0

Gdybym był Stawowym/trener Widzewa mający uratować mu dupę przed spadkiem z I ligi/za darmo nie przyjąłbym tego cioty Suareza/2 czy 3 sytuacja bramkowa dla Realu z jego winy/.

7

to co gra obrona Elche ,to w orlikach dostaliby opierd..l.

0

Trzeba zrobić więcej/euro+Ney/niż inni,aby zaklepać go od 2016 do nas.

0

Mnie interesuje w I kolejności przyjaciel Neya i niech skupią swoją siłę i uwagę na nim i pomocniku,a pózniej niech myślą ponownie o połowie Europy.

0

Sami jesteśmy winni naszego potknięcia.Moim zdaniem Atletico zje Malagę na wyjeżdzie,z Realem może być różnie/bo jest aktualnie cieńki-jak cieńki- zobaczymy dziś w ELche/.

0

Przepraszam kolego,ale L.E. stał jak palant w "ogródku" i o to chodzi ,że nic nie robił.Jeżeli City pyknie nas w I spotkaniu i ustawi Malagę w rewanżu ,a nasz Luis identycznie będzie reagował,to będzie dla mnie właśnie kijem do czegoś.Nie wyobrażam sobie w jego roli Simeone/Malaga od Atletico dostała w dupę 3-1-24.11.14,a powinno być 2 razy tyle/.Raz jeszcze będąc w "gazie" tracimy ważne 3 pkt. w walce o Majstra LL,ze średnim zespołem,który w 100% zrealizował swoje założenia taktyczne.Tym razem powinny być 2 kolory czerwone ; zespół i kij.

0

Po tej wypowiedzi wypierd...ł bym z Barcy 2 panów na B.

0

Koledzy ,krótka piłka-to nie Malaga wygrała mecz,to Barca przegrała to spotkanie.Pieprzenie o PKS czy PKP można tłumaczyć babciom, albo kobietom ,które o piłce nożnej wiedzą tyle,że się ją kopie nogami,a nie odbija ręką.L.E. /tak jak i cały zespół/ był bezradny.Proszę porównać potencjał i budżet obu zespołów.Daliśmy dupy.Przykre jest to ,że Real /który powinien dostać solidne lanie,wygrywa spotkanie/,a my mając zdecydowaną przewagę dostajemy wpierd..l.

1

Na koment Sergio po meczu z Malagą odpowiem tak;mój syn Aleks Antecki z Orlika Złocieniec po takim meczu nie udzieliłby wywiadu po takiej "kreatywnej "grze na pozycji DM/wstydziłby się zabierać głos i pierdolić takie głupoty/.

0

Nadal wierzę w wysokie zwycięstwo,potrzebna szybko strzelona bramka i myślę,że mamy trenera.../i rezerwowych/.

0

Dzisiaj nasza obrona totalnie daje du..y.Przyspieszyć grę,gra z pierwszej,prostopadłe piły do przodu,zabiegać/nie patrzeć już na MC-dało się ciała ,to zapieprzać/.

0

Danilo+Pogba/ i na 2016 to wystarczy/młodzi,waleczni,dobrzy technicznie,ograni/.

0

Jeżeli L.E. niczego "taktycznie" i "personalnie" nie spiep..y- szykuje się kolejna manita z częstym wyszukiwaniem Mesjasza /jako egzekutora/w polu karnym przez kolegów z zespołu/ Pichichi /.

0

Koledzy dał du..y, pewnie kulturalnie przeprosi,zapłaci karę/ na jego miejscu funkcjonariuszom dodatkowo ufundowałbym 2 wejściówki na mecz/ i po sprawie.Jak najmniej tego typu spraw rozkapryszonych,nieodpowiedzialnych dzieci w naszym klubie-bo to coś więcej niż klub...

0

Z taką grą"na lepszym poziomie" jaką pokazał wczoraj Real z żenująco słabymi Niemcami,to może się obawiać/przy utrzymaniu naszej formy/ większych batów ,niż te co dostaliśmy z Bayernem.

