aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja ocenię to inaczej:1/do aktualnej "sportowej jakości " zespołu doprowadzili konkretni ludzie,którzy nie mają sobie nic do zarzucenia/ nawet po" ostatnich" letnich transferach Barcy mając na uwadze decyzje TAS/;2/nie mamy nie tylko- pierwszego stopera/bo taki walczak z topu miał być sprowadzony i niczym Puyol kierować naszą defensywą/,nie tylko pierwszego prawego obrońcy / bo takim Alves już nie jest /,ale nie mamy motoru napędowego w II linii;3/ostatnie zdanie;" Wszystkie inne pozycje na chwilę obecną są mocno obsadzone zarówno letnimi transferami, jak i zawodnikami z cantery" dla mnie osobiście jest bardzo dyskusyjne,biorąc pod uwagę ,że Barca-to więcej niż klub"/walczący co roku o wszystko/; 4/i można by napisać ,że jesteśmy aktualnie w................ dupie/jakiej wg. upodobań/,ale tak nie jest, bo mamy w składzie 2 zajebistych i uniwersalnych argentyńskich piłkarzy,którzy odpowiednio ustawieni -uratują tyłki Zarządu - do wzmocnień /których negocjacje już pewnie dawno się rozpoczęły,ba co niektóre się już skończyły- np.Reus /.I na koniec proszę o obiektywną ocenę umiejętności naszych piłkarzy,bo porównanie Alby/jak czytam z boku na marginesie najczęściej grającego piłkarza w rep. Hiszpanii w 2014 r/ do Mathieu na LO mnie szokuje
0
Na sylwestrowym wiejskim ognisku zgodziliśmy się z kolegą z Iniestą w kwestii Mesjasza .ale w sprawie kolejnego roku Barcy bez tytułów mieliśmy inne zdanie.
0
Po zrobieniu zajebi..ch węgierskich placków"po kosobudzku" dla rodziców i ich gości ,idę z Messim / owczarek niem. długowł. przyszłego polskiego barcelończyka/ na wiejskie sylwestrowe ognisko z pieczystą i szampanem/stawia Sołtys Kazimierz/ Z kolegą Januszem na pewno wypijemy toast za sukcesy Barcy w 2015 r/chociaż i powoli mój syn Alex-walczak- ma wątpliwości/-będzie się działo! Raz jeszcze koledzy ;wszystkiego najlepszego ;Visca el Barca!
0
Niestety - jako Barca przegraliśmy w 2014 roku wszystko.
0
Koniec roku.możemy "popieprzyć" nad tym co by było ,gdyby...Moim zdaniem Zarząd po porażce Barcy w ub. sezonie wyciągnął wnioski/konieczność wprowadzenia świeżej krwi/,ale realizacja była do dupy/poza bramkarzami/.Sprowadzenie zawodników do defensywy nie na poziomie Barcy/umiejętności i styl/oraz sprzedaż Alexisa i kupno Suareza /zamiast ściągnięcia np.młodego,ale już ogranego motoru do II linii/np.Pogby/przy widmie zakazu transferów przez TAS ,niestety odbije nam się czkawką nie tylko w tym sezonie.Jeżeli nasi idole nie zaczną orać/do ostatniego tchu / murawy/o Mesjasza i Mache się nie martwię/ i nie wypali 2-3 młodych to przy stabilności i wzmacnianiu się 2 klubów z Madrytu i 2-4 europejskich potęg -możemy mieć problem z vice mistrzem LL i półfinałem LM przez 2 sezony.Pomimo wszystko -wszystkim cules - Waszym Rodzinom i znajomym w nowym 2015 Roku życzę Wszystkiego Najlepszego i wspaniałych sportowych emocji związanymi z występami Naszej Barcy.Visca el Barca!
0
Jeszcze do wysprzedaży"wypożyczy" przebój Lisowskiej i do zakończenia zakazu zostanie nam z podstawy Verma.
