aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem cules od początku lat 80 - tych / syn od 10 - od urodzenie / i :
po 1/ zdrowa krytyka nie zabija ,a wzmacnia;
po2/nadal twierdzę,że Cuneca,Tello,Affelay,Sergio R.,Montoya nie są zawodnikami zwiększającymi potencjał Barcy / sprzedać,a za uzyskane środki zakupić SO jako wzmocnienie - nie balast /;
po3/po raz kolejny-wierzę w obronę tytułu,zdobycie Pucharu Króla i piękną walkę z Bayernem w Finale LM / tu nie piszę zdobycie Pucharu LM ,bo o ten tytuł będzie najtrudniej.
Wcześniej / przed meczem z RSS/ Mache mówił,że margines błedu równa się - 0.Aktualnie wynosi on - -3.
0
Nie patrzmy na oba kluby z Madrytu ,tylko na siebie ...jeżeli chcemy obronić Mistrza Hiszpanii ,zdobyć Puchar Króla i powalczyć w LM z Bayernem / nikt poza nami / w formie i z odpowiednim składem i taktyką - nie ma z nimi w dwumeczu żadnych szans /.
0
Ja powiem przewrotnie Pique - to nie RSS wygrało - tylko Barca przegrała .Proszę myśleć przed takimi spotkaniami /gdzie można dostać w dupę - tracąc fotel lidera/ a nie po .I jest się Pique czym przejmować,bo to co zagraliście z RSS / łącznie z Tobą/ budzi przynajmniej niepokój przed MC I GD w Madrycie.Reasumując-jak najszybciej się ogarnijcie ,bo jeszcze jeden taki "występ" i będzie poważny ból dupy/ w walce o majstra/.
0
przepraszam przy 2/ nie agresywną taktyką,a agresywnym pressingiem,którego nie było.
0
Po 1/ przegraliśmy nie trafioną 11-ką / a sam zapowiadał skończenie z rotacją składem/;
Po 2/przegraliśmy nie trafioną taktyką / moim zdaniem trzeba było zaskoczyć RSS od początku agresywną taktyką i szybkimi prostopadłymi podaniami z wykorzystaniem szybkich skrzydeł /Alexis,Pedro;
Po 3/przegraliśmy przez zbyt dużą pasywność Martino w reagowaniu na sytuację na boisku/zmiany,taktyka,opierdol/;
Po 4/Przegraliśmy,bo od dawna tak duża ilość zawodników nosząca na sobie koszulki z herbem najlepszej drużyny świata ostatniej dekady nadawała się do zmiany /najpóżniej /już w przerwie meczu.
Na koniec dygresja -moim zdaniem Barca nadal jest faworytem do tytułu Mistrza Hiszpanii i Superpucharu ,bo ma większy potencjał niż oba zespoły z Madrytu.I śmiem twierdzić,że tylko Ona jest w stanie powalczyć aktualnie z Bayernem w LM,tym Bayernem,który mając wczoraj w lidze tak grającą drużynę jak RSS wpierdolił by jej 5-6 - 0.
0
Podbijam stawkę - od dawna jestem zdania,aby tych panów sprzedać / + Cuneca,Tello,Affelay/ i kupić poza Ter Stegenem,SO i SN
0
To co zrobił Martino,w tak ważnym meczu jest dla mnie po prostu nie zrozumiałe . Na pomeczowej konferencji nie wystarczy tylko - przepraszam -,raczej - wybaczcie mnie i całej drużynie to co musieliście oglądać z RSS /nawet z Bayernem bym się wkur...ł! na tą bezsilność padakę /
0
Spokojnie tylko Tata na Boga od 15 minut powinien grać Cesc i Alexis!!!
0
Manita Barca !
0
Isco dał dupy .Dla jego piłkarskiego profilu najlepszą opcją była Barca i sam powinien zrobić wszystko / np. tak jak Mache / aby do nas trafić.
0
To nie będzie nawet 2 Benzema..
0
Valdes odejdzie wkrótce za darmo,a my za Ter Stegena płscimy 10 mln. euro- w pale się nie mieści.
0
Moim zdaniemj Jese nigdy nie był,nie jest i nie będzie kimś Wielkim /nie tylko futbolu,ale i żadnego liczącego się w europejskiej piłce klubu.
