aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Domas01-czyli wg.Ciebie na kogo zostanie wydana kwota na tegoroczne transfery? -na rezerwowych?
0
Moja propozycja defensywna ; STEGEN - DANILO -MANGALA-PIQUE-ALBA=VIDAL-BUSI-POGBA-INIESTA=MESSI-NEY; ofensywna;STEGEN-DANILO-MANGALA-ALBA=VIDAL-POGBA-FABS-INIESTA=ALEXIS-MESSI-NEY.Uważam,że kluczem do nowego cyklu jest perfekcyjne dobranie 2 nowych zaw. w obronie /ŚO i PO/ oraz 2 pomocników-wszyscy młodzi, wysocy .szybcy,dobrzy technicznie.Uważam,że nasz atak/Messi,Ney,Alexis rez.Pedro,Deu przy walczących i biegających nowych młodych nabytkach " z tyłu" spokojnie pobije ligowy rekord strzelonych bramek w sezonie .
0
Cieszy oficjalne stanowisko klubu / zgodnie z przewidywaniami/.Czas na konkretne 3-4 wzmocnienia/ jakby zarząd miał jaja i sie nie pierd...ł to mój typ ;2x2-Mangala+Danilo/Porto/;Pogba+Vidal/Juve+ 2-3 z La Massi-sprzedaż-Xavi,/jeżeli się zdecyduje odejść/Song,Alves,Mache,Tello,Cuenca,S.Roberto,Afellay+VV i Carles.Jak widzę coraz nowe nazwiska to słowo wzmocnienia budzą u mnie mieszane uczucia.Jeżeli Barca ma się poważnie wzmocnić to musi teraz wydać konkretne pieniądze inaczej /jak to powiedział Luis Enrique/ będziemy cierpieć.Biorąc pod uwagę sprzedaż+kwotę za transfery wystarczy na moją propozycję?
1
Koledzy Cules i Realni przypominam,że dyskutujemy o najlepszym piłkarzu w historii piłki / za naszego życia/-więc przestańcie co niektórzy pieprzyć głupoty.W przypadku zdobycia tytułu MS w Brazylii okraszonego tytułem Króla Strzelców znależli by się chętni za 300 mln euro.
0
Dawniej o tym pisałem,ale raz jeszcze do" członków" Zarządu - Alexis powinien być w grupie tzw. "nietykalnych" na przyszły sezon - - perche ?/ od Muła/ -za całokształt-za walkę ,serce,bramki i asysty przy przydzielonych zadaniach na boisku- za godne noszenie bordowo-granatowych barw Klubu FC Barcelona.Trzeba zarządzać Barceloną ,aby myśleć o sprzedaży takich jak on zawodników.
1
Po długiej nieobecności na forum i przyglądaniu sie niemocy Barcy: odjazd-Pinto,Song,Alves,Mache,Roberto,Cunecca,Santos,Tello/VV i Carla nie liczę/; Przyjazd-Stegen/+1/,Danillo,Mangala/pakiet/,Pogba lub Vidal,Rafi i Deu z wypożyczenia+ 2-3 z La Massi.I to tylko i aż tyle.Stegen już jest/pieprzenie o belgu z Atl. bez sensu/dodać solidnego taniego na zmiennika /,pakiet z FC Porto nie będzie tani,ale w przypadku Barcy trzeba być ....idiotą żeby takiej okazji nie wykorzystać.
,Pogba/lub Vidal/ będą czyścić i napędzać,Rafi i Deu wzmocnią tempo+ stara gwardia i możemy walczyć o kolejne lata"cyklu" z kosmetyką skończymy jak wizja Prezesa Cacka o europejskich pucharach w moim Widzewie.Reasumując czas na konkretne posunięcia wzmacniające zespół-wierzę,że panowie Bartomeu i Zubizarreta po tegorocznych"zdobyczach" Barcelony mają tego świadomość.I jeszcze jedno o tych transferach trzeba rozmawiać" wczoraj" a nie" jutro."
