aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benatia-26 M -Bayern M i Pique miałby konkretnego partnera-Bartra na rezerwie i ok.!
0
Z osłabionym PSG Barca dostała w dupę i nie ważne kto jej dał -mówienie,że Barca grała dobrze jest nieporozumieniem.
0
Niech wezmą Mathieu za klauzulę odejścia / 20 czy 30 M?/ i niech się odpier...lą.
0
Czerwony -to wynik spotkania-przy takim ofensywnym ustawieniu Rayo-powinna być spokojnie - Manita.
0
Król jest jeden i na pewno nie jest to Ronaldo,Ekipa Guardioli się rozsypała/zespół Enrique to już inna bajka/ pozostał Mesjasz,który czy ktoś z "białych " chce czy nie- będzie najlepszym piłkarzem w historii kopanej.Oczywiście,że Leo ma inną pozycje i zadania na boisku niż wcześniej,szkoda,że wynika to głównie ze słabości defensywy i co za tym idzie mniejszego wsparcia przez zawodników II linii,a nie "przestawienia" zespołu przez Enrique.
0
Wierzyłem,że po porażce z PSG,Barca potrafi odbudować się w Rayo/liczyłem na radosny spektakl i dużo bramek.Dobrze,że Enrique i zawodnicy "odpoczną" od LL 2 tygodnie,bo gdyby aktualnie nasz zespół miał zagrać z Atletico,to strach się bać.
0
Szykuje się kolejny wysoki wynik.Nie zamaże on jednak dla mnie obrazu bezradności Enrique i zespołu w Paryżu
0
Spotkanie z PSG pokazało jak ważnym transferem był klasowy PO/Cuadrado/ i ŚO /Benatia/-obecność obu graczy w ekipie Barcy w tym spotkaniu wg. mnie nie pozostawiła by/co do korzystnego wyniku/żadnych złudzeń,a tak mamy-z w miarę topowym zespołem- problem.
0
Mina Enrique- godna jego wypowiedzi-totalne pierd....ie.PSG z taką grą i ekipą - max.ćwierćfinał LM.My -z taką grą- również.
1
Aspiracje- to jedna strona medalu.a możliwości zespołu-to ta druga. Nie zawsze idą razem w parze...
0
No cóż ,nie pozostaje mi nic innego jak usiąść we wtorkowy wieczór przed ekranem i zobaczyć w akcji naszego "doświadczonego" i "silnego" Mathieu/raz jeszcze;wg.mnie najgorszy transfer do defensywy Barcy ostatnich lat/.Jeżeli chodzi o dawne czasy i o szkołę to ten gość w mojej drużynie by nie zagrał.Jako argument z tamtych lat;"za dużo dajesz dupy i jesteś za mułowaty".
0
Uważam,że jak na 31 l. obrońcę za 20M/nie zł /nie tylko nie gra na poziomie takiej drużyny jak FC BARCELONA ,ale jest mało zwrotny i w sytuacjach szybkich prostopadłych piłek,większego naporu przeciwnika gubi się jak niedoświadczony stoper Orlika.Powtarzam- cud,że przy takim grajku mamy "0" z tyłu/niestety przewiduję,że cuda nie trwają wiecznie/.I ani magiczny styl ofensywnej gry Barcy, ani słowo skoncentrowanie w żaden sposób mi do Mathieu nie pasuje.Na PSG zdecydowanie Bartra.
0
Śmiać mi się chce jak nasz "transfer roku" chce zagrać skoncentrowany na obronie.Na jego miejscu obecny byłbym co tydzień na mszy z solidną kasą na tacę,że do tej pory z takim drewnem jest "zero" z tyłu.To cud-takich akcji jak z Grenadą z 7 min.Mathieu ma już od zaj..nia-strach się bać o jego farta z konkretnymi ekipami.
0
Moim zdaniem po sezonie ściągnąć do I składu/ za Roberto/.
0
Hipotetycznie- gdyby odszedł Pique.Enrique może się pakować-kur..a to kto będzie grał na stoperze z topem Europy- nieogarnięty Mathieu?!