0
W 1/4 Real / aby pokazać miejsce w szyku/,1/2 Chelsea / aby Muł odszczekał swoje ostatnie przesłanie / i Wielkie widowisko / na miarę piłki XXI w. / w Finale z Bayernem Pepa / niech wygra lepszy / .
0
Jeżeli Martino nie przekombinuje ze składem / a nie powinien / ,to ilość strzelonych bramek przez Barcę jest jedyną niewiadomą tego spotkania.
0
Psy szczekają karawana / Barca / jedzie dalej ku Finałowi LM .
0
Prawda jest taka,że jedyną drużyną , która może skopać dupy Bayernowi jest Barca / tak ta sama co rok temu poległa w dwumeczu 0 - 7 /.Wg. mnie żadna inna ekipa nie ma szans.
0
Koszt takiej reklamy FCB ?
0
Bardzo liczę na dobry występ Aguero ,zyska na tym widowisko- jeżeli chodzi o wynik - tym razem możemy sie wygodnie usadowić przed ekranem,sięgnąć po złocisty napój i przy co setnym podaniu Barcy krzyknąć ooole!
|
0
Ratamahatta,dlatego,że My jesteśmy FC Barcelona, a Oni Manchester City...
0
VV
Alves-Pique-Masche-Adriano
Song
Cesc Iniesta
Alexis-Messi-Pedro
II połowa: Pique-Masche / Bartra-Puyol
Pedro/Alexis-Ney
Zmiany podporządkować sytuacji na boisku -ten mecz/ trudny teren/ należy bezwzględnie wygrać.
0
Gaspar -Barca rozwinęła swoje żaglę i jedynym jachtem na dziś,który może jej dorównać to jacht Pepa-oby w Wielkim Finale.MC wg. mnie już nabrało za dużo wody ,aby wygrać rywalizację z Barcą.
0
Aktualnie każda markowa drużyna na świecie chciała by na LO naszego Albę Hellspawn-pójdę dalej - każdego naszego zawodnika z I-szej 12-14.
0
0
Gaspar ,przypomnij mi ,kiedy w LM Barca wygrywając na wyjężdzie 2-0 pozwoliła przeciwnej drużynie na remontadę / czytaj z hiszp.;powrót z niebytu,wbrew logice?/.Moim zdaniem / i wielu piłkarskich fachowców / jest już pozamiatane.
0
Idę krok dalej - 1/2 Chelsea L./mamy sobie wiele do wyjaśnienia i z zespołem i z trenerem.../ ;krok dalej Finał Barca - Bayern M. / identyczny powód jak przy 1/2/.
0
: Manchester bezsilny w starciu z Barçą!-podałem treść newsa-tam poszukaj moją prośbę o link ,który dał mi LeB.
0
Jak już wychodzimy krok przed szereg/ dewagując o przeciwniku w 1/4 LM/ ,to moim kandydatem jest PSG.Kolejny zespół budowany w krótkim czasie przez kasę,aby już dziś dorównać legendą europejskiego futbolu.Niech aktualny potencjał Barcy-dla nich jednej z legend - odwlecze aspiracje szejków przynajmniej o kolejny rok / tak jak w przypadku MC /.
0
Oglądając raz jeszcze spotkanie z MC można zauważyć jak o wiele szybciej / z pierwszej piłki / gra Barca w I połowie /szczególnie pierwsze 15-20 min/ w stylu "Barcy Pepa " .Przykro było patrzeć na bezradnie biegających "Obywateli ",którzy pewnie zadawali sobie pytanie ,kiedy ta " speed tiki-taka " się skończy.
0
"Poczytałem trochę komentarzy po meczu City-Barça na stronie barcy i szczerze stwierdzam ze masa tam tłuków jest."-napisał jeden z "kibiców "Białych.Odpowiem tak - gdyby Barca poległa ,pewnie i o takim" tłuku " /"tłukach"poczytalibyśmy na stronie RM.pl. A do tej pory / po wcześniejszych zapowiedziach zniszczenia Barcy przez MC - na stronie Królewskich - cichosza.I zeby była jasność szanuję historię,dokonania i aktualny potencjał klubu-w tym jego kibiców/ i nie zmienił tego Murinho,choć mocno mnie zniesmaczył/Visca el Barca! Hala Madrid Powodzenia z Schalke!