3

Jeżeli chodzi o obronę to po przyjściu zimą Vidala/na PO/ latem sprzedać Alvesa ,Mathieu i pożegnać Adriano i za uzyskaną kasę zakupić solidnego ŚO z możliwością gry na LO/nie na poziomie Mathieu/ jako zmiennika Alby.

0

Wspaniały walczak z kopytem-żal,że wygaduje na piłkarskiej emeryturze takie bzdury/oczywiście ,że ma prawo do własnego zdania,ale jak to mówią;ślepy w karty nie gra"/.

0

Panie Trenerze ,jeżeli ma Pan problem z psychiką zawodników,proszę skorzystać z pomocy fachowców w tej dziedzinie,a jak to nie pomoże "porozmawiać "z zawodnikami w obecności Prezesa i Głównego Księgowego Klubu.

2

Za tak głupie i nieodpowiedzialne zachowanie Mache/jednego z naszych Kapitanów/ czerwo ,2 mecze i 50000 e. od klubu.Inna sprawa/bo zapomniałem,ile meczy kary dostał niejaki Ronaldo za brutalne faule podczas jednego meczu w wyniku swojej ambicjonalnej flustracji /z powodu kolejnego braku mocy/.Dobrze ,że to nie było w meczu z Barcą ,bo Mache by go połamał.

0

A gdybym był przeprowadzającym wywiad redaktorem TV z Prezesem Barcy zadałbym pytanie: czy uważa Pan ,że transfery Ardy i Vidala są wystarczające do wzmocnienia Barcy po kolejny trypet/przy występujących kontuzjach,kartkach i nierównej formy zawodników podstawy ?.

1

Chciałbym powrotu Gościa na Prezydenta Barcy,aby ponownie "przeżyć to jeszcze raz".Laporta w realizacji dekady Barcy się nie pierdo..ł.Mówienie o zmarnowanych milionach euro można wciskać Białym, przy ich "sukcesach" i Kasie Florka.Jeżeli Barcio i zarząd nie wzmocnią konkretnie podstawy/Arda i Vidal to za mało/dekady Barcy już niestety nie zobaczymy.

0

Refleksje po spotkaniu:1/Kolejne 3 pkt. /ze słabą obroną i beznadziejnym środkiem/jedyny Bussi/;2/kolejny zbyt "chaotyczny" mecz z bramką do odrobienia;3/Kolejny sędzia do wyrzucenia na zbity pysk z LL/gdyby Bussi doznał poważniejszej kontuzji prawnicy powinni zażądać od takiego debila odszkodowania i może następni zaczeliby myśleć głową,a nie....

0

Kolego VillaMaravilla 5000,jeżeli ja nie mam pokory,to jak nazwiesz wypowiedzi piłkarzy LL z tzw. strefy spadkowej,zapowiadających walkę o zwycięstwo na CN/ambicją...?/.Raz jeszcze w stylu Kwaśniewskiego-do naszych "Bogów"-po Iniesty bombie na 1-1/to Szaranowicz/-"musicie,musicie...". im zdrowo dokopać!.

1

Nie wyobrażam sobie innego wyniku, jak zwycięstwo Barcelony/to oni powinni mieć miękkie kolana wchodząc na płytę NC ,aktualnego Mistrza LL i zdobywcy LM.W kwestii spotkania Realu,to co niektórym kolegom przypominam,że Keylor jest graczem Realu M. a nie przedstawicielem FIFA/pretensje do "snajperów" Celty/.Musimy dotrwać do powrotu Mesjasza i stycznia 2016/z Ardą,Vidalem i ...Nolito,którego przydatności na 4 z przodu nie trzeba już sprawdzać/.

0

Niby rekordowe 608 mln e przychodu,a na transfery napastnika w 2016 mamy niby 10 mln.e.? Przy kolejnym planowanym wzroście / 633 mln.e./ pewnie na kolejny mega transfer przeznaczą 5 mln.e.Trzeba bacznie obserwować naszych gigantów z ex.

0

Po/ mam nadzieję poważnych wzmocnieniach/ pomocy i ataku-Munir i Sandro na wypożyczenie.Dziś w Barcy są za słabi na podstawę,jutro na ławę rezerwowych.

0

Moim zdaniem PSG nie tylko może,ale musi wygrać mecz z Realem/plaga kontuzji/,jeżeli chcą wyjść z I miejsca i coś jeszcze ugrać w tej edycji LM.W naszym przypadku jest podobnie,mecz z Bate będzie "skomplikowany"/podróż,kontuzje, brak formy większości z podstawy/.

0

Tracimy koledzy bramki,bo mamy do d...py i obronę i pomoc/Bravo i MNS -to atuty Barcy-jak na zdobywcę 3 Tytułów cholernie cieńko.Arda,Vidal+Pogba,Nolito/przy sprzedaży Adriano i Rudego -zakup dodatkowo ŚO z możliwością wejścia na LO-w przypadku kontuzji Alby/.I nie jest to FIFA bo sponsorzy są,a zakup w/w zawodników zwróci się z nawiązką reklamowo i sportowo.Zakup szrotów bądż przyszłych gwiazd może nas kosztować dekadę,bo potęgi europejskie się wzmacniają i ich inwestycje mogą "odpalić" i nam odjechać/jak Bale Bartrze/.

0

Jeżeli Barcę interesuje nie jakoś/Nolito/,a oszczędność/Lavezzi/-to niech od razu w Zarządzie ustalą ,kto ostatni będzie gasił światło.

