aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O tym kolego wie nawet owczarek mojego syna - Messi.Zadanie na dzisiaj-zdominować rywala nie dając mu wyjść z połowy i strzelić jak największą ilość bramek/aby nie miał dylematu Enrique- co zrobić- przy 0-1 w ostatnim kwadransie spotkania/.
0
Przepraszam kolego-w dupie mam autobus marki Levente- z takim wehikułem Barca nie powinna mieć żadnych problemów/kwestia wturlanych bramek i powiększenia dorobku Mesjasza/.
0
II Turniej Piłkarski Orlików POLSKIE LNG CUP 2014-25. Czaplinek -09.2014-bierze w nim udział 8 zespłów /w tym Orlik Złocieniec/.Kto chce zobaczyć przyszłego polskiego Xaviego /10.5 l./ zapraszam/nazwiska nie podaję,bo ślepy go zobaczy/.
0
Moim zdaniem mecz z Apoelem nie był najlepszym przykładem profesjonalizmu Enrique.Młodych/gorszych/wpuszcza się przy dobrym wyniku/2-3;0/,a nie ze względu na klasę przeciwnika / tym bardziej w I spotkaniu LM/.O tym wiedzą już u nas na poziomie młodzików w Orlikach.Gdyby nie Ter Stegen była by dupa/1;1/.
0
Kolego Piotrze,prędzej mój syn Aleks /10,5l./ z Orlika Złocieniec zagra w Barcelonie niż Roberto zostanie przyszłym Xavim.I wiem co mówię.Roberto nie jest typem kreatywnego walczaka/ o technice nie wspominając/ i moim zdaniem nie pasuje do stylu gry Barcelony
0
Ocena ogólna jest - po sezonie -ok.,ale cząstkowa-na bieżąco-z takim zespołem /na poziomie Legii/Barca powinna spokojnie sobie poradzić/ nie pokazując ; braku pomysłu na grę,szybkości / najszybszy w zespole Pique/,skuteczności ,celności podań/!/.Kolego Luis dał ciała -mogło być 1-1,a to już była by kompromitacja na CN.
0
Bez pierdo..nia - kompromitujący wynik i gra na CN .Enrique - masakra-zmiana Roberto w 79 min.?!/nadawał się do zmiany max. po 30/.Gnojony Pique uratował 3 pkt.Ktoś porównał niedawno Barcę i trenera do cyklu Guardioli-proszę o min.realizmu.
0
Na razie Enriqe i Barca dają dupy.Bramka Pique ...
0
Kolego.przy takich europejskich "gigantach" inny wynik jest porażką.Inna sprawa przy 1;0 w spotkaniu z Bayernem ,Chelsea czy Atletico.
0
Cules ,jeżeli z Apoelem zastanawiecie się nad korzystnym wynikiem na CN,to co będziecie "mówić" jak przyjedzie Chelsea czy Bayern ?Real gra w LL dno i odprawił Basel 5;1 .Manita + dobra szybka gra Barcy z wykorzystaniem w II połowie młodych.
0
O przydatności Mathieu do Barcy będziemy mogli powiedzieć po I rundzie LL i LM.Moim zdaniem dobry zakup na rezerwowego/np.Benatii czy Pique/za max.10M,na podstawę -zły zakup/wolę Bartrę/.
0
Ok. - tylko za Bravo - Ter Stegen. za Montoya-Alves.
0
Według mnie to ciekawe zjawisko w Barcelonie -przy najsłabszej formacji-"zero z tyłu",a przy najlepszej"mało bramek".
0
I dlatego kupiliśmy do ataku Suareza/sprzedając Alexisa i Cesca/ i 2 stare szklanki do obrony.
0
Messi ma tylko jedną wersję-najlepszego piłkarza świata.
0
Po h.. wybrał taką dużą gablotę,niech zacznie od Audi 3 .
0
Nic nie przebije określenia;"Styl Barcy pasuje mu jak ulał"-w życiu nie pomyślał bym,że z aktualnego składu chodzi o Mathieu.
