0

Ogólny komentarz do tegorocznych transferów Barcy - robiąc rewolucję trzeba iść na maxa widząc w tle zespół budowany pod kontem nowego cyklu Barcy.Sprzedać:Cesc/45/,Pedro/30/,Song/15/,Alves/25/,Tello/10/,Cuneca/8/,S.Roberto/8/,Santos/6/,Affelay/8/: Kupić;Danilo,Mangala,Pogba,Koke,Lukaku+wypożyczenia i młodzi.Wierzę ,że plotki dotyczące zakupów i sprzedaży to tylko marketingowy śmietnik tworzący lepsze możliwości negocjacyjne.Mój skład na przyszły sezon:Ter Stegen-Danilo,Mangala,Pique,Alba-Busi,Pogba,/Xavi/Koke,/Iniesta/,Neymar,Messi,Alexis/ Lukaku/ .

0


Raz jeszcze-jeżeli chcą sprzedać Alexisa/ oczywisty debilizm / to z Juve tylko na wymianę Pogba/którego wyceniają za 50 mln. i tyle moim zdaniem wart jest Alexis barcelońskie menagery w zarządzie Barcy- za 25 to mogą sprzedać Mache.

0

Wierzę,że ktoś sobie robi z Barcy jaja / bądż debili/ .Na dziś wg. mnie Alexis w Juve tylko za Pogbę.

0

Ja dostrzegam to , że za Alexisa z Juve to tylko i wyłącznie Pogba bądż Vidal -żaden inny transfer nie wchodzi w grę/ 20 mln + Llorente,to tak jakby Juve zapropnować za Pogbę - 20 mln i Tello-z tą różnicą,że z Tello może być jeszcze różnie z tym drewnem z Juve już nie.Mówimy cały czas o wzmocnieniach , a nie o graczach którzy o statystykach Alexisa będą mogli tylko pomarzyć grzejąc głównie ławę.

1

Czas ucieka,a ja coraz bardziej zaczynam wątpić w profesjonalizm Zarządu w sprawie polityki transferowej.Ter Stegen-ok.-bez komentarza-transfer na min.10 lat.Ale jeden Skowronek wiosny nie czyni / przykład Widzewa /.Wg.mnie ludzie odpowiedzialni za transfery powinni konsultować je z osobą/trenerem/odpowiedzialną za pracę tych ludzi w kolejnej firmie a nie dobierać zawodników wg.swojego klucza/.Na transfery Barcelona ma 80 mln w klubowej kasie i doskonale to rozumiem,że to o min. 80 mln. za mało na konkretne 4 wzmocnienia.Alves+Tello +.30 mln.-Danilo+Mangala Fabs+Song+Cuneca+S.Roberto+Affelay+Santos- Koke+ Pogba: Pozostała kasa na rez.bramkarza,stopera/ Marquinhosa / i wysoką 9-kę.Moja charakterystyka doboru na poszczególne pozycje; prawy obrońca;powinien potrafić i atakować i bronić ; środkowy obrońca; to ma być zwrotny czołg a nie lekki pojazd opancerzony:pomocnicy;2 motry z wielką mocą i kreatywnością.+ wypożyczenia i młodzi.Ataku bym nie ruszał / o Alexisie nie wspominając/. MŚ tuż ,tuż taniej nie będzie .

0

Kolego Arsenal jako klub cenię,ale Twojego głupiego pierdo....a już nie.Zapoznaj się z "11" PD 2013/14 /-7 to zawodnicy A. z Realu 1.Sam mecz-na miejscu Simeone zajeba...m na śmierć gościa,który póścił Ramosa na pustą/1.5 min. przed końcem spotkania!!!/długo nie wybaczył bym takiego numeru mojemu 10 l. synowi grającemu w Złocienieckim Orliku.

0

Bez szans na skład budowany z myślą o nowym cyklu.

0

Nie wyobrażam Go sobie w innej drużynie europejskiej w New York City -czemu nie za konkretne pieniądze ,Pomoc Bussi-Pogba-kokie-Iniesta

1

min. 45 dołożyć Songa i ew, Tello i zakup Koke i Pogba

0

Do dupy nam taki II bramkarz - bez jaj!

0

Kolego lubię konkretne,a nawet realnokontrowersyjne wypowiedzi,ale Twoja wychodzi daleko poza ramy mojej tolerancji głupoty-czyli gościu chcesz spzedać najlepszego gościa na świecie bo nie rozpierd...ł w kolejnym roku wszystkich pozostałych na łopatki?Za kilka miesięcy pewnie będziesz jęczał ;Meeeeeeeeeeesssssssi!

