0

Kolego,wg. mnie zakupując Cuadrado na prawej zamiatalibyśmy nim,Rakim i Messim,przy grze 3 obrońcami Benatia-Pique-Alba

0

Za 2 -3 lata Messi grając na pomocy będzie wg.IFFHS najlepszym obrońcą Barcy.

0

Jedyny plus/ w przypadku Sauareza/,że nie może już być gorzej / niestety nie mamy wartościowego zmiennika jakim byłby Alexis/,w przypadku Sergio jest lepiej,bo jest jeszcze Mache/w tym przypadku chodzi tylko o użycie mózgu i jaj L.E./.

0

Przestańcie pieprzyć głupoty-facet/z jajami / ma rację .Tytył Majstra Bundesligi + Mistrzostwo Swiata=ZP.Ronaldo i Mesjasz powinni być za piłkarzem z Niemiec.

0

Figo-to dla mnie jeden z "mitów" Barcy-po tej wypowiedzi jest dupkiem.

0

0

na dzisiaj za bezradnego Suareza!

1

Ten dwumecz odpowie nam na co stać aktualnie Barcę/ po spieprz...ych letnich transferach w defensywie/ w tym sezonie w LL i LM/nie mogę odżałować Benatii i Cuadrado/.

0

0

Nie dziwię się Redaktorowi artykułu-szału nie było-3xMessi i tylko to jest godne zapamiętania z tego spotkania/gry pozostałych szczególnie Suareza nie chciał bym pamiętać/.Z taką grą przeciwko sforze Simeone możemy nie myśleć o "przeżyciu" do następnej rundy PK.

0

na razie piach/zespół/ i Messi/indywidualnie/.

0

Douglas,Roberto i Mathieu po ostatnim udanym występie w PK nadal dla mnie są graczami nie na nowy cykl Barcelony.Przeciwko silnym zespołom nie istnieją.D.Sua,Hali,Rafi,Ada,Samp-wprowadzać na zmiany w podstawie.

2

Solidnej myśli zespołowej nie ma,ale jest Mesjasz.Do tych,którzy myślą inaczej powiem,że gdyby nie on- mecz "na przełamanie" z Atletico miałby pewnie zupełnie inny przebieg/wynik również/.

0

Aktualnie każdy mecz w LL w plecy i jesteśmy w dup..e/mając na uwadze spięcie pośladków w PK/.Jeżeli idziemy na całość, /walka o LM,LL,PK/ to bardziej zależy mi na formie Mesjasza,niż na geniuszu naszego stratega L.E..

0

Real bezra/e/dny,tak jak ich CR 7.1 Puchar poszedł w du..ę.

1

Brawo sfora!!! Brawo "Basiorze " Simeone-teraz ich zagryżć do końca/we własnej zagrodzie/.

0

"Basiorze" Simeone- teraz rzuć wilki do ataku i zagryż "białe barany " we własnej zagrodzie

0

Daliśmy du..y w letnim oknie-np. zgrana para Danilo Mangala z Porto za nasze nowe defensywne gwiazdy Tello i nie mielibyśmy /nie tylko tego/ problemu.Jedyne pocieszenie to kolejne doświadczenie dla ludzi Barcy odpowiedzialnych za wizję transferów.Dlatego umowa z Alvesem musi być rozważna,aby nie było tak ,że sciągnięty za rok lepszy Danilo będzie grzał ławę,a gorszy Dani "szalał" jako nasz nr.1 w podstawie na PO.

0

Wierzę w Simeone i jego sforę-pokaż Basiorze moc dobrze zorganizowanej watahy!A do pokonania Białych Baranów niech Was prowadzi : " Marsz Wilków " w wykonaniu TSA.

1

Gdyby tak było kolego,mój syn chcący grać w Barcy skończył by już dziś przygodę z piłką.I jestem przekonany, że gdyby dziś trafił do barcelońskiej szkółki ,to nie musieli byśmy się za niego wstydzić/szczególnie za barcelońską cechę - kreatywność/.Trenerzy i cała otoczka -to 50% sukcesu - drugie 50% - to talent i szczęście / i na to liczę/.

0

Gorzej być nie może.Liczę na Stawowego i / wreszcze!!!/nowy stadion na Widzewie.Zależy mi na tym,bo naszym marzeniem jest,aby ten stadion był krótkim przystankiem dla syna w drodze na CN.

