0

Przewiduję jednostronne widowisko i wysoką porażkę Juve-3-4-0

0

Po opadnięciu emocji-żałuję hiszpańskiego GD w europejskiej LM.Z 2 powodów;sportowego/Real byłby bardziej wymagającym przeciwnikiem/ i kibica Barcy/i tak 3-kę by zebrał/.Na marginesie 2 półfinału;jeżeli ktoś nie widział potencjału 21 l. Pogby/po kontuzji/ i jego przydatności do Barcy niech dalej ogląda mecze w okularach 3 D .

0

Real naprzód bo będę smutny jak Ron...!

2

Trzymajmy wszyscy kciuki za Real,aby w Finale Białe prześcieradła rozerwać na strzępy/powtarzając pamiętną Manitę!/.Visca el Barca!

0

Kolego,a co by było gdybyśmy ostatnią kwartę dostali 6-0?Daliśmy porządnie dupy w II połowie i tyle w temacie.To nie powinno się zdarzyć /bez względu na LL czy sentyment do Pepa/.Wk ..a mnie jak o II poł. meczu , gdzie gra Barca,ktoś pisze "mogła się nie odbyć:..." do zapomnienia".

1

W II połowie zagraliśmy piach kolego i nie pieprz głupot.

0

Zielony-I połowa;Zółty-Messi,Rudy/po raz kolejny nie zdążył zablokować/;czerwony- II połowa.

1

Mesjasz niechaj dokopie jeszcze 2...

0

Dla tych kolegów,którzy przepowiadają naszą porażkę...Otóż- to nie ta Barca i nie ten Bayern z pamiętnego dwumeczu/ 0-7/,role się odwróciły o 180 stopni i dlatego Pep nie będzie / pomimo deklaracji/ walczył o zwycięstwo , tylko o uniknięcie blamażu/ czyli wysokiej porażki u siebie,której moim zdaniem nie uniknie-kwestia jej rozmiarów-typuję;1-4/.

0

Przy "normalnej" grze Neya i Suareza oraz aktywnej II linii to Bayern będzie miał problem,aby nie wtopić 4 " z tyłu".

0

Zdobycie Tytułu Mistrza Hiszpanii -oceniam na 99%;Pucharu Hiszpanii-na 90 %;Ligi Mistrzów- na 75%.

0

W rewanżu, liczę na rewanż za pamiętne 7-0 ...w Berlinie / na deser / Real M. z pamiętną manitą...

0

Liczę na pełen gaz I garnituru Valenci i występu rezerw Juve w ligowym spotkaniu.W naszym spotkaniu z S,S. -Messi,Messi,Messi...

1

Moim zdaniem mecz w Monachium może dla Pepa i kibiców Bayernu być jeszcze gorszy niż występ na NC/jak się otworzą,a niestety-dla nich-muszą/.

0

Czekam na "Wielką Barcę" w 2016 r.../z Pogbą,wyleczonym Vermą i dobrym zmiennikiem dla MNS/.Na dzisiaj tytuł powinien brzmieć;"Wielki Messi".Real/jeżeli przejdzie Juve/przeżyje większy wstyd niż Bayern.Ze sportowego pkt. widzenia chciałbym Juve,z pkt.widzenia kibica Barcy-bezradny Real.

1

Moim zdaniem dzisiejsza "zaliczka" przed Monachium uzależniona będzie od;formy naszej II linii i ...Mesjasza/liczę na jego show/.Real z ich problemami zostawmy Białym.

0

Jeżeli będzie 3-1 ,a na S.B. w rewanżu zagra Pogba -Real zakończy swój tegoroczny udział w LM/i tak daleko zaszli /.Na stronie Białych-"Swietny mecz w Turynie"-padłem.

1

O Pepie już się wypowiedziałem.Teraz o wątku politycznym / do tych co rozpisali się na tej stronie/-dla mnie dopóki będą istniały w Polsce stalinowskie Sądy Rodzinne,które zgodnie z prawem będą zabierały dzieci ojcom _dla ich interesu i dobra",wbrew ich woli,strasznie krzywdząc nie tylko dziecko,ojca i dziadków ,którzy ich wychowali od urodzenia,ale nasze społeczeństwo/oddając dziecko kobiecie,która z matką-jej obowiązkami i wychowaniem dziecka nie mają nic wspólnego/do tego czasu będę o naszej władzy i prawie mówił tak jak jeden z /posiadających ten sam stopień wojskowy /naszych bohaterów narodowych/-"Takowe "prawo i tych co je ustanawiają -mam w dupie.Na ostatnim Sądzie trener mojego syna jako świadek mówił Sędzinie o psychicznym wpływie na dziecko,drużynę nie puszczania na treningi i turnieje naszego 11 l. syna,prosiłem Sędzine,żeby przekazała matce/obecnej na sali/ ,aby zapewniła udział syna w Turnieju w Drawsku Pom. 02.05.15...Wykolejona matka dziecka nie dała po rozprawie dziecka na trening/który jest moim kontaktem z Aleksem/ i wyjechała do swojej patologicznej rodziny/która bije mojego syna za to ,że mnie kocha i chce ze mną mieszkać.Na turnieju też go nie było.Szlag mnie trafia,bo facet ma talent,a piłka jest jego pasją.