0
Nie robię tego,ale w kontekście finału decyzji TAS pozwolę sobie przytoczyć jedną z wczesno porannych wypowiedzi sympatyka Białych;" Real ma zespół. Ma doskonałą pomoc. Każda formacja jest równie silna. To jest różnica pomiędzy Realem, a Barçą i to kolosalna. Barça bez Messiego nie istnieje obecnie. Barça ma tylko atak. Tu nie trzeba nic argumentować bo każdy kto ogląda mecze to widzi...".A pewnie większość z nas -na szczęście /poza Zarządem i ew.LE /nie musi tego komentować.
0
Jesteśmy sami sobie winni.O spieprzonych letnich transferach nie wspominając -załatwiając Mangalę i Danilo z Porto+Pogbę z Juve,zostawiając Alexisa + młodzi- przy sprzedaży Alvesa,Songa,Tello,Roberto,Pedro,Bojan,Affelay bylibyśmy w innym miejscu i w innych nastrojach,a tak trzęsiemy dupą o formę każdego kluczowego zawodnika a inni się z nas śmieją i planują wzmocnienia.
0
Moim zdaniem z tą 4-ką ciules/ do nowych wyborów/ nie zwojujemy ani LL ani LM.No chyba,że Mesjasz rozje..e system.
0
2
0
Myślę,że lepsze były by z podkreślonym zarysem piersi /na podkoszulkach/ i trójkątem/na spodenkach/.
0
Estrellę koledze polać.
0
o Atletico koledzy się nie martwmy/oni po nie spieprzonych transferach i zatrzymaniu Simeone dadzą sobie radę/martwmy się o nas.
0
Wbrew wielu opinii kolegów ,moim zdaniem pomoc Barcy nie jest najgorszą formacją zespołu.Wg. mnie jeżeli sprowadzono by konkretnego ŚO i PO ,wówczas Masche,Raki,Iniesta a nawet Xavi ,nie cofali by się tak często i zapierdalali by do przodu po bandzie ,a nie bali się o każde ryzykowne kreatywne zagranie ze środka pola do naszej zajebistej 3-ki z przodu/i dlatego jawi się w II linii wkurwiony takim obrotem sprawy Mesjasz /.Co do zestawienia:brak Masche/jednego z najlepszych aktualnie DM na świecie-to masakra;Roberto i Song-bez komentarza.Fakt,faktem przydał by się zajebisty młody motor na parę lat/Pogba/.
0
Jak tak długo dupek Tebas się zastanawia/może liczy na Mesjasza 300 w tym sezonie/ ,to już niech poczeka do GD na NC.
1
Kolejny transferowy wilczek,który od zagrody Ba/r/cy Zubiego chciał by za Montoyę zapłacić workiem kości ,a za swojego swojego Pogbę wziął by całe nasze stado.
4
Montoya dla mnie to to samo co Mathieu,z tą różnicą,że pierwszego chcą sprzedać za 20 mln i nikt go nie chce kupić,a drugiego kupili za 20 mln,i też nikt nie chciał go kupić.W przypadku jakości i przydatności do gry w Barcy,moim zdaniem obaj nie pasują do jej stylu i poziomu sportowego.Niestety za błędy w polityce transferowej płaci się jakością na boisku.
0
Mamy najlepszy atak ,dobrych bramkarzy,średnią pomoc i najgorszą obronę wśród wszystkich najgrożniejszych kandydatów do zdobycia Pucharu LM.Mathieu jest za wolny/fizycznie i psychicznie w polu karnym na Barcę,Verma i Douglas -to totalne nieporozumienie.