0
Jeszcze trudniejsze zadanie w sobotę czeka przyszłego widzewiaka mojego syna Aleksa z Orlika Złocieniec- zagra na nowej pozycji /z ŚO na PD/- niczym Mache.I bardziej obawiam się o Barcy "0" z tyłu niż jego" wejścia smoka".
0
O tym czy zagra Suarez od 1 min. zadecyduje trener.Wg mnie jeżeli będzie w dobrej dyspozycji Enrique nie będzie miał wyjścia.Bardziej obawiam się o nowe / stare/ szklanki z tyłu.
0
Prawda jest taka-jeżeli tym składem/niestety z 2 pozyskanymi starymi szklankami-chciał ma/nie zdobędzie min. majstra-skończy jak Martino.Wg.mnie mistrz Hiszpanii i 1/2 LM,lub v-ce mistrz Hiszpanii ,Puchar Króla i 1/2 LM-to min.po braku trofeów z ub. sezonu.
0
lepiej nie wku..aj.nasi fachowcy tego nie przewidzieli,że kupują za "tylko" 30 M - 2 stare szklanki/Benatia,Mangala się śmieją/.
0
Benatia/Mathieu/ i Cuadrado to po części moim zdaniem też jego zasługa,bo gdyby się uparł to te przepłacone 10 M znalazło by się na właściwym koncie z korzyścią dla jakości sportowej Barcy.
1
Dobra,pogadali gimnazjaliści -to do łóżek,paciorek i dobrze się wyspać przed kolejnym dniem w Gimbazie.A na dobranoc-takiemu Benatii- to Mathieu czy Verma może piłki na treningu podawać/Bayern o takich"doświadczonych " i "dobrych " obrońcach nie rozmawia-o transferach nie wspominając/.Zubi dał dupy i koniec tematu.
3
Tak,jak Mathieu czy Verma.
0
kolego ,proszę zapamiętać to do końca swojego życia / i kariery piłkarskiej Iniesty/ -bez tego zawodnika Barca traci wiele ze swej sportowej jakości w II lini /tak jak bez Mesjasza w ofensywie/.
0
Ciekawie zapowiadają się derby Madrytu-Real ma o co grać- w przypadku przegranej/w wygranej Barcy na NC/- po 3 kolejkach w połowie jesieni ; -6.
1
Ten pan z obrazka / Mangala Cuadrado/-to przykłady nieudacznictwa Zubiego w pozyskaniu zawodników ze światowego topu i /co najgorsze/ mających bardzo istotne znaczenie dla sportowej jakości zespołu w walce o najważniejsze trofea.Dla mnie zakup Benati czy Cuadrado był by o wiele większym wzmocnieniem sportowym Barcy niż naszych 2 nowych stoperów.Wierzę też,że tłumaczenia w newsie zaniechania zakupów są wytworem fantazji prasy,bo w przeciwnym razie ;wiaderko.grabki i łopatka...
0
Kolego- hierarchia jest,była i będzie i się z tego cieszę w przypadku Barcy-bo zanim Ney nauczy się tego, co potrafi Messi/w tym strzelania wolnych/to Mesjasz dawno zostanie uznany najlepszym piłkarzem w historii kopanej.
2
Ocena transferów-bramka-6;obrona-3;pomoc-4;atak-4.Ogólna ocena-3+/za spier..lenie Cuadrado i Benati.Żal Alexisa i Cesca.Krótka ława wartościowych zmienników / i nie pisać mi o młodzieży ,bo oni może będą dobrzy na Elche, ale nie na Atletico czy Chelsea/.
0
Nigdy chłopcy w życiu nie dramatyzowałem-przepraszam-raz- jak podczas ostrego strzelania z T-55 w fatalnych warunkach odmówiłem wykonania zadania/gdyby nie to pierwszym pociskiem rozpiżdzili byśmy wieżę kontrolną z przedstawicielami z Dywizji.Cieszy dyskusja -kolejno komentejta-za tych wszystkich wolał bym Benatię ,Cuadrado i Reusa;korbel-Atletico / pomimo Simeone/zdechnie w tym sezonie-chyba,że uratuje ich nowy zaciąg;Dzialsss-Bayern na finiszu LM będzie o wiele świeższy niż my,ma o wiele lepsze rezerwy.Pozdrawiam cules!