aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedynie jako zadatek za Danilo...
1
vILLAREAL już w dwumeczu przegrał -kwestia-jaką różnicą bramek...
0
Spierdo...na ocena Mesjasza-mocne-6.0
0
Przepraszam ,ale to nie poziom na nową dekadę Barcelony.
1
Utoniesz chłopcze...
0
W du..e mam De Bruyne - priorytet to Danilo i Pogba,i za transfer tych konkretnych zawodników do Barcy niech wezmą się nasi nowi fachowcy .
0
Powracamy do czsów Zubiego...Transfer Danilo jest dla Barcy jednym z priorytetowych w kontekście tworzenia nowej dekady Barcy,a nasze menagery znowu nie mają argumentów/przyjażń Danilo z Neyem,,darmowe wypożyczenie do stycznia 2016,ewent.Roberto + kasa/zapowiada się,że zostanie Alves+ sprowadzony nowy Panglaus/za 10M+ zmienne.MASAKRACJA.
0
W dzisiejszej prasie info. o propozycji dla Alvesa na 2 lata w związku z problemami ze ściągnięciem Danilo,Wg. mnie ,albo dymna zasłona,albo wracamy do czasów Zubiego/przyjażń z Neyem+ kasa+wypożyczenie do Porto do stycznia 2016/.
0
Sprzedać max. za tyle,za ile się da.Składać kasę na letnie transfery-styczeń 2016/.
0
Mecz z V...L będzie pewnym porównaniem aktualnych możliwości Barcy i Realu przed GB/pomimo I garnituru V..L /.
0
Nie będę zdziwiony , jak na GD na NC zagrają z Bussim/ i oby pokazali nam raz jeszcze swoją magię i uniesione do góry dłonie z 5 palcami/.Real walczy z czasem , grają beznadziejnie.Co by nie powiedzieć, remis z V...l w składzie którego wystąpiło 7 rezerwowych,to masakra.Jeżeli do Bilbao nie zmartwychwstaną ,to dostaną mocny wpier..l.
1
Iniesta,Masze,Rakitić)w II poł.Xavi, Bussi,Rafi-pomoc ma zdominować rywala-ich rezerwy po Realu fizycznie dostały mocno w d...
0
Dobry rezerwowy,ale nie zmiennik w chwili wykluczenia jednego z NSM na dłużej .W tak topowym klubie jak Barca- to Alexis czy Reus powinni być zmiennikami / i nie pieprz..cie koledzy ,że by się marnowali czy nie chcieli na to się zgodzić / to jest wymóg czasu, związany z walką na kilku frontach/rotacja I składu/.
0
Z Bartrą para ŚO na dekadę dominacji Barcy/ Danilo,Pogba/.
0
Kolego,Barca to Barca.Z tak grającym Realem manita w GD nie będzie zaskoczeniem...Niestety zaskoczeniem nie będzie również nasza wtopa z jakimiś ogórkami u siebie np.w jednej z ostatnich kolejek,kiedy to będziemy mieli 81% posiadania i zależni będziemy wyłącznie od siebie- teraz cały czas do końca-RESPECT-i walka jak o finał LM!
0
Po raz kolejny -pretensje do siebie za frajerskie mecze z oddanymi punktami- przy 70-75 % posiadaniu piłki.Aktualnie liga nie zależy tylko od nas.Pan Jordi niechaj nie zaciesza, tylko kombinuje Pogbę i Danilo/ za te 50-70 mln/.
0
VILLARREAL wyjdzie na Real realnie osłabiony-praktycznie II składem,co z tej taktycznej zagrywki im wyjdzie zobaczymy/wierzę,że tego pożałują-mecz do wygrania ze słabszym Realem i pewne baty z silniejszą Barcą w rewanżu PK/.
1
Ogólnie szału nie było,ale w czwartek 1/2 PK.Cieszy lepsza forma Rakiego i Suareza.O Mesjasza jestem spokojny.
0
ad vocem do wypowiedzi Bartomeu: Mecz; wspaniała była tylko I połowa,sprawa awansu jest już przesądzona; Niewykorzystany karny;Mesjasz dał ciała i tyle w temacie/jeżeli nie dał Suarezowi na hata to- pewnie myśląc o liderze strzelców LM -powinien tą bramę pierdol...ć/; Liga.Jeżeli Real dowiezie +4 pkt. do 22 marca ,to w przypadku wygranej w El Clasico zapewni sobie tytuł Mistrza Hiszpanii.
0
Czerwo-II połowa i nie strzelony karny Mesjasza;Żółta-obrona;Zielona-I połowa i Suarez.
0
koszty transferu na poziomie Danilo... i to wystarczy za komentarz o jego ewent. transferze do Barcy...
0
Pogba,reszta jest milczeniem...
0
Mesjasz dał dupy,1-3 skończyło by rywalizację z M.C. na 100%/poza tym niesmak/.
1
No cóż,po kompromitujących komentach Białych -chcę na kolejną ofiarę Real,żeby zamknąć im te głupie uwagi/typu Schalke lepsze niż M.C./.
0
oby.../daj Boże ,to co spierd...ł to- by było po meczu.
0
Kolego- oglądałem chociaż by ostatni mecz Realu z Elche,to nie było dno ,to było wielkie gów...o.Gdyby tak zagrała Barca pewnie pieprzylibyśmy o przegranej w tegorocznej LL I LM .Powtarzam raz jeszcze- gdyby Barca zmierzyła się z Realem dziś dostali by solidny wpier..l.
0
Koledzy-jak w drużynie mojego Aleksa z Orlika Złocieniec;"jeden za wszystkich -wszyscy za jednego",zły mecz całego zespołu .Na średniaka nie mieli wystarczająco sportowych/drużyna/ i taktycznych /L.E./ argumentów. Większość powinna otrzymać notę-3. dwóch ,trzech max.5.Nie pieprzmy głupot Redeacjo.Przykład Mathieu:" do bólu solidny i skuteczny"-w 2-3 sytuacjach jak widziałem jak jest zagubiony w kryciu,to naprawdę"strach się bać"/przed M.C w L.M./.
0
Od stycznia 2016 r- jak przyjdzie Danilo/trzeba zbierać kasę na ,ŚO,OP-sprzedałbym dodatkowo;Roberto,Douglasa,Mathieu,Montoyę,Pedro oraz Vermę jak jeszcze raz do 2016 roku nabawi się kontuzji.
0
Mój komentarz do aktualnych wydarzeń;1/Po daniu dupska z Malagą nasi piłkarze/ i L.E./ nie mają wyjścia i muszą się zrewanżować/pokazać,że bez Jaja T.mają jaj w gaciach w nadmiarze/;2/Nie dziwią mnie komenty kibiców Realu z kolejnego zwycięstwa,podziwiam ich brak zdziwienia/po wygranym meczu/z poziomu gry jaki aktualnie - od dawna- prezentują.Gdyby GD miało odbyć się teraz,to lepiej dla nich ,żeby zostali i zrobili sobie wolne.3/Myślałem,że Malaga to typowy średniak LL,po zobaczeniu wczoraj podwórkowego poziomu Elche z Orlikowym Realem zmieniłem zdanie.
14
Pretensje tylko do naszych chłopaków-75% posiadania i w dupę;Real padaka i 3 pkt.= -4.Obrońcy Elche totalna porażka.