aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dupie mam co myślą inni znafcy kopanej,dla duetu Xavi -Puyol -dla mnie nie ma zadnej lepszej alternatywy dla DNA Barcy.Visca el Barca!!! / ch...j z trawá/.
0
Bravo/Ter Stegen/-Alba,Verma,Piqe,Vidal/Bartra,Mache,Roberto,nowy LO-Bussi,Pogba,Arda/Iniesta,Raki,Rafi/-Messi,Ney,Suarez/Nolito/+ ograni potrafiący zrobić -nie w 1 spotkaniu różnicę -wychowankowie/sprzedać Adriano i Rudego/i na 2-3 sezony mamy "Piłkarskich Bogów -cyt.Szaranowicz- walczących o:" wszystko".
3
Dla mnie Messi do końca życia będzie największym artystą wśród wirtuozów piłki/tak jak M.Jordan kosza/.Ronaldo/z kilkunastoma innymi/ może być najlepszym rzemieślnikiem.
2
Słowa podziękowania za pozytywną rolę " typowego zmiennika " w Barcelonie.Powodzenia w nowym klubie!
0
Moim zdaniem Pogba już jest zawodnikiem "dogadanym " z Barcą i moim zdaniem większym wzmocnieniem niż Coutinho.
0
Adriano nie"jest" ,a był cholernie ważnym zawodnikiem,Rudy już nie będzie lepszy,Bartra może...
0
Ardę i Vidala już mamy,do ataku/na zmiennika mogącego zrobić swoim wejściem różnicę/ Nolito,do tego Pogba + LO/zmiennik Alby /+ wychowankowie=2-3 lata personalnego spokoju w walce o najważniejsze piłkarskie trofea .
0
Praktycznie w każdym porannym Przeglądzie Prasy dowiadujemy się o "kolejnych transferach" Barcy-trochę to już staje się nudne i żenujące.Wierzę w konkretną strategię transferową prowadzoną w klubie przez kompetentnych fachowców realizujących trenerskie wizje L.E.Dla mnie na kilka sezonów mamy obstawioną bramę i atak/+Nolito+wychowankowie/.W 2016 r prawdopodobnie będziemy dysponowali najwyższą / i oby najlepszą/ linią pomocy na świecie -Bussi,Arda,Pogba/+Iniesta,Raki i Rafi+ wychowankowie.Pozostaje ostatnia formacja-obrona,która powinna wg. mnie wyglądać:Vidal,Piqe,Verma,Alba/+Mache,Alves,Bartra+ wychowankowie.Pozbył bym się:Adriano,Rudego.Trzeba jednak wytrzymać do tych wzmocnień...a na razie do powrotu Mesjasza i Iniesty.
0
wg. mnie nie jest to zawodnik na poziomie "wzmocnienia" najlepszej klubowej europejskiej drużyny w ub. sezonie.
0
Jeżeli Verma jest już naprawdę w pełni sił do gry na poziomie FCB,to nic tylko się cieszyć.Zdecydowanie to wolę jego niż Rudego/sprzedać już od wczoraj/ i Bartrę/musi chłopak poczekać 2-3 l./.
0
W koszykówce jak w piłce -M.es J.asz - był,jest i będzie - tylko jeden...
0
Jak na początek okresu przygotowawczego niezły mecz /bez fajerwerków i cudownych objawień/.Nieobecni dali szansę pozostałym na wykazanie się w pierwszej 11-tce,pograł też młodzieżą/żal zakazu gry nowo pozyskanych,moim zdaniem- "debilna" decyzja/.Jeżeli chodzi o wywiad L.E.;sprzedać i Adriano i Pedro,Douglasa bym wypożyczył na rok.Wg mnie ,czas gry dla 2 pierwszych w Barcelonie minął,a dla 3-go nie nadszedł/i być może nie nadejdzie nigdy/.
