1

Prawda jest taka,że Ney nie powinien podchodzić do karnego-to nie podwórko ,tylko półfinał PK/oby nam tej bramki nie zabrakło w rewanżu/.

0

No Mesjasz spinaj tyłek /za dar Boży dla kolegi/ i jeszcze 1-ną,bo 3-1 to nie jest tzw.do końca bezpieczny wynik/na granie bez podstawy w rewanżu/.

0

d o k ł a d n i e!

0

Suarez walczy,ale jak na jego umiejętności i pochodzenie z Live/PD/-za dużo nurkowania i brak skuteczności.

0

Skuteczność beznadziejna...

1

Komentarz usunięty

0

teraz na 3 obrońców i wykończyć na maxa/schodzi Mathieu/.

0

Liczę /a on w to wierzy/,że zagra w przyszłości na NC w bordowo-granatowym stroju.Na razie gra w Orliku Złocieniec na DP,ale mogę się założyć o każde pieniądze,że jak mu się piłka nie znudzi będzie o nim głośno.Jak gra można będzie zobaczyć na Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłkarskim w Niechorzu 27.02.-01.03.15/syn lepiej czuje się na dużych boiskach,przy większej ilości kibiców/.W przypadku Mathieu ,ani wielkość stadionu ,ani jakość przeciwnika nie powinna mieć znaczenia /jest mało zwrotny/ francuz jest starszy od Aleksa o 20 lat...

0

nie jeszcze -tylko Pogba + nasza utalentowana młodzież.

1

Gdyby kolego "Mesjasza" nie było w FC Barcelona ,a był tylko Messi /tak jak np.Neymar/ ,to nie dyskutowalibyśmy o ewent. wywalczonych przez Barcę tegorocznych trofeach LM,LL,PK.Powtarzam w żadnym zespole ze światowej czołówki wyniki zespołu nie zależą tak od formy 1-go zawodnika jak u nas.I myślę kolego,że nie muszę tego tłumaczyć.

0

Ter Stegen; Alves, Pique, Bartra, Alba, Iniesta/Xavi/, Busquets/Mache/, Rakitić/Rafi/ Messi, Neymar i Suarez/w nawiasie zmiennicy na II połowę/Największa rotacja musi być w płucach zespołu/II linii/,bo od niej i Mesjasza będzie zależna ilość trofeów Barcy w tym sezonie.W I półfinałowym meczy na maxa 4,5-0,rewanż - rezerwami i Mesjaszem na II połowę .

0

Bravo-za 2 bramę / w krótki róg/ pozostał bym przy ocenie użytkowników,Mathieu max.5.0/2 krotnie przy bramkach Bilbao nie przeciął asystujących podań,aby było wszystko jasne mój 11 -to letni syn z Orlika by to zrobił/.Messi-mocne - 9.5.

0

Chciałbym wiedzieć w jakim miejscu i przy ilu strzelonych bramkach aktualnie wyglądało by tridente Barcelony z Alexisem.Jestem przekonany,że gdyby dokonano transferu latem pary Danillo,Mangala/Cuadrado,Benatia/ i pomoc nie musiała by tak grać do tyłu,to dzisiaj bylibyśmy o kilka pkt.przed Realem/z magicznym stosunkiem bramkowym /być może lepszym zdecydowanie niż za czasów Pepa-szkoda/.

0

„Nie rozmawiam o takich sytuacjach. Zawodnik pozostaje spokojny. Wszystko można rozwiązać w swoim czasie, lecz nie teraz, kiedy jesteśmy w połowie sezonu”.-jeżeli ta wypowiedż dot. kontraktu Alvesa ma być być puentą jego wypowiedzi, to niech mówi mniej ,a z sensem.

2

Hali i Suarez-to dla mnie przyszłość II linii Barcy/większa niż Rafi/,za 2,max.3 lata powinni być młodymi wilkami,walczącymi i kreującymi grę.Do tego czasu wystarczy 1/jeden/transfer na długie lata-Pogba.Do tego Danillo na PO i ktoś jak Reus,aby można było stosować wariant z cofniętym Mesjaszem/bez dużego osłabienia ataku/.

