aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem,jeżeli mają załatwionego Danilo-Goodbye Forever...
0
W zamian na dekadę tylko Pogba...
1
Moim zdaniem powinien zostać Alexis,jako wartościowy zmiennik na szpicy lub jeden z trzech przy cofniętym do II linii Mesjaszu.Ten II wariant byłby idealny na GD na NC .
0
Ja powiem to,co mówią w Złocieńcu- liczyliśmy na więcej.Na tyle, na ile liczą na Orlik i Aleksa w Złocienieckim Turnieju Orlika 27.03.br./jeden za wszystkich-wszyscy za jednego!!!/.
0
To prawda środek pola wymaga Pogby i odzyskania błysku Iniesty,ale czerwem obdarzył bym również MSN,za "zajebistą" -mniej niż Orlikowską skuteczność.2 mecz bez dodatkowych 2-3 bramek.
0
Wczoraj Mathieu nie zagrał żle,/chociaż 2-3 razy miał trochę szczęścia,bo po jego niepewnych interwencjach i złym ustawianiu /przy szybkiej wymianie MC lub odbitych przypadkowych piłkach w polu karnym/gubił się.Nie jestem jego pewny/zbyt statyczny i mało zwrotny/.
0
Podczas dobrego rodzinnego obiadu,deser podaje się na samym końcu / trzeba cierpliwie czekać/.Teraz Porto/Danilo,Tello/,w półfinale Real i na deser połykamy drużynę Pepa.
0
Bez Mesjasza ,aktualny Real też dostałby w dupę / może o 2 bramy Messiego mniej/.
0
Chciałbym: Barca-Porto;Atletico-Monaco;Real;PSG-;Bayern;Juve.
1
jeden z kolegów napisał,że chciałby zwyciestwa z Realem 1;0 w niedzielnym GD.To powiem, co ja bym sobie życzył;Manity 5;0/ w tym 3 "solówki" Mesjasza przy "okazyjnych " siatach dla Pepe i Ramosa/,aby zamknąć na dłuższy czas głupie pieprzenie sezonowców Realu/nie piszę o prawdziwych kibicach/.Zespół Barcy stać na ten wynik/jeżeli będą gryżć trawe/chyba,że po 3;0 dostaną wytyczne od L.E.,aby odpóścili.../Real-moim zdaniem-w tych GD nie będzie miał nic do powiedzenia/.Jedynym słabym punktem naszej drużyny na dzisiaj jest Mathieu,który przyciśnięty,może dać niestety przysłowiowej - du..y.
0
Meczu z Realem się nie obawiam /przy całym szacunku do rywala/ to kwestia wysokości wygranej .Bardziej martwi mnie kolejne losowanie w LM i nasze 'szczęście'/i też tu nie chodzi o Madryt/.
0
Kolego ja również zapowiadam wysoką wygraną z Realem/pomimo tego,że wiem co to GD Europy/ze względu na prezentowany aktualnie poziom sportowy obu drużyn.
5
Liczę na pokaz siły przed GD w "spokojnym" rozklepaniu Elbaru/Manita przed Manitą/.
0
Kolego,jeżeli to prawda,to w niedzielę z młodzieżą na 11-tą na mszę i poproś mamusię o 100 zł. na tacę.Do kompletu Danilo / i bajka/.
0
Jose/ojciec Danilo/ po batach Realu z Schalke/ oświadczył,że transfer syna nie jest sprawą zamkniętą.I bardzo dobrze-członkowie Zarządu -do dzieła!
0
Wszystko wygląda nieżle,ale doskonale wiemy,że potrzebujemy 2-3 wzmocnień.W kwestii losowania kolejnego rywala w LM /nie będę orginalny/ poproszę- obrońcę tytułu RM.
1
Nie wybaczy,liczę na Manitę...
0
Xavi, liczę na Twoją magię i powtórzenie pamiętnej Manity w GD z beznadziejnym aktualnie Realem.
0
Za to dobre wieści napływają z Madrytu.Nadal moim zdaniem Barca będąc w aktualnej formie rozklepie dzisiejszy Real :4-5; 0/ i nieważne że,bez Bussiego,satysfakcję prawdopodobnej Manity przejmie Mache/.
0
Ponoć daliśmy już dupy z Danilo,teraz nastawiamy tyłka na kolejny transfer do Realu Pogby.Moim zdaniem tych 2 zawodników idealnie wpasowało by się w nową dekadę Barcy.Nie znam lepszych gości na transferowym rynku dla wzmocnienia po Alvesie i Xavim.Mamy cieci nie menagerów.
0
fakt,inni murują, grają piach i wyjeżdżają z 2-3;1.Wolę osobiście ze średniej czy dolnej półki tabeli styl Rayo.
0
Najważniejsze 3 pkt. i wynik,co do gry-wg, mnie nabieramy tempa,ale zarówno z przodu jak i z tyłu jest co mecz o 2-3 nie zrozumiałe/ jak na Barcę/ babole za dużo.Z takimi jak Rayo to przechodzi,ale z Chelsea czy Bayernem byłby problem.Podziękowanie dla Paco Jemeza/facet z jajami/ i jego chłopaków za pozostawienie autobusu poza boiskiem i walkę do końca.
0
mam nadzieję,że nie zagra-potrzeba wyjść podstawową gwardią i w I połowie powyrzucać piratów za burtę,odpływając przy pełnych żaglach /a wtedy paru majtków może zabawić się w prawdziwych marynarzy /.
0
Bardziej obawiam się o europejski transfer 2014 r z Francji ,niż 2 wirtuozów hiszpańskiej piłki
5
Liczę na Manitę i 3 Mesjasza/i to samo w GD-przy takim poziomie, jaki gra teraz Real/.
0
Dziś 3 pkt. i sam mecz powinien być dla każdego cules przyjemnością,dla zawodników Barcy obowiązkiem i koniecznością.Innej opcji nie ma.
0
Danilo,Pogba,Reus - znając naszych specjalistów / i Pereza/-będzie jedno wielkie transferowe gówno.
0
Mamy I Puchar / i nieważne czy derby czy Bilbao/.Jedyna różnica tkwi w miejscu rozegrania Finału-przy Espanyolu derby można rozegrać na NC.
0
Nie ma innej opcji jak nasze zwycięstwo/najlepiej po magii szybkiej tiki-taki całego zespołu/.
0
1/Raz jeszcze-Danilo/poza Pogbą/powinien być priorytetem transferowym Zarządu w letnim oknie transferowym-rozmowy i mediacje w tak topowym klubie powinny trwać od roku ,a nie od momentu zakazu .Teraz mówienie o tym,że pierwsze rozmowy z Porto nie przyniosły rezultatu i planuje się w związku z tym przedłużyć Alvesowi kontrakt na 2 lata jest dla mnie żenujące.Te pierwsze rozmowy wg. mnie powinny trwać tyle,aby były ostatnimi/chyba,że mamy kolejnych Zubidupków/.Danilo chce grać w Barcy,w Barcy ma swojego przyjaciela z repry,w Porto na wypożyczeniu gra Tello,mamy zbędnego Roberto,Danilo może grać na wypożyczeniu do stycznia 2016 kasa-pytanie kto ma lepszą ofertę za lewego obrońcę?/chyba,że nasi chcą faktycznie sprowadzić Pogbę i Danilo za 50M/, 2/Do Redakcji; od wczoraj GŁÓWNYM TEMATEM POWINNA BYC-WALKA O FINAŁ PK HISZPANII.