aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oddać Celcie naszych dwóch wspanniałych zmieników/M+S/Tridente / ewent. z dopłatą/.
0
Powtórzę się raz jeszcze-moim zdaniem-jeżeli dzisiaj zdecydowanie nie wygramy z ogórkami zza miedzy/ z naszymi 2 nabytkami w najsilniejszej podstawie/ ,to o powtórzeniu zeszłorocznych sukcesów nie mamy co marzyć/ dla niekumatych ze względu na naszą niemoc,bo tak znaczną różnicę sportową ,w tak krótkim czasie /nawet na farcie/ można spier......ć raz/dla mnie 2 raz, to już jak wcześniej powiedziałem- niemoc....O 2 remisy z Espanyolem mogłaby się postarać Legła.
0
Do L.E.-zarówno jako zawodnika jak i trenera mam szacunek....I nie chcę,aby po dzisiejszym spotkaniu "powiedział" to co powiedział ,po meczu derbowym w LL/cyt.:"Po przeanalizowaniu spotkania myślę, że zagraliśmy dobrze. Stworzyliśmy sobie sześć lub siedem bardzo klarownych sytuacji, a oni rozegrali bardzo kompletny mecz na poziomie defensywnym. Kreowaliśmy jednak grę, by wygrać. "./,bo utraci część tego szacunku /a nie chciałbym/.Liczę-po ostatnim doświadczeniu z ogórkami zza miedzy/+Arda iAlex// na manitę/z 3-ką grającego na dużej intensywności Mesjasza/ i rezerwy w rewanżu.Bo porównując oba zespoły-ich budżetowo-sportowy potencjał-to ta 5-ka powinna wpaść,gdyby na ławce trenerskiej zasiadła nasza Pani Premier.
0
Już wcześniej przedstawiłem swoje stanowisko w sprawie Stegena- nie sprzedawać!.Jednak nie wziąłem pod uwagę poważniejszego "focha" Niemca mającego negatywny wpływ na atmosferę w szatni .... Wówczas; wariant 1- bronią z Bravo we wszystkich rozgrywkach na zmianę.albo wariant 2 -sprzedajemy zatrudniając VV/lub innego dobrego w granicach 15 mln./ + Nolito jak zaproponował kolega poniżej
0
Hipotetycznie-gdyby tak się stało-/MU dałby te 190 mln.,a tata Neya by się zgodził/ ,to jakie zadośćuczynienie transferowe Waszym zdaniem ?/ból du..y,,,,,że chodzi o jednego z kręgosłupa Barcy na kolejną dekadę,lepiej by to wyglądało w przypadku Suareza.
0
Moim zdaniem /niestety ,biorąc pod uwagę transferowy rynek,jak i charakterystykę piłkarza;wiek,warunki fizyczne,umiejętności i doświadczenie/ Pogba jest wart tych pieniędzy...być może dla Barcy - bardziej na jutro- niż na dziś ,,,,ale jednak-pomocnik na dekadę.Dla "ekonomistów" -zapewne spłaci się w połowie kontraktu.
0
Arekvip -Nolito ma przejść do Barcelony a nie do Realu Madryt.My musimy mieć 1 zmienika z przodu na wysokim poziomie sportowym/dot . to również Stegena/.
0
Nie wierzę,że ktokolwiek z odpowiedzialnych osób za transfery i sportową jakość Barcy podjąłby tak idiotyczną decyzję.Obsadę bramki mamy wzorcową; doświadczony Bravo i młody Stegen/który -jak ma mózg -za rok-2 doczeka się nr 1 w najlepszym piłkarskim zespole XXI w./.
0
Moich kilka refleksji;1/martwi mnie nie tylko strata,jakże ważnych pierwszych punktów w tym roku z Espanyolem/słabą drużyną ,która od słabego, bez formy sportowej Realu dostanie porządnie w du.ę/,ale argumentacja przyczyn porażki L.E. i samych piłkarzy;np o grze Espanyolu na dużej intensywności i tym podobne bzdury;2/Bezwzględnie potrzebny jest zmiennik z przodu dla MNS i nie tylko w sytuacji kontuzji jednej z Gwiazd,ale również słabszej dyspozycji/śmiem twierdzić,że gdyby w derbowym spotkaniu w II połowie wszedł Nolito ,nie byłoby straty 2 pkt. i na taką ewentualność musi L.E. przygotować 3dente ;3/Ardy i Vidala potrzebujemy również" od wczoraj"4./przez stratę punktów ze względu na własne słabości- straciliśmy lidera i czy chcemy czy nie chcemy/jezeli Mesjasz ma to samo powiedzieć do nas przy prezentacji zdobytych Pucharów na koniec 2016 r.- "musimy grać / w każdym meczu/ na dużej intensywności'-czego Wam culles i sobie życzę w Nowym Roku!
