1

Trener rep.Francji nie ma szacunku do naszego doświadczonego lidera w obronie - Mathieu/o zaufaniu nie wspominając/.

1

Enrique sobie nie poradzi - o ile w LL może jeszcze się uda w LM nie ma szans na pożegnalny Puchar dla Xaviego:1/brak obrony na miarę Barcelony;2/brak wartościowych zmienników w II linii i ataku/porównanie np. do Bayernu M - zestawcie 2-wie II jedenastki I-go składu/.

0

Wreszcie może przyjdzie konkretny ŚO.

0

Oglądałem kilka spotkań w których czyścił ,aż miło było popatrzeć,Zresztą w ub. sezonie był jednym z najlepszych SO ligi włoskiej/a to mówi samo za siebie/.

0

Ten Twój kolego" ponad plan"nie kupił by żaden elitarny klub w Europie.Mathieu i Verma to transfery tzw. wymuszone i piłkarze nie na poziomie I-go garnituru Barcy.Za tych 2-óch z pocałowaniem dupy przyjął bym Benatię chłopcze/za tzw.transfer "wzmacniający" zespół/.

0

W 2024,jak nabierze doświadczenia Mathieu.Na poważnie za Benatię Zubi powinien wylecieć na zbity pysk.Nadal nie mamy partnera dla Pique.Jak nie wypali Vermaelen,to Bartra lub Mache/czyli pięty achillesowej Barcy cd. -do 2016/.

0

Wolę w podstawie walczącego Halilovica niż zagubionego Roberto.Totalne nieporozumienie-sprzedać!!!

0

Kolego proponuję obejrzeć raz jeszcze spotkanie bez piwa,Mathieu nie tylko był zagubiony jak we mgle w naszym polu karnym , ale w 3 sytuacjach zachował się jak zawodnik B -klasowej Smacianki Podjuchy.Sytuacje te powinny zakończyć się bramką dla Villarreal.O właściwym kryciu nie mówię,bo przez mgłę pewnie dobrze nie widział żółtych strojów przeciwników.

2

Dla mnie wypowiedż Zubiego na temat Cuadrado ,Benatii powinna brzmieć :"dałem cholernie dupy",natomiast w przypadku Reusa i Koke;"to było niemożliwe nawet dla Barcelony".Nadal nie mamy kompletnego składu-głównie wartościowych zmienników/poza bramką,DM i Xavim/.Strach się bać co grała by Barca po kontuzji np.Messiego i Iniesty.O Mathieu niech lepiej mówi jak najmniej/najgorszy transfer Barcy tego okna/,chyba,że przebije go Douglas,który "zwiększając rywalizację na prawym skrzydle"-wogóle nie zagra.

0

Kolego, jeżeli myślimy o nowej dekadzie Barcy, to musimy mieć kompletny skład z praktycznie Gwiazdami na ławie-patrz na Bayern-my na koniec sezonu tym składem będziemy zdychać /walcząc na 3 frontach/ a Bayern w II składzie będzie się bawił piłką/po raz 2 i ostatni informuję forumowiczów,że nie mam czasu na FiFę/której nie mam/ zajmując się synem,który może coś w tym polskim piłkarskim szambie zamiesza.

1

Dla mnie kolego problemów jest znacznie więcej:1/brak wartościowych zmienników/poza pozycją bramkarza/+DM i Xavi-to zdecydowanie za mało jak na drogę do Tytułów;2/ponownie -niebezpiecznie dla zespołu - o wyniku spotkania decyduje geniusz Mesjasza; 3/po 2 spotkaniach LL wg. mnie skład był by bardziej wartościowy i kompletny z Ceskiem i Alexisem+Ter Stegen+Rakitić+Cuadrado i Benatia/bez Suareza/.

0

Kolego podyplomowe w SGH skończyłem dekadę temu i myślę,że Zubi z takim menagerskim podejściem do transferów by jej nie ukończył.

0

„Po wszystkich ruchach, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich tygodni, kibice wiedzą, czego mogą oczekiwać, poznali kilku naszych młodych zawodników i tak przedstawia się sytuacja. Pozostajemy czujni, ale nie wydaje mi się, że można spodziewać się wielkiego ruchu z naszej strony w tych ostatnich godzinach"-to powiedział Zubi,a w tym czasie Real na parę godzin przed zamknięciem okna kontraktował kolejnego zawodnika.Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią-Zubi jest dla mnie dupkiem.

