aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dupie miałbym Suareza- Mangala +Cuadrado /Tello+Alves+ 40 mln/ .
2
Atak-o Suareza za dużo; Pomoc- o Koke za mało: obrona-do dupy;Bramka-ok.
4
Tello + 30 mln. i mamy stopera./ dla mnie byłby to najlepszy transfer tego okna/.
1
Tego faceta nie zapomnę,gość z DNA Barcy-potrafił być wielkim,skromnym,pozytywnie nastawionym do życia i swojej pasji człowiekiem ,będąc w cieniu V.V.Szacunek.
0
Chłopcze - weż pod uwagę : potrzeby,wiek i umiejętności i pieniądzę,właśnie pieniądze.Dzisiaj dokonując takich zakupów starszych gości dostajemy właśnie finansowo - solidnie w dupę.JA MÓWIĘ O ZAWODNIKACH NA MIN. 6 -8 LAT ,a nie na ratowanie wizerunku potęgi Barcy na 2--3 l. i ładowanie kolejnej / większej przypuszczam kasy na kolejnych 27-30 latków/. To chłopie przy wydłużonym cyklu młodych,ogranych na poziomie zawodnikach / tak, nie za 10 mln. euro/ można rotować talentami z barcelońskiej szkółki.Ta droga zakupu Suareza / 27 l,o Mathieu nie wspominając prowadzi nas do częstej rotacji w składzie,a to biorąc ostatni cykl Barcelony nie jest dla niej najlepsze rozwiązanie / przykład RM/.
0
Po wspaniałym hiszpańskim pokoleniu talentów , których pozostało już w Barcelonie niewielu Zarząd nie potrafi zbilansować mocy drużyny.Napala się na nierealne zakupy na nie te pozycje co potrzeba /Suarez/,a nadal zostawia piętę achillesową /ŚO/.dodając do tego łydkę /PO/.Po zakupie bramkarzy -moja propozycja-budowy nowego cyklu Barcy oparta została o duet z Porto;Mangala,Danilo.+Pogba/Vidal lub Koke/+Lukaku.Odchodzą:Alves,Song,Pedro,Affelay,Bojan,Tello,Cuneca,Santos,.Wypożyczenie;S.Robero.Czyli oddajemy starszych bądż zbędnych zawodników za zawodników młodych,perspektywicznych już z doświadczeniem i umiejętnościami na I drużynę - do hegemonii na kolejny cykl/20-24 l/.Zakup Mathieu ,Suareza strasznie mi do tej wizji nie pasuje-trąci REALNYĄ demonstracją siły i potrzebą sukcesu Pana Prezesa i Zarządu-a wg. mnie taką nie jest.Większym sukcesem byłoby sprowadzenie w to miejsce pary z Porto-za tą cenę- ze względu na potrzeby,młodość i nowy cykl.A Real i tak ma to w dupie- już uzupełniają skład o Falcao i J. Rodrígueza ,rezerwując sobie Kroosa.
0
Ter Stegen -LL,LM-Bravo-Puchar Króla,kontuzje TS.Niemiec nie po to odszedł z B.M. aby by rezerwowym.
0
kolo,żeby tak było,musieli by dołączyć nowi typu ;Mangala i Danilo / a na nich- od których powinny zaczynać się tegoroczne transfery- nie ma pieniędzy/.Jeżeli przy Pique stanie Mathieu ,a po boku Alves -niestety Twoja koncepcja - nie na ogórki ,a na uznane firmy w LM jest nie do przyjęcia/.Nasz problem - to za mocny przód a za słaby tył - przy średnim środku / .
0
Ter Stegen (Bravo)-Cuadrado /Montoya/ , Mangala,Pique /Bartra/, ,Alba /Adriano/-Masche /Busquets/,Rakitić /.Xavi/, Iniesta/Rafinhia-Neymar /Deulofeu/,Messi -Alexis
/Icardi/.+Kroos?+Suarez?
1
Jeżeli to decyzje klubu ,to nie tylko ręce opadają...po ciul nam Mathieu za Adriano?!!!
0
Jeżeli widzi się chłopak w Realu to niech go kupują,chociaż bez mrugnięcia oka zamienił bym go za Wampa.
0
Zdecydowanie- nie- dla tego "psychopaty" -jak nazwał jeden z kolegów Pepe,Barca to nie Przylądek Nadziei dla tego typu "zawodników".W dupie mam jego gryzienie się z Pepe w El Clasico -zdecydowanie za jego cenę Cuadrado + Kroos /+ po sprzedaży -Songa,Tello,Santosa,Bojana,Affelaya i Alvesa - Mangala/.Tego nam potrzeba w obronie i pomocy a nie kolejnej Gwiazdy z przodu - atak mamy najlepszy aktualnie na świecie/bez Wampa !/.
0
Bogu niech będą dzięki... i jeszcze trochę oleju w głowach naszych decydentów w sprawie ; Mangali / kasa jak za Marquinhosa - z tym ,że lepsza zdecydowanie jakość /, ,Cuadrado,Krossa-zamiast psychicznego Suareza i zapinamy pasy koledzy !
