aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Redakcja równięż,news ciekawy,ale od min.wczoraj głównym tematem powinien być pojedynek z Sewillą/nie lenić się/.
0
My o takim "słabym" Benati możemy jedynie pomarzyć/na dziś na miejscu Enrique za Benatię -Rudego,Vermę i 10M,żeby się nie rozmyślili/.
0
W przypadku Mathieu-"najlepszy pianista, to taki ,który wogle nie zagra"/Gajos/.Kur..a mógł być Benatia.
0
Kolego-w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego-gdyby mój syn miał grać w przyszłości w Barcy i grać jak Rudy -wolał bym /aby się za niego nie wstydzić/ aby orał jajami boisko Widzewa.Mathieu to dla mnie totalne drewno.
0
Niestety/dla zarządu/ciągną się w klubie konsekwencje "oszczędności w defensywie" w transferach ad.2014. Verma/szklanka/,Mathieuem/erytowany drewniak,Douglas/zając z kapelusza/-każdy z tych "transferów" to totalna porażka Zubiego/ i nie chodzi o śmiech z tych "artystów" ze strony "białych".Wg. mnie oni nie dorośli do firmy jaką jest FC Barcelona /powtórzę się /-niestety Zubi również.Lepiej niech nie robią kolejnych "transferów" /nie będziemy dodatkowo się wkur..ać/.
1
Verma,Adriano,Montoya,Douglas,Rudy,Roberto,Pedro-wg. mnie na silną Barcę w Europie za słabi.Potrzebne wzmocnienia:PO,ŚO,OP,PN/walczaki takie jak Alexis/.
0
Na Benatię za tych dwóch "ŚO" Barcy by wystarczyło/przy innym "DS" klubu/.
0
wg. mnie władze LFP dały ciała,gdyż wyróżnienie Mesjaszowi można było wręczyć po spotkaniu z Sevillą.
0
To co w Barcy Zubi odpier...la z transferami w defensywie w pale się nie mieści.Zresztą nie tylko w def.Za Alexisa powinien wylecieć na zbity pysk/gadanie,że mniej wzięli byśmy za Pedro,a Alexis by nie chciał wchodzić z ławki- można tak tłumaczyć na Orliku żakom/r.2001-2/.Jeżeli będziemy mieli sankcję/bez możliwości transferów/to będziemy się modlić o zdrowie Vermy,Xaviego i ...pozostanie Alvesa.
1
Wariant I /biorący pod uwagę umiejętności i sportowe osiągnięcia/:1.Messi, 2.Neuer,3.Ronaldo; Wariant II/biorący pod uwagę"rozsądek"UEFA;1.Neuer,2.Messi, 3.Ronaldo .
0
Suarez za "incydent" na mundialu karę poniósł,absencja na liście nominowanych jest"zwykłym" skandalem .
0
News z cyklu "pieprzenie o Szopenie"-Ter Stegen to bramkarz zakupiony na dekadę do Barcy.
2
Krystiankkk ja jestem wśród tych 63% i wydaje mi się /jak mówił nasz najlepszy trener repry/,że Krystyna była jest i będzie do końca swojej kariery tylko "cieniem" Mesjasza-począwszy od talentu .poprzez piłkarskie umiejętności,kończąc na bramkowych rekordach.I żeby było jasne,Krystyna dobrym piłkarzem jest/to już z Gajosa/,ale gdybym miał do Barcy na dziś wybór Alexis czy CR 7 nie miałbym żadnych wątpliwości/zawsze podziwiam artystów nie rzemieślników-nawet tych najlepszych/.
1
Wg. mnie powinien zagrać Zubi/ za "transferowy hit lata "z najlepszym PO w Europie-Douglas/.