0
Tak jak wcześniej się wypowiadalem-Juve w finale LM nie jest przez przypadek czy fart.Mają niezłą pakę,mieszankę zaprawionych w klubowej i reprezentacyjnej piłce zawodników jak i młodych,ale ogranych i posiadających spore umiejętności piłarzy.Moim zdaniem zadecyduje II Iinia i ....Messi//którym zagrałbym pierwsze 20-30 min. jako nieco cofniętym napastnikiem/.Co do prognoz Bońka/mojego ulubionego piłkarza Widzewa/ każdy ma swoje zdanie.Moim zdaniem finałowe spotkanie z włoską drużyną bardziej przypominało będzie udany rewanż na CN /4-0/ ,niż porażkę w pierwszym meczu z Milanem /0-2/ z 2013r.
0
info dla młodszych kolegów-proszę nie porównywać Figo do żadnego z w/w piłkarzy /gwiazd/,którzy wezmą udział w meczu legend-to nie ta liga dla Luisa - w jego okresie był naszym Mesjaszem.Kwestia stylu w jakim przeszedł do odwiecznego rywala to już inna para korków.
1
Koledzy,nie wygranie Finału LM będzie naszą kompromitacją/nie napisałem porażką,gdyż to za nieadekwatne słowo do nie zobaczenia uniesionego przez Xaviego/po raz ostatni /Pucharu LM.Ponadto wygrana w Finale na 90% zapewnia Mesjaszowi kolejną ZP.
0
w wypowiedzi Enrique wiele kurtuazji...Moim zdaniem dawno nie było takiego finału LM,gdzie jest tak zdecydowany faworyt do zwycięstwa.Porażka moim zdaniem byłaby nie tylko niespodzianką ,ale i sensacją.Gra,skład - taki sam jak w finale PK i ... pozamiatane.Przy korzystnym wyniku /np.2-0/ i braku wymuszonych zmian/ kontuzje,kartki/ wprowadził bym Xaviego i Pedro/na wzniesienie Pucharu LM i pożegnanie z Barcą/ oraz pod koniec Bravo / za doskonałą postawę w LL/.
0
Info o Roberto i Munirze jako ciekawostka,nie wyobrażam sobie , aby jeden z nich zagrał w najważniejszym spotkaniu Barcy w sezonie.
1
Moim zdaniem,jeżeli jego opinię poznało nasze ofensywne trio ,to trzeba liczyć się z tym ,że Juve nie zakończy meczu finałowego w 11-tu/będą chcieli rewanżu za"ośmieszanie"/.
0
Mam szacunek dla Juve,że dotarli do Finału LM.I tak / aktualnie / dla tego klubu to wielki sukces.Pomimo,że mają niezły skład,w finale przy " normalnie" grającej Barcy- nie mają szans.Przewiduję podobny wynik jak w Finale PK.Ciekawy jestem jak zagra Pogba/ w kontekście jego ewentualnego transferu do FCB/.
0
Prawda jest taka,że brakuje nam zmiennika: Alvesa,Pique,Xaviego i Suareza.Moim zdaniem np. w tym meczu, gdyby był konkretny zmiennik /Alexis/Suarez zagrałby bardzo krótko/albo wcale/.
0
Moja refleksja po finale Pucharu Anglii;jeżeli chcemy być "dream team" na kilka lat w światowej piłce,to czy chcemy czy nie musimy skorygować swój błąd i ściągnąć z powrotem Alexisa/np, za Pedro+ kasę i ewent,jeszcze jednego zbędnego-Roberto,Adriano.Opcja z Alexisem daje nam zajebiste rozwiązania taktyczne/włącznie z cofniętym Messim jako 4 napastnikiem/.Do tego Pogba i PO.Strach się bać.Mój typ na dzisiaj ; 4-1.
