aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolego nie oszukujmy się - szału nie było - pomimo kilku braków/ np. u Simeone nie jest to powód do usprawiedliwiania się z gorszego wyniku/.Konieczne są konkretne ,jakościowe wzmocnienia/Cuadrado,/ powtórzę się-gdyby wypadł na ważne mecze Iniesta,a Rakitić pauzował by za czerwo-nie mamy pomocy-tak jak teraz ataku/poza ratującym nam zawsze tyłki Mesjaszem,Munir to ewent. melodia przyszłości za 2-3 sezony/.Jeżeli Benatia jest do kupienia za 35 M nie zastanawiał bym się ani sekundy,do tego Cuadrado i święty spokój do 2016/.
0
No to chyba oglądaliśmy inne "widowisko".Najlepsze-wynik i Messi;Najgorsze-gra i cała reszta;powtarzam gdybyśmy spotkali się dzisiaj z zespołem z pierwszej 5-ki , nawet Mesjasz by nie pomógł.Gołym okiem widać brak zgrania i wartościowych zmienników na topy LL i LM.
0
Cules cieszmy się ,że dzisiaj gramy z leszczami ,bo gdybyśmy zagrali z drużyną pierwszej 5-ki LL - to strach się bać.
0
Ile dzisiaj kosztuje Benatia?
0
Zastanawiam się -kiedy zacznie kolegów opierda..ć Mesjasz
0
Modlić się do Mesjasza,Kto przewidział taki skład po wzmocnieniach.Nie daj Boże kontuzja Iniesty i kartki dla Rakitica przed RM czy Atletico.Bezwzględnie potrzebne są JAKOŚCIOWE wzmocnienia.
0
I znowu to samo.jeżeli Messi... wg.mnie nawet jak nie będzie biegał,ba truchtał na boisku- to zrobi więcej w tym meczu niż młodzi koledzy z ataku.
0
Luiz - nie pieprz głupot - dzika rywalizacja to będzie jedynie w obronie - nadal/po transferach /najsłabszej formacji Barcy.
0
Ten news powinien ukazać się najpóżniej w piątek.
1
zapamiętaj chłopcze-dopóki będzie grał Mesjasz ,dopóty On będzie liderem Barcy.
0
natychmiast zakupic!
0
Gość wymiata/nie ważne ,że nikt się nim nie interesuje-nie mówię o Lechii Gdańsk/.
0
1/Barca -to więcej niż klub - nie bądżmy szujami i nie wywołujmy konfliktów;2/ze sportowego punktu widzenia- DM
0
"Klub odwoła się do TAS-u i zobaczymy, jak to się skończy. Dobrze się wzmocniliśmy i jesteśmy otwarci na to, co się wydarzy. Kiedy sankcje zostaną definitywnie potwierdzone, ocenimy to" -kiedy?przecież pozostało Wam chłopcy kilka dni/ nie mówię o Douglasie/.
0
za iniestę-Xavi,za Rafinha-Iniesta.W II po 2 bramkach ogrywajmy młodzież.
4
Do Redakcji: moim zdaniem news o każdym spotkaniu Barcy w LL powinien być najpóżniej w czwartek-w tym -zestawienia porównania, typy itp.Premiera powinna być na Galowo.
1
tak,jeden z kibiców Realu / po meczu z Atletico/ zapytał - jak można tak dać dupy?-analogiczne pytanie w sprawie pozyskania Cuardado kieruję do Zubiego -myślę,że w ostatnim dniu naszego okna "wynegocjuje" 60 M/ na początku ile było? - 35-40 M?/.
0
Sprzedaż DM porównał bym do sprzedaży Alexisa - te same matoły w zarządzie.
0
Wiem,ale nie dadzą rady,bo pomimo wszystko - poziomem sportowym- są piętro niżej.
0
Atletico tego sezonu nie da rady objechać po bandzie - nadal zbyt mała ilość wartościowych zmienników.Tytuł rozegramy z Realem/i nie sugerujcie się dzisiejszą masakrą w ich wykonaniu/.
2
on nie musi trzymać gęby na kłódkę-on może wszystko-za wszystko co zrobił dla Barcelony/moim zdaniem -na razie - więcej niż Mesjasz/.
0
Liczę na dobry mecz Atletico i Realu.
1
Przepraszam kobieta czy gimnazjalista?Odpowiadam-na dziś nie mielibyśmy szans.
0
Powoli to przestaje być śmieszne-albo emeryci/za 2-3 lata nowy zakup.albo Douglas.Panie trenerze Ramalho -gdyby naciskał Pan na transfer tego typu zawodnika np. do Bayernu,Realu a nawet PSG -dostał by Pan kopa w dupę/za zawracanie tym no name głowy/.
0
Prolog sezonu ma być weselem, a nie pogrzebem:Bravo -Alves Pique Mathieu Alba - Mascherano Rakitic Xavi -Iniesta Messi Pedro/jeżeli nie on to Rafi/.
0
Jeżeli nasi specjaliści od trudnych transferów nikogo nie kupią-Generał zostaje do 2016.
0
Jak przyjdzie przy naszych specjalistach - Cuadrado - będe z tego jedynego transferu zadowolony/ew.przyjście Douglasa mnie rozpie...a/.DM w Barcy?no to może Ramosa?
0
Jeżeli to coś ma być za Cuadrado,to jak Mathieu za Benatię -do dupy transfer /chyba,że wcześniej przepłacą Real czy Bayern - ha,ha,ha/.
0
Jeżeli mężczyzn poznaje się po tym jak kończą,to Zubi spręż półdupki i po Reusa i Cuardado.
0
Moim zdaniem-Mesjasz z palcem w dup...e zdobędzie kolejne 2-3 Złote Piłki.