0

Raz jescze do Redaktorów-wpisy powinny dotyczyć LM 2015 ,a nie Bussiego i jego nowej umowy .Odnośnie poziomu Schalke-więcej ciekawszych akcji oglądam na meczch Orlika Złocieniec w Lidze Bałtyckiej ,niż tych niemieckich nieudaczników.

2

Pozdro ze Złocieńca dla Pogoni i Kotwicy !To po Olimpie - Pogoń będzie pewnie kolejnym klubem mojego chłopaka na drodze do ewent. gry na CN./jego marzenie/.

0

Po raz kolejny proponuję "fachofcom" z Zarządu Barcy mojego syna Aleksa z Orlika Złocieniec/r.2004/ niż ten 25 l. niemiecki szrot/przynajmniej jest szansa na nowego Iniestę za 10 lat/.W przypadku Niemca to kolejny Mathieu...

0


„osią, wo­kół któ­rej kręci się trans­for­ma­cja Barçy". L.E. niby ma być tą osią?"Jeb...łem"/szokujące określenie jednego z cules/niech Mesjasz usiądzie na ławie i ..."oś "zniknie.

0

Dla mnie Mathieu gra gów..o w Barcy/najgorszy ŚO od wielu lat-31 latek za 20 M-dotychczasowe osiągnięcia; 1 ładna bramka z wolnego,parę wślizgów i full baboli/.

0

Verrati nie jest transferem do Barcy/zdecydowanie lepszym jest Pogba/.Na tej pozycji musi być szybki,zwrotny czołg,a nie mała tankietka.

0

Każdy kolejny zewnętrzny ofensywny transfer do klubu , to koniec kariery Pedro w Barcelonie.

1

Sprowadzając i wprowadzając do podstawy takie drewno jak Mathieu nie jeden na jego miejscu grzejąc ławę by się załamał.

0

proszę powiedzieć to menagerom City,może pójdą na wymianę i dorzucą Jaja/cha,cha,cha/

1

Brakuje nam:PO/Danilo/,Stopera/Benatia/KP/Pogba/Isco/, do tridente/Reus/.Priorytet;PO,KP/a za Mathieu,Vermę,Montoyę-konkretny stoper/

0

I Neymar nie pomoże.Porto zna naszą sytuację.Niestety,trzeba wyciągnąć te 30 M. + Tello/ i mieć spokój na dekadę/ ,aby nie zostać z Douglasem /bądż kolejnym 30 -to latkiem za 20M/.

0

Mogliśmy mieć Danilo i Mangalę w pakiecie / zamiast Mathieu,Vermę i Douglasa+Tello/na dziś za Danilo oddałbym Montoyę i Tello +zmienne.To samo zrobiłbym w przypadku pozyskania konkretnego stopera/ oddanie Mathieu,Vermy+Roberto/dla mnie to byłby czyściec dla tragicznych ubiegłorocznych letnich transferów i pozbycie się drewna/.

1

nie jestem do Gościa uprzedzony,ale Mathieu jest za słaby na II stopera w Barcelonie.I taka jest prawda.Dotychczas do zapamiętania na +; brama z wolnego,kilka wślizgów z ostatnim przyjęciem strzału na plecy;na - za długo by pisać/na jego miejscu co tydzień po 100 euro dawałbym na tacę za niewykorzystane sytuacji rywali po jego beznadziejnych zagraniach ,albo braku właściwego krycia/.

0

Taka jest odpowiedzialność za bramki tych,którzy ich strzegą.Gdyby za błędy w meczu/grożące utratą bramki /nagradzać żółtą,Mathieu po 5 by musiał by za często pauzować/wczoraj też mu się udało właśnie dzięki Ter Stegenowi.Dla mnie żółta dla Nejmara.Niestety żal,że Mesjasz nie przybił pieczęci nad Finałem PK-przy 4-1 można było od początku wprawadzić 1-2 młodych i spokojnie rozegrać spotkanie.

0

Szkoda gościa,ale info kolejne jest bardziej nie pokojące-Danilo stał się jednym z celów pociągu towarowego o nazwie" Real Madryt",liczę że poczeka na expres 'FC Barcelona" do spełnienia swoich marzeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?