2
Moje ostatnie refleksje dot.Barcy;1/Ostatni mecz LL-nie godny naszego klubu/ "przecież oni nie chcieli wygrać"-koment.mojego 11-to latka,dla którego Barca to już"wszystko";2/stroje-dla mnie Barca to jak rodzina i nawet koszulki powinny kojarzyć się dla każdego kibica/bez względu na pokolenie /z pionowymi pasami;3/Nie wyobrażam sobie potknięcia Barcy w finale PK i LM,dlatego potrzebny jest Suarez w formie/bez niej niech Enrique wystawi w podstawie Pedro/;4/transfery 2016-Pogba,i... Danilo/wiem,wiem spieprzyliśmy tego ostatniego i moim zdaniem zawodnika o takim profilu nie mamy szans pozyskać/,pytanie o ile gorszy/tańszy/będzie przyszły podstawowy PO Barcy.
4
Moim zdaniem W związku z odejściem kolejnej LEGENDY Barcy, Enrique powinien dać swój pokłon i pozwolić kapitanowi wybrać swoją "pożegnalną 11-kę" w LL/biorąc pod uwagę fakt wcześniejszego wywalczenia Mistrza Hiszpani/.Wg.mnie za naszego życia nie zobaczymy takiego reżysera gry/nie licząc Mesjasza i mojego syna/.
1
Stało się to,co miało się stać.Czekamy na zwycięstwa w PKi LL.Nie martwi mnie/jak niektórych cules/,że Messi może nie zdobyć Złotego Buta.Cieszy mnie gra i radość z zespołowej gry najlepszego piłkarza swiata .Jeszcze konsumcja 2 deserów na koniec sezonu i...? /.liczę na Pogbę,aby Barca-jako pierwsza- obroniła Puchar LM/.
0
Jestem tego samego zdania.Nie wierzę,że Mesjasz odpuścił sobie króla strzelców LL.Dzisiaj może nam zapewnić tytuł/grając "po bandzie" Simeone,
0
Jeżeli zremisujemy z A.M. - to ma to 2 pozytywne strony:1/LL rozstrzygnie się w ostatniej kolejce;2/ na C.N./.Visca el barca!
0
Kasa + 1-2 zbędnych zawodników/ np.Douglas,Roberto/.Jeżeli Pogba ma mózg,a nie siano/ Juve zmuszone zostanie do podpisania transferu poniżej swoich oczekiwań.
0
Całkowita zgoda.Jeżeli Pogbę spieprzymy/na Veratiego nie ma szans/ to będzie 2 danie dupy na dekadę Barcy naszego Zarządu/ po Danilo/.
0
Dzięki kolego .walczę o pasję syna dalej/dziś na treningu wręczam pismo Prezesowi Orlika,aby porozmawiał z"mamusiami" o konsekwencjach wychowawczych i sportowych dla swoich synów i drużyny w której meczowym hasłem jest:jeden za wszystkich-wszyscy za jednego!Ponadto poproszę ,aby porozmawiał z promamusiową p.dyr.szkoły tych chłopaków,którzy reprezentują miasto ,gminę,SP 2 wTurnieju/nie tak dawno /2014/otrzymała Statuetkę za osiągnięcia w pracy na rzecz Orlika.Jak nie wyda,idę do młodego prosportowego Burmistrza w tej żenującej "sprawie".
6
To,że Ronaldo miał łzy w oczach-szacun/prawda jest taka,że szału nie pokazał,ale gdyby każdy z Białych zagrał tak jak on w rewanżu ,Juve nie zagrałoby w finale/,prawdą jest,że powinien podziękować kibicom za doping i przeciwnikom za zwycięstwo.Piszę to przez pryzmat swojej sytuacji i mojego 11 l. syna ,który jest w "gazie" liderem "Orlika" Złocieniec,a w sobotę ma ciągnąć Turniej Ligi Bałtyckiej w Złocieńcu,a zwyrodniała matka /dogadując się z kolejną :Matką Polką" kolegi Aleksa/chce wysłać go na urodziny na godz.11!.W /Stalinowskim/Sądzie Rodzinnym jest zdecydowanie za rozwijaniem talentu piłkarskiego syna-nie puszczając go na 4 turniej /który proszę mi wierzyć,kreatywnością w grze ,kondycją i strzałem z dystansu dałby sobie radę w szkółce Barcy-w |Barcy w której w przyszłości chciałby zagrać.Też kur...a mam łzy w oczach.