0

Szczera wypowiedż ambitnego zawodnika.Nie pasują mi w niej tylko/ i aż/2 kwestie;różnicy na boisku i ostrej gry Athletic-wg. mnie /obok Atletico/jednej z najostrzej grających drużyn w LL.

0

I zaczynają się schody...przyspieszyć max. transfer Nolito.

0

CR jak będzie chciał ,to bez względu na Floro odejdzie do PSG.I to jest bardziej prawdopodobna wersja wydarzeń ,od transferu Neya do Francji.

0

Sprzedać natychmiast,za max.ofertę,z godnym szacunkiem i pożegnaniem za lata w Barcelonie.

0

Zasady FIFA są do du...y,ale jeżeli obowiązują jednych-dotyczą wszystkich.Real w swojej aktualnej sytuacji organizacyjno-kadrowej straci na tym więcej niż Atletico/które wg. mnie ma zajebi..tego trenera i dopasowany do jego koncepcji skład/.Barca ma wyczyszczone przedpole do zakontraktowania; topów ,młodych talentów i tzw.: "okazji transferowych" .Żal mi osobiście Białych,bo w ich sytuacji,to strzał w achillesową piętę ze strony FIFA.

0

Nolito jest w stanie sam zakręcić całą defensywą Barcy,Realu czy Atletico-grając kolego w Celcie Vigo i dalsza odpowiedż jest zbędna.

0

Dobre zimowo-wiosenne wzmocnienie dla MNS.

0

Mesjasz niech zaliczy szybką 3-kę i zejdzie z boiska.../karny,wolny,karny/

0

Na yutube na razie / na zatrzymaniu/dobra jakość obrazu i dżwięku/jako tło obrazu - uśmiechnięty Arda w domowym stroju z piłką w ręce/.Link-wchodzisz Espanyol-FC Barcelona Tv LIve i na następnej- sport Teraz na żywo- i szukasz w relacjach meczu/-Espanyol - Barcelona Canlı İzle 13/01/2016 (Live broadcast of the match).

0

No cóż,trzeba powiedzieć - Mesjasz-zrób co do Ciebie należy.

0

Pozwolę sobie jeszcze na uwagę do kolegów,którzy mają wątpliwości co do klasy sportowej,wieku i ceny Nolito... ; ....Mathieu... .

0

Espanyol/ z pełnym poczuciem szacunku/ już wypadł z PK na C.N.Teraz są od nas słabsi jeszcze bardziej /po dojściu Ardy i Vidala i ...braku Suareza-za niego w polu karnym zagra pewnie Messi/.Ten mecz trzeba dobrze zacząć/strzelając bramkę lub 2 w I połowie / i grając bezpiecznie/nawet w dziada- bez "ośmieszająco-prowokujących fajerwerków" /po prostu go wygrać,wpuszczjąc w II połowie 3 zmienników.

0

Jest już nasz-jak pewnie ... Pogba / wg. mnie - bardzo dobrze/.Moim zdaniem szykuje nam się zmiennik na min. 2 sezony na poziomie MNS.

0

Zastanawiam się co/kogo/może zaoferować Barca -Juve,aby pozyskać Pogbę/poza kasą oczywiście/.Wg. mnie jego historia i aktualna sytuacja stosunków z Barcą każe powoli mówić o jego transferze w letnim oknie.

0

Jeżeli kolega śledziłby ligę angielską,wydarzenia w PSG i ceny na rynku transferowym ,to zapewne nie pisałby takich bzdur.Pogba/nawet za te 100 mln./zwróci się Barcy wielokrotnie,tak jak 2 pozostali zawodnicy wspomniani przeze mnie/Suarez się już nie zwrócił?...I proszę nie pieprzyć o grającej 11 -tce wychowanków/taka zdarza się w klubowej piłce 1-2 razy w ciągu naszego życia/.

