4

Moim zdaniem był to nasz najlepszy występ od czasu przejęcia steru przez L.E.Pytanie -dlaczego dopiero teraz i to przeciwko takim walczakom jak ekipa Simeone? Jeżeli to ma być zwiastun powrotu formy większości zawodników Barcy -to super,jeżeli za mecz ,czy dwa stracimy punkty po bezbarwnej grze z ogórkami - to dupa.

0

0

Zastanawiam się co by dziś zrobił z R.S.S. nomalnie skompletowany skład Barcy na ten sezon -Bravo-Danilo,,Mangala,Pique-Mache,Pogba,Fabs-Messi-Ney,Alexis

0

Nie zdziwię się jak zacznie; "Ano..." i skończy /rozkładając bezradnie ręce /uśmiechając się głupio;"...eta..."

1

Przepraszam kolegów za super optymizm/ 5;1/,ale myślałem ,że jednak mamy trenera z wizją i z jajami.Tak przesrać mecz potrafi tylko L.E.

0

Skład na R.S.S/wg.mnie/;Bravo-Alves,Pique,Bartra, Alba-Mache,Raki/Xavi,Iniesta-Messi-Ney,SUAREZ./5;13X MESJASZ/.

0

liczę na;1/5;1,;2/hat-trick Mesjasza ;3/występ Mache; 4/ najlepszy mecz Barcy w tym sezonie / styl/.

0

Oby po meczu nie musiał powtórzyć słów trenera Cordoby/po spotkaniu z Barcą/: "... Nie mieliśmy jaj...". Typuję wysoko dla nas - 5-1.

0

w związku z obawą o trudnego przeciwnika i ciężki teren proponuję uspokoić co niektórych,bo LE pewnie ustawi zespół defensywnie.Bravo-Montoya,Pique,Mache,Mathieu-Bussi,Raki,Roberto ,Messi,Nejmar-na szpicy Suarez,

0

Jutro istnieje szansa zmniejszenia przewagi Realu Madryt ,bo Sevilla moim zdaniem postawi Madrytowi wysoko poprzeczkę/liczę na remis;2-2/,a na Anoeta to nie wywalczy punkty R.S.,tylko ewentualnie my je przesramy/ liczę na pewne zwycięstwo;5-1/.

0

To prawda kolego.Powstrzymać Mesjasza /przy jego pełnej dyspozycji/ to - mission impossible.

0

wg. mnie reasumpcja dokonań transferowych Zubiego na sezon 2014 wychodzi na zero.Suarez,Ter Stegen,Bravo i Rakitić/lider Sevilli za śmieszne pieniądze/=4 plusy;Mathieu ,Verma,Douglas-3 minusy.Sprzedaż Alexisa-minus.Reasumując-Zubi przepieprzył transfery w defensywie/powtórzę się-a była taka para ŚO i PO z Porto-myślę,za 50mln/,a wówczas bilans Zubiego ,nasza gra ,pozycja w LL i na rynku europejskim była by inna.

1

Zespół buduje się od defensywy i spieprzenie tego będzie nas pewnie drogo kosztowało / a wystarczyło ściągnąć np. parę ŚO /Mangala/ i PO/Danilo/ z Porto, a nie 3 niewypały.Ter Stegen,Rakitić,Suarez i Bravo - cena umiejętności -ok.,ale ogólnie to wygląda tak,że aktualnie na poziomie Barcy Pepa mamy bramkarzy i podstawę w ataku ,natomiast obrona i pomoc odstają,W tym przypadku nie tylko możemy , ale musimy ryzykować /ściągając D.Suareza/,bo nikt nie zagwarantuje,że on nie odpali w Barcy/ a np.Raki czy Rafi - tak/.Warunki transferu-bez komentarza.

0

Tak,,to prawda,że futbol ewoluuje-szczególnie w Barcelonie-nie zdziwię się,jak Zubi /w związku z zakazem TAS/ wpadnie na pomysł wystawienia Ter Stegena na ŚO lub PO.

0

Jeżeli na Anoeta stracimy punkty/przy wygranej Realu/,to skutki takiej minusowej temperatury w styczniu możemy odczuć na zakończenie LL.Już nie ma marginesu na głupie tłumaczenie i rozkładanie rąk przez L.E.- nadszedł czas na walkę o każdy metr boiska,

1

Nie porównujmy Songa do Bussiego ,bo to nie ten kaliber.Czy jest lepszy od Rakitića ,moim zdaniem na pewno gorszym. Song w Barcelonie się nie sprawdził/grając na swojej nominalnej pozycji,a nie jak przypadki Cesca czy Mache/.

