aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
cz.II "Kiedy nazwałem dziennikarzy "śmieciami", zrobiłem to, bo niszczą futbol. Nie mogę sprawić, by ludzie przez tę wypowiedź nie myśleli o mnie jak o skończonym ch..u, albo że powiedziałem to tylko po to, by się wkurzyli. Nie. Powiedziałem to, bo tak jest i chciałem, by dziennikarze sobie to przemyśleli. Chcę, by ludzie widzieli zniszczenie, jakie powstają w wyniku ich działalności.
I dodał: - Ale wiecie, co? Nie zamierzam zmieniać swojej filozofii. Jeśli zaczynasz żyć według tego, co mówią inni, to przestaje być twoje życie. Wiem, że ludzie czasami mogą czuć się moim zachowaniem obrażeni, ale to nie jest moja intencja. Nie ma we mnie złośliwości. Chcę ich po prostu zmusić do refleksji ."RESPECT!
7
Dani Alves"
"Dziś wszyscy siedzą z nosem w swoich telefonach, nikt już ze sobą nie rozmawia. Są w mediach społecznościowych i tam piszą z innymi - powiedział.
- Im bardziej poznajesz współczesny świat, tym większe jest twoje rozczarowanie. Nie mogę zrozumieć, dlaczego wszyscy tak walczą dla uzyskania siły, pieniędzy, sławy. Nikt z nich nie zatrzyma się na chwilę i nie pomyśli, że sława to tak naprawdę gówno. Im więcej posiadasz kasy, tym więcej masz problemów - ocenił.
- Mnie na przykład forsa dała rzeczy, których wcześniej nie mogłem mieć. Ale czy dała mi szczęście? Całkiem przeciwnie. Stałem się sławny, ale jeśli jesteś sławny, to ludzie pokazują sobie ciebie palcem i mówią "popatrz, to ten sławny koleś". Ludzie sądzą, że moja wysoka pensja jest powodem, dla którego jestem, jaki jestem. Ale nie mają racji. Byłem szczęśliwszy kiedy mieszkałem na wsi niż teraz. Czemu? Bo nie wiedziałem, jak bardzo sprostytuowany jest świat.
- Tymczasem wciąż mamy te etykietki: słynny, normalny, bogaty, biedny... Jak dla mnie bogactwo to nie jest posiadanie dużej ilości pieniędzy, tylko to, co masz w głowie "cz.I
0
Szanuję cules za szacunek do kolegów naszego największego rywala -Realu M.Większość nie chce widzieć ich 3 - krotnego upokorzenia/dziwi przy tym fakt,że co niektórzy Biali sami chcą się kilkakrotnie biczować / przecież wystarczy kwietniowe GD na NC/.Dla mnie;Real - nie-ze względu jak wyżej ; PSG,City-przesyt spotkań z nimi w LM ;Atletico,Wolf -oba wilki waleczne,a my mamy GD ;Bayern i Pep- to mają być emocje i wisienka na torcie - w finale . Reasumując ; najlepsza byłaby - Benfica L.Moim zdaniem każdy rywal dla Realu / poza Lizboną i Wolfami/koniec udziału w LM/niestety/.
1
przewidziałem pogrom/ i 3 x Messi/,ale się na niego nie zapowiada...za" dużo luzu" i brak koncentracji Mesjasza,przekłada się na mniej "płynną " grę Barcy.W obronie kilkakrotnie niepokojąco - dramatycznie.
0
Kolego podzielam Twoje obawy/Verma.Mathieu/,każdy z nich może walnąć tzw. "babola" -dlatego obstawiam-4;1/3 Mesjasza/.
0
Dla kibica Barcy/Arsenalu/ wybór wieczornego piłkarskiego widowiska jest jasny,gorzej z innymi...i pewnie Ci "inni" wybiorą Bayern-Juve/sam chciałbym to zobaczyć,chociaż przy braku 3 kluczy z podstawy Juve nie daję im większych szans/.Jeżeli chodzi o nasze spotkanie to /"niestety"/ przy gazie Mesjasza pozostaje jedna kwestia-ile?.Emocji moim zdaniem nie będzie wiele,za to skończą się "samobójcze" pieprzenia kibiców Białych/po fantastycznym dwumeczu z mocną Romą;"dawać Barcę".Dziś liczę na pogrom drużyny Wengera.Ciekawy jestem zmiennika Pique.
0
Prośba do Redakcji,aby zapowiedzi ważnych spotkań Barcy z opisem i analizą / podobnie jak na meczyki.pl/ ukazywały się w nie w dniu meczu a 1-2 dni wcześniej
0
Stegen trochę jedzie "po bandzie"-jaki jest koń,każdy widzi"...i jeżeli tak to widzi najlepszy trener klubowy 2015 r L.E.-to Marco "morda w kubeł" i czekaj ,aż....będziesz lepszy.