0

W FIFE gra mój syn,natomiast chłopcze my rozmawiamy o transferach do najlepszej klubowej 11-ki na świecie w celu dominacji na kolejną dekadę/bo nawet papier toaletowy się kiedyś kończy/,a nie o wzmocnieniu IV ligowego Widzewa Łódż w celu awansowania do III ligi.

1

Jeżeli mamy postawić na zakup młodych do szkieletu kolejnej dekady Barcy to ;Marquinhos-Pogba-Lukaku/+ nasze młode talenty/ Real nie miałby co zbierać...

0

Za naszego życia nie zobaczymy drugiego Mesjasza...

1

Brak Bussiego w "11" jest kompromitacją FIFA.

0

Prowadzę podobną "walkę z wiatrakami" przeciwko ludziom z polskich sądów i prokuratur -przestępcom i oprawcom mojego małoletniego syna i rodziców w podeszłym wieku , których nie interesuje bezpieczeństwo,zdrowie,wychowanie,więż rodzinna i pasje/w tym p.nożna/dziecka i prawda o tragedii dziecka, tylko interes zwyrodniałej matki.Warto koledzy ,aby przez takie kanalie nie cierpieli inni.

0

Tak,co niektórzy widzieli by Aduriza na zmiennika MNS ,a 6 lat młodszy Nolito "za stary"...

1

Tylko Messi jest w stanie zrobić wszystko-pomimo wszystko...

0

Wiem kolego/od "ładnych paru lat"/,że to nie Real Madryt...wg. mnie Nolito jest aktualnie/na 2-3 sezony/ najlepszą opcją w kwestii zmiennika MNS.Jeżeli chodzi o Twoje "argumenty "dot.gwiazdy Celty...kim jest Nolito/w kwestii sportowych osiągnięć/ w porównaniu np. do Villi czy Pedro?/pomogę Tobie kolego-na razie nikim/.

0

Wg. mnie-na dzisiaj-brakuje Barcelonie;zmiennika Alby/.../ i zmiennika MNS /Nolito/;na jutro;młodego brazylijczyka z PSG /ŚO/.

0

Zastanawianie się nad tym ,kto zdobędzie kolejną Złotą Piłkę za 2015 r- w przypadku kibiców Barcy-jest niestety żenujące.../nawet Biali są przekonani ,że Mesjasz/.

1

Odniosę się do ostatniego zdania/pytania/ newsa-poprawy skuteczności Suareza.

0

Gdyby nie Puchar Króla,powiedziałbym- zmiażdżymy Grenadę-mając na uwadze formę Neya i powrót Mesjasza.Jeżeli L.E. pozwoli temu duetowi zagrać cały mecz-moim zdaniem też pewna manita/ na miejscu L.E. I poł.-podstawa,przy 2,3 -0, w II wprowadzić zmienników.

0

Dziwię się,że Barca ma problem z pozyskaniem Nolito.Moim zdaniem o wiele większym problemem będzie sprzedaż/bez dopłaty/takich zawodników //bez DNA Barcy/ jak;Sandro,Munir,Mathieu,Douglas. Z Adriano/za sensowne pieniądze/ też łatwo nie będzie.A wracając do Nolito i jego wieku-przepraszam-ktoś czepia się wieku Iniesty czy Turana?Taki zmiennik jak Nolito, to nawet dla Barcy skarb,który zwróci się z nawiązką po 1 sezonie /spokojnie 2 sezony zaliczy/.

0

Doświadczenia z takich spotkań dla naszych zawodników-bezcenne.Fajerwerków nie było,ale cieszy pewna wygrana i awans do następnej rundy/z całym szacunkiem do rywala/.Co do jednego z fragmentów dyskusji ponniżej;Ney

0

Jeżeli miałby przyjść do Barcy.to asystenta dobrałby sobie sam.Jeżeli chodzi o jego przejście do Anglii,to najgorsze zagrożenie dla Barcy/w kwestii utraty najlepszego piłkarza w historii p.nożnej na świecie.bo takim jeżeli nie jest teraz,to uznany zostanie Messi po zakończeniu swojej kariery/ istnieje ze strony M.C.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?