0
Po wracam po dość długotrwałym zbanowaniu mnie przez jakiegoś redakcyjnego dup..a.W związku z tym ,że nie mogłem uczestniczyć w komentarzu naszej porażki na GD/oglądałem na dużym rzutniku wraz ze swoim 10 l. synem Aleksem u siostry w Stargardzie Szcz./parę refleksji:1/w czasie upływu spotkania sympatycy Barcy najpierw złościli się,póżniej drwili,a na końcu śmiali się przy prawie każdym kontakcie Mathieu z piłką-wg.mnie najgorszy zawodnik meczu;2/to nie Suarez tylko nasz Enrique nie był przygotowany do GB ;3/za nie wzmocnienie defensywy płaci się kompromitacją/tak ocenił występ zawodników Barcy w GD mój syn/jak nie mieliśmy LO i ŚO tak nadal nie mamy-jak sobie pomyślę o Benatii za 26 M to szlag mnie trafia/.Śmieszy news o staraniu się Barcy o nowe transfery/stare niedawno się skończyły-zarząd dał dupy i tyle-nie pomoże Suarez i Busi/.
0
0
Nie widzę Go w GD.
0
Zarówno jeden jak i drugi nie powinni być nominowani do miana OP LL.Raki raczej na DP,Iniesta -za co?
0
Od 1 min.Suarez.
0
Skład na Real:Bravo-Alba-Bartra-Pique-Alves-Mascherano/Bussi/-Rakitić/Xavi/-Iniesta-Messi-Neymar-Suarez/Suarez-bez zębów - lepszy od pary Munir Pedro/
0
Moim zdaniem Suarez jest przygotowany na I połowę w GD.I wierzę,że będzie żarł trawę,aby coś ustrzelić/przepraszając tym samym Barcę i jej kibiców za swój gówniarski wybryk i jego konsekwencje/.
1
Zespół buduje się od obrony.I tu Zubi przeje...ł.Nie ma partnera dla Pique/na dziś jest ten z wczoraj-Bartra/ .Nie ma prawego obrońcy/Dani na ogórki od biedy .z topem-wtopy/.I tu zaczyna i kończy się problem pomocy , całkiem niezłej/moim zdaniem lepszej od Realu Madryt/,która musi zapierda...ć do tyłu ,a nie do przodu / np.Raki/.Sytuacja ta ma wpływ na szybkość,płynność gry i skuteczność zawodników II linii Barcy/w tym dochodzenia do sytuacji strzeleckich/.Myślę,że już na teraz przydał by się D. Suarez z Sevilli/wg. mnie lepszy od Roberto i Rafi.Moim marzeniem w Barcelonie był Pogba.
0
Za Zubiego - każdy myślący o jakości i dominacji Barcy w Europie.
0
Transfery obrońców Barcy letniego okna transferowego ad.2014-największym daniem dupy od kilku lat.
0
Destro - jeżeli dla Ciebie na I miejscu pozycję I ŚO w FC Barcelona ma pełnić Mathieu - to gratuluję dobrego humoru -Pique i Bartra-to jest nasza para na dzisiaj i jutro/3-5 l / Rudy tylko jako rez.Masche kolego-po raz kolejny- to nie ŚO/pomimo,że lepszy od francuza-tylko DP.
1
Żaden autorytet nie zmieni faktu,że oglądamy za swojego życia najlepszego/najbardziej kompletnego/piłkarza świata.
0
przy takiej obronie i dodatkowo jej rotacji przez Enrique trzeba przyznać,że to wyjątkowa sprawa.Z drugiej strony z jakimi ekipami LL dotychczas graliśmy.Gdyby Bravo grał z PSG/dla mnie zespołem nie na poziomie Barcy/to też wyciągałby piłkę z siatki.
1
Tylko idiota nie wpuścił by Suareza na GD po zakończeniu kary,jest to idealna okazja ,aby "białych" zagryzł na śmierć.
0
Suarez przy wadze 100 kg będzie większym zagrożeniem dla Realu w GD ,niż nasza młoda wschodząca gwiazda - Munir
1
Tak powinno być jak dotychczas - Bravo -LL,Ter Stegen LM,Puchar Króla.