0
Xavi,Sergio Busquets, Alex Song, Javier Mascherano , Ivan Rakitić, Andrés Iniesta , Rafinha i Sergi Roberto. Należy powiedzieć,że zawsze Barca miała najmocniejszą II linię w świecie.Aktualnie nie ma dramatu,ale nie ma też szału.Busquets/ Mascherano/,/Rakitić/Xavi/,Iniesta/Rafinha/.Songa - sprzedać,Sergi Roberto wypożyczyć.Przydał by się Kroos bądż Koke/ o wiele bardziej, niż niepotrzebne podchody pod Suareza - atak -tak jak obsada bramki-jest ok./.
0
Alexis - MPV!
2
Idiotyczny transfer - za te pieniądze - Mangala i Cuadrado- do tego Kroos i to jest to czego potrzebuje Barca do dominacji tiki-taki w światowej piłce, a nie niezrównoważonego psychicznie 3 gwiazdora w ataku /Alexis>Suarez/.
0
Moim zdaniem wypożyczyć na rok do dobrego zespołu w którym będzie miał zagwarantowaną określoną ilość spotkań i po tym okresie definitywnie podjąć decyzję; gra w I zespole,albo Hasta la vista!W przyszłym sezonie-ze względu na rewolucję kadrową nie widzę Go w I zespole i wielu wejściach jako zmiennika.
0
Tiki-taka w Barcelonie ;była,jest i będzie wizytówką ofensywnego stylu Barcelony.Nie wyobrażam sobie Barcy grającej w stylu Realu / podejrzewam ,że nawet browar by mi nie smakował/.Rola Enrique,aby t-t tak udoskonalić /przyspieszyć/,aby to wyglądało tak jak za czasów Pepa /przeciwnicy nie nadążali za piłką/.Dlatego tak- dla transferu Cuadrado,a nie dla Mathieu/Mangala/,dlatego - tak dla Kroosa, nie dla Suareza/Alexis/.
0
Jeżeli zakup tego gościa stanie się faktem - stracę -jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zaufanie do Enrique.Mathieu nie nadaje się zarówno na partnera Pique do I składu / po prostu za słaby/, jak i na rezerwę /wg. mnie w rezerwie powinni grać ludzie młodzi ,na odpowiednim poziomie sportowym w przyszłości przejmujący główne role w I zespole/.Szkoda kasy-skupić się na jednym dobrym jakościowo stoperze do wzmocnienia drużyny,a nie przyczyniać się do pośmiewiska Białych!!!!!
5
Będąc odpowiedzialny za poziom sportowy i wizerunek jakości FC Barcelona nigdy nie dokonał bym w aktualnej sytuacji wymiany Alexisa za Jakiegokolwiek zawodnika na świecie.Moim zdaniem to jest idealny dla nas zawodnik /biorąc pod uwagę obecność Mesjasza w zespole/-z zadaniami zarówno w ofensywie jak i defensywie.Suarez i... nowa odmiana tyki-taki ?! i do tego na prawej stronie Cuadrado ?! Koledzy wybaczcie ,ale nie mam ...nastu lat.Wszechstronnością Alexis zdecydowanie jest lepszy od Suareza/o psychice nie wspominająć / ,który wg. mnie skończy w Barcelonie jak Ibra.
0
na teraz nie oceniam mądrości Zarządu ,bo zostanę zbanowany,Jestem ciekawy Twojej propozycji transferów / tylko nie z dupy/.
0
Wierzę w doświadczenie i mądrość naszego Zarządu - Mangala,Kroos i Cuadrado i ....moim zdaniem możemy spokojnie zapiąć pasy...
0
drogi kolego - pewnie niejednokrotnie mogłeś poznać moją opcję na pozycję PO /Danilo/,Cuadrado wymieniam jako poważnie zaawansowaną opcję Zubiego/pomimo wszystko lepszą na dzisiaj niż Alves,przy bezwzględnym zakupie znakomitego ŚO,który będzie zabezpieczał dobrze jego tyłek/.
0
Pedro+10 mln = Kroos/ani euro więcej/.W przypadku Alexisa - Kroos + 30 mln .
0
Nawet u naszych" przyjaciół" z Madrytu /łasych na Gwiazdy światowego formatu/ ostro skrytykowali by idiotyczny pomysł zakupu Suareza mając u boku Neya i Mesjasza- Alexisa.Jeżeli mamy zakupić światowej klasy Gwiazdę to do obrony -dzieci /nie tylko z Realu/ o tym mówią , że nie mamy defensorów.Zamiast Suareza-Mangala /40mln.+ Tello/ i Cuadrado /10mln+ Alves/.
0
Zanim napiszesz - pomyśl-debilny wampir nam nie jest potrzebny - jest doskonały Alexis-Barca potrzebuje w I kolejności- klasowego stopera/100%/.PO/80%/ i "9"-ki / 80%/ .
0
Nie wiem ile kolego masz lat,ale jeżeli jesteś młody i zapatrzony na Gwiazdy - to rozumiem-jeżeli jesteś cules od urodzenia i chcesz wzmocnienia klubu to: Mangala/Benatia/,Danilo/Cuadrado/,Kroos,Reus/Lukaku/ i to są mój barceloński synu potrzeby naszego klubu,z nie Realne zakupy!.
0
Suarez , Kross ,a do obrony ma trafić Mathieu... w Imię Ojca i Syna i ....../!!!!!!!/.
0
Wg. mnie każda cena sprzedaży powyżej 15 mln. będzie zadawalająca.Refleksja na jego temat-dla mnie wyglądał zawsze solidnie/patrz zdjęcie / na boisku nie potwierdzał tej jakości.
0