1

zgoda za prawo pierwokupu Danilo

0

albo muła Mathieu przy szybkim dryblingu

0

Przepieprzymy-jesteśmy nie godni głównych trofeów w tym sezonie-co będzie jak przyjdzie czas na 2 ekipy z Madrytu czy Bayern lub Chelsea.Nawet z tym składem po letnich "wzmocnieniach" powinniśmy wykończyć Real S.- 3-4 -0.

0

Jeżeli wróci forma naszych kluczowych graczy,to na miejscu Chelsea nie cieszył bym się ze spotkania z Barcą w LM.Nasze ustawienie;Ter Stegen/Bravo-Alves,Pique,Bartra,Alba-Mache / Bussi/, Xavi/Raki/,Iniesta-Messi-Ney,Suarez -może nie budzi strachu najlepszych w Europie,ale szacunek i niepewność -na pewno.

0

Pomysł nie jest zły/po odejściu Alvesa i Montoi, bez transferu/.Bravo/Ter Stegen-Mache,Pique,Bartra,Alba-Bussi-Rakitić,Iniesta-Mesjasz-Ney,Suarez.

0

Moim zdaniem jest i będzie lepszy od Mathieu,z wiadomych względów /brak drugiego konkretnego ŚO/obok Pique/trzeba go ogrywać od początku roku,aby nie dał ciała w dalszej rywalizacji z silniejszymi zespołami.Na PO się nie nadaje/tak jak Mathieu na LO/.

0

Moja 11-ka marzeń Barcy / w miarę realnych i już bez udziału Zubiego / po zniesieniu zakazu transferowego;Ter Stegen-Danilo,Pique,Marquinhos,Alba-Bussi/po reaktywacji/Pogba,Iniesta-Messi-Ney,Suarez.

2

Moim zdaniem wielka koszulka z numerem "5" powinna wisieć na NC/wzorem z NBA , a numer Carlesa powinien być zastrzeżony /to,że 5-kę nosi Bussi konkretnie nie skomentuję,bo ponownie zostanę zbanowany /.

0

Tottenham-Chelsea-3-1/48min./-gra Fabs.

0

Myślę,że w przypadku Barcy , najważniejszy będzie pocżątek roku.Jeżeli styczeń i luty zakończymy bez wpadek w LL ,przejdziemy do 1/2 Pucharu Króla i wyeliminujemy MC z LM - to wg, mnie już będzie dobry krok LE i zespołu w kierunku poważnego liczenia się w walce o najważniejsze trofea. Aktualnie nasz trener nie ma wyboru,jeżeli chodzi o podstawę w pojedynkach z lepszymi zespołami:Bravo/Ter Stegen-Alves,Pique,Bartra/Mathieu/,Alba-Mache/Bussi/,Xavi/Rakitić/,Iniesta/Rafi/- Mesjasz-Ney,Suarez/Pedro/,.Dodał bym do tego ;Halilović i Sampera.Zdecydowanie zapomniałbym o Roberto / przyjdzie D.Suárez /.Moim zdaniem w pojedynkach z silnymi zespołami nasz główny strateg już niech nie eksperymentuje tylko wystawia do boju najlepszych gwardzistów jakich ma ,bo więcej takiego fartu jak w rewanżu z PSG nie będzie.

0

Jest pierwszy news o pierwszym ligowym spotkaniu Barcy w 2015 r w LL / co prawda o historii/, ale super.Teraz Redaktorzy ponawiam swoją prośbę ;2 dni przed każdym meczem dajcie materiał np. na wzór zapowiedzi meczowych/przewidywane składy z graficznym rozstawieniem ,statystyki ostatnich spotkań,aktualne info o zespołach,przewidywanych taktykach,formie,problemach,wreszcie typowanych wynikach/ z meczyków.pl/może być w zakładce ;"więcej informacji o meczu..."Było by to miejsce,gdzie mogli byśmy wyłącznie podyskutować o zbliżającym się spotkaniu Barcy z kolejnym rywalem z LL , PK czy LM.

1

Na dziś pożera naszego Bussiego i jest zajebisty jak 2-gi nasz DM Mache , z tego względu- jak i na warunki fizyczne ,chętnie widziałbym gościa przez 2 sezony w Barcelonie.

1

2 błędy Szczęsnego z South. i Alexis może nie pomóc,MC 1-0 po bombie z dystansu Yaya.

2

Oglądam kolejny mecz Alexisa,który na wczoraj i dziś połyka na śniadanie Suareza/jedno z" pozytywnych wydarzeń roku" jako transfer-totalne nieporozumienie/.Jak ktoś ogląda MC to niech wypowie się czy gra Mangala/jeżeli tak ,to czy jest porównywalny do drugiego pozytywnego wydarzenia - sprowadzenia francuskiego stopera z topu na dekadę/.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?