0

Kolego nie oszukujmy się - szału nie było - pomimo kilku braków/ np. u Simeone nie jest to powód do usprawiedliwiania się z gorszego wyniku/.Konieczne są konkretne ,jakościowe wzmocnienia/Cuadrado,/ powtórzę się-gdyby wypadł na ważne mecze Iniesta,a Rakitić pauzował by za czerwo-nie mamy pomocy-tak jak teraz ataku/poza ratującym nam zawsze tyłki Mesjaszem,Munir to ewent. melodia przyszłości za 2-3 sezony/.Jeżeli Benatia jest do kupienia za 35 M nie zastanawiał bym się ani sekundy,do tego Cuadrado i święty spokój do 2016/.

0

No to chyba oglądaliśmy inne "widowisko".Najlepsze-wynik i Messi;Najgorsze-gra i cała reszta;powtarzam gdybyśmy spotkali się dzisiaj z zespołem z pierwszej 5-ki , nawet Mesjasz by nie pomógł.Gołym okiem widać brak zgrania i wartościowych zmienników na topy LL i LM.

0

Cules cieszmy się ,że dzisiaj gramy z leszczami ,bo gdybyśmy zagrali z drużyną pierwszej 5-ki LL - to strach się bać.

0

Ile dzisiaj kosztuje Benatia?

0

Zastanawiam się -kiedy zacznie kolegów opierda..ć Mesjasz

0

Modlić się do Mesjasza,Kto przewidział taki skład po wzmocnieniach.Nie daj Boże kontuzja Iniesty i kartki dla Rakitica przed RM czy Atletico.Bezwzględnie potrzebne są JAKOŚCIOWE wzmocnienia.

0

I znowu to samo.jeżeli Messi... wg.mnie nawet jak nie będzie biegał,ba truchtał na boisku- to zrobi więcej w tym meczu niż młodzi koledzy z ataku.

0

Luiz - nie pieprz głupot - dzika rywalizacja to będzie jedynie w obronie - nadal/po transferach /najsłabszej formacji Barcy.

0

Ten news powinien ukazać się najpóżniej w piątek.

1

zapamiętaj chłopcze-dopóki będzie grał Mesjasz ,dopóty On będzie liderem Barcy.

0

natychmiast zakupic!

0

Gość wymiata/nie ważne ,że nikt się nim nie interesuje-nie mówię o Lechii Gdańsk/.

0

1/Barca -to więcej niż klub - nie bądżmy szujami i nie wywołujmy konfliktów;2/ze sportowego punktu widzenia- DM

0

"Klub odwoła się do TAS-u i zobaczymy, jak to się skończy. Dobrze się wzmocniliśmy i jesteśmy otwarci na to, co się wydarzy. Kiedy sankcje zostaną definitywnie potwierdzone, ocenimy to" -kiedy?przecież pozostało Wam chłopcy kilka dni/ nie mówię o Douglasie/.

0

za iniestę-Xavi,za Rafinha-Iniesta.W II po 2 bramkach ogrywajmy młodzież.

4

Do Redakcji: moim zdaniem news o każdym spotkaniu Barcy w LL powinien być najpóżniej w czwartek-w tym -zestawienia porównania, typy itp.Premiera powinna być na Galowo.

1

tak,jeden z kibiców Realu / po meczu z Atletico/ zapytał - jak można tak dać dupy?-analogiczne pytanie w sprawie pozyskania Cuardado kieruję do Zubiego -myślę,że w ostatnim dniu naszego okna "wynegocjuje" 60 M/ na początku ile było? - 35-40 M?/.

0

Sprzedaż DM porównał bym do sprzedaży Alexisa - te same matoły w zarządzie.

0

Wiem,ale nie dadzą rady,bo pomimo wszystko - poziomem sportowym- są piętro niżej.

0

Atletico tego sezonu nie da rady objechać po bandzie - nadal zbyt mała ilość wartościowych zmienników.Tytuł rozegramy z Realem/i nie sugerujcie się dzisiejszą masakrą w ich wykonaniu/.

2

on nie musi trzymać gęby na kłódkę-on może wszystko-za wszystko co zrobił dla Barcelony/moim zdaniem -na razie - więcej niż Mesjasz/.

0

Liczę na dobry mecz Atletico i Realu.

1

Przepraszam kobieta czy gimnazjalista?Odpowiadam-na dziś nie mielibyśmy szans.

0

Powoli to przestaje być śmieszne-albo emeryci/za 2-3 lata nowy zakup.albo Douglas.Panie trenerze Ramalho -gdyby naciskał Pan na transfer tego typu zawodnika np. do Bayernu,Realu a nawet PSG -dostał by Pan kopa w dupę/za zawracanie tym no name głowy/.

0

Prolog sezonu ma być weselem, a nie pogrzebem:Bravo -Alves Pique Mathieu Alba - Mascherano Rakitic Xavi -Iniesta Messi Pedro/jeżeli nie on to Rafi/.

0

Jeżeli nasi specjaliści od trudnych transferów nikogo nie kupią-Generał zostaje do 2016.

0

Jak przyjdzie przy naszych specjalistach - Cuadrado - będe z tego jedynego transferu zadowolony/ew.przyjście Douglasa mnie rozpie...a/.DM w Barcy?no to może Ramosa?

0

Jeżeli to coś ma być za Cuadrado,to jak Mathieu za Benatię -do dupy transfer /chyba,że wcześniej przepłacą Real czy Bayern - ha,ha,ha/.

0

Jeżeli mężczyzn poznaje się po tym jak kończą,to Zubi spręż półdupki i po Reusa i Cuardado.

0

Moim zdaniem-Mesjasz z palcem w dup...e zdobędzie kolejne 2-3 Złote Piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?