0

Jestem mniej wymagający niż Enrique - usatysfakcjonują mnie 2 transfery :Cuadrado.Benatia.

2

Odpowiedż prosta -Pana Hrabiego stać na sprowadzenie hektolitrów Tecate i porządnego napicia sie i porzygania zakończonego po tygodniu normalnym / nie moralnym / kacem.W moim przypadku będzie to Harnaś / "sponsoringowy spadek " po Widzewie/.

0

Czekam na wariant "C" - Bussi+ Bagnack... i wtedy/nie kcem ,ale muszem/powiem po raz drugi ,sławetne powiedzenie jednego z kolegów /po koncepcji Pedro na PO /- pierdolnołem.

1

Bezwzględnie sprzedać,jak jest konkretne zainteresowanie/ i kasa / ,zbierać na wzmocnienia w obronie / nie mówię o Rudym/.

0

Powoli Zarząd i sam Enrique wkurw..a mnie bardziej/ w kwestii pozyskania konkretnych wzmocnień w defensywie/, niż wpieprzająca się reklama Metafenu.

0

Nie wiem Shaggys czy mówisz powaznie,czy sobie robisz jaja...Real jest tak napasiony,ze wkrótce nie bédá mieli kogo sprowadzic do zespolu / biorác pod uwagé poziom sportowy nie marketing/.U nas formacja obronna to masakra...

0

Kolejne stracone mln. euro na zawodnika,który nie ma DNA Barcy/z Suarezem włącznie/.Teraz Zubi i Treneiro jesteście z obroną w przeddzień premiery nowego sezonu/ podobnie jak w ubiegłym / w czarnej dupie.

0

Przy takim składzie walczymy o v-ce Mistrza Hiszpanii i 1/8 LM. Ter Stegen- Cuadrado,Benatia,Pique,Alba-Bussi,Rakitić,Iniesta-Messi,Ney,Suarez.

0

Powoli chce mi się żygać- Zubiego transferowanym stoperem .Konsekwencje głupoty z Suarezem i ALEXISEM.Teraz Zubi ścisnąc pośladki i ruszyć mózgiem,bo Mat nie da nam zadnych gwarancji " z tyłu"/ Blind również/.

0

A myślałem ,że Zarząd już nie będzie nas wkurwi...ł Mathieu.../ do Legi W-wa /.

0

Tacy jak on tworzą klubową potęgę...w obecnej sytuacji za 2-4 lata z-ca Ter Stegena.

0

Widzę w Barcelonie chaos transferowy ,a tak dobrze się zaczęło / Ter Stegen /.Całość spierdo...ił Wampir.Zamiast Mangali /ok.45-50 mln. i 10 lat spokój + Danilo -ok.20-25 mln. i tyle samo zapieprzania na boisku/ -pozbycie się Sancheza.Ter Stegen-Danilo,Mangala,Pique,Alba-Bussi,Rakitić,Iniesta-Neymar,Messi,Alexis-kur...a czy to nie mogło tak być?!Teraz jedyny ratunek to kolumbijczyk za Alvesa i ...Benatia?...młody z PSG...na rudego szkoda kasy/ za 2-3 lata kolejne poszukiwania przez 2-3 lata/,przyszywani boczni nz SO- odpadają.Moim życzeniem rewolucji w Barcy były 4 zmiany / po 1 w każdej formacji/na dekadę/:Ter Stegen.Mangala,Pogba,Lukaku-szkoda.

0

Sprzedawać szybciej tych ,którzy nie mają szans na grę w I składzie i kasa się uzbiera:Song,Affelay,Alves,Roberto,Bojan - oczywiście nie sprzedawać w stylu Zubiego/czytaj za pensje i apartament/.

0

Kolego transfery powinny się zacząć od tych pozycji przez które przepieprzyliśmy poprzedni sezon.Suareza w życiu bym nie kupił-mając Alexisa,a nie mając 2 obrońców/a była taka wymarzona i zgrana młoda 2-ka - Mangala+ Danilo- z Porto/to Zubi napalił się na Realne transfery.Na razie celne trafienia to - Ter Stegen i Rakitić ,Suarez- to samobój.i jeszcze jedno - większość realnych propozycji transferowych przesranych czasowo przez Zubiego / SO i PO/ - to Mission Impossible,a na dziś- to bloty i śmiechy.

0

Suarez za Alexisa,a w formacji potrzebującej konkretnych wzmocnień nadal wielka dupa.

0

STOPER i PRAWY OBROŃCA !!!

0

Bezwzględnie sprzedać!/ i zakupić kolumbijczyka+ młodego brazylijczyka z PSG/.

0

Obu/po zatrudnieniu Suareza i sprzedaży Alexisa , przy kilkuletniej bezradności w sprowadzeniu konkretnego stopera/ wypierdolił bym na zbity pysk.Zadowoleni z Alvesa - masakra.

0

Mangala- MC-48 mln euro.

1

Biorąc pod uwagę skład - Niemcy zdecydowanym faworytem Finału,ale...w drużynie przeciwnej gra niejaki Messi.Dziś LEO ma szansę postawić kropkę nad "i" i...zdobyć tytuł "Najlepszego zawodnika Mistrzostw SWIATA 2014"-zdobycie tytułu Mistrza Świata w pojedynkę w dzisiejszej piłce nie ma już miejsca.

0

Nasz Zarząd już mnie niczym nie zadziwi...

5

Bieniuk - 34 l. -stoper- /były Widzewiak/ kończy ponoć karierę w Lechii Gdańsk - za 100-200 tys. euro-brać dopóki wolny!To on strzelił Barcelonie piękną bramę z głowy w spotkaniu z Lechią.

0

Kolego narzekałem w prezedszkolu i w podstawówce kilkadziesiąt lat temu - póżniej było życie,a nie pierdole...ie jak teraz.Raz jeszcze - nawet chłopcy w krótkich białych spodenkach wiedzą czego Barcelonie brakuje na dzisiaj - stopera,stopera i jeszcze raz kiur..a powtórzę - STOPERa / nie Mathieu tylko np.MANGALA.Suareza mam w dupie ,bo moim zdaniem to będzie Ibra bis.Sprzedać Alexisa - nawer kurews..y się śmieją chłopcze.Bardzo martwi mnie czystka trenera,zapowiada to koniec artystów a początek tępych rzemieślników.

2

Suarez - więcej niż klub - I transfer Barcy,którym już chce mi się rzugać-Real bis.Idioci za kasę z\a Wampira - Mangala Cuardado Lukau / bezmózgi/.

3


Alexis + Cesc = Suárez = DEBILIZM ZARZĄDU + ENRIQUE.

0

Ostatni news - Pedro partnerem Pique!-po raz k0lejny chce "jebnołem".

2

Więcej niż klub...debile.

0

Jeżeli dalej Zubi będzie robił sobie jaja,to jak zgołszą sie po mojego syna Aleksa z Orlika Złocieniec- powiem krótko - wypierdalać-wolę Widzew.

0

Prysły moje marzenia :TER STEGEN- CUADRADO,MANGALA,ALBA-VIDAL,RAKITIĆ,INIESTA-NEYMAR-MESSI-ALEXIS.SUAREZ NIE PASUJE DO NOWEGO /SZYBSZEGO/ SKŁADU JAK BUSSI

0

Sprzedać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?