0

Moje transfery: Danilo i Mangala /FC PORTO/;Pogba,Vidal/INTER/lub za 1 z nich Koke /ATLETICO/+Stegen+|9|,powrót z wypożyczeń+ młodzi.80mln. na transfery jest w klubowej kasie ,przy mądrej sprzedży/ i wymianie/ spokojnie starczy /Fabs lub Xavi .,Pedro,Song,Alves.Tello,Santos,Afellay,Cuneca.,Roberto.Dla mnie te 2 pakiety z Porto i Interu idealnie pasują do Barcy.

4

Tylko w przypadku pozostania Alexisa,który z Messim i Neymarem powinien stanowić o sile ataku w przyszłym sezonie.

0

Fabs wart jest tych pieniędzy,moim zdaniem decyzja nie jest zła,gdy za niego przyjdzie duet z Interu/bądż jeden z nich i Koke/potrzebne są NAM z przodu nowe,młode i silne motory w II lini .Jest to sygnał do poważniejszych wzmocnień.

0

Xavi i co za 2 lata kolejne szukanie transferów na utrzymanie się na powierzchni.Moja koncepcja pomocy nowego cyklu Barcy to: Busi,Pogba,Vidal,Iniesta/nawet kosztem Fabsa/.

0

Uważam/pomimo mojej sympatii do Jaya /że tworzymy drużynę na cykl,a nie na 1 tytuł.Na wymianę tak - za 20-25 już nie.

0

Do MŚ wymienimy całą 11-kę / łącznie z Mesjaszem /.Jeżeli chcemy nowego cyklu musimy wyłożyć ok.120-150 mln. euo.Jeżeli chcemy ewolucji a nie rewolucji w nadchodzącym sezonie starczy 80 / a wkurwienia będzie za rożnicę/.Song,Mache,Alves,Tello,Afellay,Santos,Roberto-po sprzedaży lubwymianie /+ kwota 80 na transfery / wystarczy na konkretne zakupy/3-4 zawodnikow/.

2

Bramka-Ter Stegen;obrona-Danilo, Mangala;pomoc;Pogba,Vidal/Koke/+wypożycznia + młodzi.Moim zdaniem wzmocnienie Barcy młodymi walczakami ,wybieganymi,silnymi fizycznie " z tyłu" spowoduje,że trio Alexis,Messi,Ney rozpieprzy ligowy rekord zdobytych bramek w sezonie.Jeżeli zastosujemy pół środki zapomnijmy o jakimkolwiek cyklu / chyba,że miesiączkowym co niektórych wizjonerów Wielkiej Barcy za pół darmo.

0

Jeżeli Suarez - to 40 mln+ Song+Tello/jeżeli by tym byli zainteresowani/.

0

Sarna 11 w przypadku tworzenia kolejnego cyklu Barcy potrzebni są zawodnicy ok.20-max.23l do gry na 7-8 lat/Silva 30/.

0

I chwała Bogu na wieki - Bartomeu i Zubi- szybciej jechać tym pociągiem - myśleć / nie oszczędzając / i działać/Danilo.Mangala/.Po mundialu będziecie płakać i płacić/znacznie więcej/.

0

Jeżeli to ma być nowy cykl Barcy,to Zubi przestań pieprzyć i wez się od wczoraj do pracy - w tym sprowadzenia min. 4 konkretnych wzmocnień/ok.120-150 mln.euro/

1

Zajebisty debilizm Barcy - Alexis podstawą ataku 20014/15 / obok Messiego i Neya.Pozyskiwać wybieganych walczaków z tyłu-robiących grę- i pracujących na rekord w/w tria w PD ./Danilo,Mangala ,,Pogba,Koke,Vidal.

0

Na razie najlepszy transfer Barcy na nowy sezon / liczę na jeszcze 3-4 tego typu/ .

0

60mln-za Mangalę i Danilo/+ Tello w pakiecie/ ok.

0

Za tą kasę Pogba i 10 lat kolejnego cyklu/+ Mangala.Danilo i Vidal/.

2

Jak to mówię młodym wędkarzom zarzucając swoje karpiowe Daiwy na 100 metr z 10 białymi na haku :ryby albo akwarium!-to samo dotyczy Barcy -nowy cykl/180/,albo kosmetyka za 80 mln euro.Lucho-prowadż wodzu- po sukcesy/puchary/!!!

1

Szanuję Martino,ale Barcelonie potrzebny był swojski kozak i to młody-gniewny.Takiego dostaliśmy i mocno na niego liczę,że nie będzie się w tańcu z zarządem pierdo..ł i zadawalał półśrodkami w reanimacji Barcy w postaci wzmacniających tabletek zamiast paru zastrzyków debecyliny/transfery/.

0

Jak to mówię młodym wędkarzom zarzucając swoje karpiowe Daiwy na 100 metr z 10 białymi na haku :ryby albo akwarium!-to samo dotyczy Barcy -nowy cykl/180/,albo kosmetyka za 80 mln euro.

2

Nie potrzebujemy 2 ŚO -wierzę w pakiet: Mangala-Danilo z FC P./ i np. transfer finansowo-osobowy /

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?