aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczuwam powrót Mesjasza i udowodnienie całemu światu ,że w wieku 26 lat zostanie najlepszym piłkarzem w historii futbolu.
0
Niestety szału nie ma,ale zastanawiające dlaczego nasi specjaliści nie ugryżli przy transferze Cesca opcję z wymianą i dopłatą / np. Lukaku + 15 /
0
Koke/ŚP/ Pedro/SN/, Juanfran/ LO/ i Javi Martínez/DP/-te 4 zmiany w składzie/przy reaktywacji pozostałych zawodników/ mogą dać Hiszpanii 2 życie i po rozniesieniu Chile wprowadzić lekki niepokój u gospodarzy mistrzostw/Hiszpania jest drużyną turniejową rozkręcającą się z meczu na mecz/.II wariant to taki , jak Boski wymieni 1 zawodnika -licząc na zmartwychwstanie wszystkich pozostałych - amen.
0
Danilo,Mangala,Koke,Lukau/dużo kasy na transfery/; Danilo,Mangala,Lukaku/mniej kasy/ Danilo/Cuadrado/ ,Mangala/niezbędne minimum/.
0
Lukaku.
0
Moim zdaniem jeżeli już Enrique chce Cuadrado /moim typem był typowy PO brazylijczyk Danilo za 10-12mln. Tello i zaoszczędzony Bravo/,to i tak pozostaje mu wyprawa do Porto,przy tak ofensywnej defensywie/oba skrzydła/ - partner Pique musi być z topu/silny,szybki, młody z doświadczeniem/.Wówczas I skład:Stegen-Cuadrado,Mangala,Pique,Alba-Bussi,Rakitić,Iniesta-Ney,Messi,Alexis.
0
Luis wygląda na faceta z jajami,ale cierpliwego-ja przyznam sie - na jego miejscu/ biorąc pod uwagę kadrowy burdel w drużynie i czas jego remontu / nie prosił bym Zubiego tylko żądał natychmiastowego załatwienia spieprzonego dotychczas tematu transferów do/ ŚO ,PO/ i z klubu/do listy ,którą podał-Alves, Song,Tello,Santos/.Mało tego podałbym mu nazwiska 2 panów z FC Porto ,którzy powinni być załatwieni przed MŚ i nie byłoby tego chaosu i wypisywanych głupot.Teraz nie wiadomo czy cieszyć się z dobrej gry ewentualnych nabytków czy płakać / kasa/.
0
Na t.m. cena Alvesa - 18mln .,Markosa-25 mln.,Luisa-26mln. PSG Za Davida dali 50, za młodego brazylijczyka chcą 40,a Alvesa wyceniają na 10/jeszcze trochę poczekamy to Alexisa zaproponują na wymianę z Alvesem w pakiecie/.Gdyby miał przyjść Piszczek to wolał bym ,aby Alves dograł ten rok u nas.
1
Niech je sobie w dupę wsadzą.Transfer tego młodego stopera wg. mnie max.: Alves /20mln./ + 15 mln. = 30mln./prawie jak za Fabsa ....w Imię Ojca i,,,,
0
I dlatego Bayern Guardioli też przegrał LM ,bo za szybko zdobył Majstra Niemiec,a Barca zajęła 2 miejsce W LL przed Białymi.
0
Casillas,fakt dał dupy,ale taki mecz może zdarzyć się każdemu,kluczem do metamorfozy jest dla mnie Koke który wniesie świeżość i agresywność.Mój skład z Chile: - Casillas - Juanfran, Ramos, Piuqe, Alba -Martinez, Koke, Fabs-- Iniesta ,Costa,Pedro
0
Jeżeli dojdzie do spotkania Brazylia - Hiszpania,moim zdaniem gospodarze zakończą turniej/ jeden warunek - za X.Alonso - Koke /.Ten mecz napędzi Hiszpanów do finału.
0
Tak utytułowany zawodnik,w takim wieku ,o takim potencjale powinien kosztować min.50 mln. euro. Blamaż Barcy.