0
Moim zdaniem mamy więcej do stracenia , niż wygrania.Barca jest totalnym faworytem i nie wygranie KMŚ będzie dla nas kompromitacją.Ranga turnieju-żadna-jedyny plus -dodatkowy Tytył i plakietki na koszulkach.
0
Uważam,że Pique jest już na takim poziomie sportowym i biznesowym/nie wspominając wieku/,że nie powinien z siebie robić błazna i showmana.
0
W związku z tym, ze nie chcę dostać bana za niecenzuralne słowa w stosunku do kretynów ,którzy twierdzą,że znajdziemy tańszego,lepszego i bardziej pasującego do stylu Barcy 4-go napastnika/z lepszym kodem DNAB/ skiończę po tym wywodzie.
0
Kolego-Goryl-16 -jestem "ogarniętym" + 50-cio latkiem z DNA Barcy i Widzewa we krwi i powtórzę się,że "niemoc" Barcy w ostatnich spotkaniach,to nie przypadek,tylko mały kryzys w zespole.Utrata tak ważnych punktów przewagi w kilkanaście dni,nie daje prawa żadnemu zawodnikowi BARCY mówić,że :"nic się nie stało"...daliśmy po prostu dupy... .Mogliśmy powrócić do LL po KMŚ w roli jej lidera.Niestety przez własne błędy/ i brak zmienników/ tak już nie będzie.
1
Moje 3 uwagi po Deportivo;1/zespół przechodzi mały kryzys/ i dot. to zarówno zespołu jak i trenera;2/3-4 zawodników powinno pakować już torby,gdyż bezwzględnie potrzebni są zmiennicy/i pieprzenie co niektórych,że mamy w styczniu Vidala i Turana jest już niezrozumiałe,tak jak zastanawianie się naszych "mędrców" nad gotowym do podstawy Nolito z kodem DNA Barcy/+LO i ŚO/;3/wstyd mi za tych kolegów,którzy "przekazują" sygnał o gorszej grze z Messim.I do nich mam swój przekaz-dziękujcie Bogu,że zesłał nam takiego Geniusza za naszego życia -takiego Jordana piłki nożnej prawdopodobnie za swojego życia już nie zobaczycie i porównywanie Neya do niego jest żałosne.Reasumując; nie zgadzam się z Iwanem ,że nic się nie stało.Jest to 3 nieskuteczny i mało widowiskowy mecz Barcy z oddaniem jakże cennych punktów w końcówce spotkań/i co gorsza z udziałem trenera.Z taką grą możemy nie mieć na koszulkach plakietek najlepszej klubowej drużyny Swiata/co nie tylko dla Barcy ,ale i dla Europy byłoby obciachem/.
0
Kpiny Białych są już wystarczającym argumentem...Porównanie do Nolito zabija kompetencję wiedzy o piłce- w stylu Barcy.
4
Tak... ,część kolegów podziwia współpracę Neya i Suareza/obawiając się powrotu Mesjasza,bo wszystko wróci do normy/.Tęsknię za tą normą,bo po I połowie wyłączyłem komputer.Kibicując Barcelonie od kilkudziesięciu lat interesuje mnie ofensywny styl i magia artystów.Bez Messiego nie mamy żadnych szans z żadnym klasowym zespołem/a poziom widowiska taki jak z Bate mnie - jak na"klasę" przeciwnika i Barcę nie zadowolił/.Nie mamy rozgrywającego i 4 w ataku/ławka tragedia .przy Bate wyjście na boisko Munira jakoś jeszcze wygląda,ale np. przy Bayernie czy Realu-śmiech/.
0
Niestety, patrząc na nasz optymalny skład/nawet z Messim/ bieda do ekipy Pepa/podstawa i ława/.
0
Po tym co zobaczyłem z PSG w wykonaniu Białych pokuszę się o to,że możemy bez Mesjasza walczyć o 1 pkt./z Messim-nawet o kulach-tylko liczyłoby się zwycięstwo/.Bardzo ciekawy jestem niedzielnego meczu Realu/jeżeli bez fartu przewiduję zmianę lidera/.
0
Z Bate-batów pewnie Barca nie zbierze.Sam mecz atrakcyjnością nie kusi fanów piłki.O wiele ciekawiej zapowiada się dzisiejszy mecz Białych w Madrycie .