0

W sprawie Roberto-po przybyciu Ardy i np.Pogby Roberto zniknie z podstawy/w rez. Iniesta,Rafi,Raki+ Hali i Suarez

0

Sprzedaż-Rudy i Adriano-za uzyskaną kasę/wg. mnie ok.15 mln e./ kupić młodego,lub doświadczonego obrońcę, mogącego zagrać na stoperze i LO.

0

Ładnie pojechałeś po bandzie-gdyby tak miało być-z ciężkim sercem przeszedł bym na stronę realmadryt.pl./pomimo kilkudziesięciu lat sympatyzowania z Barcą/.

0

Dzięki takim pasjonatom piłki , oglądanie spotkań LL staję się jeszcze bardziej atrakcyjne.Dla mnie wolę 5-2 Z Rayo/ pomimo ,że z Madrytu/ niż 5-0 w derbach Barcelony.Tak "bidny" zespolik miał z Barcą większe posiadanie piłki,oddał więcej strzałów na bramkę, niż zrobili /zrobią/ to bogacze LL w sezonie15/16.

0

Moim zdaniem/raz jeszcze/Barcy potrzebne są/poza Ardą i Vidalem/ w 2016 r. 2-3 konkretne wzmocnienia.WG. mnie - Pogba,Nolito i SO/z predyspozycjami zagrania na LO/.Sprzedać Adriano,Rudego i...Alvesa-z szacunkiem i godnym pożegnaniem.

0

Ani "popisy " Neya,ani "gra" Barcy nie była godna sportowego poziomu FC Barcelony.Jedyny" plus "oglądalności -nieprzewidywalność .Z taką grą i z Bate możemy w du..ę dostać.I nie ma się co pocieszać ,że u Białych jeszcze gorzej/ich komentarz,że "znokautowali" Lavente mnie osobiście rozpierd...ł.Równie dobrze mogli być na deskach/gdyby nie Navas/.

0

Nie wyobrażam sobie wtopy/remisu bądż przegranej/ z Rayo.Do GD i do powrotu Mesjasza musimy wygrać wszystko,aby zabezpieczyć się punktowo na wypadek porażki w Madrycie/.Real ma trudniejszych przeciwników.

0

Co do sedna sprawy/porównania obu ekip Pepa i Luisa/ gość .ma rację .Dzisiajsza Barca dostałaby od tej wczorejszej w du...ę bez 2 zdań / pomimo MSN/ i nie dawała takich tyłów z tyłami LL.Dzisiaj mamy najlepszy atak na świecie,wtedy mieliśmy najlepszą obronę .pomoc i atak.Dlatego potrzeba nam konkretnych wzmocnień ,a nie liczenie na "Larssona".Z Ardą,Vidalem,Pogbą i Nolito już tak pewny nie byłbym porażki teamu L.E./dochodzi nam najlepsza pomoc;Bussi-Arda-Pogba w rez.Iniesta,Rafi,Raki/.

0

Jestem /i byłem / pewny,że Mesjasz zagra w listopadowych spotkaniach Argentyny/jeżeli ma wyjść na S.B. w GD -21.XI/.Przynajmniej z Brazylią.

0

Moim zdaniem Barca jest już dogadana z 2 grajkami,którzy wzmocnią nas w 2016 r/ i tym grającym w LL-styczeń i tym wyższym z włoskiej Serie A-sezon 2016/17/,a "dziennikarze " sportowi w Hiszpanii muszą o czymś pisać/a i my również komentować/.

2

Zachowanie działaczy FIFA i Santosu w stosunku do Barcy , przypomina mi aktualne działania polskich Stalinowskich Sądów Rodzinnych -reprezentujących interesy "Polskich Matek" - w stosunku do dzieci i właściwie ich wychowujących i kochających ojców.

0

Nie "Boga " koledzy -" tylko "-Mesjasza;Mogą być spokojni argentole,gdyż jestem przekonany,że Messi w GD zaszaleje / tak jak w meczach eleminacyjnych do MŚ/.

0

Ambicja bramkarza i widowiskowa gra Rayo w LL osobiście mi imponują.Gorzej oceniam fakt,że to już nie pierwsza wypowiedż zawodnika z dolnej części tabeli o wyprawie na NC po wygraną.Moim zdaniem świadczy to o problemach i poziomie sportowym aktualnego Mistrza LL i LM / kontuzje i brak wartościowych zmienników/.Nie wyobrażam sobie wypowiedzi zawodnika 6 zespolu od końca w lidze niemieckiej-Hannover 96,który jedzie po zwycięstwo do Monachium/nawet przy braku Lewego i 3-4 z pierwszego składu/.

0

I żeby było od stycznia lepiej- Zarząd w obawie o własny tyłek - zamiast konkretnego wzmocnienia MSN/Nolito/ ,przebąkuje o wzmocnieniu za 10 mln e.

0

W du.ie mam bezpieczeństwo obecnego Zarządu.Zarząd /tak jak Nas Kibiców Barcy/ powinno interesować bezpieczeństwo poziomu sportowego klubu.

0

Wypowiedzi tych kolegów,którzy twierdzą,że Pogba za drogi i za jego cenę można kupić 2 gości ,jest dla mnie niezrozumiała.Ile dalśmy za Neya czy Suareza też można było kupić 4-5 -ciu .Pogba i Nolito + Arda i Vidal.Visca el Barca!/i sportowo tyle w temacie/.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?