aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba ścisnąć pośladki ,wrzucić 3 kelnerom i wypocząć do PSG/pewnie znowu dupę uratuje nam Mesjasz/.
1
To jest naprawdę ciekawe-obronę mamy do dupy /najmniej straconych bramek/,atak -super/Real nas zamiata/.
3
Jeżeli mamy mieć na przyszłość Ter Stegena musi grać również w lidze,bo inaczej odejdzie/jest za dobry na rez. nawet w Barcelonie/.
0
I bardzo dobrze.W związku z Vermą- czas na konkretnego PO .
1
Już możemy śmiało kontraktować kolejny niewypał.Verma w Barcy się skończył.Wkrótce skończy się Rudy.
0
Prawie tydzień artykuł o zwycięstwie nad III ligowcem,a za 2 dni derby Barcelony i dupa.../już o tym pisałem, redaktorzy ścisnąć pośladki i myśleć/.
0
Barca z Mathieu nie będzie silniejsza,sam tytuł /mając na uwadze "jakość" obu zawodników- poraża.Niestety,"sama miłość do Klubu" /chcąc być stoperem Barcy/nie wystarcza.
0
Moim zdaniem Montoya to nie gość do Barcy,co nie oznacza,że jest nim DouglasmNa prawej /dzięki naszym fachowcom od transferów/mamy tylko Alvesa-do gry z najlepszymi w Europie.
0
Kolego -różnica pomiędzy Benatią,a Mathieu jest taka jak między czołgiem T-34 "Rudy",a T-90/zwrotność,szybkość i pokładowa inteligencja/.I jeszcze jedno Benatię większość z nas widziała by w koszulce Barcy jako partnera Pique,a w Bayernie Mathieu pewnie -nikt.
0
PO,ŚO.OP,PN-tylko i aż 4 zawodników brakuje nam do podstawy-niestety Douglas nie jest jednym z nich .
1
Kolego nadal nie mamy partnera dla/wierzę"normalnie"grającego/ Pique z najlepszymi zespołami w Europie.Jeżeli uważasz ,że Mathieu i jego wzrost wystarczą -to współczuję/T-34" Rudy " był bardziej zwrotny niż on,nie mówiąc o błędach w kryciu.Co do występu młodego-mogło być le- piej-szału nie było-mecz zaliczył -niech szlifuje swoje umiejętności dalej .
6
nie podniecajmy się 4-0 z III ligową Hueską.Powtórzenie tego wyniku z PSG to jest temat na pierwszą stronę.
0
To pytanie dla Panów sterników z Barcy - kto tych palantów z Nike upoważnił do wykonania projektu i narzucenia naszemu klubowi produkcji i ubrania piżam .
0
Aguero nic nie rozumie...
0
Iniesta podobnie jak z Chelsea na 1-1...
0
Messi strzelał,strzela i będzie strzelał wolne w Barcy.
0
Takie złe doświadczenia i takie zajeb..te letnie transfery ŚO /Verma i Mathieu/.Najbardziej mi żal / jeżeli chodzi o straty Barcy w letnim oknie-Benati i Alexisa - nadal wg.mnie nie mamy partnera dla Pique i wartościowego zmiennika z przodu/strach pomyśleć co będzie w przypadku kontuzji 1 z podstawy/.
0
Jeżeli Enrique uważa ,że defensywa jest kompletna,to jest wg. mnie kompletnym kretynem/na dziś brakuje nam ; PO,ŚO i OPi PN-żeby zwyciężyć w LL i LM/.
0
Arbitralny hiszpański debilizm.
7
Kolego - w dupie mam taką ewolucję i te beznadziejne piżamy!
0
2 zawodników/Bravo i Masche/ + Messi uratowali naszą dupę przed skopaniem.Cała reszta poniżej poziomu Barcy.Nie wyobrażam sobie takiego "występu" w LM z faworytami do tytułu najlepszej drużyny w Europie/np.Mathieu 6.5 -jego bezradność, przy posiadanej szybkości i manewrowości ciała ,błedy w kryciu,np.mały Alba walczący w powietrzu z 2 wyższymi zawodnikami z Valenci zamykającymi skrzydło-min 2-3 sytuacje bramkowe dla przeciwników/.Na tym etapie niestety Bayern by nas ośmieszył.Liczyć należy na wzrost formy zawodników w II części sezonu.
0
Raz jeszcze o Enrique-kto się piz..ą urodził ten skowronkiem nie umrze.Czekam na jego zajebistą taktykę z Guardiolą w LM/i wtedy powtórzę pewnie za jednym z cules-"jebnołem".Kolor zielony-3 pkt.;kolor czerwony-cała reszta/poza Bravo/.
0
Facet się nie pierd..li i tak ma być.
0
Gościu to ,że mecz wyglądał tak jak wyglądał to głównie zasługa LE.Wierzę,że więcej już nie da dupy wystawiając 2 DM-ów i Bussiego w roli-kreatywnego zawodnika.Zmiennicy Barcy na dzisiaj to porażka.
0
Kończ Waść - wstydu oszczędż...
0
Czekam na najlepsze/3 pkt./ i najgorsze/niestety cała reszta-w tym nasza ławka rezerwowych/.Z pierwszą "11" i 2-4 rezerwowymi nie jesteśmy w stanie rywalizować z "wielkimi" np. z Bayernem.I na koniec -najgorszy zawodnik z podstwy zdobywa bramkę.
0
Niestety nie jesteśmy mocni.Brak 1/słownie ;jednego / Iniesty rozpierdala nasz środek pola.LE za pomysł z Busim w roli rozgrywającego -1.
0
Mój koment do decyzji LE w kwestii wystawienia przeciw Valenci 2 DM-jednak nie jesteśmy mocni...
0
Bravo /Ter Stegen/
Alves-Bartra-Pique-Alba
Masche
Xavi-Rakitić'/Rafi/
Suarez-Messi-Neymar.
Gybym wiedział,że jesteśmy mocni ustawił bym inaczej:
Bravo /Ter Stegen/
Alves-Pique-Alba
Masche
Rakitić-Xavi-Rafi
Suarez-Messi-Ney /szkoda,że nie ma Andresa/
0
Dokładnie/przewidywane składy,taktyka, wynik,przedmeczowe wypowiedzi zawodników i trenerów Barcy i Valenci/ tym meczem powinniśmy "żyć" na stronie od 2 dni.Uważam,że Redakcja przed każdym spotkaniem Barcy powinna zamieszczać taki art. min.2 dni przed meczem/a nie parę godzin,bo to jak to mówią młodzi ludzie"frytki po piwie".