0
Każda cena od 15 mln. jest korzystna-poniżej zaczną nas traktować jak luksusową prostytutkę , którą można wyruch ..ć za pół darmo.
0
Xavi - to nasza legenda i dlatego od niego wymagam więcej ,niż od każdego innego zawodnika Barcy.Jeżeli będzie chciał zostać na kolejny sezon,aby wzmocnić potencjał Barcy/ a odzwierciedleniem tego będzie jego dobra gra w MŚ/ wówczas nie będę miał żadnych wątpliwości.
1
Nie kcem,ale muszem - w dupie mam te statystyki - w przypadku nie ściągniecia "9-ki" /Lukaku/ zostają obydwaj- inaczej / dla normalnych/ Pedro - aut.
0
Bramka,pomoc i atak może zostać/ chyba ,że Xavi będzie chciał sam odejść to wówczas transfer Koke /Pogba i Vidal poza możliwościami naszych działaczy/. Najważniejsze transfery Zibi przed Tobą -ŚO i PO.
0
Po 1 - Gość z tzw. "grupy nietykalnych"; Po 2 - min.50 mln./ za 30 to Pedro/wymiana za Luaku/.
0
Powiem przewrotnie,aktualnie przy kadrowej rewolucji Barcy , jeżeli chodzi o pieniądze- nie ma co oszczędzać- tylko wydawać/rozsądnie/ na maxa / myśląc poważnie o kolejnym cyklu/,z mądrym włączeniem transferów z klubu .Szlag mnie trafia jak zabierają się do najważniejszych transferów / po Ter Stegenie/ na pozycjach/ PO i ŚO/ przez które przepieprzyliśmy LL i LM.My powinniśmy kupować graczy na dekadę , a nie na 1-2 -wu letnie odbicie od dna.I powiem więcej to jest konkretna oszczędność Stoiczkow.Moja lansowana propzycja transferów na ten sezon: Ter Stegen ,Danilo,Mangala,Pogba,Lukau,powracają Rafi i Deu. + młodzież;sprzedaż-Cesc,Dani,Song,Afellay,Tello,Cuenca,Santos.Bojan.W przyszłym sezonie za Xaviego np.Vidal i mamy skład na dekadę - teraz policz. ile by ta hegemonia II cyklu kosztowała?/ nie zapomnij o wpływach ze zdobytych pucharów/.
0
Krajana wywołany do tablicy odpowiem tak: mi wystarczyło oglądnąć kilka meczy pucharowych i kilka ligowych FC Porto i to jak dla mnie / grałem kilkanaście lat w piłkę /full.Powtarzam Mangala i Danilo to wymarzona / ŚO i PO / dla Barcy /ze względu na wiek/ przy już niezłym doświadczeniu/ ,potencjał,warunki fizyczne,kreatywność,waleczność.To są reprezentanci Francji i Brazylii , którzy śmiem twierdzić będą brylować na swoich pozycjach przez długie,długie lata.I Ty Krajan pytasz dlaczego - żadna wg. mnie propozycja transferu Barcy nie była by lepsza od ściągnięcia tej 2-ki w tym oknie transferowym./ łącznie z Reusem czy Koke /.Powiem więcej ta para powinna być priorytetem transferowym tego okna.Jedyny problem to kasa,ale Bartomeu zapewnia że;" nasz klub jest silny ekonomicznie..." poza tym -jeżeli mają na niepotrzebne gwiazdy z przodu ,to do cholery niech sprowadzą 2 młode wschodzące gwiazdy z tyłu/bardziej niezbędne i potrzebne od wczoraj /- na barceloński nowy cykl / a nie na tzw. zapchaj dziurę i problem wróci jak bumerang za 2-3 lata,gdzie wydamy na taką pare 100 mln/.
0
Mazi poleciałeś po bandzie totalnie ,jeszcze aktualnie Rafi może mu worek treningowt ze sprzętem nosić / przynajmniej rok/.
