0

Gdybym był tym dupkiem Zubim-za pieniądze na Suareza : 1/Hummels;2/Cuardado+ Koke/Pogba/Vidal/-za sprzedaż-Alves,Song,Tello,Cuenca,Affelay,Bojan,Santos,Roberto.

0

Odejście ALEXISA=DEBILIZM ZARZĄDU!

0

jak wcześniej wspomniałem ; Cuadrado-witaj!- Alves-żegnaj i powodzenia w PSG!.

1

Za Wampira o wiele lepszym transferem byłby wykup Koke.

0

Nawet dla znafcy : Pedro na obronie to marketingowo-transferowa gra Enrique .D.Alves / z całym szacunkiem- za wszystko / -sprzedaż-Cuadrado-zakup.

0

Zaczynam się coraz bardziej martwić o to,że albo Enrique ,albo Zarząd/ nie istotne kto / przerasta wielkość i złożoność rewolucji kadrowej w Barcelonie/jakże chciał bym się mylić/.Jedyne logiczne usprawiedliwienie to ściema i ukrywanie prawdziwych celów transferowych/ do i z klubu /.A propos zdjęcia: dobrze,że Alexis nie grzebie sobie w dupie.Jak nie stać nas na Alexisa/zajebisty walczak / to dać sobie spokój z Wampirem.

0

Niechaj moim comentem tego newsa będzie wypowiedż innego cules przy okazji innej rewelacji / bodajże Pedro na PO/ ; "Jebnołem...".Nie tak dawno za drogi był Mathieu.

0

No to trzeba by odpowiedzieć,że Alexis przejdzie w ramach rozliczenia,ale w przypadku przejęcia przez Barcę 51% The Times.

0

Nasz Zarząd jest kupą kompletnych frajerów...

1

Transfer wyłącznie marketingowy / mamy zupełnie inne potrzeby/.

0

ooooootóż to - kolego cules-mnie nie tylko irytuje,ale / ze względu na - "więcej niż klub "/ - poprostu - wkurwia!.

0

Sensu nie ma .Powiem więcej zakrawa to na debilizm naszego Zarządu.Jaki "normalny" cules zamiast transferu Mangali + Cuardado wziął by Suareza / oddając dodatkowo Alexisa ?!

1

Ter Stegen - Cuadrado,Mangala,Pique,Alba-Bussi,Rakitić,Iniesta-Messi,Ney,Alexis - i z tego składu Barcy na nowy sezon byłbym najbardziej zadowolony /Mangala,Cuadrado>>>>>>>>Suarez/.

0

Wiadomo,że będzie nr,1 - pod tym warunikiem odszedł z B.M.

0

A co mają powiedzieć faceci - piję 3 browar po tym zajebis..m transferze Luiza...

2

Kolegom ,którzy są za Pedro na PO - przypomnę,że dyskutujemy cały czas o wzmocnieniach FC Barcelona,aby zapewnić walkę o kolejny ,nowy cykl w Europie. Nie mówimy o wzmocnieniach dla Widzewa w walce / po spadku / o expl.Proszę wybaczyć - walczymy o Suareza -za 80- 90 mln./mając Alexisa/, a nie stać nas na stopera,a zamiast Cuardado na PO Pedro no kur..a masakra!!!!Kolejna propozycja dla Enrique-Bussi na stopera - Mache na DM i kolejne 40 mln. do przodu!

0

To są Realne / szybkie/ i konkretne transfery.

0

W moich piłkarskich czasach każdy młody chłopak chciał by być Messim za pokój z wyżywieniem - do końca życia droga młodzieży - w czasach kiedy najgorszy piłkarz u mnie w III klasie robił 50 klepek a najlepsi po 200/ ale w tamtych czasach żyliśmy własną pasją ,a nie byliśmy ogłupiani przez wizję i mamusie/.

1

CUADRADO - bezwzględny zakup; ALVES - bezwzględna sprzedaż.Prezes albo ukrywa super transfer stopera , albo ... jest idiotą.

0

Super klasowy obrońca- do Legii Warszawa.

0

Za 40 mln -gotowy do gry - obok Pique- Mangala- Marquinhos-von.

0

Czyli z Mangalą jeszcze nic nie wiadomo / wcześniejsza rezygnacja to ściema/.

0

Alexis zostaje.

3

W Realu w transferach - krótka piłka - a u nas tiki - taka.

0

„Są pieniądze na transfery tych, których nam brakuje: obrońców i jakiegoś napastnika”, przyznał Bartomeu,a powinien powiedzieć-„Są pieniądze na transfery tych, których nam brakuje:napastnika i jakiś obrońców .Kombinują -jak konie pod górkę!

0

Litości Boskiej kolego-to tak jakbyś porównał Q 5 ze Skodą Duster.

0

Jeżeli to prawda,to dla mnie J.E. stracił / już i tak nadwątlony
/ kredyt zaufania.Suarez 90 mln/wartość-Mangala+ Cuardado/,Pedro na obronie ,a partnerem Pique- Mathieu. W Realnym świecie wypierdolo..y został by już w tym momencie/ za debilną koncepcję / - na zbity pysk.

1

Zbędny transfer psychola - za te pieniądze - Mangala i Cuadrado.

0

Najlepsze info dnia - Barcelona nie zatrudnia Mathieu !!!

1

Oby nas nie "wzmocnił".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?