aleksmessi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Złocieniec
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem-transfer debilny na dziś, nie przekładający się na jakość / biorąc pod uwagę rewolucję w zespole - w tym w II linii /.Na boisku trzeba zapierd...ć a nie gryżć i truchtać ,i to nie tylko w obrębie 20 m.Zamiast Suareza- Reus Lub Lukaku+ Mangala/za te same pieniądze -i takich transferów potrzebuje na dziś Barcelona,aby się wzmocnić.Mamy świetnego Alexisa/ w Realu sprzedali by go za 50-60 mln./Pieprzymy o wzmocnieniu aktualnie najlepszego trio napastników klubowych świata,a w obronie mamy wiejskie szambo-będąc realnym pośmiewiskiem.Chyba,że Zubi zaskoczy i poza Suarezem pojawi się Mangala czy inny klasowy ,młody stoper.
0
Bardzo dobry zmiennik w LL i LM Ter Stegena oraz jako nr.1 w Pucharze Króla
0
Alexis Sanchez-aktualnie jeden z najlepszych napastników na świecie- nie jest na sprzedaż.Tylko wymiana za Suareza /czyli za zawodników ze światowego topu,chociaż ja bym się nie zamienił,bo na boisku ktoś musi w Barcelonie w ataku zapierdal..ć,nie tylko z przodu/ .Te wymieniane kwoty 18 czy 38 mln. przy transferze Alexisa niezbyt dobrze świadczą o kompetencjach ludzi Barcy zajmujących się polityką transferową w klubie/i to dziwi,bo przecież wcześniejsze transfery Ter Stegena i Rakiticia były całkiem udane/.
0
Strach się bać. Suárez czy dawne drewno Realu ponoć kosztuje więcej / do formacji,której prześcieradła nam zazdroszczą/,natomiast z naszej obrony mają niezłą bekę.Powoli staniemy się transferowym clownem rynku piłkarskiego w Europie.Mangala za 50-kur..a brać dopóki można!/ i litości już z tym Mathieu/.
2
Rzygać już mi się chce tymi "rewelacyjnymi transferami "Barcy na nadchodzący sezon-na razie żadnego poważnego transferu na najważniejszą pozycję ŚO,przez co przepieprzyliśmy LL i LM.
0
masz rację kolego - Zarządowi bielmo tegorocznej porażki i chęci natychmiastowego zagwiazdorzenia przysłoniło oczy - nam jest nie potrzebny Suarez , bo i bez niego mamy najlepszą 3-_kę z przodu na świecie- nam potrzeba światowej klasy stopera / nie mylić z Matem/.
0
Pytanie dla Suarezo-gwiazdo-podobnych - kto będzie orał -tzn. zapierdal...ł na boisku?
0
Lukaku-wymienić za Pedro i finito- "9"-ka na min. 5 sezonów.
0
międzyczas zdecydowanie . biorąc nie tylko rozum pod uwagę,ale wartość Alexisa-na dzisiaj 50 mln. mogą sobie w dupę wsadzić-bądz dać za Pedro /35 mln./ +Song/15 mln./.Alexis zostaje-zespół na kolejny cykl/+ prawdziwe wzmocnienia w obronie / musi mieć zajebistych zmienników.
0
DEBILIZMU DZIENNIKARSKIEGO /mam nadzieję / ciąg dalszy.Alexis zostaje!!!!!!!!!!
2
Tylko wymiana za Pedro wchodzi w grę/bez doplaty/.
0
Jest na tyle słaby ,że moim zdaniem wkrótce będzie etatowym PO Brazylii.Wg. mnie masz rację- to będzie II Alves / ten kilka lat młodszy/.
0
Decyzja należy do Generała,w Brazyli pobiegał najwięcej z drużyny czyli kondycję jeszcze ma,a jak ma kondycję to o resztę martwić się nie trzeba -może śmiało jeszcze rok nauczać tiki-taki Rakiticia i pozostałych nowych kolegów z zespołu/po roku będziemy wiedzieli więcej o naszej II linii/na razie ważniejszy jest nie zmiennik Xaviego, a klasowy stoper/.
0
Luis się uparł na Cuadrado,trudno / wolałem typowego PO Danilo/,ale przy tak 2 ofensywnie grających bocznych obrońcach niech nawet nie wspomina o pozyskaniu Mathieu-ŚO-szybki,zwrotny czołg z czołówki światowej.
