3

Piast zagra w 2 rundzie eliminacji Ligi Europy z łotewskim Riga FC

1

@ReBorN super Polsat

3

Zdecydowanie Griezmann

0

Co by nie mówić to przez 2 sezony przegrał chyba 3 mecze w lidze, ale prawdą jest że ten nasz styl pozostawia wiele do życzenia i ciężko się to ogląda

0

Skoro wszyscy piszą to i ja przedstawię swoje zdanie. Bardzo ciężko jest oceniać Ernesto Valverde, który ma znakomite statystyki w La Liga i krajowym pucharze, ale cieniem rzucają się te dwa spotkania w Lidze Mistrzów. Jestem zdania, że Valverde jest naprawdę dobrym trenerem, lecz niestety nie na Barcę. Brakuje mi jego reakcji na to co dzieje się na boisku + rzuca się w oczy zbytnie przywiązanie do nazwisk. Uwidocznił się także problem dotyczący motywacji naszych zawodników, niemniej mleko się rozlało i trzeba się zastanowić co zrobić żeby nie dochodziło już do takich wydarzeń. Potrzebna jest zmiana pokoleniowa, nie może to wyglądać w ten sposób że na szpicy cały sezon gra Suarez, a w kadrze zespołu nie ma żadnego napastnika na porównywalnym poziomie do Urugwajczyka. Kolejna sprawa to zmiennik dla Jordiego Alby, którego na dobrą sprawę nie ma. Najlepiej by było, gdyby przyszedł do nas trener odważnie stawiający na zawodników młodych (Arthur, de Jong) głodnych gry takich, którzy w połączeniu z doświadczonymi zawodnikami jak ter Stegen oraz Messi byliby w stanie pociągnąć drużynę do sukcesów. jest to trudny moment, ale to właśnie w takich chwilach klub potrzebuje naszego wsparcia. Wrócimy silniejsi, Visca el Barca!

0

Na meczu z MU 40 minut przed meczem były jeszcze miejsca siedzące

0

Wybiera się ktoś z Krakowa do English Football Club na dzisiejsze spotkanie?

0

Nic, ale zbytnia pewność siebie gubi

1

Dlatego mam nadzieje że City zgarnie ligę angielską

0

Tak na logikę Tomka Hajty :)

0

Być może Boateng dostanie szanse

0

Pytanie do osób z Krakowa, Poleci ktoś jakieś dobre miejsce do obejrzenia jutrzejszego spotkania?

0

Geografia

0

Ze szkolnych lat pamiętam, że bardzo dobrze został odebrany prezent w postaci albumu ze wspólnymi zdjęciami z wycieczek szkolnych itp. Dlatego jeśli masz taką możliwość to może być okej :)

0

Najprawdopodobniej Kamil i Dawid oraz dwie skoczkinie

0

Mam Eleven, ale aktualnie jestem na wyjeździe. Dziękuję pozdrawiam

2

Wesprze ktoś linkiem?

0

Również poproszę

0

Z oceną bolidu wstrzymajmy się chociaż do moment kiedy trochę przejadą bo nie ma co wyciągać wniosków na podstawie doniesień medialnych

0

Przyłączam się do prośby :)

0

Ciekawe gdzie Marcin Gortat wyląduje

1

Prawdopodobnie nie zmienili programu, ale z dużą pewnością zamiast meczu WBA - Brighton będzie właśnie El Clasico, a Puchar Anglii przeniosą na inny kanał

0

To prawda, ale coraz więcej innych potwierdza że uraz nie jest poważny

0

Dembele ze skręconą kostką, ok. 10 dni przerwy [Onet.pl]

0

Hej, znajduje się tutaj może ktoś kto rozumie w miarę sprawnie statystykę opisową na studiach i związane z nią zadania?

1

Kiedy losowanie?

0

Fajne to PSG, takie nie za mocne :)

0

5 stycznia rusza Puchar Azji. Wiadomo czy będzie jakaś transmisja?

0

dzięki za informacje

0

Wiadomo coś nowego na temat Wisły Kraków? Do 28 grudnia nowi właściciele mieli przelać pieniądze, ale nigdzie nie znalazłem informacji czy już to zrobili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?