0
Wypowiedziałem się w tym temacie wcześniej,że bez Mesjasza na S.B. mamy z Białymi w plecy.Jeden z kolegów zaripostował;"
Po czym to stwierdzasz? Real też nie prezentuje się najlepiej i też ma problemy kadrowe jedyne co to bez Leo będzie ciężko rozmontować ich obronę no i boję się o naszą formację obronną. Ja tu widzę remis albo jakieś jednobramkowe zwycięstwo jednej ze stron".Kolega odpowiedział sobie sam nie dodając,że naszą pomoc/aż przykro mi to staremu kibicowi Barcy napisać/nie pożna porównać do II linii Realu.Real na nadchodzące G.D. Europy ma więcej/niestety/ argumentów sportowych niż Barca.Gdyby zagrał Messi mielibyśmy 4,5-Bravo,Ney+Suarez+0,5 Roberto/jak mu wyjdzie mecz/i 2x zaMesjasza.Bez Messiego argumentów mamy 2.5.Powtarzam w aktualnej formie i naszym potencjale mamy w plecy/bez Messiego bankowo/.Rozśmieszają mnie koledzy ,którzy piszą o spinie zespołu bez naszej gwiazdy.Jaki jest koń każdy widzi,i jeżeli część kolegów widzi nasze punkty,a nie formę i styl-to ich sprawa.Z Białymi /którzy też nie grają rewelacyjnie/ nie damy rady/a jak damy -wszystkich kolegów przeproszę-nie za brak wiary w zespół-tylko pomyłkę przy chłodnej czysto sportowej kalkulacji szans obu liderów LL/.
0
Moim zdaniem-jeżeli mamy wygrać klasyk-poświęcając powrót kontuzji Messiego/nawet przy strzelonych przez Mesjasza 2-3 bramkach Białym/ -to nie ma sensu.Bez niego-z aktualnym stylem i poziomem gry- mamy na S.B. w plecy.
1
Roberto ,kolejny dobry występ.Sam mecz -do zapomnienia-strzały z dystansu-dramat..Nie widzę ofensywnego/atrakcyjnego dla widzów./stylu Barcy nawet z"ogórkami LL.Brak Mesjasza tego nie usprawiedliwia.I gdybym się dowiedział,że zabraknie Go w GD postawiłbym wszystkie pieniądze,że dostaniemy od Białch w du...ę.Jeżeli myślimy o powtórzeniu wygrania LL i LM konieczne są wzmocnienia/Arda i Vidal wg. mnie tego nie gwarantują/.--
0
Mam coraz więcej watpliwości co do L.E.W dupie mam mistrzostwo LL jak będziemy grać syf/jak Biali/.Ogladam Barcę od wielu lat uwielbiając jej ofensywny styl i jej artystów.W przeciwieństwie od Majstra ,wolę dokopać 2 razy Białym w GD Europy , niż zdobyć v-ce LL.
1
Każda wypowiedż trenera walczącego o pozostanie w LL/nie marzącego o udziale w LM czy LE / dot. zwycięstwa z aktualnym mistrzem Europy i mistrzem LL mnie osobiście bardzo wkur...a.Za dekady Pepa marzyłby o jak najmniejszym wpierdo...u.Nie po raz pierwszy daje to dużo do myślenia dla naszych fachowców od transferów.
0
Moim zdaniem,gdyby na konto Barcy wpłynęło 200 mln. e. przy/wg. mnie nie do końca pewnych Neymarach/na miejscu Zarządu Barcy podjąłbym taką decyzję i sprowadziłbym Alexisa,Pogbę i dobrego ŚO/z możliwością gry na LO/-wg. transferowa bajka.
0
Do końca wierzę,że transfer Nolito jest już zaklepany/tak jak Pogba/-inaczej stracę szacunek do nowych ludzi Barcy odpowiedzialnych za transfery.Wymysły "naszych" szmatławców nie różnią się od Asa.Fakt ,za dużo niestety mamy przekrętów ,które nie pasują do czegoś "więcej niż Klub"...
0
Do kolegów,którzy chcą Pogbę za 25-30 mln e.Prawie za te pieniądze kupiliśmy gwiazdę Mathieu/którego najpóżniej "jutro" powinniśmy sprzedać.Marzę,aby Pogba przeszedł do Barcy,bo wtedy mamy szansę mieć /ponownie / najlepszą /i najwyższą /pomoc na świecie; Bussi-Arda-Pogba-w rez.Iniesta.Hali,Rafi,Suarez.Przy zakupie Nolito i Pogby,pozostałby problem SO/z możliwością gry na LO/.I wtedy 2-3 lata gramy o wszystko.Visca el Barca!
0
Rotacja L.E. jak najbardziej.Kolejny raz wie na czym / kim stoi/.Po tym meczu już nie prosiłbym ,a zażądał Nolito /on tych amatorów sam by załatwił/.Niestety,kolejny mecz-antyreklama Barcy.
2
Jak Nolito się wkur..i,to będzie nam ściągał pajęczyny u Białych albo w sforze Simeone ,a my będziemy testować "nowego Larsona".
0
Ney drugim Ronem nie będzie/kto ma oczy to widzi/,nie do końca jestem pewny,czy Ron zakontraktowany od stycznia do końca sezonu nie dałby większej wartości sportowej niż 2-3 naszych zmienników z podstawy/.