0

Tak,teraz to już spokojnie może L.E. w każdym z wywiadów potwierdzać,że na temat dupków sędziujących w LL nie będzie się wypowiadał.

0

Pan Dyrektor sportowy "przespał" zimę,ile jest wart dowiemy się po letnich wzmocnieniach/obawiam się,że przy możliwościach finansowych Realu/jeżeli zawieszą wyrok/ i wzmocnieniach Bayernu,M.C.,M.U..PSG , itd. takiego komfortu jak zimą mieć nie będziemy/ a Nolito może kosztować więcej niż 18/.

0

Nie zmienia to faktu,że jest generalnie do... du...y.

0

Jak na I starcie w półfinale PK;Turan -tak;Mathieu - nie/można zaryzykować po pewnym zwycięstwie na NC/.

0

Wszystko o.k.Dla dobrej atmosfery w klubie/Zarząd -trener/ pozwolił sobie kilka razy na niepełną/ nie szczerą/ odpowiedż np.w kwestii zimowego okienka i jego zmartwienia nie ściągnięciem żadnego piłkarza celowo przed" nie " nie powiedział ; "kur..a jak...";natomiast w kwestii Nolito w tłumaczeniu na polski powinno to zabrzmieć tak;"proszę mnie nie wkur...ć ,bo i tak jestem tym bardzo wkur...ny'.

0

Myślę,że brak wartościowego zmiennika MNS /Nolito,D.Suarez/przy- już każdym ważnym spotkaniu w LL,PK i LM -może zaskutkować przemęczeniem,bądż co gorsze kontuzją naszych zawodników,Na dziś nie mamy zmiennika z przodu,który sam potrafiłby zrobić różnicę /proszę tylko nie pisać Mu..../.

0

A ja myślałem,że dupków z Gnojnej...

2

Jeżeli Real nie dostanie w letnim okienku bana,to spierd... lilśmy super transfer.Teraz powinniśmy się modlić o brak kontuzji Mesjasza,bo bez niego nie mamy jakichkolwiek szans na powtórzenie ubr. sukcesów/przy braku Nolito/. Jordi Mestre zatrudnił bym na pogadanki do żłobka.

7

...sprzedajmy Suareza,Messiego i Iniestę a w zamian ;Hazard Dybala , Pogba a będziemy młodzi...a forma przyjdzie jak Douglasowi/ nie staremu przecież/.

0

Gdyby Luis grał w Vigo, pewnie też mógłby tylko złotymi butami rzucać/ a nie je zdobywać/.Geer tu chodzi o cele i efektywność sprowadzenia Nolito -moim zdaniem jak na wzmocnienie MNS na 1-2 lata-opcja optymalna.I jeszcze jedno,większość kolegow pisze o "straconych" 18 mln.eu..proszę policzyć ile stracimy jak odpadniemy z Arsenalem albo w półfinale LM.Finał z Celtą i decydująca brama Nolito-sukcesy i historia klubu to coś więcej dla Barcy niż śmieszne 18 mln. eu.Reasumując wg. mnie -na tym transferze nie można stracić-tylko zyskać.

6

" Od Nolito za 18 mln wolę Munira za darmo."-to zdanie Challenger kosztowało mnie /bez namysłu / 1 butelkę Namysłowa.Autorze newsa-w dupie mam trendy odmłodzenia zespołu Barcy - Zimą 2016 / ,bo to niemożliwe /czytaj ; finansowo i nie mówimy tu o głupich 18 mln eu. w przypadku Barcy/,mnie -jako jej kibica interesuje powtórzenie ubr. sukcesu-ze zdobyciem ponownego /związanego z historycznym wyczynem/Pucharu LM.I do tego potrzebny nam jest Nolito/a nie -przy szacunku dla młodego piłkarza-Munir/.Jeżeli transfer Nolito jest transferem ryzykownym ekonomicznie ,sportowo, wiekowo -to jak do tego mają się ostatnie transfery Barcy np.Suareza czy Mathieu?.No coment.

0

Zgadzam sie z kolegą-Simeone/narażając się/wali bez owijania w bawełnę.Wracając do tytułu-wynikającego z fragmentu wypowiedzi L.E.-moim zdaniem;zgadzam się z trenerem ,że ten mecz nie jest decydujący,ale nie zgadzam się ,że jest ważny-wg. mnie jest bardzo ważny w kontekście walki z A.M. o tytuł Majstra LL. I jeszcze jedno- brakowało mi stwierdzenia Luisa,że nie możemy sobie pozwolić z Atletico na powtórzenie "tragicznych" pierwszych 45 min. jak w przypadku z Malagą i Bilbao,bo A.M. nie pozwoli nam na odrobienie "lekcji" z I połowy w II-ej.

0

Obstawiam mój wymarzony Finał-FC BARCELONA-CELTA VIGO.Jezeli Celta zagra to co ostatnio w PK z Atletico , to mamy zajeb...e emocje/nie wiem tylko do końca ,dla kogo będzie strzelał Nolito/.

0

Tak...tak samo mogło być z Neyem,Suarezem,czy może być z Pogbą czy Dybalą-tylko kasa kilka razy większa / i przepraszam-z pewną nieśmiałością - to Nolito -przed transferem wkręca w murawę najlepszych obrońców LL/.I zeby było wszystko transparentne-nie jestem jego agentem reklamowym.

