0

I jestem zdecydowanie za tą opcją-dokopać w dupę Białym ,aby nie mieli złudzeń/ i żadnego tegorocznego Pucharu w gablocie Pereza/.

0

My mamy obawy, aby nie wylosować Bayernu,Biali mają większy dylemat -marzą o Juve.

0

Tylko nie Bayern.Mój typ w półfinale to pary;Bayern-Real i Juve-Barca.Finał w Berlinie; 2 x zespół na B.W finale; nie podejmuję się wskazania wygranego/dyspozycja dnia/.

2

Pogba to idealny transfer do Barcy- ofensywny,szybki ,zwrotny,wysoki i z pierd..ciem z daleka młody walczak-tego typu faceta na dekadę nam potrzeba/a nie kontuzjogennych emerytów ,bądż młodych no name / bez jakości/.Pomoc przyszłości/sezon 2016/ 17 widzę; tak Bussi-Messi-Pogba/wracamy do najlepszej formacji na świecie/.

0

Cieszę się ,że L.E. twierdzi ,że jesteśmy gotowi na 100 %.Liczę na taką gotowość również ze strony zespołu Simeone.2-1 dla Barcy i 1-1 w Madrycie -to moje typy na środę.Visca el Barca! Hala Madrit!

0

czerwo- brak kreatywnej pomocy/ zapierd...jącej w takim ważnym meczu na maxa/,żółtko- Pique;zieleń- Bravo Messi/karny i 400 brama;chociaż wyobrażam sobie jak Mesjasz się wku..ł ,że to miało wyglądać inaczej/.

0

Kolejny raz po spotkaniu Barcy - POMOCY!!!

0

Nikt z kibiców Barcy nie wierzy w inny wynik ,niż nasze zwycięstwo/jego rozmiary zależeć będą od formy II linii/.

0

W przypadku Barcy i wiary w jej moc nie potrzebne jest słowo ;"ślepa"."Nie mamy marginesu błędu"-i to powinno nas cieszyć,że danie dupy z Sevillą już nie powinno mieć miejsca.

0

Takim jest Danilo ,którego nasi ciecie fachofcy /mając tyle pozytywnych zmiennych/puścili do Realu.Teraz mamy problem/Douglas 2 czy 30 M za podróbę Danilo.

0

Koledzy odpowiem dla kibiców , którzy nie kibicują Barcelonie od kilkudziesięciu lat i nie zrozumieli tego co napisałem o naszej najsłabszej /najsilniejszej/pomocy od lat -otóż młodzi koledzy Barca miała prawie zawsze na przestrzeni kilkudziesięciu lat najsilniejszą formację w II linii i ona decydowała o sukcesach Barcy .Na dzisiaj wg. mnie / jest to najsłabsza nasza linia-pomimo nazwisk.Na dzisiaj transfery; Pogba,Reus,Benatia ,Danilo/wiem spierd...no po amatorsku/.

0

Jeżeli /zdecydowanie / wygramy z Valencią /LL/ i PSG /LM/ zacznę wierzyć w zdobycie w tym sezonie 3 Pucharów /LM,LL,PK/-pomimo najsłabszej /najsilniejszej/ formacji od lat-pomocy.

0

Koledzy reasumując nie oceny poszczególnych zawodników,a grę całego zespołu-wg. mnie to nie wystarczy ani na Real/ z I poł. z Atletico/,ani na Porto, jak również na Bayern w pełnym składzie.Jak gra aktualnie Barca i na ile ją stać w LL i LM dowiemy się w ciągu najbliższych 2 spotkań.Valencia i PSG z Ibrą i Veratim ,Motą i Silvą postawią zupełnie inne warunki niż Almeria czy osłabione PSG.Liczę,że; w Paryżu zagraliśmy na 70% swoich możliwości i powrót Alvesa /bez którego to nie ta Barca prawej-tym większy żal Danilo/.

0

Verma to niech wejdzie z jakimiś ogórkami na końcówkę /przy korzystnym wyniku/.Iniesta z Valencią- niekoniecznie-niech odpocznie po urazie.