0
Porto też chce Tello,tylko tam jest za młody,za szybki za dobry a przedewszystkim za drogi/ + 40 mln. / Mangala.
0
Komentarz usunięty
0
Miranda i problem do załatwienia za 1- 2 lata,albo Zubi negocjacje z Porto i Mangala - 35-40mln. + Tello i problem stopera z głowy na 8-10 lat/najlepsza wg.mnie koncepcja,a nie pieprzenie o 55mln. za Higuaina/.
0
Powoli nie rozumiem Luisa / do Zubiego zdążyłem się przyzwyczaić/-typowy PO ,młody,silny - dobry zarówno w def. jak i ofens. brazylijczyk z Porto w przyszłości zmiennik Alvesa do wyciągnięcia za 20-25mln/10 zostaje na stopera-nie myślę oczywiście o Mathieu/.
1
Nie chcę narzekać,ale w Realu takie wzmocnienie / i to w okresie rewolucji / nigdy by nie przeszło. Skład mają już wypasiony , ale oni nie mówią o Mathieu ,a o np. Griezmanie i Kroosie/.
0
Nie jako 4 ,a wyłącznie jako 5 / po Mascherano /.
0
Arsenal zaoferował Monachium - 15 mln. funtów za Mario Mandżu. 3x lepszy i 3 razy tańszy.
0
Naprawdę powoli - strach się bać... i nie chodzi o rewolucję ,ale o decyzyjność w sprawie sprowadzenia tych,którzy tą rewolucję mają przeprowadzić / oby dzięki Luisowi i Zubiemu nie pojawiła się w lidze 4-ta czy 5 siła /.Przecież kur..a każdy wie,że bramka i atak jest ok. / jeżeli 9 to typ Lukaku szybki,wysoki ,młody- a nie kolejny kaprych Mesjasza i wywalone pieniądze np. za Cuadrado.
0
Sytuacja Barcy coraz bardziej mnie irytuje / na szczęście brakuje -choć nie tak dużo do określenia - wkur..a.Rozumiem,że transfery mają swoją specyfikę,tajemnicę,ale to co czytamy /jeżeli to prawda/ o tylu staraniach Barcy o konkretnego zawodnika i gówno z tego- to śmiech na sali / przypomina mi to zimowe transfery Widzewa,który miał jednak dodatkowo nałożone sankcje dot. kasy transferów i zarobków piłkarzy.Na razie/jeszcze/Barca to jeden z najlepszych i najbardziej popularnych klubów piłkarskich świata i taka transferowa piaskownica ,foremki , grabki i krótkie spodenki Zubiego i Zarządu nie pasują do wielkosci klubu-za chwilę /jak nie już/będą pożywką dla dowcipnisiów.Podejrzewam ,że w Realu goście zajmujący się transferami leją ze śmiechu.Moim zdaniem;albo robić wszystko w tajemnicy i ogłaszać pewny transfer,albo ściemniać o zawodniku A i ogłaszać załatwienie zawodnika B.Coraz bardziej obawiam się koncepcji Luisa,bo według mnie za dużo haosu ,a tego dobra rewolucja nie znosi.
0
Martinez i Vidal - to co powinno nas interesować- bardzo lubię Alexisa,ale dziś ma /musi/wygrać Hiszpania/ Barca/.
2
Teraz tylko Mangala- te same pieniądze + Tello / Mathieu do Legi jako wzmocnienie na kwalif. do LM./.
0
Kategorycznie - obu korzystnie sprzedać / bądż dodać w pakiecie dla zamiejszenia ceny zakupu transferowych wzmocnień klubu.
1
Po raz ostatni- odpieprzyć się od / aktualnie nanlepszego /zawodnika BARCELONY!!!/nie oddał bym go nawet za Koke- w tym sezonie będzie diamentem FC B-prawa ; Kolumbijczyk-Rakitić --Alexis.Za Mirandę / na wymianę / Pedro.
0
Masz rację - są u nas noname młodzi i odchodzą namierzeni przez zachodnich skautów po 2-3 mln. euro ,a ci znani w całej Europie mają problem za 4-5 ?
0
Zostawcie lepiej Tello na wymianę do FC Porto za Mangalę/ + 35- 40mln./,przy tak ofensywnym II obrońcy/Alba/ potrzebny szybki , i zwrotny czołg.
1
Na dziś Mangala / z koke dogadać się na jutro i za połowę ceny- wtedy będziemy wiedzieć co z Roberto,Rafim i młodymi /.