aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patron stadionu Sw.Mammes będzie miał dzisiaj swój dzień- podrażnione Lwy z Bilbao pożre ekipa Mesjasza.Po Manitę! -Visca el Barca!
1
Powtórzę się raz jeszcze;jeżeli Suarez nie odrodzi się do końca roku,a Alexis utrzyma tempo,nie wahałbym się pójść z Arsenalem na wymianę.i nie oszukujmy się na dzisiaj z transferem Suareza na boisku szału nie ma .Przy pozostaniu Alexisa/przy większym graniu z kontry/można było spokojnie dokupić 2 zawodników ofensywnych/sprzedając Pedro i Tello/.Ale to już musztarda po obiedzie...Suarez musi się odrodzić,bo na razie w ataku razi bezradnością.
5
" Barça to klub, w którym istnieje różnica zdań pomiędzy socios. Wszyscy mają prawo wyrażać swoją opinię. Szanuję je wszystkie – dodał prezydent FC Barcelony.I to jest jedna z niewielu wypowiedzi ,która mi się podoba/redaktorom myślę również/.
1
0
To prawda,do tej pory nie rozumiem,jak Zarząd mógł puścić Alexisa,zdając sobie sprawę z rozłożoną w czasie adaptacją do DNA Barcy Suareza/dzieci z przedszkola wskazałyby na sprzedaż Pedro i Tello/.W tym sezonie mając Alexisa można by grać z Messim za plecami Suareza/przy 3 obrońcach/-strach się bać!
0
Moim zdaniem do 2016 skazani jesteśmy/przez niestety fachofców z Zarządu/na max.wykorzystaniu posiadanego potencjału podstawy z domieszką "świeżej krwi" z Barcy B/pomoc,ofensywa/ i poszukiwaniu zawodników nie tylko posiadających DNA Barcy ,ale darzących Ją uczuciem,W związku z tym trzeba się liczyć,że każdy transfer dobrego zawodnika ,będzie bardziej skomplikowany i ... .Gdyby Suarez się nie odnalazł do końca 2015,a Alexis nadal utrzymywał formę-poszedł bym nawet na wymianę/+Danillo i Pogba,Reus + Hali :sprzedaż- Xavi,Montoya,Roberto,Pedro,Munir/mamy skład na 3-4 sezony .
0
"Za tą kasę,czyli prawie za darmo" -zamiast "emeryta "/+ "inwalida "Verma/ mogliśmy pozyskać Benatię lub Danillo. i to byliby solidni obrońcy na poziomie Barcy/rozumiem,że poleciałeś przewrotnie po bandzie/.
0
Pocieszę Ciebie kolego-być może można kupić wszystko,ale na pewno nie wszystkich.
0
Daliśmy w letnim oknie du..y i wszystko[teraz pretensje do garbatego.Trudno...jest jak jest-chociaż żal du..ę ściska/Danilo,Mangala,Cuadrado,Benatia / .Sytuacja patowa-wg.mnie i Alves i Barca muszą zgodzić się na kompromis-dla dobra klubu.Materace muszą porządnie wytrzepać białe prześcieradła.
0
I mamy dylemat...podewagujemy...hipotetycznie Legia /cudem/złapała katarczyka w turbanie za prześcieradło i "na kolanach z pocałowaniem tył..a" zgodziła sie przyjąć 10 mln dol.za rok za nazwę sponsora swojego stadionu.Cud nad Wisłą czy porażka?
0
Moim zdaniem, jeżeli już mamy reklamować Qatar Airways /który o to bardzo zabiega / Zarząd ma pełne pole do popisu w kwestii wynegocjowania najbardziej . dla Barcy/ korzystnych warunków np.pozostawienia kwoty sponsoringu na dotychczasowym poziomie +co roku zakup nowego zawodnika z bezpłatną reklamą z jego udziałem dla QA.
0
Nie da się ukryć,że ostatni jego błąd /który kosztował bramę z Vil,/przy pomocy dającego również ciała Masze nie powinien się zdarzyć /co innego na podwórku,bo w Orliku nie jeden trener by ryknął/.
0
Alba przestań pieprz..ć-przeszłość,terażniejszość i przyszłość Barcy - to ....M... jak ...? Gdyby wczoraj,dziś i jutro Go nie było- nie byłoby Wielkiej Barcy.Nie ma na świecie drugiego takiego klubu/na światowym poziomie/ ,od którego zależy tak wiele.Messi jest dla Barcy strategicznym zawodnikiem na najbliższe 4-5 lat/myślę,że gdyby ludzie Zarządu nie pozbyli się Alexisa,Mesjasz już tego roku wcieliłby się w rolę najlepszego playmakera na świecie.
0
z polaka byłem zawsze dobry/oczytany i wygadany/"po znakach interpunkcyjnych- spacja?Przepraszam w Twoim przypadku -nie zostaną na tej stronie "same dziewczęta i chłopcy z podstawy" -tylko/piszę to" z pewną nieśmiałością" Hala Dzieci.
1
W dup..e mam kolejny tatuaż Mesjasza.Bardziej interesuje mnie przekroczenie "czerwonej linii" przez redaktorów Barcy.com. w banowaniu osób wyrażających w sposób emocjonalny /nie wulgarny/ swoje zdanie dot.Barcy.Powtórzę raz jeszcze-jeżeli redaktorzy będą postępowali tak z pozostałymi cules jak ze mną /absolwentem Podyplomowych Studiów Menagerów Kultury na SGH W-wa/ zarzucając mi niekulturalną wypowiedż/,to wkrótce na tej stronie pozostaną same dziewczęta i chłopcy z podstawy.Pozdrawiam redaktorów i życzę dobrego samopoczucia!