0

Również jestem za specjalnym przyjęciem Pepa na NC /z krótkim wspomnieniem jego obecności w Barcy na video,pamiątkowego zdjęcia z aktualną drużyną i L.E oraz symbolicznego upominku od Prezesa . W pełni na to zasłużył.

0

Powoli wracamy do czasów Zubiego-chcemy od Juve za 70 M zawodnika na dekadę,który ma propozycję pewnie na poziomie 100 M/tzn. na poziomie przystojniaka Białych,którego nie kupiłbym za te 50 M/.Spieprzyliśmy już za nowego dyr.sport. Danilo ,bo na dekadę był za drogi dla Barcy/totalna głupota,,,teraz jesteśmy w dupie seniora Alvesa/.Spieprzenie kolejnego tej klasy zawodnika/moim zdaniem przyszłego szybkiego zwrotnego czołgu w arsenale II linii Barcy/będzie naszą drugą poważną porażką transferową po Danilo.Moim zdaniem włączyć w ten transfer i Pedro i Montoyę,,,,,a gościa zakontraktować od rundy wiosennej 2016/na poziomie zarobków np. Bussiego / z bonusami za ustalone konkrety/.Pogba /jak nie jest głąbem/ wie, że expres do Barcy zatrzyma się Turynie po niego tylko raz...

1

Ta nie jest jeszcze "ta Barca" której bym chciał.Poczynając od Prezesa a kończąc na PO."Najlepszą obronę" w LL mamy głównie dzięki Bravo/niestety nowy nabytek Mathieu nie można porównywać do Pepe/,pomoc na ogórki i średniaków LL i LM- mamy mocną,ale już z czołówką/np.w meczu z Sevillą/-niewiele wnoszącą do jakości zespołu/chociaż powiem ,że dla mnie pomoc jest na tym samym poziomie co obrona/.Atak to nasza najlepsza formacja na świecie.Potrzeba nam natychmiast PO/porażka utraty na rzecz Realu idealnego Danilo/,wzmocnienia środka pola/Pogba + młody/ i doświadczonego zmiennika do ataku/ + młody/.Rozumiem,że nasza gra i taktyka L.E. wynikająca z posiadanego potencjału musi tak wyglądać,ale przy Bayernie / gdyby zagrał w I składzie/obawiałbym się,że zobaczyłbym Mesjasza nie klepiącego z Alvesem w ataku ,tylko w obronie.

0

Uważam,że Xavi powinien zostać jeszcze przez rok/w 2016 Pogba+ młody /.Mecz z Bayernem będzie największym sprawdzianem w tym sezonie naszej słabszej formacji-pomocy.Liczę na powrót magii starej gwardii: Bussiego,Xaviego i Iniesty i ostrego wejścia Rakiego.Wtedy nie będzie w stanie nikt nas powstrzymać .

5

"Słuchając" Cię kolego,to doczekasz się jeszcze sukcesów w Barcy Mesjaszowego syna.Hasło :Zyj Pasją"-również towarzyszy mi od półczłeka i powiem tak;chciałbym , aby tak młodymi,aktywnymi ,myślącymi i z taką pamiecią byli w większości Ci koledzy ,którzy edukują się jeszcze na tej stronie/ja po ćwierćczłeka mam to za sobą/. Przykro niekiedy patrzeć na niewysportowaną,edukującą się młodzież,monotematyczną/komp+komóra i TV/ bez błysku pasji-a z kasą - w oczach/gdzie środowiskowi mentorzy,łowcy talentów,instytucje kultury,sportu i rekreacji,gdzie szkoła i wreszcie gdzie rodzice?/.Reasumując; kiedyś było najważniejsze ;wychowanie i wykształcenie : dziś najważniejsza jest kasa -poczynając od dziecka - kończąc na lekarzu .I to jest chore.

0

Mathieu nadal jest niepewny.Messi musi nadgonić /jeszcze z 2-wie/.

0

Liczę na wysoki wynik i na kolejną zabraną piłkę meczową przez Mesjasza.Skład Barcy jest taki, jakie są możliwości/braki/ przeciwnika.

0

Danilo- to wg. mnie pierwsza porażka transferowa doświadczonego Braidy w "barwach" Barcy/miał tyle atutów i dał du..y/,pasował do nas idealnie.Fabinho lepszy od Danilo jest pewnie tylko cenowo i wzrostowo,a to raczej nas powinno zmartwić niż pocieszyć.Barca potrzebuje na bokach obrony chartów a nie wyżłów.

0

Jeżeli PSG sprzeda Verattiego za 40 M,to przestanę być kibicem Barcy/chyba ,że dołożą Benzemę/.Szejkowie nie puszczą go za mniej niż 60 M.

0

Moim zdaniem sprzedać.Cena /jak za 27 letniego repr. Hiszpanii i zawodnika Barcy /-30 mln. nie powala na kolana,ale są zmiennicy /+ściągnąć z wypożyczeń i ewent.Barcy B/.Kasa przyda się na Pogbę , PO oraz doświadczonego zmiennika MNS.

1

Wolałbym Białych....szkoda słów na UEFFFa...2 najlepsze drużyny sezonu w Europie nap......ją się ze sobą ,a Real nadal "fart"...

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?