0
News traktuję jako info . dot kto / a nie jak / będzie sędziował 1/4 LM z Atletico.Jeżeli chodzi o pytanie jak ,to bardziej interesuje mnie jak wyglądała będzie gra Barcy,bo liczenie na kolejny mecz/nie oszukujmy sie / na farcie może zakończyć naszą tegoroczną przygodę na 1/4.Z Atletico na CN musimy wygrać zdecydowanie/ 2,3-0 / ,aby spokojnie rozklepać LL i przygotowywać się na 1/2 LM i Finał Pucharu Króla.
0
Szału nie było ,poziomu Mistrza Hiszpanii też nie- mogliśmy /ręka?/dac dupy z przeciętnym rywalem w jednym z "finałowych"spotkań- Martino Hello!
0
Przestańcie koledzy pieprzyć od rzeczy-VV kontuzjowany -jest Pinto-tyle w temacie.Pinto kontuzjowany/odpukać/ jest Oier i wtedy kupujemy bramkarza - zgodnie z przepisami LM/teraz możemy negocjować tę ewentualność, nic więcej/.A news o gorączce transferu bramkarza po kontuzji VV mnie śmieszy-gdyby w zimowym oknie dokonano zakupu Mangali ,byli byśmy parę punktów przed duetem z Madrytu,|a w GD Real musiał by obawiać się kolejnej Manity/skończyło by się na 1-4,5/.
0
I oczywiście doliczyć odejście Songa /doliczając 10-12 do VIDALA/.
0
Raz jeszcze /realnie/ w kwestii transferów wzmacniających Barcę w przyszłym sezonie: TER STEGEN/bramkarz/-DANILO /PO/ kasa po sprzedaży Alvesa/20--25 mln./,MANGALA /ŚÓ/-kasa klubowa/ 40-50mln./, VIDAL /PD/ kasa po sprzedaży Mache/15-20mln/ +kasa uzyskana ze sprzedaży:Afellay,Cuneca,Santos.I mamy kompletny b.mocny zespół z wartościowymi rezerwowymi na każdej pozycji/ + powrót Rafi i Deu./
0
Raz jeszcze /realnie/ w kwestii transferów wzmacniających Barcę w przyszłym sezonie: TER STEGEN/bramkarz/-DANILO /PO/ kasa po sprzedaży Alvesa/20--25 mln./,MANGALA /ŚÓ/-kasa klubowa/ 40-50mln./, VIDAL /PD/ kasa po sprzedaży Mache/15-20mln/ +kasa uzyskana ze sprzedaży:Afellay,Cuneca,Santos
0
Powtarzam raz jeszcze -mówie o WZMOCNIENIACH,a nie o uzupełnieniu składu.Aby myśleć w przyszłym sezonie o wywalczeniu Majstra i LM potrzebni są najlepsi z najlepszych / jakich można wyciągnąć i którzy pasują do stylu gry Barcy/.Montoya wg. mnie to samo co Bartra może za rok - dwa.Mój skład na przyszły-Ter Stegen-Danilo,Mangala,Pique,Alba-Busi,Fabs,Iniesta,Ney,Alexis,Messi./gł.rez.Pinto,Adriano,Bartra,Vidal,Xavi,Pedro
0
Jeżeli 15-20 za Mache na uniwersalnego zawodnika /stoper-defensywny pomocnik/ to mało to mamy jeszcze kasę ze sprzedaży Cuneca,Santosa i Afellay-również zbędni jak Song.Kolego 19Riki20,ja rozważam wzmocnienia Barcy na przyszły sezon i nie obraż się,ale jeżeli załóżmy Vidala chciałbyś porównać do Songa...Barca potrzebuje najbardziej 2 stoperów/Bartra jeszcze długo się musi uczyć/,PO i DP/o bramkarzu nie wspominam ,bo już zakontraktowany/
0
Sprzedać-nie widzę miejsca dla Songa w składzie Barcy na przyszły sezon.Uzyskane 10-12mln. euro wyłożyć na Tre Stegena.Ze sprzedaży Alvesa/20-25 mln./ zakupić Danilo, ze sprzedaży Mache /ok.15-20 mln./ zakupić dobrego i uniwersalnego zawodnika/SO/DP/,natomiast 40 -45 mln. przeznaczonych na transfery przeznaczyć na Mangalę.Powrót Rafi,Deu+próby z utalentowaną młodzieżą -skład kompletny do potrójnej korony.