0
Moim zdaniem kolego mamy gorszą obronę,a lepszych bramkarzy/szczególnie grających na przedpolu/.Kompromitujące wzmocnienia;Mathieu,Vermy czy ostatnie Douglasa -to osłabienie defensywy Barcy.Kilka meczy które oglądałem w wykonaniu/wg.kolegi/naszego największego francuskiego wzmocnienia i jego krycie i interwencje w polu karnym przyprawiało mnie"dostaniem palpitacji serca".Niestety głównym winnym tego jest LE i Zubi /brak konkretnego zakupu ŚO,PO /.Na dziś nasza najlepsza defensywa;Alves,Bartra,Pique,Alba.I jeszcze w sprawie małej ilości straconych goli i konsekwencji nietrafnych zakupów-fart się kiedyś /tak jak papier toaletowy w W.C /musi skończyć /nadzieja w 3-ce z przodu/.
0
kolego całkowicie się z Tobą zgadzam,/tak jak z LE ,żeby przygotował Barcę na mistrza/tylko jest mały problem.O ile na pytanie - jak? być może Luis znajdzie odpowiedż/może dlatego było tyle rotacji w zespole w I cz. sezonu/o tyle na pytanie -kim /przy debilnych transferach i ich zakazie- nie powiemy;Houston, mamy problem ...w przypadku nie odzyskania formy większości zawodników z podstawy/młodymi LL i LM nie wygramy/.
0
Lubię gościa,ale nam potrzebny jest trener w typie Simeone,który chwyci to mocno wszystko za dupę.LE moim zdaniem nie ma konkretnej wizji/potwierdzają to, w połowie nietrafione letnie transfery/.Ciężko będzie wygrać LL , w LM góra półfinał.Niestety.
0
Z oceną Messiego większość realnie myślących ludzi się zgodzi, z Enrique poszedł po bandzie/pomimo Świąt/.A czy to będzie świetny Rok dla Barcy?-niestety po letnich transferach i stylu / bez stylu/ gry LE/szczególnie z mocniejszymi ekipami/ mam poważne wątpliwości .
0
Koledzy,dla uspokojenia waszych emocji-Mesjasz był,jest i będzie przez najbliższe kilkadziesiąt lat/zapewne do końca waszego życia/najlepszym piłkarzem świata w historii piłki nożnej, a CR 7 - jednym z kilkunastu pretendujących do najlepszej 11-ki Swiata/i skończcie już te pieprzenie/.
1
Moim zdaniem jeżeli chodziło by o zamianę na Pogbę,będąc na miejscu naszych "fachowców" decyzję podjął bym wczoraj.
0
Gdyby był Danilo,Mangala czy Benatia gra Rakiego pewnie wyglądała by inaczej.Na dziś zabezpiecza PO.Pomimo wszystko liczyłem na więcej,że będzie zapierdalał na całej szerokości i długości boiska od 1-wszej do ostatniej minuty.
0
Kolego zdaję sobie z tego sprawę,ale transfery Vermy,Dauglasa czy drewna Mathieu/nigdy nie zaakceptuję tego szrotu do Barcy/bądż sprzedaży Alexisa/ dyskwalifikują Zubiego na wieki /i żadne pieprzenie tego nie usprawiedliwi /.
0
Cieszy mnie to ,że Suarez ma chęć wygrania z Barcą wielu tytułów.Niestety na razie jest transferową porażką w skali europejskiej piłki / śmieją się z nas nawet Biali/.I bez pieprzenia-dla nawiedzonych-ile bramek i asyst /od początku LL miał by Alexis/,Za 80 mln euro mielibyśmy Danilo,Mangalę i zapierdalającego w pomocy za 2 Raków- Cuadrado.
0
Powiem tak-gdyby nasze transfery dot. bramkarzy jakościowo odpowiadały by pozostałym -rozjeb....my nie tylko LL .LM,ale i wszelkie pozostałe możliwe tytuły do zdobycia.
0
Mamy Mesjasza- jego idola-można to wykorzystać/myślę,że gdyby doszło za parę lat do sytuacji z moim Aleksem,to w grę nie wchodził by wg. niego żaden inny klub/.