0

Jeżeli Barca chce ściągnąć Pogbę i Dybalę,to kolego nie dla zablokowania budżetu na kilka lat,a pozyskania 2 /nie solidnych-no może poza, Hali,który może wystrzelić / a doskonałych zawodników ,którzy mają / i pewnie będą / tworzyć jako gwiazdy kolejną dekadę Barcy/Messi,Iniesta/.I na koniec fakt jeden,wg.mnie będą doskonale pasowali do stylu gry Barcelony.

0

Rozumiem,że wg. kolegi lepszy będzie Munir albo Denis?Moim zdaniem nawet w przypadku odejścia Neya i wychodzenia w podstawie, Nolito ze swoim poziomem sportowym spokojnie dałby sobie radę o wiele, lepiej niż w/w.Najbardziej martwi brak wartościowego zmiennika MNS w ponownej walce o tryplet/a 1 luty tuż,tuż/.Na lato pewnie Dybala/za 50/.

0

Latem Nolito będzie miał do powiedzenia Celcie tyle co zimą,natomiast obawiam się,że Barca może już nie chcieć z nim rozmawiać,bo Nolito najbardziej potrzebny jest nam teraz.Nie zdziwi mnie fakt,jak transfer odbędzie się nawet ostatniego dnia,gdyż moim zdaniem brak tego transferu jest niekorzystny zarówno dla Barcy jak i dla Celty/o Nolito nie wspominając/.A swoją drogą te 18 mln. przy zarobkach naszych Gwiazd to śmiech.

0

Jęczęć kolego nie potrafię,ale jak jeszcze kilka razy zobaczę/bo ślepy nie jestem/Mathieu czy Vermę na obronie/nie ważne w którym miejscu/ to fakt może się nauczę.Raz jeszcze to nie są zawodnicy na ważne mecze Barcy,przepraszam-na żadne już w tym sezonie,bo już każdy mecz jest na wagę tytułu bądż zakończenia walki o LM i PK.Czy chcemy czy nie-żelazna para ŚO-Piqe,Mache-PO; Alves ,Vidal;LO;Alba,Roberto/Adriano też niepewny/.W piłkę grałemi gdybym był kpt. zespołu to po tych:interwencjach" przekazałbym Mathieu,aby się ogarnął albo...poprosił o zmianę.

0

Ma gość rację,gdyby mieli większą skuteczność w I poł. i postawili autobus w II, nie było by już marzeń o powtórzeniu trypletu.

0

Piłkarzy/tak jak młodzież/trzeba wychowywać,tzn.realizować zapisy wynikające z kontraktu i uzupełniać działaniami wynikającymi z aktualnej sytuacji w zespole-dla dobra zespołu i zawodnika-biorąc za priorytet zawsze to pierwsze.W takim zespole jak Barca nie ma miejsca na fochy i zawodników bez charakteru.

0

Po tym meczu jeszcze bardziej widać,że;1/Verma i Mathieu latem muszą odejść/na miejscu L.E. nie wpuszczałbym ich na boisko w ważnych meczach,bo prawie każda ich interwencja blisko naszej bramki jest jej zagrożeniem ;2/ nie mamy zmiennika Bussiego; 3/potrzebny dobry zmiennik dla MNS. I ostatnia uwaga-tym razem nam się udało,ale jeżeli zagramy taką I połowę z Bayernem,to w II nie będziemy w stanie tego odrobić/coś z tym trzeba zrobić/.

4

Po tym co zobaczyłem w wykonaniu Celty w wygranym rewanżu /3-2/ na Estadio Vicente Calderón /bezNolito/ wybrałbym Vigo na Finał PK.

0

Nam wg. Zarządu- do zdobycia ponownie trypletu nie potrzeba zimowych wzmocnień...Prawdopodobnie po raz kolejny Mesjasz uratuje nam du...ę.

1

Potrzebny nam młody stoper,młody pomocnik i młody napastnik.Nasze dupki liczą pieniąd... Teraz był wymarzony czas na transfery/przy niemocy Białych/.Jeżeli Real nie dostanie bana latem możemy sie pocałować w .... ę.

0

Vermaelen, Mathieu; "strach się bać"...

0

to jest możliwe już dziś -przy sprzedaży Neya+Lukaku-jestem za.

0

Hipotetycznie-gdyby to była prawda i ojciec Neya dałby się z synem skusić/na gigantyczne pieniądze,których nigdy nie zobaczą w Barcy/,to sam byłbym za... .Za tą kasę mamy Pogbę,Dybalę,· Marquinhosa i LO/ o Nolito nie wspominając... /.

0

Valverde: najważniejszy Twój problemem ,to niejaki Leo Messi...

0

Dokładnie-myślę,że dla naszych "specjalistów " od transferów sprowadzenie w lecie LO/zmiennika Alby/ to nie tylko przyjemność, a obowiązek/Adriano i Mathieu podziękowania i pożegnanie/.

0

Moje ;TAK-dla decydentów Celty.Tylko niepoważni ludzie oddaliby go na warunkach Barcy.To nie Celta chce sprzedać Nolito,tylko Barca/najlepszy klub na świecie/ chce go kupić.Nasi goście od transferów to zwyczajne dupki.Zobaczymy /jak nie ugramy tego co w ubr./, co będą pieprzyc na usprawiedliwienie.Dla tych nie myślących ,którzy twierdzą,że mamy Ardę i Vidala-żal mi was,ze względu na waszą piłkarską niewiedzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?