0
Zgadzam się z Martino-nie potrzeba nam transferu bramkarza mając Pinto.Od nowego sezonu Ter Stegen./+najważniejszy transfer - Mangala+ Danilo/
0
No cóż,niestety takie wypadki były,są i będą miały miejsce przy grze w zawodową piłkę,na szczęście na końcówkę mamy Pinto/który w tych najważniejszych meczach sezonu niech nas -tak jak dotychczas nie zawiedzie/ Od nowego sezonu Ter Stegen.
0
W tej tragicznej sytuacji pocieszeniem jest Pinto i jego dobra dyspozycja.
0
Mentalnie-moim zdaniem-Real jest skończony-naszym gł. rywalem A.M.
0
Pinto jak zawsze nie zawodzi,a Bartra po raz kolejny daje dupy.
0
Jeszcze 3 / w tym 2 Messiego/ i wszystko zgodnie z planem/VV - masakra!/
0
Dokładnie tak.
0
Koledzy raz jeszcze dla- powrotu do realNej rzeczywistości - 5 - 0 ;3 x Messi / po ciężkiej walce zawodników Celty o każdą piłkę.
0
Carlo,mniej jaja i szacunek dla artystów do końca...
0
Manita 5-0 /3x Mesjasz/.W przypadku innego/niższego/wyniku będzie mi smutno...
0
Ktoś powiedział,że:
Cruyff od poczatku ma cos do Neymara....Koledzy to nie o to chodzi,Cruyff - to profesjonalista i nasza legenda i ma w większści przypadków absolutną rację.Na wczoraj i dziś/przy całym szacunku do talentu Neya/natychmiast zamienił bym go na- Mangalę / 40 mln./Danilo/20/ i Ter Stegena/12/ i zostało by jeszcze na młodego ,wysokiego i przebojowego z nr. 9.
0
Valdes - Alves Pique Bartra Adriano - Song Iniesta Cesc - Pedro Messi Alexis/ po przerwie-przy 2-3;0-Roberto,Ney,Tello-za Iniestę,Pedro i Alexisa/.W pierwszej zrobić tornado,nabić wynik, a w II pomóc Messiemu w szybszym dojściu Krystyny.Mój typ: 5-0 / 3x Messi/
0
Ja natomiast panu La|/ na/ boga powiedziałbym/po ponownym obejrzeniu spotkania / ,że Real był tak bezradny jak Krystyna i gdyby Zubi dokonał zakupu Mangali w oknie zimowym ,nawet wynik nie sugerował by gadania takich głupot/no tak ,ale mieliśmy emocje/.Powtórzę sie raz jeszcze-Messi to geniusz,a zespół Barcelony ,to artyści futtbolu-natomias Ronaldo i Real to bardzo dobrzy najemni rzemieślnicy-dlatego między innymi tak trudne są transfery do naszego klubu.Jeżeli Zubi na przyszły sezon sciągnął by duet z Porto - stawiam wszystkie pieniądze na Mistrza LL i finał z Bayernem w LM/jeżeli nie spotkają się wcześniej/.My mamy świetnie rozumiejący się od dawna,mający własny styl i najlepszych na świecie artystów zespół -nawet Bayern tego nie ma/ odchodzi wielki Puyol - tylko Mangala i Danilo/Alves już się nie cofa na czas,pozwala na zbyt dużo niebezpiecznych dośrodkowań,zbyt dużo niepotrzebnych fauli na stałe fragmenty gry/.Tak wiem,że Biali powiedzą,że Ronaldo i Real najlepszy,ale oni nawet po 0-5 i 2-6 tak mówili.Twierdzę,że właśnie taki zespół jak Barca wygra tegoroczną LL,a taki jak obecny Real - przegra .
0
Na stronie Realu video z całego spotkania / dla tych, co nie widzieli lub mieli złą jakość/.
0
Bardzo dużo może dla nas zrobić już w środę Sevilla / wyczuwam remis Realu/.