0

Kardynał-zakładając hipotetycznie ,że w tym wczorejszym klasyku zagrał by Mangala / za Mache/ czy wg.Ciebie wynik byłby taki sam?

0

Powiem raz jeszcze to ,co potwierdził jeden z kibiców Realu na ich forum /a co przewiduje pewnie Ancelotti/:Barca po 2-3 wzmocnieniach w przyszłym sezonie/ŚO-Mangala,PO-Danilo ,OP-Rafinia/ będzie nie do pokonania.

0

Jeżeli Mesjasz nie da się Martino posadzić na ławie,to niech zespól pracuje na jego rekordy i smutek Krystyny.Jeżeli wejdzie tylko na II poł.zrobi to nawet sam,bez pomocy kolegów.Typuję :5-0/3xMessi/.

0

Nawet część kibiców Realu wypowiadała się przed GB,że jeżeli polegną po raz 2 z Barcą ,to nie zasługują na Mistrza Hiszpanii.Na dziś Barca w bezpośrednich spotkaniach z Realem i A.M. jest najlepsza/i tak pewnie pozostanie ,bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić porażki w ostatnim meczu z Atletico /szybciej manitę/.Jedynym zagrożeniem może być wyniszczenie fizyczne Barcy z mocnymi rywalami w LM.Sroda/Sevilla FC /może być kolejnym flustrującym dniem dla sympatyków Białych/brak Ramosa,a przede wszystkim di Marii/.Jeżeli Real przegra wg. mnie odpadnie z rywalizacji o Majstra.Jestem pewny ,że Messi zdobędzie w tym sezonie więcej bramek niż Krystyna.Pdobnie jak Martino widzę u niego zabójcze spojrzenie.

0

Obiektywnym zdaniem-sędzia popełnił zbyt dużo rażących błędów / w obie strony/ jak na hiszpński klasyk,ale bardziej to wina liniowych.A do tego szybkość , agresywność i walka w obu zespołach nie ułatwiała mu boiskowej pracy.Najważniejsze,żę nie wypaczył wyniku spotkania sędziując w jedną stronę.

0

Od czsu do czasu wpadam na stronę " Realu.pl" .Zrobiłem to i tym razem-bez zmian-kolejna sędziowska afera związana z antyrealnym sędziowaniem-nawet faul na Inieście,wg.Białych to symulka.Zastanawiam się czy ktoś z kibiców Realu kiedyś w życiu grał w piłkę / chociażby na podwórku/,bo jeżeli tak ,to -Hala Głąby!

0

Refleksja po GD w kwestii transferów - Mangala- Mache;Danilo-Alves- myślę,że nie muszę tłumaczyć dlaczego...+ powroty z wypożyczeń i... jesteśmy zajebiście mocni.

0

Rzadko to mówię o naprawde dobrych rzemieślnikach piłki -"nie kcę , ale muszem"-totalna ciota.Panienko,gdyby nie sędzia dostali byście w dupę jeszcze więcej.

0

Ramos i Casillas- to 2 piłkarze / gladiatorzy / ,których od zawsze widziałem w Barcelonie.Sergio tego typu wypowiedzi nie pasują mi do Ciebie-co innego Cristiano -panience wybaczę wszystko...

0

Reasumując trochę mi się sprawdziło jeżeli chodzi o przewidywania na ten klasyk,Co do meczu powiem tak-moja pewność,że wygramy , była większa niż to, co zagrała Barca.Moim zdaniem Martino za długo zwlekał z wprowadzeniem Pedro i Alexisa na podmęczonych białych,osbiście ściągnął bym Mache a wprowadził Bartrę podwyższając obronę .To ,że nie było z Realem 3 czy 4- 1 to moim zdaniem wina trenera,który póścił mecz "na żywioł"/dobrze,że graliśmy z Realem ,a nie z Bayernem,bo drogo by to nas kosztowało/.Dramatyczny,zacięty mecz potwierdził moje przypuszczenia,Real na dzisiaj jako drużyna ma tylko lepszą obronę/.która i tak dała dupy/a porównanie liderów -Messi i Ronaldo -wygląda dokładnie tak jak w tym spotkaniu.Po zakupach Mangali i Danilo/który nie pozwoli na tak łatwe kiwki di Marii i dośrodkowania/ Real w przyszłym sezonie nie ma szans myśleć o remisie/a szkoda , bo dramaturgii bedzie mniej/.Visca el Barca!

0

Dlatego potrzebny jest Simeone -on dawno wypieprzył by Neya i Cesca-zwiększając tempo Barcy!

0

Pedro i Alexis-Fabs,Ney - zabiegać i dobić ich.Boczni nie mogą pozwalać na dośrodkowania.

0

Pedro i Alexis natychmiast za Neya i Fabsa - zabiegać ich na śmierć! Mangala i Danilo na przyszły!