19

Brak zaproszenia dla Simeone/jeżeli to prawda/świadczy bardzo żle o UEFA -przy całym szacunku -nasz Enrique -przy jego dotychczasowych trenerskich osiągnięciach jest- no name.

0

Bez /min.. jeszcze jednego wzmocnienia nie wygramy nic.

1

Po raz drugi: najlepsze - wynik i ponowne uratowanie naszej dupy przez Mesjasza;najgorsze-nie mamy kompletnego składu na walkę o najważniejsze trofea/zmiennicy/.I jeszcze jedna uwaga Mathieu -20 M - Benatia - 30 M/to co robił wczoraj rudy,skończyło by się dla nas tragedią z każdym dobrym zespołem z europejskiej czołówki/.Xavi do podstawy.

1

Zubi nawet Ty to musisz rozumieć - nie mamy kompletnego składu na walkę o głowne trofea - nie pieprz głupot i załatwiaj min.1 konkretne wzmocnienie/Cuadrado/.

0

U nas już nie zagra,sprzedać ,nie sprawdził się/kwotę ze sprzedaży dorzucić do zakupu Cuadrado/.

0

Chłopcze to tak jak byś powiedział,że w roczniku 2004 jest w Polsce ktoś lepszy od mojego syna /który chce grać w Widzewie i Barcelonie/-gdyby miał to być II Mathieu lub II Benatia nie wahał bym się 1 sek. -Twoja wypowiedż kolego jest strzałem poniżej penisa.

1

W takim klubie jak Barca- każdy/ mając u boku Mesjasza - najlepszego piłkarza w historii kopanej/.Real traci w ostatnim momencie 2 zawodników/DM,Xabi/ i natychmiast myślą o wzmocnieniach /mając nie takich zmienników w pomocy jak my; Khedira,Kroos,Rodriguez,Bale,Modrić,Isco,Illarramendi/.

0

nasi fachofcy niby skończyli / się/ n a Douglasie. Uniwersalny Cuadrado byłby idealny na całą prawą stronę

7

Jeżeli to jest ostatni transfer tego okna to dla mnie Zarząd Barcy to ciecie.Brakuje uniwersalnego zawodnika typu Cuadrado,gdyż nie mamy niestety kompletnej drużyny do zdobycia najważniejszych pucharów/drużyna kompletna wg. mnie posiada wartościowych rezerwowych,którzy staną do boju z Bayernem,Realem czy Chelsea/.I nie wyobrażam sobie Duoglasa w tych meczach/a przy okazji-ile do swojego transferu dołożył brazylijczyk-moim zdaniem min.3 M/.

1

Fajny chłop,ale...To jest FC Barcelona,a nie Sporting Lizbona - nam chodzi o gościa do I 11-ki ,a nie o 3-go PO.Danilo z FC Porto jest bliżej rep,Brazylii niż Duoglas/ i chyba 2 lata młodszy/ Jeżeli coś nie heloo - to kasa- z 10-14 M droższy.Nasi wolą "lepszego" Mathieu za 20M niż "gorszego " Benatię za 30M/"idioci" z Bayernu są innego zdania.

0

Szacun dla zawonika-kompromitacja naszych dupków/Mathieu-20 M;Benatia-26 M+ 4 M zmienne -Bayern - i to jest doskonały transfer SO na lata - uczta sie Zubi.

0

Sprzedać i skończyć ten song.

1

Jeżeli zakupią Cuadrado to kolejny transfer " z taniej dupy" przeżyję ,sprawdzić go w Barcy "B".

0

Potrzebny jest / minimum/ Cuadrado /. nie mamy zmienników gwiazd / jeden Munir szału nie zrobi w przypadku kontuzji i wykluczeń w/w wymienionych w
kluczowych momentach LL i LM/.W sprawie Benatii - do Zubiego - kto się piz...ą urodził ten skowronkiem nie umrze-za te pieniądze opchnął bym rudego i Verm. i zakupił Benatię/przynajmniej jeden pewniak na ŚO/.

0

nie ma naszego celu bez jeszcze 2-3 wzmocnień /w tym Cuadrado/.

0

To co gra dziś Real - to tragedia/wspólczuję widzom na stadionie/.

3

ostatni transfer Barcy o którym chciałbym słyszeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?