aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to mówią ; nie dla psa kiełbasa/syna Messiemu nie wypada mi nie dać/.Mesjasz wg. mnie pogra u nas jeszcze 5-6 lat z każdym rokiem pobijając/ i zawyżając poza granice naszego żywota/ wszelkie rekordy,z każdym rokiem przejmując jednak coraz bardziej- rolę kreatora środka pola.
0
Dla nas to szopka za darmo/nie licząc wkur...a/,ale fakt faktem nie tylko czysto sportowo zaczynamy odstawać od Realu.Jeżeli nadal będziemy robić takie transfery jak w tym roku/mogliśmy załatwić Suareza a za resztę "wzmocnień" i " niepotrzebnych" Danilo,Mangalę z Porto i z zachowanym Alexisem / to nie my ,a Biali widzieli by nasze plecy przez kilka lat.
0
To na 1 kwietnia nie było by zabawne.
0
Za Pepa to była by kompromitacja.
0
Jeżeli chcą,a sprzedaż jest możliwa-zrobić to natychmiast-Roberto nie był,nie jest i nigdy nie będzie kreatorem gry w Barcelonie.
0
Lucho wybrał Pedro w miejsce Alexisa”. Zastanawiam się ,kto pisze takie bzdury o naszym trenerze ,przeciez robią z niego idiotę.
0
Droga Redakcjo dzięki za życzenia i zajebiste zdjęcie.Ze swojej strony życzę Redakcji więcej realu w realnej ocenie naszej Barcy ,bo kolejne zbanowanie mnie / tym razem za wypowiedż"kolego nikt nie zamierza obrażać trenera Barcy,jestem przekonany,że ten energiczny młody myślący,piłkarski strateg nie jest ślepy i widzi na boisku to co my /chociażby ostatni "występ" Bussiego w derbowym spotkaniu i dlatego napewno wystawi walczaka/Mache/ a nie ciotę z PSG/dla pewności się ubezpieczyłem tym dupkiem/ to masakra.Koledzy Redaktorzy Barca i jej kibice to nie cioty-tylko więcej niż klub.
0
21
Jeżeli Luis Enrique twierdzi, że będzie to wymagający mecz pod względem defensywy, a na DM wystawi Bussiego /zamiast Masche/będzie dla mnie dupkiem, nie trenerem Barcy.Z PSG trzeba będzie kosić i żreć trawę a nie na nią się kłaść ,żeby odpocząć.
0
wg. mnie/niestety/ nasze"jutro" w LM zależy głównie od Mesjasza.
0
optymalny skład z tym potencjałem i formą na dziś;Ter Stegen-Adriano,Pique,Mathieu/moje obawy/,Alba-Mascherano,Xavi/Rakitić/,Iniesta-Messi,Suarez,Neymar.
0
Ter Stegen
Cuadrado - Benatia- Pique - Alba
Masche - Rakitić
Pogba - Messi
Suarez-Neymar
0
LE nadal chce nas / i nie tylko nas/ zaskakiwać swoimi personalno-taktycznymi wizjami- i tego obawiam się najbardziej.Barca na dziś wymaga przewidywalności i zgrania składu,a nie spełnienia"nieomylnej koncepcji " jej trenera,która dawno padła by na pysk/Mesjasz/.
0
kolego wg. mnie brak Alvesa to poważne osłabienie naszej defensywy/szczególnie w ważnych meczach /z mocnym rywalem.
0
Prawda jest taka,że potrzebujemy na dziś, jak nigdy dotąd dobrego Pique na ŚO naszej obrony/mając na uwadze nowe nabytki Zubiego/.
0
0
niestety ,na dziś kolego Monty nie da tyle jakości co Alves/szczególnie z trudnym przeciwnikiem/Bartrę widzę za Mathieu-pomimo wszystko jest zwrotniejszy i potrafi się lepiej ustawić przy kryciu/czytaj;na boisku więcej widzi i szybciej myśli niż nasz T-34/.
1
Oddaliśmy Alexisa,Cesca,nie kupując Mangali z Danillo czy Benatii z Cuadrado biorąc kontuzjogennych emerytów i Douglasa.3-ka ;Benatia,Cuadrado i Alexis/za Douglasa,Vermę,Mathieu i Pedro /kazała by zacząć ustom Ikera od Barcy.
1
co z tego ,że Bussi ma wzrost- jak objeżdżają go jak stracha wróble,na paryżan ma w polu orać i wymiatać Masche.
0
za często zdarza mi się nie rozumieć Enrique/ coraz bardziej jego wypowiedzi przypominają mi komenty Zubiego/tzn.h..j wie o co chodzi/.
1
Nie tylko jego zastępca kolego,ale również ich zastępcy/II linia Barcy -nie tak dawno bezkonkurencyjna na świecie-kuleje.Wiek-/Xavi,Iniesta/;spadek formy/Bussi/,brak postępu zmienników/Roberto/,odejście tych ,którzy mieli drygować/Thiago,Cesca/przy jednoczesnym zagubieniu formy sprowadzonych nadziei /Rakiticia i Rafi/ daje przeciętny obraz naszego środka pola,na szczęście jest Messi.Biorąc pod uwagę również problemy z zestawieniem obrony moim zdaniem popełniliśmy błąd sprzedając Alexisa, nie kupując Cuadrado i Benatii.Maj tych 3-ch w składzie/zamiast Mathieu,Vermę i Douglasa/ bylibyśmy w innym miejscu/w tabeli również/ i to nas bałby się Bayern,a tak niestety nie mamy wystarczającej jakości podstawy i zmienników do walki z 2-3 najlepszych w świecie/B,CH,RM/.Oby zdjęli z nas zakaz transferowy/i wykorzystywać ze słabszymi zespołami młodych/.
0
Po tym zdaniu jestem pewny odejścia Zubiego-o nie przepraszam !-Montoyi do innego klubu.
0
Uważam,że LFP dało dupy-Messi powinien być uhonorowany po meczu z Sevillą.Wręczenie wyróżnienia za taki historyczny rekord w LL po czasie/przy pieprzeniu o przerwaniu Grand Derby/ jest trochę żenujące .
0
Ter Stegen=Alves,Bartra,Pique,Alba-Masche,Xavi,Iniesta-Messi,Suarez,Ney.W II połowie za podmęczonego ofpom.Rakitić,ostatnie 15 min.Pedro/tak bym to widział,ale obawiam się wstawienia do podstawy przez Luisa naszych 2-óch najbardziej "zwrotnych" czyt. kiwanych zawodników : Bussi i Mathieu/.
0
LE jak nie jest dupkiem powinien postawić nie na 2-óch DM ,co z góry było porażką z Valencią ,tylko na zdecydowanie na dzisiaj będącego w lepszej dyspozycji/od MŚ/ Mascherano.
3
Zubi powinien odejść po wytransferowaniu Cesca i Alexisa i sprowadzeniu 2-óch światowych ŚO .
0
potwierdzam-to nie był dobry mecz Barcy-to był kolejny dobry mecz Mesjasza,który uratował nam i cudownemu"taktykowi"Enrique dupę.Chciałbym,aby z PSG wyszedł na murawę zespół a nie sam Messi/no może nie licząc ; Masche i Stegena/ i powtórzył wynik z derbów.
0
a ja nie mam słow ,jak piqeta dał dupy przy utraconej bramce,swojemu 10 l synowi bym tego nie wybaczył.
0
Alves.Suarez-i obawiam sie 'T34
1
Wedlug mnie +wynik lepszy niz gra.Zielone'3x Messi,zołte'Suarez+czerwone 'orlikowska interwencja Pique przy straconej bramce i niemoc pomocy.