0

Dzisiaj czuję pokażemy naszą realną moc ! 2x Messi,1x Alexis/Biali 1-karny..

0

Liczę na pewne zwycięstwo Barcy i doliczoną 2-kę Mesjaszowi do picini.Wierzę,że Martino nakazał od początku narzucić ostre tempo,aby ich dobić Pedro i Alexisem w II poł.

0

A browar?

0

Mam pytanie do Hala Dzieci/pół żartem /pół serio - mam już swój wiek-w czym poza wyższą obroną i co za tym idzie grożniejszymi stałymi fragmentami gry/dośrodkowania nie strzały/ Real jest lepszy od Mistrzów z Barcelony? pytam,żeby się pozbyć negatywnych emocji przy 1 browarze...

0

tak i w lidze z najlepszymi dostali 2 kopy w dupę i 1 remis ... Czas naq kolejnego 3 kopa.Visca el Barca!

0

Z czym kolego? Wg. mnie to będzie bardzo zacięty mecz z przewagą Barcelony a to w II połowie żle skończy się dla Realu/bramki,czerwa/

0

Dobrze,że broni Lopez.Niektórzy zauważyli,ze mamy wartościowszą ławkę rez. i moim zdaniem Martino powinien to wykorzystać np.I poł.-duet Iniesta-Alexis;a w II na podmęczonych białych -Ney-Pedro.Idę po browar i meczowe frytki.Visca el Barca !/ 1-3 -2x Messi;1x Alexis dla Realu - Ronaldo z karnego;przewiduję 3 czerwa;Ramos,Pepe,Mache./.

0

Prosiłem o szczegółowe porównanie przed GD obu składów,formacji i zawodników,ale się nie doczekałem.Prymitywnie ,w kilku zdaniach /bez zestawień i schematów graficznych/ dokonam tego sam:BRAMKARZ-Lopez napewno gorszy od Valdesa 0;1-OBRONA-nie da się ukryć -najsłabsza formacja Barcy/pomimo tylu gwiazd i reprezentantów silnych piłkarskich potęg/ -1;1POMOC-najsilniejsza pomoc świata/bez dyskusji/1;2-ATAK-dla mnie osobiście nigdy tercet BBR nie będzie lepszy od kwartetu :MPSN,tak jak Ronaldo od Mesjasza,ale dla max. zwiększenia obiektywizmu remis--2;3.Moim zdaniem na wynik meczu na SB największy wpływ będą miały formację obronne obu zespołow,wygra ten , kto popełni mniej błędów w obronie i zachowa spokój/spodziewam się "ostrego "GD.Wracając do składu-gdyby w Barcelonie już grali Danilo i Mangala szanse Realu/te na papierze /zmalały by u mnie do 1;3.Mój typ:1-3.

0

Tony nasz typ jest" prawie " taki sam ; Real - Barca :1-3. /chociaż marzy mi się ponownie uniesiona dłoń Pique/. Visca el Barca!

0

Simeone za Martino-Ter Stegen-Danilo,Mangala;powroty Rafi i Deu.;ogrywać młodych. Sprzedać Alves,Song,Cuneca,Santos,Afellay.Amen.Nie wymieniajcie większości składu,bo będziemy przez kilka lat w pieluchomajtkach jak Real /max.do 1/4 LM i II-III m-ce w PD/.

0

Koledzy -strach się bać-jak pewny jestem ,że jutro w "światowej i historycznej "rywalizacji w trakcie GD na SB skopiemy im porządnie dupy/"uderzając mistrzowską pięścią w stół"/.

0

Simeone dopasowuje styl pod potencjał jaki posiada.A2x myślisz,że Martino preferował by styl Barcy w Atletico jako trener.Moim zdaniem mieszanka wybuchowa Diego z Carlosem była by zajebista.

0

Tego gościa bym widział od nowego sezonu z Puyolem na trenerskim wybiegu Barcy.Na dziś -wybacz Diego-to będzie Barcy kolejny z rzędu / 7 /półfinał LM.

0

Parafrazując wibra sytuację z Messim-po 10 piwach/ gdybym musiał/ poprowadzę lepiej samochód od swojej byłej i analogicznie jest w tym przypadku.

0

Mój II klub życia - Widzew Łódż,jakie to były piękne czasy,kiedy bano się wylosować w pucharach drużynę z Łodzi...dla dzieci to jak bajki z 1001 nocy...Tamten Widzew w aktualnych czasach zapewnił by sobie tytuł mistrza Polski na kilka ładnych kolejek przed zakończeniem rozgrywek/ o ilości zdobytych bramek strach pomyśleć/.

0

Antić - nie będzie ani niespodzianki,ani wielkiego meczu - czekamy na widowisko w 1/2 /najlepiej z Realem/

0

Liczę na dobry występ Messiego,jeżeli koledzy zagrają równie dobrze zajdą daleko-potencjał jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?