0
kolego wg. mnie Barca chcąc utrzymać "złoty plaster" w następnym sezonie MUSI się wzmocnić na min. 3 pozycjach;ŚO,rez.MNS i LO.I wzmocnienie tych 3 pozycji/np.Marqu/2 w 1/ Mahrez Suarez LO Roberto/wierzę,iż pozwolą nam w miarę spokojnie myśleć o kolejnej wypowiedzi Mesjasza- dot.czego chcieliśmy i co dostaliśmy.Dla mnie czas Vermy,Mathieu,Bartry,Sandro,Dauglasa,Adriano,Munira/wypożyczenie / dobiegł końca.Jedyna zagadka to Dani/forma,współpraca z Messim,atmosfera w zespole/.A za rok Dybala,Hali...Jeżeli chcemy przygotowywać się na powolne cofnięcie Mesjasza, a jednocześnie zastąpienie go nowym "Messim " z przodu.
0
Moim zdaniem Marqu przebije swą grą Vermę i Rudego/razem wziętych/,pasuje mi do trochę jak szybki wóz opancerzony, do za mała zwrotnego czołgu jakim jest Pique/wiem ,że co niektórzy koledzy chcieli by Silvę czy Gabiego.../.Na dziś Cules ,ze względu na wszystko muszą przychodzić do nas zawodnicy na wzmocnienie konkretnych pozycji, perspektywiczni lub doświadczeni,ci którzy chcą u nas grać nie obciążając za bardzo naszego budżetu.Dlatego pewnie kupimy albo 2 gwiazdy/ i do nich zaliczam już młodego brazylijczyka/ i np. Mahreza/+ Suarez i powrót Rafi/,albo1 mega gwiazda /Pogba+Suarez/. W obu przypadkach LO -gość za 3-5 lub Roberto.
0
Jako "malkontent"/pomimo dobrej oceny jego występu/uważam,że po zakupie rezerwowego MNS wypożyczyć/z opcją pierwokupu/.Zaryzykuję,że tak jak Bartra - po sprowadzeniu Marqu z PSG-już do nas nie wróci,jest po prostu za słaby...
0
kolego, wg. mnie /będąc w połowie "zwolenników".która "widziała jak gra"/ - Marquinhos z Pique stworzy zajeb..ą parę ŚO Barcy - na parę ładnych lat...dodatkowy atut/po odejściu Daniego -gra na PO.Jeszcze "tylko " ;Suarez/Nolito/ i LO, no tak, ale co z /pewnie/ dogadanym Pogbą?
0
proszę kolegę o pokazanie kibicom Barcy,jak powinno się kibicować swojej drużynie od 1 do ostatniej minuty spotkania.Gratulacje za decyzję i możliwość /moim zdaniem/ zobaczenia hat-tricka Mesjasza.
2
FC Barcelona - Real Madryt 2 kwietnia o 20:30...osobiście chciałbym, aby Arbeloa i jego koledzy z godnością/poziom sportowy i szpaler/ pożegnali się z Majstrem i v-ce Majstrem LL/remisując,bądż minimalnie przegrywając GD po emocjonującym spotkaniu,bo jednostronne widowisko i bezradność Białych /bez emocji/już mnie znudziła.
0
cieszy konsekwencja Zarządu przy realizacji nowej wizji obiektu,oby decydenci od transferów nie spieprzyli sprawy/patrz nowy stadion Widzewa Łódż,który zafunkcjonuje w najlepszym przypadku w III lidze-w naszym przypadku wystarczy spadek na III m-ce w LL/.
0
Gość mnie coraz bardziej wkur..a.
0
kolego,moim zdaniem masz rację- Ronaldo nie ma potrzeby "pokryć",bo to nie jest już zawodnik" kreatywny", a "indywidualny egzekutor"-a takich załatwia"strefa",a nie indywidualne krycie/z Mesjaszem to inna bajka,bo on ewentualnemu "kryjącemu" założyłby 2-3 siaty na mecz i to byłby gościa koniec/.
0
Moim zdaniem kolego, wszystko zależy od tego kogo pozyskamy na ŚO-najlepiej młodego brazylijczyka z PSG/który może grać również na PO/,ale masz rację -nawet jeżeli będzie to Mangala,to na PO mamy Vidala i Roberto.
1
kolega ma rację.wystarczy Manita/przed rewanżem z Arsenalem należy się oszczędzać/.
0
Nie pozostaje nam nic innego , jak życzyć zawodnikowi Getafe /Realu/,aby-dla podniesienia poziomu widowiska-wykorzystali słabe strony Barcy.Jak tego nie zrobią.będzie kolejne MPV Mesjasza/a to dobrze im nie wróży/.
1
kolego ,gdyby Barca straciła 2/a nie 3/podstawowych obrońców np.Pique i Albę ,to skończylibyśmy na 1/4 LM i pomimo wiary w Mesjasza ,nawet on by w tej sytuacji nie pomógł.Natomiast co do wypowiedzi Mullera-w czym Barca jest lepsza od Bayernu-to zacząłbym od posiadania dodatkowej złotej plakietki-zdobywcy pucharu LM na koszulkach...