0
0
Moim zdaniem będzie to bardzo trudny dwumecz / może nawet trudniejszy niż z MC w LM/.Zarówno Barca jak i Atletico zdają sobie z tego sprawę,że zwyciężca zgarnie PK,przegrany może nie zdobyć w sezonie żadnego tytułu/w tym wypadku mając na uwadze sukcesy drużyny Simeone z ubr. i nasze zero trofeów/większym przegranym będzie Barca.Na szczęście jest z nami Mesjasz.
0
i chwała Bogu,bo co niektórzy myślą,że po fajnym trafieniu z wolnego napastnicy przestaną go objeżdżać jak stary dąb i facet będzie wiedział jak się ustawić w naszym polu karnym/zdecydowanie Bartra na LO Alba/.
0
moim marzeniem jest ściągnięcie do nowej dekady Barcy 2 motorów-właśnie Cuadrado na LO i Pogbę do pomocy.
0
jedno drugiemu nie przeszkadza,a w przypadku Orlika ze Złocieńca i mojego chłopaka ,to daj Boże ,żeby takie umiejętności w kreowaniu gry posiadali inni nasi chłopcy z większych miast/wówczas- za parę lat nie musieli byśmy obawiać się o klubowe sukcesy w Europie/.
0
Alves,Pique,Mathieu,Alba,Raki,Rafi,Suarez-też potrafią ściąć równo z trawą,ale tu właśnie chodzi o zespół walczaków,ciągły pressing,ostre wejścia /na pograniczu faulu/-zniechęcające przeciwnika do gry i bezwzględna realizacja założeń taktycznych.To wszystko działa u Simeone jak w przedmeczowym bojowym okrzyku drużyny mojego syna Aleksa z Orlika Złocieniec: "Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego!".U nas tego tak nie widać.
0
Chciałbym zobaczyć ten skład przeciwko nie Elche,ale np.Atletico i wtedy zobaczyli byśmy czy są czy nie są potrzebne transfery.Moim zdaniem 2 na pewno.
1
Przepraszam,że zapytam kolegów z pewną nieśmiałością-a jak grali Biali pod wodzą Mu?po ostrym/nie rzadko brutalnym faulu/podbiegali i klękając ,bijąc się w pierś ,przepraszając/że nie chcący/pomagali podnieść się naszemu zawodnikowi?Podziwiam Simeone,bo stworzył zespół walczaków/takim był kiedyś w Polsce Widzew,którego swego czasu bały się najlepsze kluby w Europie-też grali bardzo ostro/zespół,który mając o wiele mniejszy budżet i możliwości wygrał LL i był finalistą LM/nawet dla nas na dzisiaj to dużo/.Mało tego,ma już nie tylko dobrą ,zaprawioną w bojach pierwszą 11-kę,ale poprzez mądre transfery/!!!/gotowych konkretnych zmienników,nie odstających poziomem sportowym i walecznością/zmęczenie,czerwa/.Piłka nożna to -nie tenis ziemny,sam uczę swojego Orlika-2004 pewnych zachowań na boisku,aby mógł obronić się przed brutalem,ale i sam /w interesie zespołu/ ściągnąć gościa na ziemię/oczywiście bez robienia większej krzywdy/.
2
Korzystając z okazji ;szkoda,że nie u nas, a na stronie Realu jest wywiad z Simeone z okazji wręczenia ZP -jedna z ostatnich wypowiedzi: "Na początek końca, przedyskutujmy hipotetyczną sytuację. Pojawia się najlepsza ofertą, jaką może pan sobie wyobrazić, ile pan chce pieniędzy, ale z jedną klauzulą: może pan poprowadzić tylko Real Madryt lub reprezentację Brazylii? Co pan wybiera?
Aj, wy to jesteście złośliwi [śmiech], bardzo złośliwi... Wybieram zostanie bez tej kasy!"... i Barcelonę ... -to by mi odpowiadało.
0
Kolego.jeżeli uważasz ,że wygraliśmy dzięki taktyce L.E. a nie dzięki umiejętnością Mesjasza,to przypomniał mi się Turniej Tymbarka na który Dyrekcja SP 2 w Złocieńcu nie pozwoliła pojechać liderowi zespołu-mojemu synowi Aleksowi na polecenie zwyrodniałej "matki" - konsekwencje ;0;4 0 ,0;6 i nikogo to nie zbulwersowało.Taki system kolego...
0
Panie Prezydencie -daliście dupy w letnim oknie,gdzie priorytetem był LO/Danilo,Cuadrado/ i ŚO/Mangala,Benatia/.Na dziś-Danilo,Koke,Pogba.To będzie o wiele drożej...
0
Redaktorzy zgadzam się na ban-pierdole..ia L.E. nie da się słuchać.Przepierd...li z A.M. w PK i M.C. -von.L.E.przypomona mi zwyrodniałą "matkę" mojego syna,który ma talent,pasję i umiejętności na Barcę,a ona robi wszystko ,aby to porzucił-również dzięki" stalinówkom" w Sądach Rodzinnym i RODK.Barca potrzebuje trenera ,a nie dupka.
1
... słowa prezydenta Bartomeu – „Luis Enrique ma długą karierę na Camp Nou przed sobą”-ta "długa kariera" może się skończyć już po wtopie z wilkami Simeone w PK i odpadnięciu z Obywatelami w LM /oby nie/.
0
Tytuł=Messi-ława ; Bussi -rozgrywający w podstawie/cha,cha,cha-hat trick śmiechu/.
0
W ostatnim meczu nie istniał kolego.