisja ok.-Hdfoots.com-Chelsea TV - Cesc się rozkręca.Nie mogę się przyzwyczaić do jego gry w niebieskim stroju.
0
Vitesse - Chelsea Londyn Chelsea Londyn Mecz towarzyski-g.19.30 / Meczyki.pl Cesc w akcji.
0
Legia z takim składem może jedynie marzyć o LE/ i to tylko fazie wstępnej/.
0
Nie strasz ciules!