0
W przeciwieństwie do kilku kolegów-całkowicie zgadzam się z niskimi ocenami naszych zawodników za mecz z Eibarem.Powiem więcej .kilku jeszcze obniżyłbym oceny/np.Albie,który nie raz i nie dwa biegał jak dzieciak w piaskownicy za balonem przy zmiennym wietrze,nie czując gry, rażąc niedokładnością czy Suarezowi,który o wiele więcej piłek spiep...ł niż zagrał dobrze/.Do kolegów zadowolonych z poziomu naszej gry powiem,że poza geniuszem Mesjasza i ambicją Munira wiele więcej dobrego nie widziałem i śmiem twierdzić,że z taką grą byłby problem nawet z Realem/ w aktualnej "formie/.
0
Hali ma jeszcze /moim zdaniem/rok -góra 2 do włączenia go do kadry I zespołu.
0
Koledzy litości...mówimy o wzmocnieniach Barcy,a nie/przy całym szacunku/ Legii W-wa wzmacniającej się w walce o LM.Moje typy;1/sprzedaż;Douglas,Verma,Mathieu,Adriano,Munir,Sandro/wg. mnie najlepszy moment na sprzedaż ,aby za nich otrzymać optymalną kasę/;2/kupno;Marquinhos.Mahrez,Nolito.I to są wzmocnienia,a nie liczenie na kolejny cud w wykonaniu Mesjasza bądż Iniesty w ostatniej minucie meczu.Jest "wersja" tańsza z Suarezem ,ale i droższa z Pogbą.W kwestii Alvesa-jeżeli do końca sezonu będzie prawą stroną "orał" i wykładał "patelnie" nie sprzedał bym gościa.
0
Najważniejsze 3 pkt.-ze stylem gorzej. Plusy: 1/zaskakująco dobra gra Munira/choć chłopak nawet z taką grą nie przekonuje mnie do bycia rezerwowym MNS/;2/kilka niezłych wejść Ardy.Niestety /pomimo wyniku/więcej minusów;1/obrona-I poł. masakra - środek,II poł masakracja-boki;2/pomoc za mało "pomaga" zarówno z "tyłu" jak i z "przodu"-jest a jakoby jej nie było;3/Suarez-dramat cd. Ponadto widoczny brak szybkiego dokładnego długiego rozegrania z obrony do ataku/jak można to zrobić pokazał...Bravo.Z taką grą mieli byśmy / moim zdaniem/problem w rewanżu z Arsenalem.Dziwi też postawa L.E. w kwestii czasu wprowadzenia zmian .Reasumując spotkanie-/nie chciałbym tego pisać za często do końca LL i LM/ -wynik i styl po -raz kolejny uratował - Mesjasz.
0
Abstrahując /proszę Redakcję bez bana za użyty wyraz z niecenzuralnym słowem/od wypowiedzi zawodnika Atletico,faktem jest widoczna/w większości spotkań/ presja na sędziach w przypadku faulu na Mesjaszu.Zdarza się ,że sędziowie nie odgwizdują ewidentnego ostrego wejścia,jak Mesjasz "na czworakach" biegnie dalej,ale wystarczy jego zatrzymanie i,czy spokojne spojrzenie w stronę głównego i jest gwizdek.,,Moim zdaniem Mesjasz nie musi "nurkować" czy "machać" rękoma przed prowadzącymi spotkanie,przez te lata swoim geniuszem i grą wyrobił sobie wielki szacunek i uznanie wśród"normalnych" sędziów nie tylko w LL . którzy wiedzą,że Leo nie należy do graczy ,którzy symulują.
0
Mesjasz w gazie,o wynik nie trzeba się martwić,ale...dla pewności w I poł. Bussi,po przerwie/przy 2 bramkowej przewadze/2-3 zmiany w tym S.R.Raz jeszcze-ciekawy jestem na kogo postawili w Barcy walce o pichini z Cr7 -moim zdaniem jeżeli dzisiaj Messi strzeli kolejne 2-3 bramki/przy kontynuacji nieskutecznej gry Grubego/ to on ma większe szanse dopaść Crisa.
1
kolego nadal twierdzę,że to nie Real,a Atletico będzie dla nas większym problemem w dwumeczu w LM /w LL myślę,że Simeone już nie odpuści v-ce Majstra/.
0
Przepraszam Redakcję serwisu za ;"utrudnianie funkcjonowania serwisu - fcbarca.com- w związku ze swoimi komentarzami "/w tym wyborze nie Suareza a Messiego zawodnikiem meczu z Celtą/-jeszcze raz przepraszam.Wracając do aktualnych wydarzeń-Barca Majstra już zdobyła/ciekawe czy Biali ustawią szpaler po GD/,nadal jest w gazie i w przypadku spotkania z Eibarem /o wynik jestem spokojny/ to zastanawia mnie jaki wariant wybierze zespół /Messi/ w kwestii walki o najlepszego strzelca LL;czy wybór padnie na Suareza/który niestety zwalnia/ ,czy na Mesjasza/który coraz bardziej przyspiesza/ .bądż 3 wariant strzela całe MSN/ i mają piczini w du..e/.A wg. kolegów ?
0