1

Moje refleksje po meczu:1/to nie było "wspaniałe widowisko" i "piękny styl";2/obie bramy Suareza były wyznacznikiem stanu sił na murawie/2 siaty i obejście kontuzjowanego D.Luiza,którego nie powinno być na boisku.;3/nasza pomoc jest nadal bezradna w środku pola;4/strzelenie bramki na 3;1 nie spowodowało u nas chęci dobicia rywali;5/wg.mnie środowe osłabione PSG dostałoby od Realu /pomoc i szybkie kontrataki/-Manitę. Reasumując; cieszy zwycięstwo,ładne bramki ;natomiast zastanawia,czy Barca po kiksie Mathieu oszczędzała siły na ciężkie spotkanie w LL czy tych sił już nie miała/ta sama uwaga dotyczy Mesjasza ,który też sprawiał wrażenie , jakby tego 400 gola chciał strzelić na CN/.

0

Jedziemy po zwycięstwo! /każdy inny wynik to nasza porażka - nawet remis:5-5/.

1

Wg. mnie bardzo ryzykowna decyzja L.E.-zagrałbym 3-ką z tyłu /3-4-3/.Będąc trenerem PSG nakazałbym atakować prawą stroną.To będzie wielki sprawdzian nie dla Montoy,ale dla Mascherano.Zmieniłem/koledzy wiadomo o co chodzi,a Montoya gra chyba za Alvesa na prawej.Cieszę się,że nie gra Mathieu,dla mnie Masche/ przy Montoy/ musi zapierda...ć za 2-óch.

0

Moim zdaniem Messi to Mesjasz piłki dla milionów młodych chłopaków i każde swoje posunięcie/tatuaże na ciele/ musi przemyśleć.Osobiście tego typu ozdoby ciała/+ np. kolczyki w uszach/ nie pasują mi do jego naturalnego image.

0

mnie osobiście to cieszy.Zagrał bym ;3-4-3.

0

Kolego,gdyby w I spotkaniu nie zagrał n nas Mesjasz,Alves,Pique i Bussi/nie mamy takiego odpowiednika jak Veratti/ to kibice PSG też żądali by od swoich zwycięstwa.Rewanż u siebie może być badziej skomplikowany.

7

Moim zdaniem . biorąc tak poważne osłabienie PSG -każdy inny wynik niż nasze zwycięstwo będzie naszą porażką.

8

Czuję,że Andreas przypomni nam swoją magię...

0

Więcej do stracenia - indywidualnie - jako trener ma Ancelotti / po odpadnięciu RM z LM po sezonie wyrzucą go na zbity pysk; Simeone ma nową umowę z klubem/;drużynowo-Atletico,bo w lidze nie ma szans - nawet na v-ce Mistrza LL.Trzymam kciuki za 3-0 ekipy Simeone / wynik nie do odrobienia w rewanżu/.

0

Z PSG 2,3-1 do przodu/ uwaga -LO/ ;z Valencią-3-4.

3

Jeżeli Simeone swoich walczaków ustawi z dużym pressingiem , intensywnością i nakaże im grać ostro ,to już w pierwszym meczu może to być finał występów Realu w tej edycji LM /wystarczy im 2-0/.Osobiście /jeżeli chodzi o wynik dwumeczu/ to jestem za;1/ Atletico /jeżeli nie trafimy na nich do końca rozgrywek/ ;2/ Realem/jeżeli spotkamy się z nimi w dalszej fazie LM-najlepiej w kolejnej rundzie/.

2

Taa,na stronie Białych ;LM-PSG nie przejdziemy;LL-powoli nic nie gramy.Przesłanie do prawdziwych kibiców Realu Madryt - uspokójcie dzieci,bo za moment może być wielki wstyd/Lm-Atletico;LL-nie ogórki/.

0

Idealne zdjęcie i mina L.E.-adekwatna do ostatecznego wyniku meczu-dla mnie oznaczająca wkurw.................cą bezradność...

0

Na razie dramatu nie ma ,ale Andreas jeszcze jeden taki mecz i robi się nieciekawie.Wierzę,że w końcówce sezonu będzie czarował swą magią.

0

Jeżeli jeszcze raz w LL stracimy tak frajersko 3 pkt..to sam powiem,że w tym roku nie zasługujemy również na Majstra/ 2 błędy indywidualne - przy 2-0,niewykorzystane 100% sytuacje i "trafione" zmiany L.E./.

0

Wawrzyniak i Rzeżniczak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?