0

Nie mamy innej opcji,jak przedłużenie umowy z naszym nr.1 PO z podstawy.Zarząd ma rok na znalezienie zmiennika/ i znając Barcy transferowe/szczególnie defensywne/ dokonania w ostatnich latach niech pracują nad tym"od wczoraj."

2

Koledzy cules/szczególnie do tych z młodszego rocznika/ ,aby zakończyć to pieprzenie o złej atmosferze w szatni,indoktrynacji Mesjasza i jego negatywnych zachowaniach -proponuję przeczytać książkę pt."Wielki Widzew"i z tej książki dowiecie się nie tylko o historii i europejskich sukcesach polskiej drużyny klubowej,o takich Gościach jak Sobolewski/Prezes/,Jezierski/trener/,Boniek/piłkarz/,ale zaczniecie sobie wyobrażać jak może wyglądać życie ludzi/w tym liderów/ chcących walczyć i zwyciężać."Bońka można było kochać,albo nienawidzieć - albo się bać ;stanów pośrednich nie było"/mowa o najlepszym zawodniku Wielkiego Widzewa lat 80-tych,moim zdaniem naszego najlepszego polskiego piłkarza/. Każda strona książki to lekcja historii i edukacji- zrozumienia piłki od strony zawodników,trenerów i zarządu/szczególnie dla tych ,którzy w piłkę nie grali w klubach/.Dla mnie -Starego Gwardzisty Widzewa - Widzew był dla mnie tym, czym dzisiaj jest dla mnie/ i dla mojego syna/ i Widzew i Barca - czymś więcej niż klubem - życiową pasją.I być może wtedy zrozumieli byście Simeone i jego "bandę".Jestem dzisiaj za Atletico/nawet kosztem 2 dodatkowych GD/.

0

Moja refleksja dla kilku kolegów którzy chcieli by zobaczyć Roberto w podstawie;gdyby nie wiek mojego Aleksa z Orlika Złocieniec/r.2004/,to powiedział bym,że biorąc pod uwagę kreatywność i skuteczność obu zawodników /czytanie gry, w tym- waleczność,płuca,prostopadłe kilkudziesięsio metrowe asysty,pierdol..cie na bramę /wolał bym zobaczyć w tym spotkaniu swojego syna-po Roberto nie spodziewam się niczego,co by mogło mnie pozytywnie zaskoczyć/zero kreatywności,zero walczaka,gra polegająca na oddaniu piłki do najbliżej stojącego partnera/.Raz jeszcze -S.R. nigdy moim zdaniem nie będzie zawodnikiem Barcy kreującym jej grę.Sprzedać.

0

L.E. wyrażając zgodę na bycie trenerem Barcy / po przesranym sezonie/ wiedział,jakie są oczekiwania kibiców i Zarządu.Uważam,że II m-ce w lidze i półfinał LM/nawet przy zdobyciu Pucharu Króla/to dla jednych i drugich za mało jak na Barcę.I wiem,że on o tym wie.

0

O Mesjasza się nie martwię,gorzej z zawodnikiem,którego widziałem za rok jako motor napędowy II linii z Juve/chodzi o Pogbę/.Jeżeli to prawda,że Perez się na niego uparł,to wielka szkoda.

0

kolego;marketingowo,wizerunkowo i prestiżowo-Messi był,jest i będzie zawsze przed Krystyną /o umiejętnościach czysto piłkarskich nie wspominając/ i tego nikt i nic nie zmieni.

0

Mam to samo zdanie co kolega,hipotetycznie-gdyby nie zagrał Ney zagrał by Pedro,gdyby nie zagrał Messi-mogli byśmy pomarzyc o wygranej z A.M.

0

Od czasu do czasu wchodzę na stronę "białych",aby mieć kontakt z fanami jednego z 3-ech najtrudniejszych rywali w rozgrywkach LL i LM /poza B.M. /.Gratulacje za 2014 rok /spierdol..y przez Barcę gł. przez Zarząd/ dla zespołu i Krystyny.Uważam,już dziś,że kolejną ZP zdobędzie Mesjasz,natomiast co do drużyny /niestety/wszystko zależy od L.E.

1

Trzeba pogratulować Krystynie,wg. mnie to jest i będzie najlepszy rok w jego piłkarskiej karierze.Nie jestem jednak do końca przekonany czy za naszego życia będzie typowany do 11-ki wszech czasów/pomimo zdobycia 3 ZP w erze Mesjasza,co jest wyczynem nie lada/.Moim zdaniem najbliższe 2-3 lata/pomimo słabości naszej II linii/, Messi nie będzie miał konkurencji w walce o to trofeum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?