0
Moim zdaniem:`1/Mathieu-niech powalczą o niego Zenity i Galatasaraye;2/Marquinho-zmiennik sprowadzonego światowego topu /Mangala-sponsor chińczyk i mają nazwę jednego ze sprzętów w kuchni na 10 lat/.3/Cuadrado-lepszy od Piszczka,ale chowa się przy koledze Alvesa/ Danilo/,właśnie co robi Alves w tej sprawie!/15mln.+ Tello/. 4/ Co do Koke,napewno wolał bym Pogbę bądż Vidala5/Reus dla mnie = Alexis,którego pewnie wartość po mistrzostwach wzrośnie-nam potrzebny Lukaku.
3
Myśle,że jest to zabezpieczenie Zubiego na wypadek "awarii" Ter Stegena.Pogrywać może 2-óch : Puchar Króla i nie wymagający przeciwnicy w LM- Brawo ; LL i konkretni przeciwnicy w LM -Ter Stegen. Jedyna uwaga to za duża cena/być może Santos ją zminimalizuje/ w stosunku do wieku bramkarza/.No tak,ale z kolei wg. mnie za Ter Stegena wydaliśmy niewiele.Reasumując- problem z bramką /Ter Stegen , Bravo , młody Masi/ mamy z głowy na min.10 lat.I tak moim zdaniem powinna wyglądać strategia transferowa Barcy/czas na Mangalę i Danilo i 8-10 lat spokoju z ŚO /+Bartra i Markos/ i PO/ + Montoya/.I tutaj trzeba będzie wydać Kasę / ale za taki poziom sportowy-przy wieku zawodników trzeba liczyć się z takim wydatkiem/ zresztą gorsi ,a starsi nie są o wiele tansi.Zakup Mirandy czy Mathie są pieniędzmi wyrzuconymi w błoto/za 2-3 lata problem powróci/ nie mówiąc o jakości: Mangala czy Danilo będzie w ich wieku w światowym topie/.
4
Poprawię Ciebie,żeby było bardziej konkretnie: jeszcze tylko top światowy ŚO i PO - bo jeżeli to mają być średniacy i mieć 2 lata mniej od Alvesa i parę centymetrów więcej od Mache to wolę ,aby to oni ostatecznie dawali dalej dupy na tych pozycjach niż Ci ,na których trzeba wydać kasę.
0
Masz rację Zygmunt,tylko,że Barca to nie Brazylia / np. przy wyjściu do przodu zostaje z tyłu Luiz i Silva/A swoją drogą naszła mnie pewna refleksja- gdyby przyszedł Danilo/lub Cuadrado/ i Mangala-to w poszczególnych formacjach moim zdaniem 3-1 dla Barcy.
0
Cały czas wierzę w mądrość ludzi zarządzających Barcą ,Rewolucja w składzie i zakupy 29-30 latków? Alves odchodzi , bo już wyeksploatowany/31 l./ Kretyn wybierze Mirandę za 30 ,a nie Mangalę/23l./ za 40+ Tello./ i spokój na 8-10 lat/.
0
Za te pieniądze , które chce PSG zdecydowanie wybrał bym Danilo/ Tello + 10-15 mln./ +zostaje 50% na zakup Mangali/po sprzedaży Alvesa/.
1
Tello /+10mln / i prawdziwy PO-brazylijczyk Danilo/FC PORTO/.
0
Nie wiem jaka jest wizja pomocy Enrique,ale moim zdaniem jeżeli ma być nadal jedną z najlepszych formacji na świecie musi posiadać tej samej klasy zmienników gotowych do gry na 120 %.Wyjściowa 3-ka :Bussi /DP/, Rakitić,Iniesta; zmiennicy;Mache/DP/,Xavi,Rafi + 1 młody z Barcy B.Nie wygląda to na dziś tak żle,ale widocznej przewagi barcelońskiej pomocy tej z wczoraj / w porównaniu do innych topowych drużyn europejskich/ już nie widać / np.: Juve: Pogba-Pirlo,Vidal /.
0
Bilet w jedną stronę do Porto /+ 10 mln./ i pozyskamy prawdziwego prawego obrońcę na poziomie Barcy/Danilo/.