aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takimi meczami przegrywa się ligę...Prowadząc 2-0 tak klasowy zespół, nie może sobie na takie numery pozwolić /nawet z Sevillą/.
0
Cieszę się , że to Barca jest katem szejków i tych dupków ,którzy za mniejszą kasę nie chcieli grać u nas.Soory- goodbye Champions League.
0
To kolega pomylił kluby,Biali zapraszają- są na 2 m-cu / z wiarą na 1/ grając przeważnie tragicznie/.
1
Z tymi 10 mln mogą podejść za Roberto.
1
Ból dupy po majstersztyku transferowym z Danilo z Porto / Tello,Douglas,pozostanie na wypożyczeniu do 2016 r + kasa/.Moim zdaniem jesteśmy Mistrzami przesranych/koniecznych/dobrych transferów.
0
Najbardziej martwi czerwo-czyli poziom i styl gry Barcy przed najważniejszymi meczami sezonu.
2
Nawet za darmo tego realowskiego szrotu bym na miejscu decydentów nie wziął.
0
Poza Bravo ,Mache,Xavi i Messim -każdy pozostały zawodnik walczy o zaufanie L.E./poza Douglasem i Roberto,którzy walczą swoje życie w Barcelonie/.
0
Twierdzę nadal,że nie jest to wzmocnienie na poziomie Barcelony / i nie przekonują mnie 2 dobre mecze i 2 bramki,abym się mylił/,rozumiem,że na ten moment nie było kasy i lepszych koncepcji/ na dziś za Laportę oddałbym francuza + 20 M.
0
do wymiany ;Alves,Douglas,Roberto,Pedro i 2-3 młodych.Konieczny jest powrót formy Iniesty.
0
W sprawie transferów pojechał po bandzie/Douglas,Verma-niewypały;Mathieu-po 2 bramkach jeszcze kościelnemu nie kazał bym bić w dzwony,dla mnie to nadal piłkarz nie na pierwszą 11-kę Barcy / o tak ważnej pozycji jak stoper nie wspominając/.Chciał bym się mylić,ale obawiam się o Mathieu w najważniejszych meczach tego sezonu/mała zwrotność,złe ustawianie,spóżnione krycie w polu karnym/.Co do 2 bramkarzy,Rakiego i Suareza-ok./choć ten ostatni,ostatnio nie gra a gwiazdorzy/.Odnośnie spotkania z zespołem Almerii -nie wyobrażam sobie innego wyniku jak Manita /tylko 5-0 ze względu na zagrożenie impulsu od nowego trenera rywala/.
0
Danilo /za Mathieu +20 M/-Florek popłacze się ze szczęścia.Laporte+Pogba+Reus/żegnamy;największy transfer LO 2014 w Europie, ,Roberto i Pedro.I wchodzimy w nową dekadę.
0
Ze zdrowiem / jak i z dobrym wzrokiem / zawsze może być lepiej.Patrzaj kolego co piszę,a nie czytaj tego co chcesz widzieć/ostatnio powiedziałem to na sali sądowej do jednej z esesmanek naszego prawa rodzinnego dla ojców/.
1
I jeszcze jedno-nawiązując do tytułu newsa-do takiej gry wolał bym nie wracać.Barca to dla mnie coś więcej niż klub,a mecze to więcej niż widowiska teatralne czy filmowe i dlatego w dupie mam Majstra LL czy Finał LM przy naszej padace i fuksiarstwie -wolę naszą ofensywną dominującą nad rywalem,piękną dla oka /nie zawsze skuteczną / grę .
0
Ten mecz potwierdził moje 3 wcześniejsze sugestie;1/brak motoru z pierd...ciem z daleka w II linii/Pogba/;2/brak na LO młodego Alvesa/Danilo-przeszedł do Białych,bo mamy za dobrych fachowcuf/;3/na nowy sezon wyczyścić skład/Douglas,Roberto,Pedro/zakupując na każdą pozycję sprawdzony perspektywiczny produkt na dekadę,który po wypożyczeniu ,od stycznia będzie dla Barcy orał boiska.Refleksja na temat Danilo-jeżeli ktoś na forum mówi,że 40M za tego zawodnika to dużo, to jak się ma kwota 20 M przy "nieco" starszym Mathieu.O właśnie- stoper Mathieu-cieszy , że zaliczył 2 ważną bramę i miał kilka dobrych wejść,ale martwi,że w każdym meczu doprowadza do 2-3 sytuacji gdzie mogą paść dla rywali bramki/niekiedy sprawia na boisku wrażenie nie ogarniętego,,nie potrafiącego szybciej pomyśleć i zareagować/.
0
Gra na poziomie dramatu.Trener bezradny.
0
Raki,Xavi i Pedro i zapier...my po Manitę/3 Mesjasza/.
1
Myślę,że tak się może wydarzyć.Przed meczem Realu- Barca zadowolona byłaby ze zwycięstwa,po meczu Realu- Barca i Mesjasz zepną mocniej tyłki na wyższy wynik/i mało ważne,że Celta u siebie to inna bajka ,niż Grenada na wyjezdzie/.
1
Koledzy- bez bólu tyłka /jak wielu twierdzi po 9 bramach Realu/.Trzeba się cieszyć zwyżką formy Białych-niech grają tak do końca i mają v-ce Majstra LL i są w finale LM-to Real Madryt.Nas interesuje dzisiaj pewne zwycięstwo i parę bram Mesjasza / aby póżniej nie sępił i nie grali na jego"pichini"/.
1
Pewnie nikt nie wygra wszystkich meczów do końca sezonu,ale jak roztrwonimy te 4 pkt.przewagi nad Realem to chętnie pożegnam Pana. Panie L.E. pieprzenie głupot o Douglasie Panu / jako trenerowi Barcy/nie przystoi.Może mieliście ściągnąć Danilo /też na D./ Do FC Barcelony ściąga się gotowe produkty,które po krótkim okresie adaptacji zapierd...ją w pierwszej 11-tce.Douglasy można testować /1-2 lata / w Barcy B.
0
0
0
a gdyby był Danilo,to co byś powiedziała...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Pozyskanie Danilo przez Real nie świadczy dobrze o naszych możliwościach pozyskania zawodników do naszego stylu gry i atmosfery w szatni.Danilo spełniał oba te kryteria/+ przyjażń z Neymarem/.Czego brakło naszym nowym fachowcom od transferów, aby go pozyskać/prawie na dekadę za 31 mln.?!/.Chyba nie kasy,bo np. mówienie o Pogbie ,to już by było pierd...nie o Chopinie.Niestety,straciliśmy dobrego następcę Alvesa...
0
Mundo niech pozostawi szablon tytułowej strony ,przy okazji wykazywania chęci kolejnych naszych wzmocnień,a przy kolejnym realnym wzmocnieniu Białych/np. przy Pogbie, w palecie Gwiazd zamiast Piszczka,pojawi się Błaszczykowski/.
0
Liczę na "Naszą Wiosnę" /LL iLM/ i "Zimę Realu"/LL i LM-odpadnięcie po "krwawych" bojach z Bandą Simeone- ona się przyda jeszcze na Bayern/.
0
NIE MUSI,ALE ; 1/ POGBA CHCE GRAĆ W BARCY,PO 2/BARCELONIE SIĘ NIE ODMAWIA,PO3/W REALU SIĘ ZMARNUJE/OCIPIEJE/.