1

Moim zdaniem,albo "to se vrati",albo poza PK nie ugramy nic.Nie mamy szans liczyć wyłącznie na Mesjasza,gdyż Gość padnie na pysk w kolejnym ważnym spotkaniu LL czy LM grając w 2 liniach/rozgrywający i prawe/.Na razie ani Raki jak i Rafi nie mają magii Iniesty i Xaviego i ich asystujących podań /takie miał Fabs,którego nie ma/.

0

Moim zdaniem w tym sezonie zarówno Xavi jak i Iniesta będą musieli w najpoważniejszych spotkaniach ponownie czarować ,bo zarówno Raki jak i Rafi nie dadzą/jeszcze /rady.

0

Obrona zagrała może nie "beznadziejnie",ale na pewno nie "dobrze"-obydwie bramy dla Bilbao po orlikowskich błędach/syna -11l. nie musiał bym opier...ć ,sam by wiedział jak konkretnie dał du..y/.

1

Na dzisiaj faworytem do tytułu jest Barca ,a nie Atletico/wg. dotychczasowych punktów,terminarza i formy zespołów,jak i bezpośrednich pojedynków tego roku/.Wszystko zależy od nas,chyba,że damy du..y/ale nie wypada, po blamażu z zeszłego roku/.

0

Dziwi mnie trochę polityka transferowa klubu/chociaż po letnich "transferach " w defensywie w tym temacie nic już nie powinno zadziwiać/.Transferujemy 31 l. drewno Mathieu/prawie za kasę za Danillo,gdzie spokojnie może grać w podstawie Bartra/ i zapowiadamy jego wykorzystanie na boisku przez kolejne 2-3 sezony,a mamy problem z dogadaniem się z Alvesem , który dla Barcy jest aktualnie / przy banie i braku zmienników/największym transferowym problemem Barcy.Moim zdaniem dogadać się z MU /Alves/ i Porto /Danillo/ i sfinalizować problem w styczniu 2016r.

0

Bartra powinien grać w podstawie/jego zmiennikiem dający ciała w co II wejściu Mathieu/ w przypadku Mache,rotacja 50/50 z Bissim na DP.

0

W następnym meczu Bartra do podstawy/za Mathieu/,Mache na DP/rotacja z Bissim być musi/ w kontekście walki o 3 trofea/,to samo dot.Iniesty i pozostałych graczy /Real bez rotacji zdechł/.

1

Zielone-gra Barcy;żółte-Neymar;czerwone;Mathieu/2-u krotnie nie przejął ostatniego podania od asystentów bramek Bilbao/.

1

Nie wina Brawo tylko znowu muł Mathieu nie wie jak się ustawić w defensywie.

0

Co kur..a robi Mathieu!!!

0

Generał - tak ; Mathieu - nie / Bartra/.

0

Muszą być rotacje w pomocy,niestety nie mamy Pogby czy Reusa,trzeba zapierd...ć.Busi na 100% w I poł.Mache na drugie 100% w II-ej+to samo z drugim gorzej prezentującym się pomocnikiem/1 zostaje na czerwo bądż kontuzję/.

0

Pochwały dla Redakcji za prawe górne okno Głównej Strony/Następny mecz;Poprzedni mecz/-to już jest na poziomie Barcy.com.Visca el Barca!W ten weekend brakuje nam tylko manity lub powtórzenia wyniku z madryckich derbów.Mocno wierzę w zespół i Mesjasza-jest to doskonały moment do pokazania naszej siły i aspiracji w tym sezonie w LM,LL i PK.

0

Zastanawiam się dlaczego Simeone nie chciał ośmieszyć Realu-moim zdaniem mógł.

1

Uwaga do redakcji-proszę pisać nowe newsy po ważnych wydarzeniach w LL/np."Klęska Realu w derbach Madrytu"/dla Barcy,bo ktoś nie zorientowany pomyśli,że prawie 5000 komentów dot.zainteresowania czy Verma zacznie biegać w lutym lub czy dobieganie do ławki rezerwowych na finał LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?