0
Zubi przestań pieprzyć -daliśmy dupy i tyle.Wyciągnąć wnioski z tej wpadki i zacząć grać jak Barcelona,a nie jak zagubieni we mgle piłkarze Grenady.
0
Za samo to stwierdzenie nie wszedł by u mnie na trawę przez miesiąc,aby ją gryzł,żeby wygrać,a nie zremisować.
0
Skład podałem jako mój typ.Moim zdaniem trzeba wreszcie sprawdzić nowego PO - bo przecież nie wejdzie na GD.Liczę na przebudzenie Bussiego.Będąc Enrique kazał bym w I połowie "iść na maxa" Bussiemu , a w II zmiana i to samo w wykonaniu Mache.Zajechać ich wymieniając dodatkowo Munira na Pedro.
1
Ter Stegen-Douglas,Pique,Bartra,Alba- Rakitic Busquets Iniesta - Munir Messi Neymar .
1
W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego... kolego konieczna wizyta u okulisty.
4
Enrique chce nam "powiedzieć" wystawiając w I składzie Mathieu,że czarne to białe,z białe to.....Transfery rezerwowych/Mathieu i Verma/to danie dupy zarządu,Nam był potrzebny Benatia,a nie goście,którzy albo są kontuzjowani ,albo popełniają w meczu 2-3 błędy na poziomie Orlika.Na dziś środek obrony to -Pique i Bartra,
0
Fajny chłopak , ale nie jako rozgrywający Barcy -tego nie mogę sobie wyobrazić.Przy sprzedaży za 20 mln. Zubi powinien dać dobrze na tacę.
0
Koledzy - spokojnie -Messi to Messi-na pewno z rywalizacji o największą ilość strzelonych bramek nie zrezygnuje.
0
Stawiam każde pieniądze ,że gdyby odbył się konkurs strzelecki z każdego metra kwadratowego wygrał by go Mesjasz.Porównywanie go do Ronaldo jest czymś normalnym w świecie komercji w normalnym piłkarskim świecie jest Messi i długo,długo nic.
1
Miał być Cuardrado...
1
Szkoda,że musi się tak często cofać zabezpieczając" rajdy" Daniego.Mesjasz miał by wsparcie z przodu i nie musiał się tak cofać.Busii powinien zapierd...ć bardziej na naszej połowie ,a nie chodzić jak czapla po zaoranym polu.
0
Kolego to,że dotychczas mamy "0" z tyłu - to bardziej zasługa "szybkich i dobrze wyszkolonych technicznie" przeciwników niż naszych obrońców / z Mathieu i Danim na czele/.
0
Dlatego brakuje mi Cuadrado zapierdal...go po prawej stronie i wykładającego "patelnie" do Mesjasza i Benatii ,przy którym Rakitić nie musiałby się tak cofać/asekurując obronę/grając wyżej.
0
Moim zdaniem I połowa/poza pojedyńczymi epizodami z Neyem,Messim i Rakiticiem/ przypominała mi mecze na stadionie Lecha.II połowa lepsza,ale bez szału-np.mamy nadal "0" z tyłu - tylko pytanie -czy to zasługa naszej znakomitej defensywy czy słabszych napastników drużyny przeciwnej ?Obawiam się meczu z konkretnym przeciwnikiem z topu mających szybkich ,dobrych technicznie zawodników-wówczas dokonamy oceny wzmocnień obrony/jeżeli w takim meczu te"wzmocnienia" wystąpią/.Powtarzam po raz wtóry; Zubi dał dupy z Benatią i Cuadrado-na tym etapie rozgrywek widoczna byłaby inna jakość.Moje podsumowanie wczorajszego spotkania-wynik lepszy niż gra.Najlepszy Mesjasz/niepotrzebnie tylko chciał zaj...ć na "siłę" okno/.
0
Barca ma zdobyć kolejne 3 pkt. - dlatego w I składzie ma być np. Ter Stegen czy Pique.W II przy 2,3-0 Enriqe może się bawić w rotacje,teraz trzeba być bezwzglęnym w zdobywaniu kompletu punktów i powiększaniu przewagi nad gł.rywalami do tytułu.